Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
koledad naised
 
tata 24. juuli 2006, kl 13.05
koledatel naistel pole ikka mingit lootust. kahju isegi.
 
;) 24. juuli 2006, kl 13.07
nemad leiavad omasugused ;)
 
issanda rist 24. juuli 2006, kl 13.07
oh boose moi
 
priks 24. juuli 2006, kl 13.08
tata
kas tead seda omaenese kogemusest?
 
mnjaa 24. juuli 2006, kl 13.08
Millele pole lootust?Koledatel naistel ilusad mehed ja armsad lapsed ja sisemist ilu on ka kuhjaga.
 
neuseeli 24. juuli 2006, kl 13.13
Ükskord vedas siiski. Äkki teil veab samuti?
Aga mul on ilus tark mees, lapsed on välimuselt temasse ja andekad ka. Nii et: head geenid löövad üle.
 
why not? 24. juuli 2006, kl 13.15
Miks mitte?
Kas on vähe koledaid naisi/mehi paaris ilusatega?
Minu meelest loeb rohkem see mida inimene ise endast arvab. Kui hommikul on kohe esimene mõte kui kole ma olen, no siis vist küll pole lootust ;)
Ja üldsegi, mis tähenab kole? ei ole ju olemas koledaid inimesi, ilu on ikkagi vaataja silmades ju..
 
tata 24. juuli 2006, kl 13.21
jaja, õigustage end. jalutasin tänaval ja vaatasin kui õnnetud nad välja näevad.
ja ainult domineeriv pool võib teadlikult endale koleda/nõrgema isendi-poole endale valida. aga tagajärjed on teadagi...
 
e 24. juuli 2006, kl 13.22
Kui tervist ja pappi jagub, küll siis mehe kah saab.
 
Feliks 24. juuli 2006, kl 13.23
misaasi see kole naine on?

ma vaatan ymmerringi ja mis ma näen. on hulk naisi, kelle välimus (keha, näojooned) ei vasta absoluutselt nn "ilustandardile" - ometigi on neil oma muude omaduste poolest lööki meeste hulgas kyl ja kyll...elurõõm, vaimukus, temperament, (elu)tarkus, seksikus...mis iganes. ilu ei ole iseloomujoon ja seda "patta" ei pane.....iluga koos ei ela kah - pealegi on väline ilu liiga odav asi et seda (oluliseks) väärtuseks pidada
 
priks 24. juuli 2006, kl 13.26
see mis ühe jaoks kole, see teise jaoks maailma kôige ilusam
 
dea 24. juuli 2006, kl 13.29
No laske inime räägib.
Kahjurõõm võib olla mõne inimese ainus siiras tunne.
 
Margit 24. juuli 2006, kl 13.29
Kole inimene on hoolitsemata inimene. Ka inetu näoga naine saab ennast kenamaks muuta kui ta hoolitseb enda eest. Ka kõige kaunim naine näeb kole välja kui on juuksed sorakil, peopanemisest nägu paistes ja magamata, küünelakk pargunenud ja seljas kortsus riided.
 
kumminukk 24. juuli 2006, kl 13.36
vaidlen vastu Margitile.
ilusale inimesele sobivad kõik asjad.
tean paari naist kes näevad ükskõik mis oludes paremad välja, kui mõni üles vuhvitud mitte nii ilus naine.
selliseid naisi on ääretult vähe, aga usu mind, on naisi kes näevad super välja ja magamatuna, kartulikott seljas ja juuksed sorakil.
 
kumminukk 24. juuli 2006, kl 13.36
vaidlen vastu Margitile.
ilusale inimesele sobivad kõik asjad.
tean paari naist kes näevad ükskõik mis oludes paremad välja, kui mõni üles vuhvitud mitte nii ilus naine.
selliseid naisi on ääretult vähe, aga usu mind, on naisi kes näevad super välja ja magamatuna, kartulikott seljas ja juuksed sorakil.
 
