Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
netisuhtlus ja pärast reaalne kohting- millised kogemused?
 
Ele26 13. aprill 2012, kl 16.33
Päris lõbus lugemine siin:). Hiljaaegu kohtusin mehega, kel on suveks kõik plaanid tehtud (läheb Eestist ära), aga nuiab minuga ikka kokkusaamist, et seda vanainimeste asja teha kuni juuni kuuni. Ta on juba täielikuks turn offiks muutunud. Lausa hämmastav on see kus ühel hetkel mees räägib kuidas ma talle niiväga meeldin ja kui ma õhtu lõpuks Jah sõna kohtumiseks ei anna, siis väldib täiega ja unustab isegi head ööd soovimast. Kusjuures mainin ära, et piltidel on mees väga kena ja ta meeldib mulle. Isegi ta jutt on enamuse ajast täiesti ok. Pole veel otsustanud, kas kohtun temaga või mitte. Kaldun arvama, et ta jätab mu varsti rahule kuna on mind umbes 10 korda väja kutsunud ja mina olen teema kõrvale viinud, sest me lihtsalt ei suuda otsustada. Tahaks kindlat püsisuhet aga tema arvatavasti seda mulle ei paku.
 
seep 13. aprill 2012, kl 16.51
Mulle tundub, et just meeste koha pealt on pilt ülioluline. Kui see neile meeldib, siis on plaksuga kork eest ära ja musi-musi tahaks kokku saada. Kui pilt ei meeldi, siis on aidaa. Naised on leplikumad, no okitoki pole päris see, aga kui muidu on tore, siis polegi tähtis.

Mina sain nii kokku, et oli mehest mingi ähmane kauge fotoke. Olime eelenvalt kuid kirju vahetanud. Igatahes läks esialgne kohmetus väga ruttu üle. Olin kirjavahtuse põhjal 99,9 prossa kindel, et ta on minu tüüp.
 
triinu 17. aprill 2012, kl 17.35
mina olen väga palju meestega netis suhelnud. Küll ilma enda pildita - küll pildiga, aga kuna olen üle keskmise fotogeeniline, siis pigem meeldib mulle suhelda nii, et endast pilti ei näita nii kaua kui võimalik, sest ma lihtsalt ei jaksa enam kuulata neid ülistuslaule oma välimusele ja isegi kui enne piltide vahetamist suheldakse minuga lihtsalt selle pärast, et huvuitav jutukaaslane, siis peale seda on ainult 1 jutt... Ootamatult on kõik mehed vabad, kõik on kohe saadaval ja valmis täitma igat mu soovi!!
Ja hoidku jumal selle eest, kui peaksin veel kellegagi kokku saama - siis ei saagi enam lahti! :( Mõeldakse sulle kuldne kuu selga ja tahetakse kohe päriseks ja mida kõike veel...
Ma olen juba tõsiselt väsinud sellest trianglist!
Ütlen, et otsin sõpra, aga mehed tahavad suhet!
JA see ei ole trikk, et naist voodisse saada!
MA ei tea mis see on!:(
Mehi pressib sisse uksest ja aknast!
Mul on selline tunne, et ma hakkan vist lesbiks!
Lihtsalt ei jaksa enam!
 
to triinu 17. aprill 2012, kl 18.34
Kas seksid ka nende kõigigiga?
 
to triinu 17. aprill 2012, kl 18.35
vabandust kõigiga
 
pilt 17. aprill 2012, kl 19.34
Need, kes ikka pildisaatmise vastu on, no neil on selleks ka põhjust ( endised ebameeldivad kogemused, et peale pildi saatmist ei tulegi vastust) pettumus. Kui mõelda, et sa lihtsalt talle ei meeldinud, kas seda on siis võimatu uskuda ja nii enamus kordi ongi. Kõik inimesed ei peagi ju meeldima nii, et ta oleks ainuke. Kui lohutada , et igaühe jaoks on kuskil keegi, siis täna õnne, et ta enam peale pildisaatmist ei kirjuta, järelikult oli sulle vale inimene. Meestega on asi nii, et pildilt on kohe näha, on ta joodiku kalduvustega või mitte, haige või mitte,iseloom,olemus. Ja kõige tähtsam, kas ta meeldib.Naiste puhul on peamine ,kas meeldib sellsiena või ei meeldi...Internetis on palju petiseid, juhuseotsijaid, aferiste, seepärast ongi vajalik eelnev info ja sügavam tutvus inimesega, muidugi kahepoolne huvi, et siis reaalses elus kohtuda.Ei maksma jääda järgi põdema pealiskaudseid inimesi, kes sinu internetis olemise ajal mööda kõnnivad, vähekene huvi tundes...eesmärk on ikkagi leida ainuke ja õige.
 
Ebafotogeeniline 17. aprill 2012, kl 19.42
minul on see probleem, et minu pildid näitavad minu arvates mind paremas valguses, kui on tegelikkus ning selle tõttu ei julge ise meestega kokku saada.

mul pole ühtegi pilti, mis oleks tehtud sellises tavalises igapäevases olukorras. ikka peol vms, ehk siis olukorras, kus oled natuke üles löödud. ja selle pärast ma ei julgegi meestega netist kokku saada, äkki pettuvad minus ning kellele seda siis vaja on..
 
Sheherezade 17. aprill 2012, kl 21.33
hey triinu,kas need on äkki türklased,kes sind sedasi ülistavad!:P? vaevalt et eesti mehed sedasi su järele hullud on!
 
Agnes 17. aprill 2012, kl 22.05
Njah...lugedes viimase aja teemasid, siis ei kujuta enam ettegi, et siin võiks mõni tutvus areneda.
Suhtun sedalaadi tutvumisse positiivselt, sest õõvastavad kogemused puuduvad. samas ühegi escaladega sõitvat kiilakat ka pole kohanud :))

triinu, ega ilus naine on raske olla, eks? ;)))
 
Kohtlane 14. veebruar 2022, kl 19.00
Mis me ikka räägime sinu emast ja õest, ütle parem kuidas sul läheb? Sõbrapäeval üksi? Pane mõnele oma sulasele kleit selga ja parukas pähe, saad õhtuks "kuuma deidi"
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!