Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Millist muusikariista pead mõttetuks?
 
Elevant 30. september 2005, kl 09.09
Lisaks ebameeldivale artistile esitan veel ühe muusikaalase küsimuse. Seekord instrumendid. Milline teile kohe üldse ei meeldi. Ma ütlen ise ära, et küsimus võib napakas olla. Teie vastake ausalt ainult küsimusele!!!

Küsimus?

Mis meeldib?
Mis ei meeldi?
 
vilepill 30. september 2005, kl 09.13
selline puust ja mis üldse normaalset häält ei tee-mõttetu pill jalisaks liiga vaikne ka
 
Oskar 30. september 2005, kl 09.17
kammipill ei meeldi - väga ebahügieeniline, eriti kui pead seda laenama
 
piiks 30. september 2005, kl 09.35
Kitarristid mulle ei meeldi. Nad on liiga ülbed. Peavad ennast teistest muusikutest paremaks. Üks loll kitarrist käib tehnomuusika foorumis mälisemas, et tema teeb paremat muusikat kui need tehnomuusikafoorumi liikmed.

Meeldib: klassikaline klaver
ei meeldi: kitarr
 
Parm 30. september 2005, kl 10.01
Parmupill
 
Kiki 30. september 2005, kl 10.03
VÄGA meeldib kitarr, kõige mõistlikum pill üleüldse, mis kunagi välja mõeldud. Ebameeldivat pilli ei olegi vist... kui äkki see tümps, mis tuleb välja tavaliste süldibändide süntekatest, see on enamasti üsna võigas.
 
loll kitarrist 30. september 2005, kl 10.17
mina ja minu kitarr teeb paremat muusikat kui tehnomuusika
 
piiks 30. september 2005, kl 10.30
näe ilmuski veel üks loll kitarrist välja kes peab kitarri kõige õigemaks. Sellepärast mulle kitarristid ei meeldigi. Kitarristide hulgas on ka palju pederaste.
 
Assa 30. september 2005, kl 10.33
ma ei tea, mulle on elevant kõrva peal eastunud...
 
geo 30. september 2005, kl 10.39
kita<rristid on jah peded
 
Igor 30. september 2005, kl 10.43
jea vää mis koguaeg mingi kitarrid ja siis tümps siis kitarrid ja selle ümber kõik näibki. Veel igasugused pedemuusikud ja ilueedid. bläääääääääääääääää, kõik prügikasti!!!

meeldib klassika.
 
Dame Ali 30. september 2005, kl 11.17
mulle ei meeldi tümpsumasin (kusjuures see on täiesti olemas) - riistapuu, millega vokaalidele tümps taha pannakse. Enamus eesti poppmuusikat on sellega tehtud, alates 2QS jne - jälk.

Basskitarri ja trummidega saab palju kumedama, madalama ja efektsema tümpsu teha: NERDi Lapdance, Evanescence Going Under näiteks.
 
Võsakoll 30. september 2005, kl 11.41
Üksinda süntesaatoriga on mugav teha. Ei pea arvestama teiste bändiliikmetega. Veel hullm on siis kui on kutsutud esinema ja äkki avastame, et trummar ja basskitarrist on ennast maani täis joonud. Kui pidu edasi kestab ja jään üksinda akordioniga lavale mängima, sest teised bändiliikmed on ennast põrandale joonud.
Kui pidu lõppeb siis peame esinemistasu võrdselt jagama. Niisugune probleem nii õnelgi bängil tekkinud. See muidugi muusiku seisukoht. Teha odavamalt ja lihtsamate vahenditega.

Tänapäeval ei saagi vanu ja noori samasse pidusse kutsuda.
Mõlemad peavad teise muusikamaitset nõmedaks ja labaseks.

Siis vastus küsimusele
Ei meeldi: hiiu-rootsikannel. Mõttetuks ma seda ei pea, sest paljudele folgihuvilistele see väga meeldib. Ka on noori huvilisi.
Meeldivad: klasaline klaver, akordion, saxofon, paaniflööt.
 
Pirtstükk Jones 30. september 2005, kl 12.17
Ei olegi sellist, mis ei meeldiks...sedasi iseenesest. Aga muidugi kõige mõnusamad on kitarr...ja sellised...mahedatmõnusatmagusat heli teha suutvad riistapuud. Ka suupill näiteks. Sax. Harf on juba liig..vilepill on liiga kurblik.
*mulle meeldib kõige rohkem mahe kaunis helisev inimese hääl, mis sinuga ilusasti räägib..musimusikalli, sedasi. Ka kurb ja sügavtõsine kaunis hääl on ilus. Sellesse võib mahtuda kogu maailm....
 
Paolo Soprani 30. september 2005, kl 12.22
Ei meeldi: Pedede muusika
 
Venelane 30. september 2005, kl 12.25
kidrapeded?
 
Loll_mees 30. september 2005, kl 12.46
mõni loll kratsib kitarri ja arvab, et on normaalne ja lahe.
m_unni mingu raisk.
 
Pirtstükk Jones 30. september 2005, kl 13.39
Nii ilus hääl endal, ja räägib nii inetult, fuihh
to loll mees;)
 
Victor 30. september 2005, kl 15.21
oma muusikafoorumis käib üks kidrapede sündimängijaid sõimamas.
kurat ronib sündimängijate foorumisse ja hakkab lihtsalt mölisema. MA VIHKAN KITARRISTE. ÜLBIKUD SELLISED!!!!
 
khm 30. september 2005, kl 16.05
parmupill soome keeles m_unniharppu
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!