Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
naine seisab, käed kylgedel
 
naine 24. juuni 2012, kl 23.43
See naine on sel juhul liiklusinspektor
 
alu 25. juuni 2012, kl 00.01
aga tõepoolest-miks enamusel mupo töötajatest lebavad käed kylgedel seistes? kas nad protestivad modellinduse vastu?
 
küs 25. juuni 2012, kl 08.45
tõepooles, miks alu käib siin foorumis, selle asemel, et kõhulihaseid treenida? Elu on täis müsteeriume.
 
alu 25. juuni 2012, kl 12.40
küs,

ära võta kõike enda järgi. ole positiivsem. mul on nt jõusaalis ka koht läpakale ja kogu territoorium kaetud leviga. ja siia kommentaari kirjutamine ei ole nii suur tegu nagu teiste KMI tuletamine enda jämedatel näppudel kardina taga.
elu ei pea olema nii masendav, et vihkad kõiki, kes eelistavad saledaid, õgid, oigad ja seejärel lebad kusagil nagu randa uhutud vaal.
 
Agnes 25. juuni 2012, kl 13.00
"oigad ja lebad kusagil nagu randa uhutud vaal"
:D Üsna loll on, kui oled arvutiga avalikus kohas ja suurest naerust lendab kohvi suust välja :D
Jätan meelde ja esimeste soojade ilmadega lähen teen mõnes rannas lebavat vaala :))
 
alu 25. juuni 2012, kl 13.35
Agnes,

jah, aga stringid?! mis neist saab?
 
Agnes 25. juuni 2012, kl 13.41
alu,
arvad, et ma palja p... vedelen? :) Jalas ikka, punased, pitsilised nagu tavaliselt :)
 
alu 25. juuni 2012, kl 13.45
selge. siis on arusaadav, et kes on vaalad ja kes Agnes:)
 
küs 25. juuni 2012, kl 14.11
Alu, sinu postitusi jälgides, ei jäänud küll mulje, et sul on aega jõusaalis tegutseda. Nimelt mõnest teisest postitusest teises foorumis, jääb mulje, et ega sul eriti töö ja rahaga pole vedanud. Nüüd tuleb siit välja, et ka kaaluga mitte. Kust siia aeg ja raha jõusaalis olla ja kui sa jõusaalis istud delfi naistekas- kes siis trenni teeb?
 
Agnes 25. juuni 2012, kl 14.16
Tõlgin:
"kes on vaalad ja kes on Agnes"

Sellega on siis mõeldud seda, et kõik on ühesugused suured ja jämedad, ainult ühele on punased stringid ümber sikutatud :))
 
Möödakõndija 25. juuni 2012, kl 16.40
Huvi pärast sirvisin siin just erinevaid teemasid ja foorumeid ning tõesti - igal pool on Alu oma kommentaaridega platsis. Sellest võib järeldada, et aega on tal laialt, seega naist mitte. Kuid naise järele (vähemalt salamisi) ikka ihkab, sest Delfi naistekas pakub aktiivset huvi.
Milles küll viga võib olla, et ükski naine teda ei taha ja tuleb oma kibestumust siin naiste peale välja pritsida? Ka paljud paksud, lollid, rahatud jne on endale naise leidnud, see, kes ei leia, on ikka tõeline...
 
ei no 25. juuni 2012, kl 18.35
Alu võiks abielluda oma hingesugulase Agnesega. Oih, aga nad on üks ja sama isik!? Aluga on pahasti siis :(
 
kahekümpine 25. juuni 2012, kl 18.38
No kui nemad juba üks ja sama isik on, siis sel juhul mina ka ju. 3 in 1, nagu Nescafe kohv, mis Agnesel läbi nina välja purskub kõva irwitamise peale.
 
alu 25. juuni 2012, kl 18.40
äge. seoses täieliku huvi puudumisega mingi paksu vanamehe vastu kulutatakse oma väärt aega foorumite sirvimiseks, teemade analyysimiseks ja kmi arvutamiseks.

oma elu matsakal naisel on ikka õudne kyll, võimis:)
 
ei no 25. juuni 2012, kl 18.51
Aga mida su alter ego Agnes sellest arvab?
 
... 25. juuni 2012, kl 19.56
Matsaka naise elu pole õudne midagi, enamik on täitsa rõõmsad ja roosad. Aga vot Alu elu kohta ei saa seda öelda, kui kena siresäärega semmimise asemel peab siin vaid matsakatega verbaalselt maadlemisega leppima.
 
