Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kuidas armumisest üle saada
 
lovefool 07. mai 2007, kl 09.48
selline küsimus ongi. kuidas saada armumisest üle?

tavaliselt aitab mind see, et kontsentreerun tüübi negatiivsetele omadustele. aga seekord see ei aita. antud härrane on täiesti süüdimatu, selgrootu, ei tea ise ka, mida tahab ja igasugust konkreetsust on temalt oodata täiesti lootusetu (tegemist kaksik-mehega, kui kedagi huvitab :P).

TAVALISELT saab mul sellistest meestest kiirelt isu täis, aga sellesse konkreetsesse eksemplari olen üle aasta juba armunud olnud. lasknud end ära kasutada, endast üle sõita ja seda kõike korduvalt.

olen üritanud temaga igasuguse suhtlemise lõpetada (teades, et see on mõnda aega valus, aga läheb üle). siis tuleb mees oma mesijutuga ja ma sulan jälle. ja mõne aja pärast kordub sama.

täna tuli mõte, et peaks ta kuidagi suutma välja vihastada hingepõhjani, nii, et TEMA jõuaks selleni, et ta enam mind näha ei taha. nii narts ma ometi ei ole, et tal järel jooksma hakkaks.

mis mu mõistusest saanud on? ma ei ole muidu selline nars ju!
 
niisama 07. mai 2007, kl 09.59
sul on ajukeemia paigast ära. nagu teadlased ütlevad. :D
tegele oma hobidega ja lüki oma päevakava tegevusi täis nii, et sul lihtsalt ei oleks aega tema peale mõelda. viska minema ka kõik asjad mis teda meenutavad ja katkesta suhe... ütle, et sul pole aega jne...
mina näiteks hakkasin käima rohkem trennis ja võtsin endale lisakursused, et päev rohkem sisustatud oleks.
 
kass 07. mai 2007, kl 09.59
Abiellu temaga, see on parim rohi.
Küll siis see selgrootus üle viskab.
:)
 
Zonta 07. mai 2007, kl 10.15
saab küll käskida end mitte armuma. lihtsalt vatta EI jää temast unistama, unelema, mõtlema, vahtima jne jne. blokeerid sellised asjad kohe alguses ära, kui hakkavad ligi hiilima. kusjuures on jah, raske. ikka mõnus ju unistada. aga VATT EI UNISTA ja KÕIK!

nõuanne lisategevust (ka täiesti mõttetut) leida on ka ok. :)
lõppude lõpuks me ikka olemegi need, mis me mõtleme. armumine ei tule ISE. ise lihtsalt genereerime seda teatud põhjustel, muud midagi.
 
alu 07. mai 2007, kl 10.23
"mis mu mõistusest saanud on? ma ei ole muidu selline nars ju"

ole optimistlikum. ehk oled lihtsalt nt kana?
 
lovefool 07. mai 2007, kl 10.25
ilmselt, alu :)
 
lovefoolile 07. mai 2007, kl 10.30
ma saan aru, et sina oled armunud üle aasta sellesse mehesse, mitte mees sinusse.
selleks siin haladki , et mees ei ole armunud ja sina tunned nüüd end nartsuna, ära ole narts ja ära tee sellest mehest väljagi.
aga tea, et sa hoopis ju Armastad seda meest, onju nii!!!
 
maria 07. mai 2007, kl 11.30
oi oi oi kui tuttav tunne. Isegi olen niiviisi ühe mehe pärast piinelnud. Millegipärast on nii, et isegi kui oled tugev ja emotsionaalselt muidu tasakaalukas võib mõni inimene sind nii endast välja viia et lihtsalt hirmus.

