Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mehe armuke poes
 
Kertuuu 04. juuli 2012, kl 02.31
Hei, täna käisin mehega poes ja hiljem letis ütles ta poemüüale tere ja mind see väga häiris, see müüa oli selline kenake kah ja mees mul vahtis teda! Kui poest välja sain kohe muidugi küsisin, et kes see eit oli, ta hakkas ajama, et pole teda varem näinu ja lihtsalt viisakuse pärast teretas...no sorry, aga mina seda pläma küll ei kavatse uskuda.
 
ai teid tuvikesi 04. juuli 2012, kl 03.40
no tere kertu!

http://www.youtube.com/watch?v=UVYcNVaE4y4

Kertu (agressiivselt, madalal pohmellihäälel): "kes see eit oli?"
Mees, keda Kertu armastab ja usaldab (piiksuval häälel) "äää ma pole teda varem näinud, lihtsalt viisakuse pärast teretasin"
Kertu (sisisedes): "no sorri, aga mina sinu pläma ei usu"
 
aadu 04. juuli 2012, kl 05.42
Ma olen isegi meesmüüjatele poes tere ütelnud. Kas need müüjad on nüüd kõik minu armukesed?
 
müüa haige 04. juuli 2012, kl 08.08
 
Agnes 04. juuli 2012, kl 08.30
Ühes eesti väikelinnas sai järgmise päeva lõuna ajal eelmise õhtu peokaaslasele tänaval vastu jalutatud. Oli mehike koos oma naisega :) Tuli selline kiusamise isu ja ütlesin: Tere muska! :))
Sellest tuli parasjagu palju pahandust :)
Vaesed silmist pimedad armukadedad naised ei tule selle pealegi, et tegelikult kõik naised ei ihaldagi nende karvikuid. Ärge hinnake oma mehi üle! :)
 
kena naine lillega 04. juuli 2012, kl 09.40
naiste armukededusel ei ole piire!
mäletan mitmeid kordi, kui tänaval vastu tulnud meesterahvas, kellega vaid ametialane kontakt oli, mind teretas ning enne, kui kuuldeulatusest väljas olin - kohe kuulsin naise sisistavat häält - kes SEE on?
Jumala eest - kõik naised, kes mees teretab, ei ole kohe mehe armukesed. ussitage edasi ja siis imestage, kui mees ükspäev tõesti jalga laseb
 
kole mees tilliga 04. juuli 2012, kl 10.02
Agnes
ehk ikka natuke ihaldasid seda karvikut, aga tema otsustas hommikul kaineks saades hoopis oma naise juurde tagasi kobida, reo sihuke.
on naisi, kellele kaine peaga eriti otsa ei kannata vaadata. sellepärast sul vist meest polegi? aga hea ikka ju teiste suhetesse oma "teremuskadega" vürtsi lisada.
 
Agnes 04. juuli 2012, kl 10.25
Kõik on võimalik, tõde ei selgu siin kunagi ja sul võib olla pole tilligi!
 
kole mees tilliga 04. juuli 2012, kl 10.31
tõde on koledam kui õnnetu abielumehe hommik peale Agnese karvases kaisus kainenemist? pole võimalik.
 
miamargarita 04. juuli 2012, kl 11.36
Mis siin ikka kommenteerida. Viisakas mees ja matslik naine. Eks see ütleb teemaalgataja kohta nii mõndagi, et ta kena müüjannat eideks nimetab...
 
liina 04. juuli 2012, kl 17.29
vaikeses poes ytlen ka mina myyjatele "tere". ja vahet pole, mis soost need myyjad on. see on taiesti normaalne viisakus ja suhtlemine.

kole mees tilliga ja Kertuuu on naised, kelle yle tagaselja irvitatakse, kelle mehi haletsetakse ja keda normaalsetesse seltskondasse kutsumast valditakse.
 
vb vastupidiiii 04. juuli 2012, kl 17.40
Kertu (agressiivselt, madalal pohmellihäälel): "kes see eit oli?"
Mees, keda Kertu armastab ja usaldab (piiksuval häälel) "äää ma pole teda varem näinud, lihtsalt viisakuse pärast teretasin"
Kertu (sisisedes): "no sorri, aga mina sinu pläma ei usu"
 
mis mees 04. juuli 2012, kl 17.52
Ta pole sinuga abiellunudki, mis mees ta sulle on? Seda esiteks, pole ta sinu mees, vaid vaba mees ja valmis ükskõik millise naisega suhet looma.Sinusugune tuleks kohe maha jätta, enne kui mingi tite veel sünnitad.
 
? 04. juuli 2012, kl 17.59
Kertuuu, kas oled abielus?
 
ilka 04. juuli 2012, kl 19.56
katsume ette kujutada Kerttuuu välimust. mulle tuleb silme ette selline naisterahvas: 90-100kg, suured rinnad, väljaveninud kõht, roosad dressid mingi new-york kirjaga või playboy jänesega, x-jalad, klouniks võõbatud nägu, suitsetab:)

kommija Kole tilliga mees on tegelikult Kerttuuu õde.

aga Kerttuuu mees on sihuke prillidega äbarik nokkmütsiga. vuntside ja väljakasvanud rasvaste juustega.
 
