Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
ülekaalulised kuumaga
 
tss 29. mai 2007, kl 19.15
kaalu hetkega muuta ei saa,kui ikka talv otsa trenni teha ei ole viitsinud, siis midagi teha ei ole ja seda parandada ei anna kiirkorras.
KÜsimus kaalukamatele - kuidas selle kuumaga hakkama saate? Milliseid riideid kannate? eriti just kontori inimesed, kes satsseelikuga ja lühikeste teksadega ei saa tööl käia?
seelikuid ka kanda ei saa, sukapüksid tapaksid üldse ära (paljaste kintsudega ei saasellise kuumaga käia)? täitsa hädas olen. higimull otse ees juba hommikul kapist riideid valides, rääkimata tööle jõudes..
 
Eliina 29. mai 2007, kl 19.23
Hmm. Pole küll sellise mure ees, aga.
Võiks osta nt. suht lai seeliku, sellise õhukese. (eelmine aasta sellised hirmsasti olid moes)
Ja kui ei saa paljate jalgadega olla, siis nt. mingid lühikesed retuusid alla panna. :)

Ja kui jalad vastu hõõruvad, siis keegi siin kunagi soovitas, et mingit beebipulbrit vms jalgadele panna (see, mis beebidele pepule pannakse, et teeb naha pehmeks ja nii):P
Põlvteksad (capripüksid) oleksid ka ju vist suht ok.

Ja vuta-vuta trenni! :)
Head suve! ;)
 
Margit 29. mai 2007, kl 19.36
Ega keegi sul läbipaistmatu selliku alla ei näe. Pane lühikesed retuusid alla. Siis saad ka seelikut kanda.

Seejärel hakka söömist jälgima. Selline ülekaal, et kintsud suvel veriseks lähevad, see tuleb ikka valest söömisest, mitte trenni puudumisest :)
 
superwoman 29. mai 2007, kl 19.50
kuumaga lihtsalt tulevad tursed, ei aita see trenn mitte midagi. Linased püksid jalga ja tuld!
 
keki 29. mai 2007, kl 20.09
vot nii on lugu, et südame asemel on mul paras pastel - nigu lööb ja siis nigu jälle ei löö, mingi trenn kõne alla ei tule, kui just tabletipurgi tstmist trenniks ei pea. Paks ja kole olen ka. Suurendan palavaga ravimiannuseid, et pump rütmis püsiks, ja katan oma higistavat keret kas linaste hõlstide või siidiseguste lokkavate kangastega. Ilus ei ole, aga ilmselt ei meeldiks kellelegi, kui ma päris palja tutiga ringi jookseks...
 
kai 29. mai 2007, kl 20.18
linasest riidest korralikud püksid on ju täitsa ok!hele imeõhuke siidpluus ka ja pole kellelgi kobisemist,et korrektselt riides ei ole!
 
n 29. mai 2007, kl 21.10
aru ma ei sa miks ei saa käia paljaste säärtega? Kui on liiga karvased epileeri paljaks, Kui on liga valged, on olemas isepruunistuvad kereemid? Mis ei saa käis põlvini pükstega, mingite linaste ja laiematega?
 
kh 29. mai 2007, kl 22.06
justnimelt. linased püksid, stockmannis on ca 300 eeguga neid mitut värvi-sorti. noorteosakonnas kah. ja seppaläst saad ülemisi otsasid ka.
 
n43 29. mai 2007, kl 23.04
mis puutub hõõruvatesse kintsudesse, siis -

kui ma olin veel kõvasti kergem kui praegu, aga ikkagi paks, õpetas üks veel paksem mulle sellise "nipi", et pane kintsudele deodoranti. Sellist pehmet. Parim on spead stick. No POOL päeva on ka palavaima päevaga kindlustatud, et käia saab.
Suvel on mul see kotis, vajadusel panen uuesti. Olen seda soovitanud mitmele paksule kes on mulle pärast täitsa tänulikud olnud, sest sukkpükste, olgu või lühikeseks lõigatud sukkpükste kandmine palavaga on ikka jube jabur. Ja rannas ei saa seda teha niikuinii (jajaa, ma käin rannas kaaa)
 
oojaa... 30. mai 2007, kl 08.42
...kallis teemaalgataja! Usu - KÕIK inimesed, hoolimata kaalukategooriast - on nende õhuvaeste praepanniilmadega nagu konnad kuival...
 
