Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kuidas feministid paljunevad?
 
puzzled 05. november 2009, kl 19.42
Sageli mind kummitab mõte, et kuidas lepiks feminist tavalise abielunaise staatusega, sest abielus ju juhtub sageli, et keppimiseks mees ei läbegi kauem oodata, juba esikus kisub püksid maha ja naisel sel puhul ei jäägi muud üle, kui nagis rippuvatest palitutest kinni hoida, kui seaduslik abikaasa kirglikult taha kütab? kuidas ühitab haritud feminist oma kõrget sotsiaalset staatust abielunaise tavaliste kohustustega - koristada tuba, vaaritada süüa, lapsi kanseldada, sokke pesta jms.?

Ma tõesti loodan, et seda teemat ei peeta solvavaks - tegu on lihtsalt vaheda tähelepanekuga igapäevasest elust, mis samas püstitab küsimusi.
 
Juta 05. november 2009, kl 19.54
Teemaalgataja vist ei ole päriselt aru saanud kes või mis on feminist.
Isiklike seksuaalfantaasiate ja unistuste kirjeldamiseks on kah paremaid kohti.
 
pipi 05. november 2009, kl 20.02
kuule, alusta sellest, et teed endale selgeks mida tähendab feminism ja siis hakka teemat arendama.
Ma olen näiteks feminist ja mul ei ole kunagi olnud probleemi suhtes olemisega või koduste töödega. Seksiga oli probleem ühe mehe aseksuaalsuse tõttu, aga teiste elukaaslastega sellist probleemi ei ole kunagi olnud.
Otse loomulikult ma valin endale kaaslasi, kes mind toetavad ja külmkapi kõrval nälga ei jää. Mingeid haiglasi machosid kes võileiba isekokku panna ei oska ma oma ellu ei lase.
Ja üksi elamisega saan ka kenasti hakkama, ei ulu patja üksindusest.
 
Klein 05. november 2009, kl 20.12
Kuidas need femmid siis ikka paljunevad? Ikka puzzlet pannes.
 
puzzled 05. november 2009, kl 20.18
ma ka mõtlesin, et femmi poosis olles koerapoosi teha ei saa - prillid kukuvad tonksu tehes nina peale, peab pidevalt tagasi üles lükkama ja klaasid lähevad uduseks - ei näe artiklit lugeda/kirjutada:(
 
irw 05. november 2009, kl 21.23
Ma paluks viided seadusele või määrusele, mis sätestab abielunaise kohustused, mille hulka sinu väitel kuuluvad koristamine, söögi tegemine, laste kasvatamine ja koridoris taha saamine. Ootan huviga.
 
irw 05. november 2009, kl 21.26
Vabandust, trükiviga lipsas sisse, sõna on ikka "viidet".
 
perv 05. november 2009, kl 21.32
see on kirjutamata seadus ja kestab igavesti.
 
heino 05. november 2009, kl 21.37
paljunevad, nagu amööbid.
 
eneL 06. november 2009, kl 09.39
Hmm.. teemaalgataja on teismeline?
Tegelikult selline hüperseksuaalne abielumees oleks küll ahvatlev, kes ka abielus ei suuda käsi naisest eemale hoida, aga mis peaks feministil sellise seksi vastu olema? :-)
Ja süüa teeb feminist endale, miks mitte ka teistele. Muidugi kui kohustused muutuvad ebaproportsionaalseks - s.t. mõlemad käivad tööl, aga kodus ootab mees ainult, et teda teenindataks, siis see oleks ühele feministile vastukarva.
Feminist ei peagi olema inimene, kes jätab kodu unarusse ja lippab lehvivate loosungitega mööda miitinguid. Samal ajal, kui mees hoolitseb kodus lapse eest
 
puzzled 06. november 2009, kl 12.09
ma lihtsalt kardan, et kui tulevikus võtan pikakoivalise intelligentse feministi naiseks ja juba koduukse ees kõvaks läheb ja päevas mitu korda keppi teen, kuid voodiserval filosoofilistel teemadel arutleda ei viitsi/ei oska, siis äkki naine hakkab vaatama, et on mehele seksiobjekt ainult ja hakkab petma mingi rasvaste juustega filosoofiatudengiga, kes talle hommikul võileiba voodisse toob, kui mina komandeeringus olen. näiteks.
 
M39 06. november 2009, kl 12.49
Aga kus on selgeks tehtud, et nad üldse paljunevad sugulises mõttes? Äkki poolduvad? Nende endi väitel on nende intelligents ja filosoofilisus nii kõrge, et "sinna" kohta on ammu mürgiämblik võrgu kudunud. Niipea kui keegi meesolevus lähened, siis kohe ka sureb.

Aga paljunevad arvulises mõttes räusk-feministide kirjutiste ja saadete kaasabil läbiviidava ajupesu toel. Feministideks muutuvad üldiselt pisema ajumahu ja mõtlemisvõimega naisisendid. Vähe targemad jäävad Naisteks selle kõige paremas tähenduses (mis sisaldab ka feministide kõige märjemaid unistusi neile meeldida võivast elust).
 
alu 06. november 2009, kl 14.18
feministid sõnnivad siis, kui telfimutid paarituvad välismaameestega
 
muhv 06. november 2009, kl 19.10
Üks õige feminist ei tahagi paljuneda, kuna see orjastab naise.
 
suss 07. november 2009, kl 02.36
olen feminist kuid olen paljunenud küll :)
 
Feminist nooruke 08. november 2009, kl 19.26
Ega paljunemiseks meest ju vaja pole. Mina lähen spermapanka ja asi ants.
Mingit kanaema mängida ei jaksa, emaks aga tahan kindlasti saada.
 
Marion 09. november 2009, kl 09.50
Feminist - naiste ja meeste võrdseid ÕIGUSI taotlev inimene. Meditsiiniliselt on feminism ka naiselike tunnuste esinemine mehel.
On võimalus, et teemaalgataja ei tea sõna tegelikku tähendust ja on oma arusaama kujndanud feminismi nurgakeses ilmunud naiste kirjutiste põhjal, kus meestesse suhtutakse negatiivselt. See, kui naisel on kogemused vägivaldsete või naisi alavääristavate, nende õigusi allasuruvate meestega ja nad kannavad samad nähtused kogu meessoole, ei tee neid veel feministideks.
Feministlike vaadetega naised ja mehed saavad järglasi igati tavapärasel moel, lapsed neis peredes kasvavad eeskuju najal ning seda võib lugeda ka feministlike vaadete paljunemiseks.
Samas pole välistatud, et feministlikud vaated omandab keegi ka teistsuguse eeskujuga kodus, õiglustunne paneb ta inimesi hindama muude näitajate, mitte pelgalt sootunnuste, alusel.
On mehi, kes ootavad naistelt enda ümmardamist, teadlikult "unustades", et enam pole ajad, kus mees oli ainuke rahateenija ja naine kodune. See tuleneb eelkõige nende mugavusest ja laiskusest. Enda õigustuseks naeruvääristavad nad feminismi. On ka mehi, kes soovivad enda kõrvale samaväärset naist, nende väärikus ei lase neil leppida endast kehvemaga. Enamus mehi jääb kuskile vahepeale. Sarnaste vaadete alusel jagunevad ka naised, kuid siin lisanduvad veel kibestunud naised, samuti kahestunud vaadetega emad, kel on pojad.
Ajaloo kulgu ei saa tagasi keerata. Usun võrdsetesse õigustesse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!