Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas väljamaal on paremad mehed kui siin Eestis? (inglaseed)
 
naiska21 18. juuni 2011, kl 22.48
Sain mõningad päevad tuttavaks ühe inglasega, minust tunduvavalt vanem, aga vägagi sümpaatne meesterahvas. Selline viisakus ja lugupidamine naise vastu. Kas oli see lihtsalt kokkusattumus või ongi briti mehed teistsugusemad?

Mõtlesingi siin, et läheks ja uuriks väljapoole Eesti piire.
 
alu 18. juuni 2011, kl 23.11
et kohe mõtlesid või?
 
Inglismaalt 18. juuni 2011, kl 23.12
Kahtlemata on nad teistsugused kui eesti mehed. Eesti meestel pole üldse mingisuguseid kombeid ja nad on selle üle veel uhkedki, kui matsid nad on. Inglane valib viisakuse, ehkki seda paraku vahel aususe asemel. Nii et ka neil on vigu.
 
Tangid 18. juuni 2011, kl 23.13
Jah väljamaal on paremad mehed kui siin Eestis (inglaseed).
Inglastega on soovitav tuttavaks saada mitmega korraga. Vähemalt kolmega (inglaseed). Tunduvavalt vanemad on alati paremad (inglaseed). Vahel on kasulikum, kui keelt ei oska (inglaseekeelt) siis tunduvad nad eriti viisakad ja lugupidavad naise vastu (inglaseed).

Nüüd sa saad juba isegi aru, et briti mehed (inglaseed) on teistsugusemad kui siin Eestis (eestlaseed).



___________________
võidlen õigekirja eest !
 
alu 18. juuni 2011, kl 23.20
mingi saeveski või tapamaja naabruses elate, et tunnete eesti mehi, kel pole kombeid? lihtsam on vist kogu kodumaa välja vahetada, kui loobuda yldistustest ..
 
inglase naine 18. juuni 2011, kl 23.30
inglased on paremini ära õppinud vaid teesklemise.
on äärmiselt naiivne ja nõme eelistada üht rahvust teisele ja teha mingeid edetabeleid. kuna teemaalgataja on nii noor, siis annan talle ta naiivsuse andeks.

Inglismaalt
sina oled nähtavasti eestis suhelnud vaid asotsiaalide ja joodikutega. muidu sa niisugust lollust ei kribaks:))
muide, inglismaal nimetatakse sellist suhtumist rassismiks, nii et ole ettevaatlik, et sa seal sellist juttu puhuma ei hakka:

aluga olen seekord 100% nõus.
 
Inglismaalt 18. juuni 2011, kl 23.34
inglase naine on vist üsna vana. 70-aastaste eestlaste hulgas leidub veel heade kommetega mehi, aga nii vanad mind kahjuks ei huvita.
 
Tangid 18. juuni 2011, kl 23.34
Saatevigadeparandus:

inglase naine 18. juuni 2011, kl 23.30

soomes nimetatakse sellist suhtumist tyhmaks, ole ettevaatlik, et sa seal sellist juttu puhuma ei hakka:

inglismaal nimetatakse sellist suhtumist rassismiks, nii et ole ettevaatlik, et sa seal sellist juttu talkima ei hakka:

nüüd peaks korras olema

___________________
võidlen õigekirja eest !
 
alu 18. juuni 2011, kl 23.44
irw. tyypiline heitunule ja lootuse kaotanule on loota, et alati on parem seal, kus ise parasjagu polda. nii on ilmselt nii mõnigi tiba näost ja ihust ära vajunud eesti lanna kusagil piiritaguses pubis nostalgiliselt kuulutanud kogu lokaalsele seltskonnale, et eesti mehed on parimad.

kuidas muidu satuvad räige porri lehekylgedele klipid naistest, kellele mingid suva jorsid topivad igasse auku korraga ja lõpuks urineerivad ta peale kogu viisakusest ja lugupidamisest?
 
Kaja 18. juuni 2011, kl 23.44
No ma olen küll kohanud palju korralikke Eesti mehi. Ilmselt see oleneb suhtlusringkonnast.
Aga ükskord üks välismaalane ütles, et kohati on eestlased nii tagasihoidlikud, et see on ebaviisakas. Ma arvan, et ta isegi pani täppi selle ütlusega, sest tõesti kohtab inimesi, kes justkui ei julge paari viisakat sõna öelda/midagi teha ja on selle asemel liikumatult vait :)
Aga on ka naisi, kelle puhul mehed käituvad viisakalt ja on naisi, kes seda esile ei kutsu. Ilmselt oleneb siis naise hoiakust ja sellest, kuidas ta ise käitub. Et kui ise oled selline ropp trilla-trallataja, siis mida sa ikka loodad.
 
naiska21 19. juuni 2011, kl 00.07
inglase naine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> inglased on paremini ära õppinud vaid teesklemise.
>
> on äärmiselt naiivne ja nõme eelistada üht rah
> vust teisele ja teha mingeid edetabeleid. kuna tee
> maalgataja on nii noor, siis annan talle ta naiivs
> use andeks.
>
> Inglismaalt
> sina oled nähtav
> asti eestis suhelnud vaid asotsiaalide ja joodikut
> ega. muidu sa niisugust lollust ei kribaks:))
>
> muide, inglismaal nimetatakse sellist suhtumist ra
> ssismiks, nii et ole ettevaatlik, et sa seal selli
> st juttu puhuma ei hakka:
>
> aluga olen seekor
> d 100% nõus.

