Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
päris jube lugu:S
 
õnnetu 11. juuni 2012, kl 14.50
selline asi siis et mehel avastati suguhaigus ja minul paistab kõik ok olevat,aga ilmselgelt on see siis minul ka. ja mees süüdistab mind selles, ütleb et ta pole petnud ja et mina tõin selle koju. ja räägib kõigile tuttavatele,sõpradele et tal suguhaigus ja minult sai. ütlesin et lõpetau ära see a ta ei kuula. mida ma tegema peaks????
 
m 11. juuni 2012, kl 14.53
Aga mine lase test teha, kui Sa puhas oled, siis saadki mehele näidata, et asi on ikka temas.
 
aadu 11. juuni 2012, kl 14.56
kust otsast siis mehel see suguhaigus välja paistab ja mida sa ise veel ootad? kas seda, et nina hakkaks peast ära pudenema?
 
mine arsti juurde! 11. juuni 2012, kl 14.58
Loomulikult tuleb kohe minna günekoloogi juurde kontrolli, suguhaigus ei ole naljaasi.
 
õnnetu_ 11. juuni 2012, kl 15.03
käisin arstil,ta ütles et peaks mehe tulemused ära ootama, enne pole mõtet testi teha. ja ilmselgelt on see minul ka nüüd ju andis mulle ilmselt ammu edasi. ei saa ma midagi tõestada ilmselt :S mehel on kõik klamüüdia sümptomid. et siis klamüüdia ongi. ja mina teda petnud pole aga ta räägib kõigile et ma petsin. see on lihtsalt nii hull. ma ei tea mida teha et ta sellise asja ära lõpetaks:SSSSS
 
küs 11. juuni 2012, kl 15.03
Mis tal on? Klamüüdia?
 
Jaanika 11. juuni 2012, kl 15.05
Kõige parem kaitse on rünnak.
Pettis sind ja nüüd on hea süü teiste kaela veeretada.
 
?? 11. juuni 2012, kl 15.08
Mis kuradi arst see sul on, kes keeldub proovi tegemisest. Sa ajad iba või on tõesti mingi lollpeast arstiga tegemist.
 
Heh 11. juuni 2012, kl 15.09
Kui ta niimoodi käib ja igalpool seda kuulutab, siis tal on 100% süümekad. St ise tõi selle koju ja nüüd üritab oma südametunnistusest üle karjuda..
 
Nõu 11. juuni 2012, kl 15.16
Klamüüdiat võib saada igalt poolt, mitte ainult sugulisel teel.
Mees on aga kasvatamatu ja häbematu. Kaeba kohtusse solvamise eest!
 
to nõu 11. juuni 2012, kl 15.22
Ära aja lolli juttu. Huvitav kuidas klamüüdiat siis saab, WC-prilllauat või:D
 
veelkord to nõu 11. juuni 2012, kl 15.48
Pealegi, teemaalgataja ei ole siin maininud, et ta on olnud oma mehele truu.
 
haha 11. juuni 2012, kl 16.21
No päris hea mees kui käib ringi ja räägib kõigile, et on suguhaige...idioot on.
Karl Kindermacher 11. juuni 2012, kl 16.35
Käib ringi ja räägib kõigile? Mismõttes, et nagu mingi eit või?
 
oinakari 11. juuni 2012, kl 17.32
libateema ju.
 
K 11. juuni 2012, kl 19.12
Neid suguhaigusi on, mis naisel tunda ei anna eriti ja mehel lööb välja või vastupidi.
Ja krooniline haigus ei pruugi analüüsis välja tulla. On olemas ka krooniline trihhomonoos.
Osadel inimestel ei annagi nakkus tunda, aga annab edasi teisele.
 
to ?? 11. juuni 2012, kl 19.16
Miks ei võinud arst nii öelda ?
Arst ei tahagi alati analüüse võtta, kõik ju maksab.
 
Mia1 11. juuni 2012, kl 20.25
oleneb kaua te koos olete (ilmselt oled noor, nii et mitte 20 aastat juba). idee poolest võis sul tõesti klamüüdia esimesena olla, aga juba enne seda kui te esimest korda magasite, v.a. ilmselt kui sina siis veel puhta süütu olid. naistel ei pruugi see nii lihtsalt avalduda, et arstile jõuad kohe.
 
õnnetu 2 13. juuni 2012, kl 01.22
me oleme koos juba 3 a ja see ei ole libateema!!!! ja analüüsid kallid tõesti sellep arst ütleski et oodaku tulemused ära.. ja ta ütles et kui mulle ei meeldi et kõigile räägib siis ärgu ma petku! ma ei kujuta ette et mida ma tegema peaks :D nii haige ikka
 
n29 13. juuni 2012, kl 01.55
Võta oma kompsud ja ütle minema minnes, et sina sellise mehega, kes oma tegude eest ei vastuta, ei taha koos olla. Andestada pole mõtet. Kui te ühised tuttavad, sind petiseks peavad, siis ütle neile sama. Kui nad sind ei usu, siis küsi endalt- kas sa tahad endale sellised tuttavaid, kes pigem usuvad su meest kui sind?
 
to n29 13. juuni 2012, kl 03.50
Sa vist ei tea, aga nii mõnigi suguhaigus ei pruugi naisel üldse välja lüüa, see võis vabalt enne olla. Tõenäoselt on naine enne mehega tutvumist ka ilma kondoomita.
Mees ei ole ju naine, kes hakkab vigurdama ja teistele niimoodi udu ajama. See rohkem naiste komme.
 
Mia1 13. juuni 2012, kl 20.09
hoolimata sellest, kes keda nakatas, säärase tropina käituba jobu jätaks ma nii ehk naa maha...
 
gg 13. juuni 2012, kl 20.15
vahet ei ole, kas haigus oli enne naisel või mehel. normaalne mees seda küla peal kuulutama ei hakka. milleks peaks oma isiklikke asju nagu haigused sõpradega jagama???
sellise rullnokaga ei tahaks küll koos olla. hea, et tema tõeline olemus ilmsiks tuli
 
mari 14. juuni 2012, kl 00.01
see klamüüdia on mingi libahaigus ka. mina olin noor kord ja siis alles avastati see moodne haigus. umbes 17 olin. diagnoositi ka klamüüdia. muidugi pidi ka mees ravimeid sööma hakkama.aga süüdistusi ei jõudnud ära kuulata et kellega ma käisin. ok ravisime ja elasime aastaid koos edasi aga point selles et me mõlemad tegelikult polnud kuskil käinud, teame seda kindlasti. nüüd juba 40 ja sellest rääkinud aga diangoos arusaamatu siiani. mine siis võta kinni.
 
? 14. juuni 2012, kl 02.56
kui mees ta sulle on?
 
köhh 14. juuni 2012, kl 05.31
Ma ei saa aru, miks sa veel temaga oled? Kas kõik see viimne tohman ongi mees, keda sa väärt oled? Kus su eneseväärikus? Mehele aidaa ja las pläägutab üksi edasi. Ärge olge kaltsud ja ärge hoitke mingitest jopakolladest kümne küünega kinni nagu ta oleks ainuke mees Maal.
 
n31 14. juuni 2012, kl 06.31
Hea,et üldse avastati.Muidu sa sellest siin ei kõõrutaks.
 
maasikas 16. juuni 2012, kl 15.04
sugulisel teel leviv klamüüdia võib avalduda isegi alles 10 aastat pärast nakatumist
eid_1508badc9d675e 29. jaanuar 2013, kl 13.01
suguelu on jäle, muud sellest ei saa kui herpes,klamüüdia, gonorröa,süüfilis, aids - no milleks
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!