Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
ööelu nagu kiimaste kokkutulek
 
kats 15. veebruar 2008, kl 13.36
Viimasel ajal tundub mulle vägisi et Tallinna ööelu on tõesti nagu kiimast ogarate kokkutulek. Meeletu välisele atraktiivsusele ja müügile orienteeritud show ja enesepresenteerimine. Läbisegi valimatu amelemine suvaliste inimestega alkoholiuimas, kaitsevahenditeta vahekorrad tihti rohkem kui ühe partneriga õhtu jooksul, nn. jätkupeod kusagil kellegi korteris või majas millede õigem nimetus on küll grupiseksiorgiad jne jne.
Oma töö tõttu meelelahutusäris näen seda kõike pea igapäevaselt kõrvalt. Halb hakkab kui mõelda kasvõi neist noortest naistest ja tüdrukutest kes ma ei tea kui paljudest vooditest või kui mitme mehe alt korraga läbi käivad.
Millised arvamused teis tekivad kui ööelust osa võtate? Mida ise asjast arvate?
 
juuni 15. veebruar 2008, kl 13.39
Aga kust sa tead, et kaitsevahenditeta? Näed kõrvalt või lähedalt?
 
kole lugu 15. veebruar 2008, kl 13.42
arvan et nii see on ja see inimkvaliteedi kiire langus tarbimismentaliteedi tasemele, kaovad sellised väärtused käitmises autunne, kõlblus, eetika jms jääb alles ainult tarbiv liha mass.
 
ka meeldib seks 15. veebruar 2008, kl 13.44
Kust tead, et jätkupeod kusagil kellegi korteris või majas, võtad ise ka nendest orgiatest osa?
Rahune maha, las inimesed teevad seda mis neile meeldib, tagajärjed tuleb neil enestel kanda!
 
kats (autor) 15. veebruar 2008, kl 14.07
mulle kah meeldib seks, meeldib pidutseda jne ning jah, olen korduvalt ka seda näinud ja tean töökaaslaste kaudu mis nn. privaatpidudel toimub (nagu ütlesin meelelahutusvaldkonnaga seotud). Nii neist olengutes endis kui neist peegeldub ja tuleb välja mis ka lihtsalt korteri ja majapidudel tehakse ja mis seal toimub. Noortel tibidel näikse lihtsalt üliolulisel kohal olevat mis märke ta kannab, kellega kep.pinud on ja palju ta "meestekontol" isended on. Vähe vanematel naistel tundub aga lihtsalt mingi meeleheide peal olema, igal võimalusel on vaja meest saada, sest siis on väikegi lootus et ehk ei jää lõpuni üksikuks, mõnel on lihtsalt nälg selline et lubavad endaga kõike teha ja mitmekesi korraga.
 
Tiuks 15. veebruar 2008, kl 15.14
Vallalisi naisi liiga palju ja nii avaneb meestel mitu-mitu armukest korraga pidada...
 
Katsile... 15. veebruar 2008, kl 15.23
Siin on kaks võimalust.
1.jäid kuivale
2.said tripperi kaela
 
päär 15. veebruar 2008, kl 15.46
Mina olen ka teemaalgatajaga nõus.
 
aru ei saa 15. veebruar 2008, kl 16.08
Oled sa ühest silmast pime või muidu lesbi, et ainult naisi näed?
Või püüad lihtsalt meeste silmis plusspunkte teenida naisi manitsedes?
 
Nele 15. veebruar 2008, kl 16.40
Kui midagi ei tehta kellegi tahte vastaselt siis on kõik korras ja sa ei peaks sellepärast muretsema, mis keegi kusagile kellegagi teeb.
 
uiui 15. veebruar 2008, kl 16.44
vat ei oska öeldagi nüüd. olen ka tihe pidutseja, aga sellist asja, et kellegi korterisse edasi ja grupikad jms.. no ei teagi. eks ikka juhtub mõnedel, aga veame kihla, et seltskond ka selline, kes tarbib vähe meelemürke - kokaiin nt? üsna popp asi ju nn. ööelus. tean ka selliseid, ise ei tarbi ja kui suhelda rohkem seltskonnaga, kes ka ei tarbi, siis probleemi pole ka.
 
