Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas mu boyfriend on pede?
 
Maarja 04. november 2012, kl 16.15
Kas mu boyfriend on gei/pede?
No tal on hea välimus, aga tal on jalas ülikitsad teksad ning üks kord küsisin veel(ei öelnud midagi halvast): Kas need ülikitsad teksad on mugavad jalas? Ta ütles: Jah, täiega mõnus.
Igastahes olen buduaaris lugenud ,et noormehed kes kannavad ülikitsaid teksased ongi peded. Mul veel üks sõber kes mulle samuti meeldib, ning ma meeldin talle(ta on temega sõber) ütles ,et ta ongi pede kuna kannab neid teksaseid aga ta pole talle seda kunagi öelnud ning ütles veel ,et mu boyfriendile olevad meeldinud hoopis mehed.
Mulle meeldib väga minu boyfriend ja mina talle, aga teine minu parim sõber kes mulle samuti väga meeldib ja mina talle, soovitas ,et ma jätaksin oma boyfriendi maha ning võtaksin tema asemele kuna minu boyfriend on pede.
Mida teha? Kas mu boyfriend on siis tõesti pede? Talle meeldivad naised, aga tal on jalas ülikitsad teksad ning sõber veel ütles ,et ta on pede.
Lüh:
Mulle meeldib oma boyfriend väga, ning mina talle.
Tal ülikitsad teksad jalas, mille kohta on inimesed öelnud pede.
Teine sõber kes mulle väga meeldib ning mina talle on öelnud ,et mu boyfriend ongi pede ning peaksin võtma tema asemele.
Mida teha siis? On pede või mitte?
 
c 04. november 2012, kl 16.59
Arvestades teksti on teema autor teismeline ja lisaks rumal teismeline. Sa muidu ise kannad lohvakaid teksaseid või kuidas? Et kui kitsaid kannad oled lesbi.
Aga no kui boyfriend ütles, no siis pane ikka täiega :)))
 
tutapluta 04. november 2012, kl 17.38
Sa jälgi ta kõnnakut ja puusanõksu, ma arvan, sa ei eksi siis, on ta pede või ei:Peded ise seda ei tea, aga kõndimisel on märgata, et ta surub oma puusi veidi ettepoole(naised ja heterod nii ei tee) ja tagumik jätab seega kuju, nagu oleks sinna vahele miskit lükatud, mida nad paaniliselt kardavad "maha pillata".Edu sulle jälgimisel.
 
Matis fred tutt 18. aprill 2022, kl 12.22
mulle meeldivad mehed
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!