Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
mehe ja naise sõprus?
 
lootusetu 22. jaanuar 2007, kl 12.29
Ei usu, et sellist asja on olemas, sest elu ja aeg on näidanud, et mingi hetk tuleb vähemalt ühel "sõpradest" erootiline mõte...Nii nördima paneb! Siiani arvasin, et mul on vähemalt üks meessoost sõber, aga nüüd sain teada, et ka tema peakeses ringleb mõte minu voodisse saamisest.Pole teda mitte kunagi provotseerinud oma käitumisega või olemusega selliseks mõtteks.Kas siis tõesti mees ja naine ei saa olla sõbrad?
 
ei saagi 22. jaanuar 2007, kl 12.33
tõsi, mees ja naine ei saa olla sõbrad
 
priks 22. jaanuar 2007, kl 12.34
kuni teatud eani saab vabalt (12)
ja hiljem, pinsi-eas saab jälle
vahepeal on see nn. seksuaalselt küps iga, see kipub segama jaaaa
 
Hing 22. jaanuar 2007, kl 12.38
Ikka saab, kui ühel on orientatsioon samasoolistele.
 
... 22. jaanuar 2007, kl 12.41
Miks ei saa - ega siis mõtteid ei pea alati teoks tegema - aga seda pean küll tõdema , et oma peas olen kõigi oma naistuttavatega müranud. Samas reaalselt on nad ikkagi sõbrad ja kätt külge ei pane :)
 
alu 22. jaanuar 2007, kl 12.42
priks, justnimelt.

täiesti võimatu ja mõttetu on olla sõber 4kymbisele naisele. selles eas...oh seda kypsust, väge ja võimu, mis mehe kehad voodisse maha murrab.
 
priks 22. jaanuar 2007, kl 12.43
alu
tänks
oi ma naersin nii et kukkusin külili
 
cocci 22. jaanuar 2007, kl 12.48
Oh, alu, sa ei muutu ka kunagi. On võimalik, on.
 
ilus 22. jaanuar 2007, kl 12.49
Alu poolt
 
Seebivesi 22. jaanuar 2007, kl 12.50
No on ikka võimalik. Mul on sõber. On alati olnud ja ilmselt ka jääb. Loodan, et kui kunagi neljakümpised oleme, siis oleme ikkagi sõbrad. viie- ja kuuekümpistena kah.
 
alu 22. jaanuar 2007, kl 12.50
jah, cocci, oleks see tagantjärele tarkus vaid..
 
pläuh 22. jaanuar 2007, kl 12.52
Minu üks parimatest sõpradest meessoost juba oma 6 aastat. Tõesti hea sõber on aga nüüd juba kuulsin, et too olevat ikka midagi tundma juba hakanud. Aga võib olla asi selles, et mul nüüd mees ja see on armukade...
 
cocci 22. jaanuar 2007, kl 12.53
alu, ette polnud siis võimalik näha?
 
alu 22. jaanuar 2007, kl 12.58
yldiselt, tahaks ma näha naist, kes tahab mehega olla vaid "sõber" ja eeldaks, et mehel oleks muus osas täiesti sylt ja pohh ta kõrval.
seda ei luba minu arusaamist mööda juba naise meel synida ja olla, et kui mees tast huvitatud tegelikult pole. noh, äärmisel juhul armub siis ise, et saaks õhata kauget kättesaamatut.
niiet, iga sõprust kaunistagu 1 kõike hukutav armumine:)
 
cocci 22. jaanuar 2007, kl 13.01
alu, sul on imepärane oskus kõik illusioonid ikka lõhkuda ja seda kõige brutaalsemal moel :)))) On võimalik, on.
 
alu 22. jaanuar 2007, kl 13.03
aga jah, muidugi, kõik on võimalik, ka sõprus M@N.

*aga äkki, äkki siiski pole?
 
cocci 22. jaanuar 2007, kl 13.06
alu, isegi kui mõlemad tunduvad üksteisele veetlevad, ahvatlevad ja mõnusad kaaslased, kellega saab rääkida-tegutseda, saab olla VAID sõbrad, aga see nõuab tahtejõudu ja mõningaid "takistusi" :))))
 
priks 22. jaanuar 2007, kl 13.07
alu
naistele meeldib semutseda ja et môni mees ehk siis sôber oleks nagu vanem vend
vôi siis kohelda m^nda nagu sôbranna eest: rââkida talle oma muresid ja küsida, et miks mehed teevad kûll nii? ise kôigest kahekûmbine, roosas miniöôsärgis mônusasti oma "sôbrale" kaissu pugedes
aga vahi tôbrikut, tal läks..jne...kôvaks...krdi mehed-sead sellised, ei oska nad üldse sôbrad olla
 
reet 22. jaanuar 2007, kl 13.10
ei usu,et võimalik
 
alu 22. jaanuar 2007, kl 13.10
justjust.

