Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Meest ei huvita seks?!
 
Liisu 07. mai 2007, kl 12.25
Uus suhe siis käsib, paar kuud juba koos oldud aga ikka veel pole seksinud. Oleme koos maganud, aga paistab, et meest ei huvita seks absoluutselt. Tähendab ta küll nagu üritaks midagi aga lõppkokkuvõttes, niisama ainult kallistame ja musitame, kaugemale see üldjuhul ei jõua. Kaks korda on proovitud ka "päris asja" teha, aga ei õnnestunud, tal vajus ära (väidetavalt kodnoomi pärast). Minu jaoks on see suhteliselt shokeeriv, sest mina pole varem sellist meest kohanud, tavaliselt on just vastupidi, esimesel võimalusel tiritakse voodisse. Paistab, et selle mehe puhul ei mõju mitte miski, olin väga seksikaslt riides - lühike seelik, sukahoidja, sukad, seksikas pesu, ütles küll, et näen väga hea välja ja et mul on väga ilus pesu aga see oligi kõik, silitas natuke säärt ka. Ei ole enam pubekad ka aga nii labased probleemid. Ma ei oska kohe mitte midagi peal hakata, seksi tahaks!
 
Kondoom 07. mai 2007, kl 12.28
No mis jurad siis sellega? See ka mingi seks?
 
doc 07. mai 2007, kl 12.36
K*rat .Võta siis juhtimine enda kätte !
 
anni 07. mai 2007, kl 12.36
asi võib ola mehes, aga ka selles, et lihtsalt sina ei tekita temas piisavalt seda tunnet, et tahaks
sa võid olla mõne jaoks väga seksikas ja mõne jaoks mitte nii vaga, lihtsalt on nii
ja kui see on probleem, siis ilmselt ei tule suhtest midagi välja
 
alu 07. mai 2007, kl 12.41
"Ei ole enam pubekad ka aga nii labased probleemid"

iga naine lihtsalt pole pandav vaatamata igasugu atribuutikale ala lyhike seelik, sekspesu (kõverad jalad, suur tagumik).

ja kõike seda 4kymbisena ammugi mitte.
 
l 07. mai 2007, kl 12.42
no ma ei usu, et mees temaga koos üldse oleks, kui ikka ei erutaks, siin on midagi muud peidus. vana ta on, äkki ei tõuse või on tal kogemusi vähe ja no ei julge tegutsema hakata, võib naerda, aga kui on nt mees, kes pikalt varem olnud püsisuhtes ja hiljuti lahku läinud, siis tema uue naisega kohe ei ole nii julge, kardab narriks jääda. ise tunnen üht meest vanuses 23a, kes on süütu, selline kindlasti ei julgeks murdma hakata, pole ju kogemusi. mees ise on täitsa ok välimusega, pole mingi koll
 
ilus 07. mai 2007, kl 12.47
kas nüüd tirisid teda ise voodisse? nagu sinuga alati tehakse? vb palja tirimise peale tal ei tõusegi, mees tahab ise saaki murda. suhe nii noor veel, misasja te seksite juba. lõdva püsksikummiga oled või?
 
? 07. mai 2007, kl 12.49
sukad sukahoidjad -see on seksikas?
kas see pealetükkiv enesemüük mitte pole?
 
No krt! 07. mai 2007, kl 12.50
Kui ma ikka keppi tahan, saan ikka küll ja alati. Pole see mingi jutt.
 
