Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kust leida üheöösuhteid?
 
ossaraks 25. november 2012, kl 19.12
kus Tiina läks nüüd ärevaks:))
mis siis ärritusid, kui juhukepi otsimine nii normaalne on?
esiteks on mehed-naised bioloogiliselt väheke erinevad. see mis on tavaline meeste juures, pole väga tavaline naiste juures.
midagi pole teha, kui sellele vähe viltu vaadatakse.
ja polegi see kellegi asi - ela oma elu, kuidas tahad. aga kui avalikus foorumis oma personaalstest probleemidest ja vajadustest kellad, siis arvesta, et saad siit ka igasuguseid arvamusi.
 
maakas 25. november 2012, kl 19.19
Minul jäi see täitsa arusaamatuks. Tase pole vist see.
 
hm 25. november 2012, kl 19.21
Kas keegi seletaks?
 
Agnes 25. november 2012, kl 19.26
oopium,
eitea jah, vbl ongi mingeid kaifiandvaid seeni sööv rekkamees, laia silmaringiga ja puha :)
 
Briks 25. november 2012, kl 19.27
Jutt nii ebaloogiline.
Kui ainult seks oluline, siis ei lähe ju iga kord iga suvakaga tegema. Siis ju suur võimalus sattuda pehmelt öeldes mitte-nii-hea-seksi peale. Püsipartneril motivatsiooniks oma naist rahuldada, siis on niisama mõned "oskajad" noh umbes nagu toidugurmaanid. Kui tõesti puhtalt seksi peal olla, siis asjalikum ikka leida endale paar head partnerit.
Samas võtab nagu tummaks, et mis heast seksist on üldse juttu, kui absoluutselt mingeid tundeid, hoolimist ega isegi pealiskaudsemat meeldimist ei ole
Samuti ebaloogiline jutt, justkui ei teaks nüüd neid kindlaid klubisid vms. No mis jutt, kas lihtsalt fantaseerid või provotseerid siin? Tallinn ju tõesti väga pisike.
Kui tõesti nii on, siis minu meelest ka tegu ikka mingi hälbega. Mehe jaoks on hea seks peaaegu iga seks, naisele ikka igast suvalisest jorsist ei piisa.
 
... 25. november 2012, kl 19.30
kõigest muust ma saan aru, aga üheöösuhtest mitte no igaühega ei ole ju seks hea ja mõnega on kohe eriti hea, et kas siis ei taha korrata seda eriti head.
 
Agnes 25. november 2012, kl 19.36
...,
Aga vbl on hea just hea, kui see hea jääb üheks ja ainsamaks korraks. Argipäevarutiin seda ei riku ja kõik, mis kättesaamatu on nii magus ;)
 
Tiina 25. november 2012, kl 20.18
"Mehe jaoks on hea seks peaaegu iga seks" Ega ikka ole, pakse naisi ja meritähti küll enamus mehi ei taha, ka üheks ööks mitte. Kui mehel ikka kõvaks ei lähe su peale, siis pole seks võimalik.
"mis heast seksist on üldse juttu, kui absoluutselt mingeid tundeid, hoolimist ega isegi pealiskaudsemat meeldimist ei ole, ... ei lähe ju iga kord iga suvakaga tegema" Mul on küll omajagu juhusuhteid elu jooksul olnud (olen 30 aastane), kuid pole iial läinud enda jaoks ebameeldiva mehega voodisse. Eks põhiliselt ööklubides lantimine käib, kuid kui meestega, kes mulle ligi ajavad, seksuaalne keemia puudub, siis jääb ka seks ära. Reeglina valin nende tüüpide seast, kes ligi tikuvad, kõige ligitõmbavama välja. Ega arvukad juhusuhted tähenda suvalise jorsiga voodisse ronimist. Kust selline eksiarvamus tuleb? Üheöösuhe on mul ikka sellega, kes välimuse poolest meeldib ka, füüsiline tõmme peab olema. Samas olen käinud kordi väljas ja pole läinud ühegi mehega koos kuhugi hotelli või tema poole, sest tõmme puudub. Võib ju mitu kuud ilma olla, seda parem järjekordne üheöösuhe on. Minu puhul on küll nii ja arvan, et ka teemaalgatja valib meeste seast kõige meeldivama välja. See on naistel veres. Minu õnneks on see, et olen palju ringi reisinud ja Las Vegases elanud, varsti lähen USA-sse tagasi. Ootan päevi juba. Ega vabameelsetel naistele see konnatiik Tallinn õige koht ei ole. Liiga palju eelarvamusetega ja niisama õelutsejaid. Kliima ka suht sitt, korralikud ööklubid puuduvad ja pead väga vaatama kellega magad, muidu võib hiljem ebameeldivusi tekkida. Ja kui aus olla, siis Eesti meeste seas on vähe neid, kes mulle seksi osas pinget pakuvad, tõmmu meeste hulgas on valik suurem ja nad on rohkem aldis juhuseksiks.
Agnes, sinu viimane lause tabas naelapea pihta. Nii ongi. Hea seks võibki jääda üheks korraks ja ei pea seda kordama (kuid samas võib, siis pead lihtsalt õigel ajal oskama sekssuhte ära lõpetada, ühe mehe juurde toppamajäämine on ebameeldiv. Ja nõme ka, tüüp hakkab irvama, et näe nüüd annabki üks naine pidevallt kätte, las tüüp ikka sebib teisi ka, pole vaja nii lihtsaks talle elu teha). Samas halb seks pole mingi õudne asi. Selle mehega enam tegemist ei tee ja kõik. Väga lihtne. Kui mees keppida ei oska, tema süü.
 
