Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Naised ja üheöösuhted
 
d 08. märts 2013, kl 16.36
No ma siiski arvan, et enamus mehi ei taha üheöö värki ja täpselt sama ka naistega. Meestel paraku on raskem ennast vaos hoida, sest loodus möllab sees. Eks selle üheöö juurde käib siiski sageli lootus, et äkki saab püsivaks.
 
... 08. märts 2013, kl 16.42
Armumine, armukadedus, kiindumus jne on looduse poolt kõigile sisse programmeeritud eks ikka eesmärgiga, et mees ja naine pikemalt koos oleks. Vastasel juhul meil neid tundeks ei esineks. Neil on oma funktsioon. Õielt õiele hüplejad on hingetraumade tagajärg ja võrdub kõverdi kasvanud puuga. Miski takistas sirgelt kasvamist.
 
Mats 08. märts 2013, kl 19.52
Oh sa jutt kus mõned on keema läinud!
See jutt, et iga seksi taga peaks olema armumine või lootus abielule on vanem kui kogu Delfi eksistents. Minu vanaema ajal arvati nii, isegi mitte minu vanemate ajal enam. Mingi penskarite kogu siin nüüd koos.
Ja Tartu on see kõige hooravam linn üldse. Vaadake ainult mis tudengite ühikatubades toimub ja siis tulge puust linnast ja muust rääkima. Igal Tartu poisil on paras puu püksis ja iga tartu tudengi neiu teeb seda krõpsuga värki mitu korda päevas ja mehele minek on küll viimane mida talle ülikooli ajal vaja on!
ja m36 ei ole üldse mees, on hoopis naine :)))
 
m36 08. märts 2013, kl 21.06
Mats

"ja m36 ei ole üldse mees, on hoopis naine :)))"

:)

Aga ma jääksin eriarvamusele sinu vanaema ajastu vooruslikkuse kohta. :)

_________________________________________
ehalkäimine - suvine tüdrukute magatamine. Ehal käidi leeritatud tüdrukute juures, ka ehalkäijad olid

leeritatud (s. o. täisealiseks tunnistatud). Ehalkäimine algas paastumaarjapäevast (25. märts), kui

tüdrukud olid "saanud võtme" (s.o. kolisid lakka või aita magama), enamasti küll jüripäevast (23. aprill)

ja kestis mihklipäevani (29. sept.), s. o. läbi suve. Ehal käidi neljapäeva ja laupäeva õhtuti (need on ka

kosjaskäimise õhtud). Komme on tuntud üle maa, ka naaberrahvastel (v. a. õigeusklikud setud ja venelased).

Ehalkäimine ei tähendanud tingimata sugulist läbikäimist, selle varjundi sai ehalkäimine alles XX

sajandil. Ehkki ehalkäimist põhimõtteliselt ei põlustatud, leidus siiski peremehi, kes kommet vaenasid

(magamata tüdrukud ei suuda tööd teha). Sellistele peremeestele mängiti sageli tooreidki tempe (maeti

kaev, viidi vanker katusele jne.). Ehalkäimine oli normipärane komme, mis täitis aega leeritamise ja

kosjade vahel. Tüdruk, kellel ehaline üldse ei käinud, võis jääda kosilasteta.
_________________________________________

Noorus ja ühiskond oli hukas vist ikkagi juba enne sinu isa-ema generatsiooni.
 
ega siis 09. märts 2013, kl 22.37
kõik naised ka elusasse vibraatorisse armuda ei taha, võta rahulikult, m36.
 
kasutegur? 10. märts 2013, kl 00.07
aga mis kasu selline ringiaelemine annab?
 
Neiu21 10. märts 2013, kl 19.42
Kasutegur on selles, mida seks annab - rahuldus. Ei pea ennast kellegagi siduma. Lihtsalt seksid, saad mõnu ja see ongi kõik. Täitsa piisav kasutegur minu arvates.

Kuigi ma ise üheöösuhteid siiani oma elus harrastanud pole, siis mõistan täielikult, miks inimesed seda teevad.
 
