Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kõik naised on ainult raha peal väljas!
 
impotent tutvustest 24. juuni 2012, kl 12.32
Kas naistel ka üldse midagi muud peale raha meeles on???
Kuu aega naisega käidud, läheb siis nagu selleks vanainimeste asjaks ja ... järsku naine küsib ... "Palju sul raha arvel on?" No ja edasi oligi lõpp! Mitte sellepärast, et seal arvel midagi pole, vaid ...
No minge naised ... ise teate, kuhu! Tõesti, ise teate kuhu!!!
Sellise küsimuse peale ja veel eriti õigel ajal küsitud kah, olen nüüd impotentne veel pealekauba :(((
Naised, kas teil mõistust ka üldse peas on või ainult raha, raha ja veel kord raha?
Karl Kindermacher 24. juuni 2012, kl 12.53
Ära nüüd nii hullusti masendu. Mõnigi naine ei huvitu sugugi sellest rahast, mis sul arvel on vaid pigem ikka nendest väärisasjadest, mida sa talle kingid. Või mõni teine jälle hindab (rahast tulenevat) turvatunnet. Naisu on erinevaid.
 
A 24. juuni 2012, kl 12.55
A kas meestel peale seksi ka muud peas on?
 
ehh 24. juuni 2012, kl 12.57
sinu impotentsuse pealt teenivad raha ravimitööstus, psühholoogid, seksoloogid jm tegelased, naisele anda ei täi siis maksa spetsialistidele. Parem võta pits viina ja unusta ära see piinlik vahejuhtum, odavamalt saad prostituudi juurest, seal on tunni hind, mitte kõik mis pangaarvel leidub.
Karl Kindermacher 24. juuni 2012, kl 12.57
Noh, näiteks ajud (uuri sõnaraamatut ja anatoomia õpikut, et aimu saada, mis see on)
 
rita 24. juuni 2012, kl 13.12
impotent.....
naersin kohe südamest.
no kuidas mõnel ikka õnnestub.
su küsimus on muide valesti esitatud. mitte, et "kas naistel ka üldse midagi ....", vaid "kas SINUL AJUD on"?

kas sul siis ABSOLUUTSELT mingitki meelt pole, et aru saada, millise inimesega on tegu?
aga mehed ongi lollid. see on õige, et meestel puudub igasugune intuitsioon, inimesetundmisoskus jne. näeb suuri tisse ja blondi pikki juukseid ja ongi leidnud oma unistuste naise.
ega sina esimene ega viimane pole. sinusuguseid mehi olen ennegi kohanud.
olen püüdnud isegi mõnele oma meestututtavale selgeks teha, et ärgu suhelgu selle naisega. aga ei, kus sa sellega. mehe meelest on ju naine nii tore, lahke ja ilus:))) kusjuures tegemist on olnud ikka jubedate krõõpidega, nii olemuselt, kui välimuselt.

äkki peaksid sa järgmistele kohtingutele mõne tuttava naisterahva kaasa võtma, kes aitaks sul õiget valikut teha. kui ikka oma nupp ei noki, siis mis teha..
 
to Karl Kindermacher 24. juuni 2012, kl 13.12
Mõtlemisainet Karlile.Enne mõtle siis ütle,muidu ole vagane ja ära plärise.
Karl Kindermacher 24. juuni 2012, kl 13.16
Oih, keegi tundis end puudutatuna.
 
rita 24. juuni 2012, kl 13.58
to...
siin foorumites käibki üks to..., kes siis anonüümselt, nagu väike põngerjas nurga tagant piiludes kommijatele midagi pahasti ütleb ja siis jälle ruttu nurga taha peitu läheb.

naljakas, et ta kardab anonüümses foorumis isegi väljamõeldud nime all esineda. olles "to" ja kasutades teise kommenteerija nime, tunneb ta end kaitstuna.
väga huvitav psühholoogilne fenomen. arguse tippnäide:)))
 
Agnes 24. juuni 2012, kl 14.40
Mind küll raha ei huvita, absoluuuuuselt!
Piisab armastusest ja ainult armastusest.
Nooo...ja muidugi võiks mehel olla mõnitagasihoidlik Escalade või Navigator vmt, näiteks.
 
Sa oled valede naiste otsa kukkunud. 24. juuni 2012, kl 14.47
No minul küll ei ole. Eluaeg vaesuses elanud ja mul ei tule pähegi mehe rahakotil liugu lasta. Muidugi olen ka vaadanud teisi kõrvalt, et mees ostab seda ja teist ja kolmandat, aga miskipärast ei ole mul sellist poputajat, kuigi ma ülihellik naine olen. :P Suuremalt jaolt on minu jaoks mehe tunded tähtsad, tema sõnad ja tema ümbritsemine. Kui pole seda, siis võtku oma krõbisev ja kadugu seitsme tuule poole. Pikka kasvu peab ka olema, tumeda peaga. :) Nunnu.
 