zahara 07. mai 2007, kl 12.53
Tead, mul oli kah kunagi sama probleem praeguse elukaaslasega-alguses kah ei tahtnud ja siis hakkas nagu tahatma, aga ei seisnud.Ei olnud viga minu seksikuses,kuigi algul oli just see esimene mõte, mis pähe kargas.
Kõige parem on lihtsalt maha istuda ja asja arutada.Mul tuli välja, et mehel olid tunded minu vastu(endiste naistega oli vaid üks eesmärk-kiire @!#$ ja minek:D), see tekitaski pingeid.Pusisime päris pikalt selle asjaga,ajas juba vihale küll!!!:D Aga asja sai! (harjumine võttis aega).
Nüüdseks on kõik lihtsalt SUPER!Arvan, et see isegi väga positiivne meie suhtele, kuna kui algusest peale oleks kõik korras olnud, oleks me nüüdseks tõenäoliselt juba voodis teineteisest tüdinenud.:D Aga asi läheb aina mõnusamaks!
Et minu soovitus-räägi mehega ausalt ja avameelselt ning varu kannatust;)
 
ilus 07. mai 2007, kl 12.56
meest ei huvita pigem sina
 
naine 07. mai 2007, kl 12.58
kuulge ? ja ilus....pange ennast põlema pubekad !!! Aga Sulle Liisu soovitan lihtsalt selle mehega teema sirgeks arutada...mis see siis olgu...kui tal tõesti miski tervisemure peaks olema, siis leian, et peaksid vähemalt informeeritud olema sellest...ja ära häbene seda, et oled terve ja teotahteline naisterahvas ja et tahad seksi !!!
 
alu 07. mai 2007, kl 13.01
naine,

kas seda, kui naine pole mehe jaoks seksuaalselt erutav, saab ka selgeks rääkida? kas rääääääääääääkimisega või? et seni jahvatad, kuni mees vaatab, et jaa, täitsa pandav tsikk ju?

"teotahteline naisterahvas"

hea väljend muide yhe 4kymbise vähepandava naise kohta:))
 
Liisu 07. mai 2007, kl 13.01
Päris 40 pole, alles 26, mees küll 22. Ilusaks ja seksikas pean ennast ikkagist, midaiganes teie siin minust ei arvaks. Kui ta minust huvitatud poleks, vaevalt, et ta üldse siis ühendust võtaks ja et, minuni jõuda, nägi ta ikka päris kõvasti vaeva, nii et ma eeldan, et ma meeldin talle ja mitte vähe!
 
naine 07. mai 2007, kl 13.03
kulla Liisu....soovitan ignoreerida "HR" Alu tekste...kui üks isik veedab 24/7 delfis ja ainult et kommenteeribki kõiki ja kõike, siis ei tasu mitte seesuguste tekste tähelegi panna !
 
alu 07. mai 2007, kl 13.03
a et 26. siis on asi teine.

aga ikkagi-sinust on ju veel nooremaid olemas!
 
Jorh 07. mai 2007, kl 13.04
No ongi siis kogu aur juba selle jama peale ära kulunud ja ikka veel ei tea, kas tahad midagist või mitte. Eks anna edaspidigi valeorientatsiooni - läheb libedamalt ....
 
Ju siis naine ka netis 07. mai 2007, kl 13.05
Ilmselt samas suurusjärgus ajast,et teada palju Alu siin on või ei ole.
 
mh 07. mai 2007, kl 13.08
ei tea oma tutvus ringkonnas ühtegi naist, kes oma elukaaslaselt, abikaasalt seksi kerjaks.miks sa mees ei maga ja ei seksi minuga. äärmiselt alandlik jobu naine-suhe läbi sisuliselt ja mehel sada armukest.ikka alandab ennast. oeh.
see pole suhe-kui seksi küsitakse.
 
alu 07. mai 2007, kl 13.09
naine.

väike täpsustus.

nimelt kommenteerimisele siinseal kulub hulka vähem aega, kui jälgede ajamisele, et kes kus ja kuipalju.
 
naine 07. mai 2007, kl 13.16
whahaaa...alukene ma ei aja jälgi...lihtsalt satun lugema postitusi umbes paar korda nädalas ja on selge, et teatud nimed jäävad oma negatiivse suhtumise või ebakompetensusega silma...näiteks nagu ka naine3, babe jne tegelaste tekstid
 
tigu 07. mai 2007, kl 13.21
Võta asja rahulikult ja räägi temaga. Võimalik , et asi on selles ,et mees on ebakindel ja liiga erutunud. Siis nel väikemeestega võib vahel ootamatusi ette tulal küll.
 