Liisu 10. märts 2013, kl 21.21
Ma olen elus kaks korda üheöösuhet proovinud. Esimesel korral ei tulnud midagi välja, sest mees hakkas järjekindlalt ikka ja jälle uksetaga käima ja sai must lõpuks võitu. Teine kord oli lihtsalt nii kohutavalt kehv seks minu jaoks, et isegi kui mul oleks mingi suhte lootus kuskil ajukäärdude vahel olnud, oleks see sealt hirm kiirelt haitunud.

Rohkem pole vajadust tundnud. Liiga laisk olen, kogu see jama selle jahtimise ja jahitav olemisega. Lisaks see, et iial ei tea, millist seksi saad. Seksisõpra on palju lihtsam pidada. Vähemalt siis kui sa sellise isiku leidnud oled, kelle puhul pole karta, et ise või teine hakkaks midagi enamat tahtma.

Nii et naistel ei käi sugugi seks alati armastusega käsikäes. Aga mingisugust eesnime tahaks ma ikka teada, millega isikut nimetada, kellega voodisse jõuan. Ilma nimeta on imelik minu jaoks.
 
O_o 11. märts 2013, kl 00.19
Klubi-inimeste mõttelaadi ma ei tea, pole sihtrühm. Ei pea diskost lugu.
Ringikargavate meeste suhtes arvan, et neil on puudulik keskendumisvõime.
Ma ei võta sõna kõigi ega enamiku naiste nimel, aga arvan, et ma pole ainus, kes peab ringiaelemist sarnaseks puuduseks impotentsusega. Lõdva püksikummiga mees ei saa mind õnnelikuks teha, sest ta ei austa mind. Mul on vaja tõelist partnerit, sõpra - inimest, kellele saan kindel olla ja kellega tahan jagada kõike, mis mul on, eriti just parimat osa iseendast :)
 
ha 11. märts 2013, kl 00.48
Paarim osa sinust sinumeelest suure tõenäosusega ei ole parim mehe jaoks.
 
ka naine 11. märts 2013, kl 09.11
ka minu elus on olnud perioode, kus olen olnud huvitatud vaid seksist, ei mingit suhet. on olnud ka üheöösuhteid, kuigi eelistan ka selleks siiski kindlat partnerit, mitte suvalistega ringi aeleda. ka seksi osas annab kokkuleppele jõuda, kuigi tõsi ta on, et mehed ise ei suuda alati sellest ka kinni pidada.
igal inimesel on vajadused, naised ei erine ses osas meestest. see on igaühel küll erinev, on suurema vajadusega ja väiksema vajadusega, sellele tuginevalt elab igaüks, kuidas oskab. suhe ei ole alati naisele eesmärk, mis ei tähenda, et kunagi suhtesse ei astu. elus on erinevad perioodid.
 
naine parimais aastais 11. märts 2013, kl 15.31
Väga ilusasti ütlesid kõik ära "ka naine". See mida inimesed otsivad suhetes ei sõltu soost.
Minul on olnud päris mitmeid kogemusi kus just mehed ei suuda kinni pidada kokkuleppest: oleme vaid seksisõbrad. Varsti hakkavad mingid nõudmised ja tingimuste seadmised ja kontroll kellega ma kohtun ja kuhu lähen pärast tööd jne.
Inimesed võiks ausalt öelda mille peal nad väljas on ja kui ei suuda valetamisest hoiduda siis on oma viga et nö petta saavad, ehk siis teisisõnu: said seda mida ütlesid ennast otsivat (lihtsalt seksisõpra).
 
Mees001 02. aprill 2022, kl 22.17
Hei, sa prg ei soovi üheöö suhet?
20 aastane sportlik noormees
 
viimasele 05. aprill 2022, kl 02.01
agamuidugi kõik unistavad mõttetust alakast, kes nillib netis halastusseksi
 
Agneke 06. aprill 2022, kl 08.49
Kõigil Hing Sees!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!