K 24. juuni 2012, kl 14.56
See ikka ei ole normaalne naine, kes kohe nii küsib. Väga madal. Kuidas sel daamil endal imelik ei ole ?
 
P 24. juuni 2012, kl 15.00
K
aga kas teemaalgataja ise ikka on normaalne, kui nii madala naisega voodisse kukub?
iga pott leiab omale kaane:))
 
K 24. juuni 2012, kl 15.13
Olen ise naine ja kunagi ühe sellise naise otsa sattunud, kes kohe otse küsis, et palju sul raha on. Olin ise siis paras möku ka. Ja ootas, et ma talle välja teeksin. Ta enda raha ei raatsinud kulutada.
Kunagi puutusin kokku ühe slaavi naisega, käisime minu raha eest väljas söömas paar korda, lubas tagasi maksta. Kui tagasi küsisin, siis sai tigedaks, et mis sõbrannadel raha ühine. Miskipärast oli ühine ainult minu raha. Ja ei olnud me mingid sõbrannad.

Nii et lollikesi kasutataksegi ära.
 
Suur Peeter 24. juuni 2012, kl 15.44
hahaa, suur peeter ja väike peeter tulevad meelde - kõigepealt sööme väikese peetrikese leivakoti tühjaks ja siis hakkab igaüks omast nosima:D
 
keku 24. juuni 2012, kl 15.49
no teatud vanuses voiks juba pappi olla ka.Kui oled 20 aastane, siis jah jagad kenasti yhikas praekartuleid, aga kui juba vanust yle 35, siis ei viitsi enam...
 
to keku 24. juuni 2012, kl 15.59
Papp papiks, aga niimoodi küsida...
Peab ikka aju olema.
 
kas siis on või ei ole? 24. juuni 2012, kl 15.59
aga kas seda raha siis nagu on või ei ole? mille pärast naistepõlgur muretseb?
 
Mina 24. juuni 2012, kl 16.44
Ära nüüd nii kõva statistik ole,et kõik.Mitte kõik vaid osa sellest kõiges. Sa sattusid vale naise otsa lihtsalt.
 
möhh 24. juuni 2012, kl 16.55
mina jälle olen rahapõlgur ja ei saagi aru, kuidas inimesed end on mingise rahaillusiooni võrku mässida lasknud ja nüüd ohivad ja ähivad, et appikene, kuidas teine julges rahast rääkida...?!
 
rita 24. juuni 2012, kl 16.59
möhh
azooo, et oled rahapõlgur?
kuule, kui see põlastusväärne nodi sind koormab, võid ju raha mulle anda.
mina näiteks armastan raha:)
 
ma 24. juuni 2012, kl 17.00
Väga hea, et sihukese maha jätsid. Ma ka oleks pigem üksi kui mingi ajuhälvikuga koos.
 
rita 24. juuni 2012, kl 17.04
ma
ma kardan, et impotendi arukuse juures on ta uus naistutvus samasugune või veel hullem ajuhälvik.
Karl Kindermacher 24. juuni 2012, kl 17.37
 
ilus naine 24. juuni 2012, kl 19.52
No tavaliselt on need mehed, kes aina rahaahnete naiste üle vinguvad ise parajad otud. Rumalad naised tõmbavad rumalaid mehi.

Mina ei ole kunagi ühegi mehe käest küsinud, palju tal raha arvel on, mis autoga ta sõidab või kus elab. See tuleb nagunii välja kaua selliseid asju ei varja :D.

Muidugi eeldan, et mees teenib piisavalt et tasuda oma elustiili eest, milline see poleks. Natuke võiks üle ka jääda mustadeks päevadeks. Igal juhul ei suhtle ma mehega, kes tahab minu kulul elada. Ajutised raskused võivad olla kõigil, aga otsida naist selleks et see mehe kulusid kataks...see mees pole minu jaoks. Üle 30 mees peaks teenima piisavalt, et elada ise ära ja toetada peret. Just toetada, mitte täielikult ülal pidada.
 
ilus naine 24. juuni 2012, kl 19.54
Pikk juttt, s... jutt.

Tahtsin öelda, et raha peab olema nii palju et see ei kerki suhte alguses probleemiks.
 
möhh 24. juuni 2012, kl 20.44
rita

vääääga kole:))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!