Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Laps rikub suguelu?
 
to Lol 28. juuni 2012, kl 18.28
See 70a sugulane saab ju surmani endale lapse teha. Meestel ei ole kliimaksit. Kui ainult noore naise leiaks, kes talle annaks.
 
Di 01. juuli 2012, kl 09.57
Oi mina tean küll palju ilma lapseta ja vallalisi kolmekümendates naisi. Ja ei ole mingid koledad ega kiiksuga. Aga eks nad kõik ikkagi taha last kui korraliku mehe saaks. Nii et ela üksi, mida sa hädaldad. A pole märganud, et lapse saamisega paaridel sekselu ära kaob või rahulolematus tekib.
 
meestel 01. juuli 2012, kl 09.58
Kliimaksit pole, aga meeste viljakus langeb ikka kõvasti koos vanusega ja üleüldse torni püsti ajamine läheb järjest raskemaks kui mitte võimatuks.
 
siis 01. juuli 2012, kl 10.02
Pane omale intrnetti profiil üles, kus ausalt välja ütled, et lapsi ei salli ega plaani, aga abielu vastu pole. Ma olen täitsa kindel, et huvilisi leidub. Selles vanuses ilusaid vallalisi naisi on meil jalaga segada. Lähevad ära välismaale, sest Eestis neile võrdväärseid kavalere ei leidu.
 
Lol 01. juuli 2012, kl 11.06
to to Lol
Isegi kui see kuivanud kõrend saaks mõne lapse tegemisega hakkama, siis see ei teeniks tema praegusi taotlusi-selle vanamehe toetajat ja nunnutajat sellest lapsest talle ju pole. Laps on ju väike ja peab enne üles kasvama, aga selleks ajaks on juba vanamees surnd! Aga praegu vajab vanamees just seda, et järeltulev põlvkond imetleks, austaks, toetaks, teeniks..... teda. Ja seda ta nõuab oma viimast jõudu kokkuvõttes vägagi aktiivselt! Ainult, et keegi suguvõsa noortest ei ole temast huvitatud. Samas oma vanaemadest-vanaisadest hoolib ikka enamus lapsi-lapselapsi. Muidugi on ka erandeid, kuid see on teine teema. Vanamees ei saa näiteks aru, et miks mu lapsed (kahekümnendates) ei tule tema juurde tema soove täitma nädalavahetusel, vaid lähevad kusagile oma vanaema juurde ja teda aitama. No ei saa vanamees aru! Ei tea küll miks!?
 
oioioi 01. juuli 2012, kl 11.22
Appi, minu unistuste mees on selline, kes tahaks abielluda, aga ei tahaks lapsi. Olen ilus ja sale ja üsna edukas ja 30+ ja siiani olen millegipärast ligi tõmmanud vaid selliseid mehi, kes kohe hirmsasti abieluväliseid lapsi treima tahavad hakata.
 
to oioioi 01. juuli 2012, kl 13.55
Kas tõesti abielumehed teevad ilma kondoomita teiste naistega ?
Selle peale üldse ei imesta, et me AIDSIGA esirinnas oleme.
 
Vautsivau 01. juuli 2012, kl 14.42
Ma olen nõus, et kõik ei peaks lapsi saama ega pole võimelised neist korralikke inimesi kasvatama. Maa ägab ülerahvastatuse all nagunii.

Aga meestel tegelikult puudub ettekujutus isaks olemisest hetkeni, mil titt majja tuleb. Tean mehi, kes lapsi tüütuteks tattnokkadeks pidasid, kuid iiski "õnnetul" kombel lapse said ja oioioi millised ahvi-issid neist arenesid. Toimub imeline metamorfoos lapsevihkajast nunnutajaks.
 
oioi 01. juuli 2012, kl 15.08
Ei, abielus meestega ma ei maga:P Põhimõtteliselt - tahan ikka endale peeglist otsa vaadata nii, et oksele ei hakkaks.
Aga abieluvälisid lapsi ma mõtlesin hoopis selles mõttes, et mehed, kellega koos olen/elan ei tee mulle abieluettepanekut, aga lapsi tahavad minuga saada. Noh, nagu meil see praegu moes on, et eeldatakse, et ühise elamise jagamine on piisav perekonna loomiseks.
 
