Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Armuke
 
Mann 04. november 2009, kl 17.09
Mõned kuud tagasi tutvusin ühe meesterahvaga.
Suhelnud oleme me üsna vähe ja kui siis ka niisama maailmaasjadest. Mitte kunagi oma eludest/tegemistest.
Ehk siis tõsi on see, et ei tea mina temast midagi ja ei tea tema minust midagi...
Aeg-ajalt saame lihtsalt kokku ning naudime üksteise seltskonda...

Viimasel ajal on aga mind hakanud piinama üks mõte...
MIS SIIS KUI TAL ON NAINE
Paar korda on tema jutust jäänud kõlama mingi sõnake, mis paneb mind arvama, et üksi ta siiski ei ela. Ka on tema käitumine selline imelik...

Samas ei ole ma kunagi seda otse küsinud. Ja kui aus olla, ega väga ei huvita ka...
Ühest küljest peakin/võiksin ma end ju süüdi tunda, kuna olen "abielulõhkuja", "armuke", kes iganes...
Samas, kui see ei oleks mina, oleks see keegi teine...
 
p 04. november 2009, kl 17.25
milles probleem?
 
kallike 04. november 2009, kl 18.44
Miks te üldse kohtute? Ja kas sihuke maa ja taeva heietamine ära ei tüüta?Ja veel ,kui teineteisest midagi ei tea.
 
Mannike 04. november 2009, kl 19.43
Lõpeta ära see suhe enne, kui see tõeliselt alatagi saab, s.t. enne, kui suhe jõuab sellesse faasi, et sinust saabki armuke...Enne, kui teed haiget endale, talle ja ka ta naisele...Aga kõigepealt ehk ikka küsid, kuidas asjalood on!?
 
Федор Петрович 04. november 2009, kl 19.57
niipalju siis naiste ja meeste vahelisest sõprusest
 
1487 04. november 2009, kl 19.58
Kui ikka üldse ei huvitaks, siis poleks teemat ju teinud.
Tunnista üles, et sinu enesehinnangut tegelt upitaks korralikult teadmine, et meest keegi teine ootab sel ajal, kui sina temaga...
 
eneL 04. november 2009, kl 20.35
1487,
Sul on väga veider mõtteviis. Sellist asja minu meelest ikka pigem kardetakse ja üritatakse vältida, kui nauditakse.
Samas olen ma näinud siin lehel palju selliseid mõtteavaldusi, millest ei saa aru, kas kellegi haige nali või tõesti inimene ongi selline.
 
angelina 04. november 2009, kl 20.52
kuidas saab mitte huvitada see, kas mehel on naine või mitte? mis sind üldse siis huvitab?
 
a 04. november 2009, kl 22.10
muidugi, ärge suhelge teiste inimestega, elage koobastes ja välja tulge ainult kirikupühadeks.
 
Mann 04. november 2009, kl 23.05
Aga mul juba ongi nö armukeseroll...

Samas ei huvita selle pärast, et see ei puutu minusse.
Miks mind peaks huvitama mõni suvaline naine, kelle olemasolus ma kindelgi pole...
Peaksin tundma end halvasti, et tema mehega magan? MIKS?
Kui mina seda ei teeks, teeks keegi teine...
 
heldur 04. november 2009, kl 23.13
Mina käin oma armukese juures regulaarselt tühjakslüpsil, aga tema teab, et mul on naine ka olemas. Ma pole sellest algusest peale mingit saladust teinud. Ei ole probleeme.
 
suss 04. november 2009, kl 23.15
ma olen kah korduvalt olnus samas seisus ja teadlikult, lihtsalt juhtub nii
 
Mannile 04. november 2009, kl 23.23
Huvitab sind see küll ja ikka väga. Püüad nii usinasti endale vastupidist siin tõestada:D Väike süümekas ikka närib hinge.
 
Karl Kindermacher 05. november 2009, kl 23.03
Vot pagan! Mul kõik kolleegid naised ja räägin nendega iga päev: tööst, maailma asjadest ... millest iganes. Ja muide: nad _kõik_ on abielus.

Mis nüüd saab??
 
Mann 06. november 2009, kl 00.07
Aga lisaks rääkimisele, ei tee teie midagi muud ;)
 
noh 07. november 2009, kl 16.06
oli või ei olnud?
 
jim 07. november 2009, kl 19.04
to noh- pole vaja jura ajada,
noor, seksuaalselt aktiivne naine pole midagi ebanormaalset,
pealegi ei peta Mann kedagi, tema partner teeb seda
 
ssss 09. november 2009, kl 12.37
eks küsi siis mehe käest, kas tal on veel kedagi peale sinu, kui rahu ei saa. mis see teadmine siis sinu jaoks muudaks? lõpetad selle mehega suhtlemise? sinu jutust nagu saab järeldada, et ei lõpeta. ma ei saa hästi aru miks algatasid selle teema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!