Mina olen niiviisi piinelnud ühe mehe pärast vahelduva eduga ligi 8a juba. Siis ma olin muidugi noor ja nüüd enam mitte nii noor ja üsna palju targem:), aga see mees ilmub kui tont jälle maa-alt üles kui ma juba arvan et kõik on möödas ja ma saan oma eluga edasi minna. Ta on minust üle lasknud ja käitunud kui nartsuga ja teinud oma tahtmist mööda ...
Ma olen 3x leinanud teda taga peale temapoolset ärakadumist... Õnneks on mul olnud piisavalt tugevust mitte hakata talle järele jooksma ja ennast oma tunnete väljaladumisega alandama. Võibolla ta ei teagi minu tegelike tunnete suurust :)kes teab ...

seda MIKs keegi meie jaoks saatuslikuks saab on väga raske öelda ... aga mida ma omast kogemusest oskan sulle öelda, et mis mind on aidanud:)

1. analüüsi enda jaoks kas sa tahad ikka reaalset meest või oled oma pideva igatsemisega talle n-ö kuldse kuu selga mõelnud. Kui realistlik see pilt temast tegelikult on. Mind aitas palju endale selgeks tegemine, et seda inimest keda mina tegelikult ihaldasin ja tahtsin polnudki olemas

2. tee midagi ... päriselt .. PAANILISELT ... kõige parem rohi kellestki üle saamiseks on seda teha kellegi teise imetluse saatel. Kõlab julmalt, aga selline on elu. rebound guy'ga sa ei pea hakkama koos elama ... lihtsalt lase ennast poputada - flirdi ja käi ringi ohjeldamatult. Uued emotsioonid saavad kõige paremini võitu vanadest mälestustest

3. Mõtle sellele, et kui ta sind tahaks samapalju, kui sina teda, siis ta ei hoiaks eemale. EI OLE MUUD VABANDUST ega põhjendust tema käitumisele kui see, et tema EI OLE sinust samamoodi huvitatud kui sina temast. Sinul ei ole midagi viga ... lihtsalt sina ei ole tema jaoks see sama kes tema on sulle. Mõtle kui palju on olnud nii, et sina oled kedagi jätnud kõrvale, kes on tore inimene aga sa tunned et mitte sinu jaoks...
Saa aru, et see on OK ja seekord on asi nii, et sa lihtsalt ei meeldi talle nii palju ...

see, et ta aeg ajalt jälle välja ilmub ei ole märk sellest, et teil võiks ikkagi olla ühine tulevik. teil on ühine minevik ... aeg- ajalt tekib igatsus mälestuste järele...

soovitan sulle ... mine eluga edasi ... kui oled kurb, siis ole kurb .. .aga mine eluga edasi ... samm sammult edasi liikumine aitab edasi liikuda. arenda ennast ja sa kasvad temast üle. Kahjuks üleöö ravimit EI OLE ...

jõudu!! srry et pikk kiri tuli:)
 
lovefool 07. mai 2007, kl 12.43
aitäh

seepärast ma küsingi, et jõudsin täna öösel veendumusele, ei AITAB, ma tahan edasi minna. mitte enam tagasi. kusjuures on kasu olnud neist nõuannetest.

veelkord suur tänu kõigile vastajaile :)
 
:) mina kaaa..... 07. mai 2007, kl 19.15
einojah, nagu oleks minu kirjutatud jutt:)
Täpselt samas seisus, seega oli päris kosutav lugeda soovitusi...
Kuigi praegu veidi rahulikum olla, siis eelnenud aasta pidi küll hulluks ajama...aga ma armastan teda siiski...kesteabküll miks?
 
hehh 07. mai 2007, kl 20.45
ja kuidas see suhe siis juba aasta kestnud on? kust sa teda tunned? mis alguses siis oli? ja mida siis nüüd pole? aga kaksikud on jah jubedad. mis tähtkujust ise?
 
south 07. mai 2007, kl 21.20
Ohh, sama olukord olnud.aga ikkagist, kui mehel ple mingit huvi, miks ta siis jälle välja ilmub ja uuesti tahab ja üritab ? või on see lihtsalt minu fantaasiavili, et ta üritab ja tahab. Ma olen ikka nii rumaluke..
 
s 08. mai 2007, kl 09.13
Mul on endal olnud väga palju sedalaadi probleeme. Ma arvan, et meest ei tohi kergekäeliselt tagasi võtta. Kui õnnestub asjad läbi rääkida, sõlmida kindlad kokkulepped ja teha edaspidi midagi teistmoodi, siis võib suhe paraneda. Selline on vist teooria, aga praktikas rakendamine tahab kindlameelsust, mida raske endas leida on.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!