Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
külm dush minule
 
naine49 04. juuli 2012, kl 21.27
olin oma kalli tuttavaga reisil (abielus mees)
kuulsin kogematta tema telefonikõnet kui rääkis veel ühe oma tuttava naisega,( mitte tema enda naine) kes nagu ma kõnest aru sain, ka talle väga armas ja ammune tuttav (nagu minagi) senini ei osanud sellist asja mitte uneski näha...
kuidas peaksin edasi käituma, senini pole miskit öelnud ja mõtlen, kas sellel ongi niiväga suurt tähtsust, kus ja kellega ta muul ajal suhtleb ja kes on tema tuttavad? või peaksin kohe pea püsti ära kõndima ilma selgituseta!
 
Sinisilm 04. juuli 2012, kl 21.32
Kas see number 49 on IQ nr?
 
Kyss 04. juuli 2012, kl 21.33
Kas nikkusite ka?
 
jummel küll 04. juuli 2012, kl 21.38
Vanus küll ei saa 49 olla, sest nii vanal peaks ikka mõistust ka olema!!
 
issandjumal 04. juuli 2012, kl 21.45
kas see 49 on tõesti su vanus?
kui oled nii vanaks elanud ja ikka veel selliste küsimuste käes vaevled, siis pole mõtet sulle vastata. sa niikui elust aru ei saa, ega hakkagi saama.
 
naine49 04. juuli 2012, kl 21.46
jh see minu vanus, mis siin imelikku on??
kas minul ei võigi siis head tuttavat olla, lisan veel, et tuttavad juba päris palju aastaid, aga et tal veel neid on see mulle suureks ehmatuseks ikka küll...
 
unenägu 04. juuli 2012, kl 21.49
Ära võta südamesse, mehel võib mitu armukest olla.
 
Agnes 04. juuli 2012, kl 21.51
Issandad jumalad võivad ka oma vanuse siia lisada ja mõelda, et autori kaaslasel on naine, reiskaaslane ning lisaks veel keegi südamesõbranna. Mehel on jaksu, lööki ja ettevõtmist.
Minu teada on siin palju naisi, kel kompleksid maast madalast ja nutt varnast võtta - jäängi üksikuks.
 
Kont 04. juuli 2012, kl 21.53
Petab oma, petab ka Sind ja petab teda jne.
Kuul pähe naistele kes sebivad abielumeestega ja ka meestele kes sebivad baielunaistega ja unistavad truudusest.
 
Agnes 04. juuli 2012, kl 21.57
Suur osa selles vanuses abielumehi oma koduste naistega lihtsalt ei sexi! Miks? Sest naine ei taha ja mees ei viitsi enam ammu peale käia. Truudus on isegi võimalik.
 
issandjumal 04. juuli 2012, kl 22.12
n49
hea tuttav võib loomulikult olla, aga et sa nii naiivselt siit ilmselgele asjale vastust küsid, vat see paneb kulme kergitama:)

Agnes
olen 48, kui huvitab.
 
issandjumal 04. juuli 2012, kl 22.14
Kont
sina oled jälle teine äärmus!
"kuul pähe"?:)))

kuule, võta vabalt ja ära tõmble.
 
võta rahulikult 04. juuli 2012, kl 22.41
Mis see teie suhtes nüüd muudab siis, et tal peale oma seadusliku abikaasa ja sinu veel keegi on. Tänapäeval on ühe armukesega mees ikka paras tropp. Tegijamatel on neid ikka mitu.
 
mimm 04. juuli 2012, kl 23.50
anna oma(vabandust 1/3) mehe tel. nr.
tundub päris võimekas või on rahakotid suured
 
alu 05. juuli 2012, kl 00.29
"või peaksin kohe pea püsti ära kõndima ilma selgituseta!"

kaal ja kehakuju ikka võimaldavad kannapööret? tobe olukord tekiks, kui mees peab pysti upitama..
 
ehhee 05. juuli 2012, kl 00.45
tunnen kah üht sellist onu, kel naine kodus ja lisaks siis lugemata hulk sõbranjesid, keda ta kõiki armastab. Ja kuna töötab naiste kollektiivis, siis pole olnud ühtki enamvähem sobivas vanuses naist, keda ta poleks üritanud oma mesijutuga ära rääkida.
Karl Kindermacher 05. juuli 2012, kl 07.39
Avara hingega mees, midagi pole öelda. Armastust jagub kõigile.
 
kahekümpine 05. juuli 2012, kl 08.38
irw, alu ikka oma kehakujuga :D Sa ei väsi iial vist? aga teemaalgatajale, ise oled petmisvahendi rollis ja üllatud kui sind petetakse?
 
n45 05. juuli 2012, kl 20.14
miks alati arvatakse, et kui mehel armuke või mitu, peab ka paks rahakott olema, ega siis materiaalsed hüved pole tähtsad, pigem ikka hingelised
räägin enda kogemusi..
 
Seeneke 05. juuli 2012, kl 20.51
vastuste järgi tundub, et sama mees on veel paljudel postitanutel "parimaks" sõbraks. miks muidu nii haavatud ollakse? ma jätaks sellise küll maha. juba fakt iseenesest: olla abielumehe armuke... milleks?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!