Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Igivana teema - kus te tutvute
 
naine1 14. september 2012, kl 23.57
Alu, täitsa õige nüüd, see ongi imelik :) Sellest mu küsimus tulenebki.
 
alu 15. september 2012, kl 00.11
nu, ja mida siin aitaks mingi õige koha soovitamine?? pole ju olemas sellist kohta, kus sobivaid mehi on valida võimis? aegade läbi olen taoliste teemade puhul nööganud, et välismaa mehed siis.. pakun, et see tõrge on sus endas ikkagi ja mingile imeprintsile pole mõtet lootusi panna..oled kas liiga valiv või pole mõnest veel yle saanud.
 
naine1 15. september 2012, kl 00.32
Mis see liiga valiv on? Tulebki ju valida, ja lati jutte ennetades, latt on täpselt seal, kust ma isegi üle hüppaks, nii et head kaaslast otsiks ju. Seda teemat ei algatanud mina, teistelgi samad küsimused õhu. Teema all oligi üldine küsimus, kus on need kohad, kus üldse on, mida valida. Ja ise näitena tõin kohad, mis pole väga tõenäolised, mida mitte soovitada seega. Kui sul endal ka ühtegi head mõtet pole, siis mis seal ikka, elame veel :)
 
alu 15. september 2012, kl 00.47
nojah:)

elame muidugi. aga mõte, mis oli-jääb:

"
alu 24. juuli 2012, kl 22.07
kus tutvumas käiakse..halloo. kunagi oli mingi mobiilioperaator, kelle leviala oli nii pisike, et sinna pidi ekstra minema, et helistada. nyyd saab helistada igalpool ja kõike muudki teha. sama peaks ka olema tutvumistega-tänaval, poes, pargis, rannas, klubis, jne. oleks prussakas siis saaks veel soovitada nt seinakontakti või parketi alust-kus iganes, kus on neid, kellega võiks tutvuda."

pole olemas mingit ettemärgitud või teadatuntud kohta, on vaid hetk ja inimene. kelle juures siis kas reageerida või edasi loota mingile kohale, kus taolised rivis seisavad. millegipärast valitakse teine võimalus. manjana. või siis liiga juurdunud harjumus omale kõike minna ostma, mis meelepärane:)
 
mi, Sannu 15. september 2012, kl 01.13
Mina olen tutvunud igal pool ja mitmeid inimesi ka tuttavaks teinud omavahel. Aga on mingid piirid. Näiteks, et ENAM interneti nn "tutvuste" õnge ei lähe. Olen ise otsinud inimesi siiralt ja olen väga valusalt haiget saanud, kui kirjade teel on lolli mängitud inimese tunnetega. Sellepärast ei julge enam paljudel juhtudel isegi reageerida, kuigi tegemist võib olla reaalse inimesega.

Hiljaaegu otsis keegi minuga kontakti. Oli siiras kiri ja tahtsin kutsuda külla 2 inimest. Viimasel hetkel mõtlesin siiski ringi. Äkki oli hoopis keegi naine?!! Olen kahjuks heteroseksuaalne.
 
aga 15. september 2012, kl 01.19
...Kui te tunnete ennast ära ja siiski kinnitate, et see oli siiras kiri, siis ma oleks rõõmus, kui me võiks ühel päeval kolmekesi kokku saada. Ma tulen sellega toime küll! :)
 
Cäthryn 15. september 2012, kl 07.09
Nimeta ja Nimega Baaris leiab palju välismaamehi:) Samuti Hollykast ja Terrakast:)
 
Johanna 15. september 2012, kl 08.11
Kui juba ollaksegi sellise suhtumisega, et kusagil pole kellegagi tutvuda, ega siis ei olegi. Muutke oma suhtumist. Minul oli nii, et kui esimesel kohtumisel ei tekkinudki mingit keemiat ja kui siis mingil põhjusel veel kohtusime, tundsin äkki tema kõrval istudes, et jube hea on temaga siin koos olla. Ja ma mõtlesin, kui kahju mul oleks olnud, kui me polekski rohkem kohtunud. Ja sellest tuli väga ilus suhe, mis kestab siiamaani ja aina paremaks läheb. Nii et mina ei otsustaks esimese kohtumise põhjal veel midagi.
 
mees 15. september 2012, kl 10.47
to Johanna: väga armas, õnne teile :)
 
one man 15. september 2012, kl 13.31
Nii siis! Käisin kaubamajas ostu sooritamas ja müüa küsis partnerkaarti, mida mul loomulikult pole ja juhuslikult oli kõrval kassas maksmas üks kena tšikk, kes lihtsalt laksust korraga oma partnerkaarti mulle pakkus. Mul vajus suu ammuli sellepeale! Tegin ostu ära ja jooksin talle järgi tänama ja nii muuseas pakkusin, kas võin talle kohvi väljateha, aga ta keeldus viisakalt. Nüüd kripeldab, et oleks vist ikka pidanud rohkem gaasi andma ja teda mitte nii lihtsalt äralaskma!
 
alu 15. september 2012, kl 20.52
vaagides natuke one man juhtumit, siis-oma suu ammuli ajamise asemel oleks sealt pidanud tulema mingigi kild tekkinud olukorra kohta, selleks andis kaardi ulataja võimaluse. ja niisama ei ulatanud ta seda kindlasti. hiljem mingi labase kohvile kutsumisega oli loomulikult to late forever ja mees oli juba end ära tõestanud paraja mömmina, kel suust midagi vaimukat ootamatute olukordade kohta ei tule.
 
lihtsalt naine 16. september 2012, kl 10.28
Mina pakun oma kaarti ühtelugu, olgu siis objektiks kena mees, tudisev pensionär, viisakas laps või mõni lahkema moega naine. Ainult vissis nägudega kriips-suuga naistele ma oma kaarti ei paku.
Seega, alu....elu on nats mitmekesisem, kui sulle arvutiekraani tagant paistab.
Astu ka vahel päikese kätte, saad teada:D
Ps. sa ei ole seesama neljakümbiste vihakaja, või oled oma foobiast üle saanud?....irwww
 
irw naisele 16. september 2012, kl 13.16
ära topi oma kaarti, kui ei küsita abi, see on epaletükkiv ja vastik kui mingi vanatüdruk tikub ligi
 
lõngus 16. september 2012, kl 14.23
irw
ah, ära pirise kõik aeg. sinuga ei taha keegi tutvuda. ole sa pealetükkiv või mitte.

minu jaoks pole tutvumine raske. absoluutselt igal pool võib tutvuda - tänaval, laevas, kohvikus, hääletades(vanasti, kui sai palju hääletatud, noor ja loll oldud. praegu ei soovita)

esimese mehega tutvusin amigos, teisega, kellega praegu abielus olen, tutvusin ühes pubis.
ja ärge nüüd hakake, et sellistes kohtades käivad ainult joodikud, ringitõmbajad jne
kõik oleneb sellest, kellega sa seal rääkima hakkad. keegi ei käsi sul joodikute ja nõmedikega suhelda.
kumbki minu abikaasadest ei tarbi alkoholi, ega isegi suitseta mitte. mõlemad töökad ja tublid inimesed.
 
Agnes 16. september 2012, kl 20.48
Ainus, kes mulle midagi pakub on naabrimees. Et, kui ma seal õuepeal juba nühin ja möllan, siis tehku ma tema auto ka puhtaks. Issand, tahab muga lähemalt tuttavaks saada või, et autot pakub?! Kuradi pervert, ma talle järgmine kord ütlen, misma pean hakkama lötendavaid teksaseid kandma või?
:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!