Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
mis peale sinu huvi kustus?
 
statistik 02. juuli 2012, kl 21.20
Kohtute, olete teineteisesse armumas, tekib mõte, et ehk tema ongi see õige. Ja siis selgub, et ta joob, armukadetseb, on lihtsalt mölakas, on liiga hea, seks ei sobi üldse, pole millestki rääkida, koos on igav, tundub, et kõigi teistega oli parem?
Ühesõnaga, armunudolek asendub sooviga jalga lasta, isegi üksi on parem kui see...
Kuidas sinul hiljuti läks?
 
* 02. juuli 2012, kl 21.37
Kui kõigepealt teha selgeks, mis inimesega on tegu ja alles siis armuda, siis sellist jama ei teki.
Kui kõigepealt armuda, siis ei armuta ju inimesse (teda ju ei tunnegi tegelikult), vaid kujutlusse, mis ise temast on loodud. Ja siis võib jah midaiganes pärast selguda. Ja tegelikult ei ole ju teine süüdi, et ta konnast printsiks mõeldi.
 
Annemai 02. juuli 2012, kl 21.58
Mehed räägivad, et see asjake pidavat neil vees olles kordades kokku tõmbuma. Kui mina aga ühe tuntud isendi asjakest nägin, siis ei olnud see mitte vees vaid täiega kuival. Algul tekitas see ahastust, minut hiljem aga naeratust.
Palusin siis onklil püksid jalga ajada ning koju jalutada :)))
 
jajaa 02. juuli 2012, kl 22.52
armukade oli, see tappis tunde lõpuks täitsa ära, väsitav.
 
Kulles 02. juuli 2012, kl 23.09
Mees valetas mulle ja suutis ennast minu silmis printsiks väga kärnaseks konnaks muuta :D Nüüd aga ei taha aru saada, et ma konnaga oma elu ei jaga.
Karl Kindermacher 02. juuli 2012, kl 23.17
Kahepalgelisus, valed, intriigid - neid näed alles siis, kui oled inimest tundma õppinud.
 
mida küss 02. juuli 2012, kl 23.22
isver, selliseid suhteid maa ja ilm täis. mis halad, hea, et pääsesid.
 
Agnes 02. juuli 2012, kl 23.25
Mõned asjad lihtsalt saavad vahel otsa ja nii palju schampust juua ei suuda, ega taha, et seda vastikut konna printsiks püüaks suudelda :)
 
pg 02. juuli 2012, kl 23.34
seks jättis kõvasti soovida, kuigi enda jutu järgi oli just väga kõva tegija
 
kepijuku 02. juuli 2012, kl 23.35
Kui kõhu peal sünnitusest tekkinud arme nägin, siis tõmbus väikemees endasse ja ei allunud enam minu tahtele kuidagi. Mida sa seal enam leelotad või passid, ainult jalgadele valu.
 
g 02. juuli 2012, kl 23.46
Tema mõtles, et alustab suhet minu iseloomu ja harjumuste kohandamisega vastavalt oma maitsele. See nali ei läinud muidugi läbi. Aga headest tunnetest sain küll päris kiiresti lahti jah :)
 
alu 02. juuli 2012, kl 23.51
"Ja siis selgub, et ta joob, armukadetseb, on lihtsalt mölakas,..."

peab ytlema, et nii sita naisega pole kunagi kohtamas käinud. kui naistel peaks õnnestuma kohtuda taoliste meestega, siis on see märk ainult nende omavahelisest tõmbest:)
 
to g 02. juuli 2012, kl 23.56
Aga naised mõtlevad nii kogu aeg. Tahavad meest oma soovi järgi muuta ja kui mees ei muutu, on kisa lahti.
 
alu 03. juuli 2012, kl 00.36
minu huvi kustus siis kui lakkas seismast. häbi oli..
 
häh... uudis 03. juuli 2012, kl 00.40
alu, sul vist enamus ajast ei seisa?
 
pseumasin 03. juuli 2012, kl 00.49
kui elamisse osteti pesumasin ja tutvustati, kuidas pesumasinat kasutada.. muidu mehel käis majapidajanna ja ega mult midagi ei nõutud ka, aga igaks juhuks lasin jalga.
 
alu 03. juuli 2012, kl 00.59
jalad ikka seni veel seisavad (nii et ära sa ytle!) aga muu kahjuks stabiilselt enam mitte.
 
maias 03. juuli 2012, kl 19.53
mees norskas nagu saekaater ja leidis, et olen liiga peps, et tema kõrval magada ei suuda. igasugu pisiasjade kallal hakkas ka norima. lõpuks läksin lihtsalt oma koju välja magama ja pikapeale hakkaski oma kodus palju rohkem meeldima :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!