K 25. november 2012, kl 21.15
www.iha.ee
 
Briks 25. november 2012, kl 21.41
Noh ühes asjas olen selle Tiinaga nõus "pead väga vaatama kellega magad, muidu võib hiljem ebameeldivusi tekkida"

Hästi nalja saab ikka ende "vabameelsetega" - tüüp hakkab irvama, et näe nüüd annabki üks naine pidevallt kätte. Et siis nüüd ta jääb kindlasti arvama, et oled tegelikult maru väärt naine lol. Sry, aga see, et ligitikkujatest "parima" välja valid, tähendab sisuliselt ikkagi suvalist jorssi.
"Samas halb seks pole mingi õudne asi. Selle mehega enam tegemist ei tee ja kõik." - no ma saan aru, et ei tee ühegi mehega tegemist peale seksi? Niisama litutad ringi ühest voodist teisse ja lepid kehva seksiga.
Ma ei saa aru, mis ajast peale võrdsustatakse vabameelsust litsakusega, minu jaoks need kaks täiesti erinevat nähtust ikka.
 
oopium 26. november 2012, kl 01.16
 
P 26. november 2012, kl 01.58
Tiina paistab olevat väga noor ja endast üliheal arvamusel. Süüdistad teisi ussitamises jne., aga su enda komm on ikka kõige õelam ja eriliselt vastiku ülbe tooniga teisi naisi alavääristav, stiilis " kus alles tema on tegija ", aga teised kibestunud ja viletsamad.
 
Tiina 26. november 2012, kl 17.20
"Sry, aga see, et ligitikkujatest "parima" välja valid, tähendab sisuliselt ikkagi suvalist jorssi." See sinu hinnang "suvaline" on iga naise subjektiivne hinnang. Kes see siis niiii "eriline" oleks? Ma küll ei oskaks kuidagi eristada mehi skaalal eriline ja suvaline. Ok, mehed on võimekuselt erinevad ja osadega tekib tahtmine seksida tunde, mõnega ei taha isegi rääkida mitte, aga sellega asi piirdub. Suvaline, mittesuvaline, mis mõttes nagu??? Kui kepp on hea, siis mis erilisusest siin jahuda?

"aga su enda komm on ikka kõige õelam ja eriliselt vastiku ülbe tooniga teisi naisi alavääristav, stiilis " kus alles tema on tegija ", aga teised kibestunud ja viletsamad." Tundsid ennast kuidagiviisi puudutatuna või, et nii subjektiivseid süüdistusi pillud? Mina ja õel? Kas ma kiusan kedagi või mustan või räägin taga kedagi? Ma lihtsalt juhin tähelepanu asjaolule, et ilmas ei eksisteeri ainult üks ja õige tee, vaid mitu teed ja seksi nimel ei pea ennast ohverdades ühe mehega olema, vaid võib vabalt võtta.
 