kusjuures kui ei lähe kõvaks roosas napis öösärgis pakendi peale-seda jama pole isegi sõbrale kaela tarvis, mis siis syndima hakkab. 112. ja mitte vähe.
 
alu 22. jaanuar 2007, kl 13.16
sestap on täiesti mõttetu hakata rääkima oma naisele või elukaaslasele, et oled mõne tädiga aint sõber. võib, juhul, kui ta sind jobuks nagunii peab. siis pole vahet, millega end upitada tahad.
 
ikka 22. jaanuar 2007, kl 13.24
saab-eriti 20 tibi ja 40 mees-kõik mehed ju kodus räägivad , et on ainult sõbrad.Ha-ha-ha...
 
cocci 22. jaanuar 2007, kl 13.29
Ma arvan, et see on küll teema, kus isiklikud kogemused panevad palju paika.
 
alu 22. jaanuar 2007, kl 13.35
jaa, cocci, aga takistused on ju yletamiseks või mida ytleb isiklik kogemus siin?
 
cocci 22. jaanuar 2007, kl 13.41
alu, tuleb leida takistused, mida ei taha teine pool ületada - näiteks ühe poole abielu või soov elada kunagi Pariisis või siis teatada, et ma abiellun ainult arstiga või ...
 
n 22. jaanuar 2007, kl 13.47
Naise poolt saab mees talle alati vaid sõber olla, mehe poolt teadupärast mitte. Sest mees suhtleb ainult naisega, kes on talle meelepärane, seega on ta ka seksimiseks meelepärane.
 
priks 22. jaanuar 2007, kl 13.53
to cocci
aga siis ta tuli Pariisist tagasi ja tal oli kaasas arstidiplom
jehuuu pulmakellad helisegu
 
Siki 22. jaanuar 2007, kl 13.55
Mul on sõber. Juba 8,5 aastat. Käime kohvikus ja niisama saame kokku, aegajalt istume teineteise pool kodus, kui minu mees komandeeringus või tema naine sõpradega väljas ja igav on. Tavaliselt siis kas minu mees viib mind autoga tema poole enne lennujaama sõitu või tema naine toob tema autoga meile ning tuleb pärast järele. Pole midagi juhtunud, minul pole isegi mõttesse tulnud, temal ilmselt ka mitte. Prageu võttis lausa punastama, kui ma püüdsin endale ette kujutada, et ta on mees, st tal on noku. Pole kunagi nii mõelnud. Mis mul sellest, mis mu sõbral pükstes on. Märgata pole olnud, et tema minust oleks seksuaalseid mõtteid mõelnud, ehkki oleme ka ennast kahekesi jumala soodaks napsutanud - ikka pole midagi olnud ega ei saa olema ka. Samas kahekesi koos saunalavale me ei lähe, st alasti üksteist ei vahi. Ikka abikaasade või lastega. Mõlemad oleme õnnelikus abielus, mina 11 aastat, tema 9 aastat. Mõnikord suhtleme ka perekonniti, käime sünnipäevadel ja niimoodi. Üle poole kordadel suhtleme siiski kahekesi, õnneks mõlemal ka normaalsed kaasad ja suhtuvad normaalselt. Probleeme pole. Päris alguses korra veslesime tema naisega lühidalt 3 min sellel teemal aga intelligentne naine nagu ta on, saab aru. Tal ju ka, nagu igal normaalsel inimesel, omad sõbrad. Ja sõpru ju sugusid pidi valida oleks eriti jama. Mis sõprusest jutt saab olla, kui nii palju eeltingimusi on - et mis soost sõber peab olema ja nii edasi. Jama. Sõber on sõber.
 
priks 22. jaanuar 2007, kl 14.00
Sikil kah ôigus
siin on aga üks AGA
sellised sôbrad tekivadki vaid vâga pika aja jooksul ja säiluvad nii, et kôigil on oma perekonnad
meil mehega on ka selliseid sôpru, pole häda kedagi
 
cocci 22. jaanuar 2007, kl 14.07
Kõike saab, kui tahetakse ja kõigest annab probleemi teha, kui väga soovitakse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!