Miski vend 01. juuli 2012, kl 19.01
Jutt on tegelikult ju õige aga nagu ikka kui mängus lapsed ja mingisugused mehe tahtmised siis mehe tahtmised on taolises olukorras tabu.

Selge see, et ka inimesed kel on lapssed seksivad aga selliste inimeste sekselu ei ole tegelikult rahuldav. Seksitakse üldjuhul siis kui õhta on lapsed magama läind ja tegelt ise ollakse päeva tegemistest ja laste vingumisest väsinud - nö. tehakse hädapärast asi ära. Sisuliselt kaob ära spontaanne seks, sest lihtsalt ei saa - tuleb seksida siis kui saab mitte siis kui tahad. Loomulikult kui olla kuival nädal aega siis tundub hea aga samamoodi kui olla nädal aega söömata tundub ka suvaline lobi uhke toidukorrana.

Naised seda kvaliteedilangust tihtipeale ei märka, sest ainult titt on A ja O ja ega seksi polegi vaja - tulemus ju olemas. Mees aga tõbras näe tahab ikka veel. Küsimus polegi ju selles, et laps ei peaks tähtis olema vaid selles, et mees võiks samuti tähtis edasi olla. Ja siis üheltmaalt ongi see kus mees läheb minema või otsib kvaliteetset seksi mujalt, sest kodust seda ei saa ja sellest naisega ka rääkida ei saa kuna naine ei suudagi mõista, et mingil isekal tõpral võiks olla soov olla koheldud inimesena.
 
to Lol 01. juuli 2012, kl 19.23
See väike laps ju imetlekski oma vana isa ja vanal mehel oleks, keda hoida ja armastada. Laps annaks kuhjaga tagasi.
Tundub, mehel just tähelepanu puudus, igatsus kellegi järgi, üksindus. See kibestumine teeb ta kiuslikuks.
Sa ise oled selle sees. Tihti kõrvalseisja näeb selgemalt.
 
@19.23 01. juuli 2012, kl 22.07
Appi, ega sa ometi tõsiselt seda juttu ei mõtle vaid udupeene irooniaga kribatud, et teiste üle ilkuda?!
Sest kes tahaks olla sellise jabura vanamehenässi laps?? Jah, väga väike laps ei oskaks paremat tahtagi, aga juba lasteaiaealisena tekitab küsimusi, miks tema isa on nii vana nagu teiste laste vana- ja vanavanaisad:P Kõige tipuks veel vaese pensionäri ressursid lapse vajaduste katmiseks jne.. Igatahes puhta perverssus kui 70a saaks äkitse imiku endale!
 
DD 02. juuli 2012, kl 02.11
seksimiseks leiab alati põhjust ja võimalust, kui on mõlemapoolne armastus, soov ning kirg. mingid tited seda eriti mõjuta.
 
to 22.07 02. juuli 2012, kl 02.40
Ega see hea lapse suhtes ei ole. Aga vanal mehel oleks, keda armastada. Mõtlesin tõsiselt.
 
Lol 02. juuli 2012, kl 08.01
to to Lol
Eee.... see nüüd küll tõsiseltvõetav avaldus ei saa olla. Eriti selle konkreetse vanamehe juures. Esiteks on ta selline vingats, et see naine, kes temaga lapsi tahaks teha, peaks küll enda peale vihane olema. Teiseks on tal eesnääre hiljaaegu opereeritud ja tõenäoliselt ta lapsi ei saagi.Kolmandaks vajab ta ise hoolt ja tuge ja ma küll ei näe sellist naist, kes tahaks imiku kõrvalt vanurit hooldada veel.
Ma ei vaidle, et mõned 70 ja peale meeskodanikud on võimelised last eostama, kuid enamasti on need eluaeg abielus olnud naiste poolt hoolitsetud isased. See vanamees on eluaeg ringi k..ppinud ja nüüd vana ja haige ja vajab hooldamist ja tuge. Imik ei paku talle seda!
 
lahendus 03. juuli 2012, kl 01.23
No siis tuleb valida üks 40+ trimmis naine, kellel lapsed juba suured ja omaette elu peal ;)
 
to Lol 03. juuli 2012, kl 01.30
Kindlalt see vanem mees kahetseb, et lapsi ja naist ei ole.
 