P 26. november 2012, kl 19.36
Tiina
Kirjutasid teistest naistest kui endast viletsamatest. Ei vaidlegi vastu, noorem naine on keskealisest kindlasti etem, parema välimusega.
Lihtsalt teisi naisi alavääristav jutt häiris. Asi oli selles, et nimetasid teisi viletsamateks ja kibestunuteks. See võib eriti keskealiste puhul tõsi olla, aga julmalt kõlas ikkagi.
 
meeslihtsalt 26. november 2012, kl 19.42
Miks on välimus oluline juhusexi juures? Natuke siia või sinnapoole:) oskused ja tahe ennast välja elada ikka olulisemad!
Juhuka või lihtsalt sexsuhte juures need olulisemad näitajad.
 
oletan 26. november 2012, kl 22.52
vb on naisel orgasmi saamisega raskusi, sellepärast ka selline orientatsioon.
 
ehee 27. november 2012, kl 15.58
Ära aja jama. Kõik inimesed ei taha, ei ole aega, ei soovi olla suhtes. Olen 38 aastane mees, 3 suhet seljataga ja enam ei soovi.
Hea töökoht, välimus ok. Ja pidevalt satun naiste otsa, kes peale seksi kukuvad suhtest jahuma. Saage aru-nii teema algataja kui ka näiteks mina-ME LIHTSALT EI SOOVI SUHET. Aga seksi soovivad kõik.
Muidugi võiks olla silmakirjalik ja ühiskonnale meelejärgi ning rääkida suhtest jne ja pidevalt vabandades,e t sry-sa ei ole ikka minu jaoks. Milleks sellist jama ajada?
 
nn 27. november 2012, kl 16.18
kõige asjalikum nõuanne oli "ava bordell". Ühinen. Kas võtad abitöölisi või teed kogu töö ise ära on oma valik, aga igatahes oleks see kõige mõttekam. Aru ma ei saa milleks jagada tasuta seda, mille eest teised raha kasseerivad?
 
teema autor 27. november 2012, kl 17.03
Sattusin siia teemasse tagasi ja eelviimase kommi pärast ei saa mitte vaiki olla. Olen 100% nõus "ehee" öelduga, nii ongi. Me oleme ausad, ei valeta ja ei peta kedagi. Ja samuti ei halvusta ma suhtes või abielus olevaid inimesi, ka neid on vaja. Aga millegipärast osade suguõdede hulgast tuleb sellist õelust, et vähe pole, ja just nimelt NÕMEDAT õelust. Just see kommenteerija nn. Mis see minusse puutub, et mõni prostituut kusagil raha kasseerib seksteenuste eest? Et kui ma ennast siduda kellegagi ei taha, siis on mulle kohe keelatud niisama seksi nautimine? Minul oli koolis hea õppeedukus ja ma tegelen erialaga, mis mulle meeldib. Mis osad naised muidugi kadedaks teeb. See, et ma vahest seksi tahan paari kuu tagant ja ilmajäenud aega tagasi kompenseerin paari seksmaratoniga, ei tähenda, et peaksin jätma töö, mis mulle meeldib ja tegelema mingi bordelliga ja räpse äriga, millest ma huvitatud ei ole. Või äkki "nn" on juhuslikult prostituut, kellel ajusid muuks, kui seksiks ei jätku ja nüüd tuli muretsema, et talle kliente vähem jäi? Jajaa, sellest ka muidugi see "mure" prosti sissetuleku vähenemise osas. :D :D Muuseas mehed teevad mulle jooke küll välja ja on seksikat aluspesu ostetud, kingitusi on mulle tehtud, aga kui ma piisavalt oma erialse tööga teenin, siis milleks ma peaksin spetsiaalselt raha hakkama küsima... haige nagu
 
kui oled 27. november 2012, kl 17.09
seksikas saad igalt poolt aga netis nt wwww.iha.ee
 
aga 27. november 2012, kl 17.35
ihas ei ole kenasid mehi, jäi mulje, et sinna on kogunenud kontingent, kes mujal ei saa.
 
gorgo 27. november 2012, kl 17.59
Tiina
las vegas, t6mmud mehed ja usa- issand, kui k6va s6na. vinge tegija ikka:)))
jutt nagu mitte eriti k6rge intellektiga 15aastasel.
 
klubi liige 30. november 2012, kl 10.33
teemaalgataja,

olen sinust küll pea poole vanem (42 a), aga samasuguses olukorras - mul lihtsalt ei ole praegu aega, tahtmist ega energiat püsisuhteks. Mina käin juhusuhete "jahil" Hensingis ja Stokholmis. Mitte põhjusel, et ma eesti mehi kuidagi alavääristaksin vaid seetõttu et siis on välistatud võimalus mingite hilisemate olukordade tekkimiseks. Nt. on mul ette tulnud olukord, kui minu juhusuhte partnerist sai aasta hiljem minu klient. Oleme mõlemad täiskasvanud inimesed, mina oma ala professionaal ja tema härrasmees ning tulime kenasti toime, kuid ikkagi, milleks seda.
 
ei lähe läbi 30. november 2012, kl 13.44
Kas tõesti ei suuda aru saada, et jutud liiguvad kiiresti ja ühel hetkel kiputakse kahtlaselt *kogemata* sõprust tegema? Meestesaunas just selliseid kontakte ja infot levitataksegi.