Agnes 04. juuli 2012, kl 20.05
No aga mees! Milline võiks olla see mees? Kombineeritud ülikonnas, sharmante, sexika tüükaga lõua otsas, kellest kiirgab metsikut seksuaalset energit ja kalli parfüümi lõhna ning kes elegantselt dziibivõtmed pintsaku taskusse poetab, silmis kindel mehelik üleni sinusse vaatav pilk?
Või dressipükstes krõll, kes tuli hommikuse boki järgi?
 
ilka 04. juuli 2012, kl 20.13
Agnes
no sel esimesel mehetüübil, keda kirjeldasid, ei saa kindlasti olla sellist naist nagu Kerttuuu.

pigem ikka see krõll:)
 
ebareaalne 05. juuli 2012, kl 04.28
Kas keegi mõtleb neid teemasid välja? No ei ole see päriselus võimalik või siis inimesed nii hullud.
 
tjah 05. juuli 2012, kl 09.30
Inimesed on hullud...
 
liina 05. juuli 2012, kl 11.07
on kyll olemas selliseid inimesi. mina tean vahemalt kahte niisugust naist.
m6lematel hasti n6medad ja mokud mehed, kelle poole ei vaataks ka siis, kui peale makstaks:))
 
ingrid 05. juuli 2012, kl 11.25
Vaesel "poemüüal" ju võib ometi ilmas mingisugune pisike rõõm olla. Olgu selleks siis kasvõi sinu mees.

Meestel on vist küll hea tänapäevases eestis elada, sest armukesteturg on lai ja lõputu....vaesed eesti naised ei põlga ära ühtegi kopikat, ja kui mees päris pervert ega peletis pole, siis milles küsimus.
Karl Kindermacher 05. juuli 2012, kl 17.18
ilka Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> katsume ette kujutada Kerttuuu välimust. mulle tul
> eb silme ette selline naisterahvas: 90-100kg, suur
> ed rinnad,

Sa unustasid, et ta ise on oma rindade üle tohutult uhke. Aeg-ajalt poetab jutu sisse (eriti pisut vindisena): "Olgu, mis on, aga vähemalt tissid on mul suured!" Millegipärast ei maini ta kunagi oma lõualotti, mis suurema osa nendest tissidest ära varjab ...
 
piip 05. juuli 2012, kl 17.34
Kui me nüüd veel tähelepanelikumalt vaatleme, siis näeme siiski lisaks kõigele kõhukese all ka pisikest tillut. Siiski.
 
Agnes 05. juuli 2012, kl 17.42
piip,
Kindel? Kõigil või?
 
piip 05. juuli 2012, kl 17.50
? teemaautorist oli jutt, ei või?
 
ai teid tuvikesi 05. juuli 2012, kl 17.58
nii tore, et kommentaatoritel läkski kurja kertu poe-stseenist fantaasia tööle :) karakterid ja esimene stseen olemas. kirjutame romaani?
 
meenus 05. juuli 2012, kl 18.50
Aga mina tean naist, kes poes üle hulga aja ammust klassivenda nägi ja rõõmsalt ligi astus. Klassivend teeb imelikku nägu nagu ei tunneks ja naine muudkui seletab, et kas sa siis mind ära ei tunne? Mis sa lolli mängid? Nüüd hakkab juba ka klassivenna naine oma meest imelikult vaatama, et mis värk siin toimub...

Ja pärast tuligi välja, et tegemist ei olnudki klassivennaga, vaid temaga sarnaneva mehega. Aga mõelge, kus "klassivend" oma naisele pidi pärast aru andma :D
 
ilka 05. juuli 2012, kl 22.13
meenus
lahe juhtum ju:)

minule rääkis naabrimemm sellise loo, et külas olnud väga armukade naine oma emaga. koos käisid nad pidevalt tütre meest taga otsimas, teda tööjuures kontrollimas, et ei lobiseks seal naistega, ei liiderdaks, jne.
ja siis olnud külas ka sihuke lõuapoolikust tädi. ükskord eemalt märgati, et ema-tütar on jälle koos tütre meest otsimas. ema ja tütar astusid majja sisse, kus siis lõuapoolik-tädi teises toas kiljus - "oi juss ära tee, ahahahaaa, ai juss,jäta järele, no mis sa jandad..."
jussi seal muidugi polnud, aga rahval pärast nalja, kui palju.
 
mina olin leti taga 06. juuli 2012, kl 08.53
hei kertuuu :) oleme armukesed jah. mis sa nüüd teed? viskad mehe kodust välja? mina ka teda ei taha. aegaajalt oli tore, aga et koos elada ... tänan, ei :)D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!