Lol 03. juuli 2012, kl 09.09
No milleks ühele 40+ naisele selline võõras vanamees hooldada ja kasida. Mis ta selle vanamehega peale hakkab? Endale ristiks kaelas. Kui see 40+ naine on juhtumisi vallaline, siis ta küll ei ole huvitatud 70+ võõra vanamehe hooldamisest.Pigem on üksi ja elab oma lastele ja lastelastele. Tean oma ämma näitel. Kui see jäi 50-selt leseks, siis ka tuttvad sokutasid mingit 80-aastast taati talle "sõbraks". No käis paar korda jalutamas ka selle taadiga. Siis sai aru, et ta on rohkem väärt ja saatis taadi koos tema soovitajatega kuupeale. Nüüd ämm 80 ja kõik see 30 aastat üksi elanud ja elu tal nagu lill olnud. Ei ta sega liialt meie ellu, kuid samas on lastel alati vanaema olemas olnud ja kõik kõige paremas korras. Milleks üks võõras vanamees keskealise naise ellu. Omaealine oleks teine asi.
 
to Lol 03. juuli 2012, kl 13.43
Mu isa 80 ja nii tragi, ei pea teda keegi hooldama. Isa hooldas kunagi mu kadunud ema, nad olid üheealised.
 
to Lol 03. juuli 2012, kl 13.47
Vanemas eas naise elu küll lill olla ei saa, elu on ju tegelikult läbi ja midagi mõnusat vanemas eas ei ole. Vahet ei ole, kas naine üksinda või kellegagi koos.
 
Lol 03. juuli 2012, kl 15.46
to to Lol
Sa oled ilmselt väga noor inimene, või inimene kes kardab vananemist. Kui vaadata neid üksikuks jäänud mutte, siis näed, kui tegusad nad on ja kui heas tujus.
Inimesed on erinevad-ise ju ütled, et sinu isa on tegus ja tragi. Minu ämm samuti.Ja heas vormis ja heas tujus ka.
Kuid see sugulasest vanamees ilma lasteta, ei ole ei tegus ega tragi, vaid lihtsalt väga tähtis omast arust ja nõuab austamist ja jumal/kurat teabmida veel.Ta on eluaeg olnud kõrk ja nüüd ilmselt tulenevalt elukommetest enneaegselt vananenud. Nüüd on tast ühtlasi veel "pühak" saanud. Muide erialalt on ta arst.
 
to Lol 03. juuli 2012, kl 20.04
Ei ole noor, üle 40 ja ei tunne elust enam rõõmu nagu nooremana. Lihtsalt väga raske on seda pinget ja elevust leida, mis tegutsema paneb.
Olen mõelnud, mida küll üksikud vanainimesed päevad läbi toas teevad. Igav hakkab ju.
Mul on su sugulasest kahju.
 
Lol 03. juuli 2012, kl 21.58
to Lol
Mul on sinust kahju! Aga mitte sellest sugulasest. Tema on oma olukorra ise tekitanud-olnud kõrk ja uhke, omal ajal ka rahakas (nüüd enam mitte), kõigile ja kõigele ülevalt alla vaatav. Nüüd naudib vilju.
Aga tõepoolest, kui nüüd sinust rääkida, siis mul on tõesti kahju! Üle 40 ja ei tunnegi enam elust rõõmu!? Ma olen viiekümnene ja mul on palju põhjusi elust rõõmu tunda. Ja ma ei arva, et homme või ülehomme saabub päev, mil ma enam elust rõõmu ei tunne. Minu meelest on igas vanuses omad rõõmud ja nüüd kus lapsed suured, on palju vabadust ja võimalik palju asju lihtsalt iseendale teha. Saab vabalt reisida ja lugeda ja külas käia ja hobidega tegeleda ja... Issand, neid asju on ju nii palju.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!