Kui tahad anonüümsust, pead Hollandisse sõitma ja isegi seal on palju eestivenelasi. Otsi endale normaalne püsisuhe või tee näpukat. Juhuseks ei tasu ära.
 
mnjaa 30. november 2012, kl 14.54
sa teemaalgataja oled ikka tõesti sõna otseses mõttes l*ts. vastik lausa lugeda selliseid postitusi. üks normaalne ja endast lugupidav naine ikka nii ei käitu.
 
mnjaa 30. november 2012, kl 14.55
võiksid tõsti bordelli tööle minna, nagu keegi juba eelpool soovitas, seal on sinusuguste koht.
 
ahaaaa 30. november 2012, kl 15.25
ei lähe läbi Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas tõesti ei suuda aru saada, et jutud liiguvad k
> iiresti ja ühel hetkel kiputakse kahtlaselt *kogem
> ata* sõprust tegema? Meestesaunas just selliseid k
> ontakte ja infot levitataksegi.
>
> Kui tahad a
> nonüümsust, pead Hollandisse sõitma ja isegi seal
> on palju eestivenelasi. Otsi endale normaalne püsi
> suhe või tee näpukat. Juhuseks ei tasu ära.

eelistad näpukas päris seksile? segi oled või? või oled lihtsalt kade, et on naisi, kes saavad ilma endaloodud vanglata (mis muud see püsisuhe on)ja ahistavate tingimusteta keppi.
 
elumees 30. november 2012, kl 16.16
mina ei pane ühtki auku üle kahe korra. Ja kui mõni hakkab suhtest rääkima, saadan nad otsejoones kus kurat. Kui naine tahab siduda, on see iga normaalse mehe jaoks punane tuli. Hea, kui bitch selle jutu peale nätakat ei saa.
 
vanzetti 30. november 2012, kl 21.27
Avalikud naised, need keda kasutatakse jõhkral moel ja kes millegipärast peavad endast samal ajal väga palju. Ühiskonna kõnts, kelle koht ongi olla ilma tõelise eluta, sest selliste naiste elueesmärgiks on võimalikult paljude erinevate meeste alandusobjektiks olla.

Kiimanarkomaanidest orjad, kes elavad selleks, et seksida ja lasta ennast läbi tõmmata. Teie elu on hale!

Eluterve naine on püsisuhtes ja oskab koos mehega leida uut ja värsket tegevust. Kiimaorjad elavad õnnetut elu, püüdes sisendada kõigile teistele, et just selliselt hulkudes on nad tõeliselt vabad ja õnnelikud. See pole tõsi, te olete õnnetud ja allakäinud.

Ärge pärast ulguge, et teist ei peeta lugu. See rong on ammu läinud. Vananevad ja õnnetud konkubiinid tuhandetele meestele.
 
Tiina 30. november 2012, kl 23.36
Oiii, kus nüüd on vagatsejad välja roomanud. haha. Te ei tea millest te ilma jääte ja mulisete mingi võimaliku väljatulemise ees, meeste austuse (mis mind see huviatb mida mees keda ma kunagi enam ei näe minust arvab?) ja muu jama kallal. Ettevaatlik tuleb alati olla, aga see-eest ei saa elu, milleks on hea seks elamata jätta. Mis ajast on kõige tavalisema keppimise eelduseks mingisugustegi tunnete olemasolu/väljamõtlemine või mis veel hullem - enda aheldamine kellegi külge??? Õudne mõeldagi. Seks püsisuhtes on nagu see, kui sulle antakse magustoitu (seks) aga sa pead eluaeg karistuseks ori olema (teisega artvestamine, tunnete teesklemine, valetamine, varjamine kui kepid teise mehega, juba mehe tundma õppimine on tüütu jne.) See on manipuleerimine. Ma võin saladuskatte all öelda, et kõige parem seks on siis, kui poolvõõras mees naist jõuliselt tagant paneb. Ei mingeid tundeid, niisama tati panemist (ma ei suudle peaaegu mitte kunagi, ainult suhu võtan vahest) ega tilulilu. Ja kohe kui on lõpetatud laiali. Jõuline panemine on minu meelest ainus hea seks, mis energiat juurde annab. Aga moraalitsejad jäägu tegema, mida ise tahavad. Jõudu!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!