to tigu 07. mai 2007, kl 13.26
Imal jutt! Ei mingeid ootamatusi tule ette kui ikka asja kallale minnakse. Ninnu -nännu tehke mujal.
Eks see jutt tuleb siin välja umbes nii: Tumm ütles kurdile,et pime nägi kuidas ühe jalaga mees jooksis 100 m 11 sekundiga.
Ja küllap see Liisu seks ka umbes sedamoodi.
 
alu 07. mai 2007, kl 14.15
aga võib ju ka nii olla, et poisile lihtsalt meeldib su juures. saab head pannkooki ja ulualust, kohake, kus puhata ja hommikul taas värskena elule vastu. heal juhu antakse veel suitsurahagi kaasa ja mis saab yhel mehel olla selle vastu, kui perenaine on lyhikese seeliku ja sukaga.

ehk ta ei tule selle pealegi, et suga seksima peaks? et jõuda naise hinges sellise sygavuseni, kus mehe eest head hoolt kantakse-selleni ei jõuagi iga mees ja kindlasti mitte ei uuristata sinna teed oma riistaga.
 
respekt 07. mai 2007, kl 14.38
Liisu - oled ehk tähele pannud, et mõned mehed ongi impotendid ja nagu sa siitki oled tähele pannud, soovivad need mehed siis interneti naistekates ennast ülikihvtide meestena näidata ja samas keskealisi naisi maha teha. Sellevanuseid just seepärast, et need saavad aru kes on impotent ja kellel muu probleem. Loodame, et sinu kaaslasel on mingi ajutine terviseprobleem.
 
keegi 07. mai 2007, kl 15.00
alu
iga mees peab endast nii palju küll lugu, et mitte meeldiva naisega voodi ei lähe.


liisu
mees on lihtsalt üle erutunud. ära tee sellest probleemi ja eemalda need üleliigsed sukahoidjad. anna aega atra seada. ole lihtsalt sina ise, meeldiv kaaslane ja ära hakka olukorda kontrollima.
 
arvatavasti 07. mai 2007, kl 15.03
on siiski potentsiprobleemid vist...või järsku on süütu ja kardab häbisse jääda?
See on küll selgemast selgem, et meeldid talle.
Oled vahva, et ei lase siinsetel impotentidel oma tuju rikkuda.
Pea ka edaspidi silmas, et impotentidel alati partner/id süüdi (küll pole piisavalt sale/paks, pole piisavalt noor/vana, pole raseeritud või on hoopis üleraseeritud), mitte nende impotentsus.
No ja naiste ka ju komme kõik süüd enda kanda võtta.
Jahh saan aru küll, et kõik ei peagi kõigile meeldima. Aga, kui ei meeldi, siis ju ei tutvuta...läheneta jne ja ei tekigi nagu probleemi, kas saab asja või mitte

Sinu noormees vist siiski selline pole (vähemasti ei süüdista sind)...äkki tõega häbelik...siis võib veel asja saada;)
 
alternatiivteoreetik 07. mai 2007, kl 15.05
Alternatiivselt võiksid kaaluda võimalust, et ta on süütu. S.t. teatud mehed on loomult väga ujedad, ja nad lihtsalt ei julge naisterahvaga puudutusest kaugemale minna. Hirm võib mõjuda paralüseerivalt ja "meeleolu" langetavalt, muide.

Sellisel juhul peaksid olema ise ettevõtlikumaks pooleks.

Eelkõige aga - räägi temaga! Kommunikatsioon on igasuguses suhtes äärmiselt oluline.
 
alu 07. mai 2007, kl 15.21
irw.

mingid naised tahavad uskuda, et on olemas mehi, kes nende peale on ylierutunud. nii erutunud, et otsa sisse ei yritagi ajada. yritavad naise enne altarile saada. on nõus alimente ilma selletagi maksma.

irw.
 
keegi 07. mai 2007, kl 15.25
alu
kui mind soovisid solvata, siis vale koht seks. ma pole naine.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!