hille 15. veebruar 2008, kl 17.12
mina kah teemaalgatajaga nõus, ja minu arvates teemaalgataja ei räägi et ainult ja ainult naised, toob lihtsalt naised oma jutus välja, siin ju naistenurk. pealekauba kellegiga need naised ju ikkagi pidutsevad ja seksivad ju, ehk siis mehi ikka samapalju ja teevad mehed sedasama. Küsimus ilmselt selles et põhiliselt tembeldatakse ikka mehi neiks ringilaskjateks ja naispoolt esitatakse kui vagasid ja vaguraid. Samas aga on mu enda seltskonnas kaks tuttavat kelle häälepaelad kerge alko all valla pääsevad ning ma ei saa aru aga nad justkui uhkust tunnevad selle üle kui paljudes autodes nad istuvad või millises häärberis kuipaljukesi koos ärkasid ja kui mitu erinevat "maitset" jalge vahel oli. No tule taevas appi! Üks töö- ja eakaaslane (34) naisterahvas aga tõsimeeli väidab et kõige parem on esimesel tutvumisel kusagil peoõhtul või peale seda mehele BJ-i teha, see paneb mehe kiinduma ja nö nagu kinni hoidma!? Tundmatule!!! Kuula ja imesta!
 
eneL 15. veebruar 2008, kl 18.08
Kuna Sa töötad seal, siis näed Sa ju kontsentreeritud ja liialdatud pilti. Sa näed inimesi, kes elavad tormilist ööelu, aga Sa ei tea seda, kui paljud sellist elu ei ela, sest seal neid ei ole. Ja Sa ei tea ka seda, kui paljudel nendest on seal üks vähestest kordadest ja enamik ajast on hästi ontlikud ;-)
 
kats (autor) 15. veebruar 2008, kl 18.38
eneL, kahtlemata on sul õigus selles osas mis puudutab seda et iga inimene eestimaal ei pidutse klubides, baarides, kusagil erapidudel. Samas tuleb tunnistada et ööelust laiemalt võtab ikkagi osa aukartustäratavalt suur seltskond - inimesed meie endi ümbert. Mõni satub klubisse või baari korra aastas, mõni teine igal reedel jne. Mõni on paadunud spermapump (vabandust väljenduse pärast aga nii on) mõni ei jõua hommikul silmi peast häbeneda kui oma plekilisi rinnahoidjaid või sukkasid hommikul vaatab. Igasuguseid on.
 
meeezz 15. veebruar 2008, kl 18.46
kats räägi kus sellised peod on, tahan kaaaa!
 
reha 15. veebruar 2008, kl 18.53
"Halb hakkab kui mõelda kasvõi neist noortest naistest ja tüdrukutest kes ma ei tea kui paljudest vooditest või kui mitme mehe alt korraga läbi käivad."

AARRGGHH!!! Lõpetage ära juba need teemapüstitused nagu naiste "liiderdamine", joomine, suitsetamine, pidutsemine või mis iganes oeks hullem kui meeste oma. Vastik, et ikka sellise mõtteviisiga inimesi olemas on.
 
kalkun arvab 15. veebruar 2008, kl 19.38
mine lasteaeda tööle kui närv vastu ei pea
 
lila 15. veebruar 2008, kl 22.09
Võibolla ma olen ülinaiivne, aga ma pole midagi sellist küll märganud või kellegi jutust kuulnud, kuigi oma elus olen jsutkui klubides ja pidudel ikka käinud.
Ma ei usu, et see nii üldrahvalik nähtus on, pigem ikka mingi teatud ringi komme. Raske on su juttu uskudagi, aga võibolla tõesti keegi kuskil elab niimoodi.
 
da 15. veebruar 2008, kl 22.20
Samuti autoriga nõus. Lihtsalt jube vaadata kuidas end täiesti umbe joonud inimesed teiste otsas ripivad ja end alandavad. Mul pole korraliku pidutsemise, alkoholi ja flirtimise vastu midagi, kuid see pilt, mis vahete vahel ikka klubides avaneb ei meenuta mitte kuidagi seda.
 
Margit 16. veebruar 2008, kl 13.28
Eks arst ka näeb, kuipalju on haigeid inimesi ja sinagi näed oma töö kaudu, et tohutult on litsakaid naisi. Tegelikult ei ole olukord üldse nii hull ja grupiseksitajaid pole sugugi nii arutu hulk. Huvitav töö sul, et töökaaslased teavad rääkida, mis täpselt erapidudel toimub ja kes ja kuipalju kummiga paneb.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!