Vaidleksin vastu, ei ma pole kohtunud vaid joodikute ja asotsiaalidega, Eestis on ka viisakaid ja häid mehi, aga mitte just väga palju. Kõike ei saa otsustada inimese vanuse põhjal!
 
inglase naine 19. juuni 2011, kl 00.15
Inglismaalt
sa oled veel totram, kui algul tundus:))
 
inglase naine 19. juuni 2011, kl 00.21
Tangid
soovitan sul enne siinset "võidlemist" oma emakeelega tutvuda - lugemine tuleks näiteks kasuks.
eesti keeles on olemas väljend "juttu puhuma", ning siin pole midagi pistmist soome keelega.
no aga kust Tangid seda teadma peakski, kui silmaring piirdub vaid delfist saadava infoga:)
 
eilane 19. juuni 2011, kl 02.01
naiska21 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ... Kas oli see lihtsalt kokkusattumus või ongi briti mehed teistsugusemad?

See, et tegu oli just briti mehega, oli puhas juhus.
 
kle... 19. juuni 2011, kl 02.07
..eesti mehele täna läheb ainult teine mees(kasvõi v###ga) peale. peaasi, et raha sisse toob ja vaevaks kaelas ei ole.
lapsed need kasvavad niguinii jumala armust:P
:D
 
mnn 19. juuni 2011, kl 02.33
Muidugi on igasugune välismaa mees parem kui eesti oma. Eriti kui ta pärineb veidi jõukamast riigist.
 
Lord 19. juuni 2011, kl 07.47
Kui autor puhast eestikeelt valdaks ei räägiks ta,et talle meeldivad vanemad inglaseed.Aeg sulgi haridustee jatkamiseks,sest sellise hariduse korral lahku kiiresti Eestimaalt ja jäädavalt oma sümpaatse vana inglaseega.
 
cCcc 19. juuni 2011, kl 09.47
Naistel, kellel puudub modellifiguur, pikad juuksed, kustküüned ja kõrged kontsad, on küll soovitatav väljamaa poole vaadata. Kui sa pole modellivälimusega, siis Eestist meest otsida on suht lootusetu üritus. Väljamaa mehed vaatavad teinekord silma ja hinge ka, mitte küll alati, aga mõnikord juhtub. Keelt pead kah oskama muidugi.
 
Sheherezade 19. juuni 2011, kl 11.49
mina proovisin kord inglasega suhtlusportaalis suhelda ja hiljem selgus,et polnudki mingi inglane vaid hoopis nigeeria petis! niiet enam ma ei usalda ennast inglaseks nimetavaid mehi neam iialgi! pigem vasatan türgi ja araabia meeste poole!
 
:))) 19. juuni 2011, kl 14.25
Igale eesti naisele üks pantu neeger.Ega nad paremat tahagi peaasi et saaks inkas purssida.
 
kriips 19. juuni 2011, kl 15.47
Ma ei tea kas välismaa mehed on paremad või mitte. Igatahes on neid tunduvalt lihtsam endale saada. Kes saab endale hea eesti mehe on igatahes palju kõvem tegija naine kui see kes mingeid italjaanosid niidab.
 
KM 19. juuni 2011, kl 16.39
Jälle mingi mõttetu teemaalgatus nõmeda üldistuse näol.
Kui sulle, teemaalgataja, on siiani "pihku" jäänud vaid kommeteta mehed, siis tuleks vist viga otsida siiski iseendas. Või saan ma asjast valesti aru.
Keegi siin mainis väga õigesti, et on küüniline hakata koostama mingeid edetabeleid riikide kaupa, kus kõige viisakamad mehed pesitsevad. Igas kultuuris leidub saasta. Sõbranna on komistanud ühtejärge kahe itaallase otsa, kes mõlemad käitusid samamoodi- olid meletult armukadedad, samas ise sõbrannat pettes. Teine sõbrants, kes välismaa meestesse siiani väga skeptiliselt on suhtunud, leidis itaalia mehe, kes eelpoolmainitutega mitte kuidagi võrreldav ei ole. Väga kena ja heade kommetega meesterahvas. Inglasteeest aga niipalju, et olen tööalaselt kokku puutunud kahe inglise mehega ja mõlemal neil puudusid lauakombed. Lausa häbi oli restoranis, kuna tüüp matsutas, lätsutas ja samal ajal püüdis täis suuga rääkida. Sellest hoolimata ei hakka ma siin üldistama. Sulle sattus seekord siis viisakas (inglanee). Ole õnnelik.
Siiski soovitan sul järele proovida ka teised euroopa rahvaste mehed, et siis neist viisakaim välja sorteerida. Edu!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!