tata mees 24. juuli 2006, kl 13.54
ma ei saa aru miks siin koledad ja keskpärased naised vaevlevad kompleksi küüsis. tunnistage parem tõde ja teil endal saab ka pilt selgemaks. tunnistage oma sisimuses, et te ikka ei ole niiväga ilusad midagi ja te olete kadeda...
 
kiku 24. juuli 2006, kl 13.57
Ei ole lausa iludus, aga elu üle ei kurda. Olemas kõik, mida vajan.
 
lootus 24. juuli 2006, kl 14.04
Ma ikka ei saa aru, mis lootust neil koledatel siis pole? Lootust, et sina end neist kõrgemaks ei pea? Mis siis, enamust neist ei huvita, mis sina neist arvad, nii nagu sind ei huvita, mis nemad sinust arvavad. Sellel, et inimene näeb õnnetu välja, võib olla palju põhjusi- inimestel on muresid kas tead. Aga muidugi ilus on tore olla, rõõmusta, kui see on sinu saatus.
 
kõiketeadja 24. juuli 2006, kl 14.07
Ilu peitub vaataja silmades. See tähendab, et kui sa näed koledat inimest, siis on see koledus tegelikult sinu silmadel- sinu silmad on koledad.

Teine moment on see, et kõik inimesed ei määratle lootust ühte moodi. Mõne jaoks on elulootus mees või mehed. Aga ehk on ka muid väärtuseid.
 
ahh 24. juuli 2006, kl 14.12
Kõik on penskarina koledad. Nii et ära kekuta siin midagi. Ilu on üürike ja möödub ruttu.
 
Naene 24. juuli 2006, kl 14.14
Autor: tata mees
Aeg: 07-24-06 13:54

Rumalatel inimestel pole mingit lootust, et keegi neid targaks peaks või nende arvamusega arvestaks, mõgisegu nii palju kui tahavad.
 
aru ma ei saa......... 24. juuli 2006, kl 14.15
.......kus on üldse piir -kole naine ,kole mees? ma saan öelda see inimene meeldib või ei meeldi mulle aga mitte seda et fuhh kui kole ta on ......
 
tata 24. juuli 2006, kl 14.18
hea küll. ainuke erand on kunstnikud. nende puhul niiväga välimus ei loe!
 
tata 24. juuli 2006, kl 14.21
saate isegi aru, ilu on küll suhteline, aga ikkagi.
ma ei mõtlegi siin beibesid ja mannekeene. lihtsalt, koledad on need kes pole oma ilumõõtude poolest proportsionaalsed.

kahjuks ei saa ma teile siin "ilusa" naise "pilti" esitada.
 
kõiketeadja 24. juuli 2006, kl 14.28
Kuidas sa tead, kes on kunstnik? Kas kühmus seljaga klaverimängija on kunstnik? Või ülekaaluline keraamik?

Silt külge- kes on kole, aga kunstnik, sellel on lootust!!!
 
lisan omalt poolt 24. juuli 2006, kl 14.31
mul on hambas auk
 
kõiketeadja 24. juuli 2006, kl 14.33
To: lisan omalt poolt

Kui oled kunstnik, siis võib hambas ka auk olla.
 
tata mees 24. juuli 2006, kl 14.34
no ütleme naiteks et siin samas kõrval olev avoni naine reklaamis on ilus. ilus tema klassikalises tähenduses.

koleda naise pildi võiks leida siit http://www.postimees.ee/260606/esileht/meelelahutus/207114_foto.php#33


et teil oleks paremini aru saadav.
 
dea 24. juuli 2006, kl 14.35
Ja kui kellelgi on kahtlusi või kõhklusi, et ta ei vast tata-de poolt kehtestatud ilunormidele, siis pangu suur pintsel rinnatasku, on igasugune norimine välistatud.
 
lootus 24. juuli 2006, kl 14.41
to tata mees
et siis tori spelling on kole? Võib olla sellel pildil tõesti, aga temast annab küll kenamaid pilte teha ja on mehi, kes tema (või äkki hoopis tema raha) järele hullud on. Igal juhul ei näe ta sellelgi pildil just õnnetu välja, kuigi on liiga kõhn ja rinnad on ebaproportsionaalsed.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!