Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
peata olek...
 
segadus 03. oktoober 2010, kl 14.44
Aidake palun lahata mul ühte teemat.Olen keskealine naine,üürin elamist.Nüüd siis on võimalus saada maja ja peale selle ka hobune.Sellisel juhul pean jagama seda elu kellegiga koos.Inimesega ,kelle vastu mul pole mingeid tundeid,elasime aasta koos,aga tulin ära.Suhtleme siiani.Kas ma peaksin olema enda suhtes karmim ja leppima olukorraga ? Lihtsalt ei tea mis teha.Tema muidugi tahaks seda.
 
naine 03. oktoober 2010, kl 14.56
Kui paks on sinu nahk ? Taluvuse piir , umbes tead mis ees ootab
Üldiselt inimene harjub kõigega.
 
heh 03. oktoober 2010, kl 15.17
mis mõttes - saad maja? läheksid mingi mehe majja elama, aga see ei tee seda ju sinu majaks? või on teil mingi diil?
kui ostetav-müüdav oled? kui hea on läbisaamine selle inimesega?

ise olen selline, kes on pigem üksi, kui halvas (mitterahuldavas) suhtes. aga inimesed on erinevad.
 
Mürkam 04. oktoober 2010, kl 01.00
kullakaevur
 
rita 04. oktoober 2010, kl 01.08
hobusest oleks mina väga huvitatud, aga kuna koos hobusega kaasneb kahjuks ka mingi mehe jorss... siis on asi vähe kaheldav.
 
Kui 04. oktoober 2010, kl 07.23
Põhiline on diil :)))) saaks küüned taha!!
 
krimm 04. oktoober 2010, kl 11.27
Kuidas sa siis maja ja hobuse saada? Nii nagu mina aru saan, saad sa omale mehe, kel on maja ja hobune. Kas sa tahad seda meest koos maja ja hobusega? Aseta küsimus enesele õigesti ja siis sa leiad ka ise vastuse.
 
k 04. oktoober 2010, kl 11.31
mis mõttega panna abi ja soovitusi ootav teema, kui ise enam seal ei vasta ega anna täpsustusi?
 
segadus 04. oktoober 2010, kl 16.37
...k..olin eemal ja ei saanud täpsustusi kirja panna,aga nüüd siis üritan.Selle mehega elasin aasta koos.Mees norm hooiv,ei tarbi alkot,töökas ,kena,Pole nagu midagi viga.Minus on viga.Lihtsalt tänu ühele väga valusale kogemusele ei suuda ma enam nagu kedagi usaldada ja ammu veel armastada..Sellega varises mu maailm kokku ja toibumine on juba oma viie aasta jagu.Seletan nüüd edasi.Tulin selle mehe juurest ära ,suhtleme aga ikkagi.Nüüd siis pakuti varianti meile ,et vahetada korter maja vastu ja kauba peale hobune.Mehel on korter.Tema muidugi nõus sellega , saaks aga minu tagasi.Kui ma natukene suudaks olla optimistlikum,siis ka nõustuksin hoobilt.Tegu siis tuttavatega omavahel.Keegi siin mainis,et saaks aga küüned taha !!!! Kui see oleks minu moto,siis ma siin ei kiunuks.Oleksin ammu lahedat elu elanud,sest võimalusi on olnud palju.Paraku hindan inimest enda kõrval,aga mitte seda mis tal olemas on.Selline on olnud mu unistus terve elu,maja,hobune ,suur koer ja veekogu lähedal.Nüüd oleks need kõik olemas.
 
alu 04. oktoober 2010, kl 16.42
mingi imelik mees vist.

mul oleks kah hobuse vastu suuremad tunded kui tundetu keskealise naise vastu..yyri edasi oma elamist ja milleks yldse kooselu taolisel juhul.
 
häppi 04. oktoober 2010, kl 17.06
kui te muidu hästi läbi saate ja koos normaalselt (ilma igapäevaste kaklusteta) eksisteerida suudate siis mina soovitan kasutada seda võimalust. ja mitte võtta seda nii et kedagi ära kasutad või lahates kui müüdav-ostetav oled. eeldan et mees teab sinu tundeid ja järelikult on ta nõus sellega leppima. muidugi kui sulle aega anda siis võib ju ajapikku kõik veel muutuda. ja kui sa ütled et nagunii enam kedagi usaldada ei suudaks, siis .... milleks kõhelda? teda ju tead ja tunned juba, oled temaga koos elanud. ma muidugi ei tea miks te lahku läksite aga kuna sa seda võimalust nüüd kaalud siis oled valmis selliseks eluks - ilma sügavamate tunneteta, kuid sõbrad. ja ilmselt on mees ka, sest muidu ta sulle seda ei pakuks ju. majas on teil mõlemal rohkem tegemist kui korteris ja ei jää aega (üle)mõtlemiseks. ehk üllatute isegi mis see kõik kaasa tuua võib:) ja kui ei, siis mõistlikus sõbralikus kooselamises pole ju ometigi midagi halba. teinekord võib-olla on elu isegi õnnelikum niimoodi. mõtle järgi mida sa tahad ja tee teoks, kaaluge koos läbi oma võimalused ja ootused.

ps! ise elan ka armastuseta kooselus, nagu parimad sõbrad (nii me ise enda suhet defineerime). olen ka haiget saanud ja võin öelda, et minu praegune elu on õnnelikum kui kunagi varem. oleme koos sest sobime kõiges, meil on lõbus, elu nagu lill, seks super. minu kogemuste järgi rikub armastus kõik selle ära hoopis. kahjuks.


nii et: go for it!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!