oeh:) 30. mai 2007, kl 09.33
tubli naine igatahes:) eluterve enesekriitika! müts maha:)

mina kilu suren ka selliste ilmadega:) aga üks nipp: osta lehvik ka:) on vähemalt nägu naerul ja juuksed kaunilt lehvivad kui muud kohad jupsivad:)

muahh ja lahedat suve!
 
teate 30. mai 2007, kl 10.43
ma olen ka paks :( 98 täna hommikuse seisuga
mul on ühedpuvillased püksid mida suviti kannan, oli ka hunnik toppe sinna juurde aga ma ei tea, kas need on kokku läinud või on mu partii jälle kasvanud aga see aasta kipub naba sealt välja paistma ja ma ei tunne end mugavalt.

lisan igaksjuhuks, et olen teinud terve talve trenni agamingit kasu sellest mulle ikka eiole, kuna ma armastan süüa :p

on ka selline õhuline seelik aga see paistab läbi ja ma ei julge seda kanda :(
üldse eelistanpükse miskipärast, sääred on jube paksud ja lyhemaid seelikuid kahjukskanda ei saa

raske see paksu elu kuigi usun, et kõhnad piinlevad samamoodi selle palavuse käes
 
kontorihiireke 30. mai 2007, kl 11.20
Olen kah suht kogukas ja palavust kõige paremini ei talu.
Minu puhul on pamine, et ei saa kanda kunstmaterjalist riideid.
Nii,et esimene soovitus:puuvillased, õhku läbi laskvad riided)
Kannan õhemap pikka(laia või kitsast ükskõik) seelikut. Ja ülevalpool nööbitavaid puuvillast natuke küünarnukist ülespoole varrukaga pluuse või top-e.
Pika seeliku all sukkpükse kohe kindlasti ei kanna. Ja ülevalpool kasuan talki. Mitte ilmtingimata beebioma, praegu on paljudes kosm.poodides ja apteegis ka müüja talki.
Õnneks täna pole palav :)
 
pipar 30. mai 2007, kl 11.55
nii lahe teema! ausalt kohe. mul endal kaaluga väga probleeme pole. talveperioodil lähen ka muidugi "kohevamaks", aga selle saab koheva karvastikuga välja vabandada.
niipea, kui kaalu pärast põdemine päevakorda tueb,hakkan tänaval inimesi jälgima. selliseid minuvanuseid kohevaid on tegelikult terve linn täis ja teate: yldse ei pane mõnd lisakilo tähele, kui inimene on muidu särav ja naerune. siis löön jälle selja sirgu, silm särama ja veeren aga edasi.
säde silmadesse ja suvi ilmadesse. kuumaga on olenemata kaalust põrgu olla.
 
muti Roskildest 30. mai 2007, kl 12.47
igistamise vastu aitab weleda sage deodorant
 
näetsa 30. mai 2007, kl 15.05
ma olen sale, normaalkaalus naine.
kuid eluaeg on mul mure olnud, et kintsud hõõruvad, kui seelikuga käin. päris katki ja verele ei lähe.
tunda annab see aga hoopis teksade näol- neid läheb mul aastat 3-4 paari. iga 3 kuu tagant vaetan välja, kintsude juures üleval kohe auk sees.
olen 12 aastat sporti teinud- kogu selle aja oli sama jama.
 
Mystica 30. mai 2007, kl 16.23
olen ka kogukam ja suvel kannan pikki seelikuid,õhukesest hästikukkuvast riidest.Paanidega meeldivad kõige rohkem.Kergelt alt laienevatel on lõhik umbes põlveni.Enamalt jaolt kannan seelikuga samast riidest pluuse ka komplektides.Linane on küll moes aga tal see "häda"et kortsub.Saleda seljas trendikalt kortsus on normaalne aga tüseda seljas mõjub mu meelest grotesksena.Pigem siis krepisisaldusega kortsuriie sobivates toonides.Ja päris ühevärvilise tumedamaga oleksin ettevaatlik,pärast toolilt püstitõusmist võib pepsil olla tumedam laik...Kintsudega muret polegi,kuigi ka need üsna vormikad aga beebipulbrit olen kasutanud vahel.
 
uhti 30. mai 2007, kl 20.56
Muide, selle hõõrumise puhuks aitab imehästi Helosani-nimeline kreem (apteegist, sinine tuub).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!