Agnes 25. juuni 2012, kl 21.19
Kuidas te küll ometigi ei taipa, et alule tegelikult just matsakad meeldivadki. Ta pühendab neile lausa eraldi teemad ja kõige rohkem tähelepanu saavadki just nemad.
Kas märkate, kui kelmikalt ütleb ta teile - "You ponsud, mis teete?"
See tähendab - "Tere tüdrukud!"
See on tema viis flirtida ja meelitada.
Ja seda kõike mitte ainult virtuaalis, nii mõnedki reaalid on meiega detailset infot jaganud, okei mõni siresäärne ka :)
On keegi märganud, et alu Agnese poole (Agnes on sale, kõrgetel kontsadel blondiin) viisakalt pööruks? Ei! Saan isiklikult sõimata, et olen tüütu ja eiteamidakõikeveel.
 
alu 25. juuni 2012, kl 21.59
Agnesega on asi lihtne jah-blondiin kõrgetel jalgadel, nende vahel stringid. punased ja pitsilised. kõik on arusaadav, lihtne ja loomulik tema kättesaadamatuses horisondil ja loomulikult vihkamist väärt-eriti veel, kui vähemalt 1x kogu foorumi ajaloos on kellegi neetu kohta yhe silbi positiivset julgenud öelda. see on hullem kui riigireetmine ja nagu lubaduse murdmine endale dieedist kinni pidamise kohta. keset rannahooaega. see on talumatum, kui xlarge riidestange kaubanduses, vastumeelsem, kui kolmandale korrusele jõudmine. see on vihkamisväärseim, kui ykskõik mis jääb kahe silma vahele. ja see on jälestusväärne, sest ta on keset naistekat ja seda ei varja ka kõige laiem tagumik.
 
Agnes 25. juuni 2012, kl 22.10
 
kahekümpine 25. juuni 2012, kl 22.17
Ära olete kütnud või? Mulle on küll alu komplimente teinud, ehk seetõttu, et ma oma pommid olen ära maininud :D
 
alu 25. juuni 2012, kl 22.39
kahekümpist keegi libab praegu:)
 
kahekümpine 25. juuni 2012, kl 22.40
Ei liba keegi, ma pole kunagi normaalne olnud :)
 
alu 25. juuni 2012, kl 23.24
naljatilk. suurte pommidega. aru siis ei saa või, et kui sul hoog jälle yle läheb, saad ju vabalt väita, et ikka oled normaalne ega hakka yhelegi väärt mehele silma:)
 
to alu 25. juuni 2012, kl 23.30
Oled kindel, et ravimid võetud täna, multiisiksus?
 
ulla 25. juuni 2012, kl 23.58
alu on selgelt väga lahe, kõrge IQ-ga huvitav mees
 
ei no 26. juuni 2012, kl 00.08
oled-oled, alukene, hea kui seda isegi usud
 
nojah 26. juuni 2012, kl 16.15
endast: ülekaaluline naine parimais aastais (ehk siis selline, kelle vastu alu siin pidevat ristisõda peab)
Alukene, kallikene, ma saan aru, et sul on eneseväljendamisega mingi värk -kas kodus keegi ei kuula sind või mis iganes. aga see ei tähenda, et peaksid päevast-päeva teisi solvama eksole. kõigi jaoks on koht siin päikese all. tolerantsust paluks. pole mina ega keegi teine sinu suust leivapalukest ära võtnud. mis sa siis irised??? ära kujuta endale ette, et sina oled maailma naba ja igate pidi vinks-vonks. küllap on ka sul mõni põnev viga küljes, mida sa targu ei kipu avaldama.
 
Alul 26. juuni 2012, kl 16.24
on kodus kaks korda suurem naine, kui alu ja naine annab Alule ata- ata. Sellest ka see, et alu käib siin foorumis ennast välja elamas :) andke alule asu. Vähemalt delfi foorumis saab ta olla "kiusaja" rollis ja mitte "kiustav".
 
popi 26. juuni 2012, kl 16.38
alul on raske hälve või haigus, kuna normaalne inimene ei postita nilbusi ja ega nad ise seda mõista, mis on kurb
 
kahekümpine 26. juuni 2012, kl 18.41
alu, pommide all mõtlesin tisse, kui sa sellest ise aru ei saanud... Aga mutid, mis värk teil selle aluga on, et nii ja naapidi sõimate hälvariks ja ülekaaluliseks, kiusatavaks ja haigeks?

Minu arust täiesti eluterve huumorijutuga mees, ju te mutikesed siis ise ikka tunnete end liialt puudutatuna tema ütlemistest, et harja kohe nii punaseks võtab...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!