Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
hoolitsematu mees
 
Gloria 27. august 2011, kl 13.25
Tere , 2 aastat tagasi kohtusin ühe mehega ta ei ole kunagi olnud eriline iludus aga ta hakkas mulle meeldima tänu ta iseloomule.Alguses ta hoolitses oma välimuse eest aga nüüd mitte.Ta ei käi eriti pesemas , ei käi juuksuris , ei aja habet korrapäraselt jne...Samas ise hoolitsen ma oma välimuse eest väga ja olen alati ideaalselt korras.Olen talle vihjanud ka ,et ta võiks enda eest rohkem hoolitseda.Millest on tingitud tema poolne hoolitsematus?Kuidas ma saaksin ta panna enda eest uuesti hoolitsema?Palun aidake
 
Mari-Liis 27. august 2011, kl 13.38
On mehi, kes vaid siis hoolitsevad enda eest kui vaja naisele meeldima hakata. Hiljem lasevad end taas lõdvaks. Võid ju temaga rääkida sel teemal, kuid ei usu, et ema tegemata jäetud kasvatustööd järele suudad teha. Heal juhul võtab end paaril korral kokku ja teeb korda ning arvab, et sellega on probleem lahendatud. Mida vanemaks selline mees saab, seda hooletumaks ja räpakamaks läheb. Tean, mida räägin, sest mul oli ka selline eksmees. Asi läks isegi nii kaugele, et küsis õhtuti enne voodisse minekut: kas täna saab ka midagi või ei? Nimelt keeldusin ma pesemata mehega seksimast. Nii ta läkski pesema ainult siis kui olin talle eelnevalt kinnitanud, et seksi saab. No võite isegi arvata kui palju seda seksiisu mul ajapikku järgi jäi...
 
Panda 27. august 2011, kl 13.49
kodune kasvatus nehh.
või on miski ökohull? noet hoiab vett kokku ja säilitab oma kere mikrokliimat isereguleeruvana? :)

võib muidugi proovida šokiteraapiat. korra ise tulla söögilauda üdini haisvana. no näiteks peale trenni end mitte pestes. või lükata needsamad trennisokkides jalad teise sülle.
äkki tuleb ärkamine? kuigi see kõik nõuab parajat eneseületamist ilmselt. õõh.

teine asi nagu lastega. tehes ebameeldiva tegevuse meeldivaks: dušši all ja vannis käige võimalusel koos. või kui ka ise kord hakkama saab, siis pärast kiitus taevani (nagu Panda ikka soovitab :), et issand-kui-seksikalt-mees-lõhnab, kui erutav see on ja üldse.
veel võib muretseda mehele vanniskäigu ajaks mõnusa vannivahu, toredaid pardikesi, allveelaevu ja šampoon olgu spidermani pudelis.
ok. need viimased on vist liiast. aga kes teab, kes teab. ;)
 
Käpik 27. august 2011, kl 14.00
Sihuke räpakoll tunneb arvatavasti vaid kergendust kui naine samuti end kasvõi korra räpakana näitab, kui ta üldse seda tähele paneb. Kui panebki tähele, siis kiidab veel takka, et talle meeldib naturaalne naiselõhn :)
 
Agnes 27. august 2011, kl 15.03
On võimalik, et tema poolne hoolitsematus on tingitud huvipuudusest sinu vastu (ei viitsi enam pingutada) või ta ongi loomult lohe ja naudib oma mehiseid lõhnu ja karvapead :) Hooliv inimene võtab pisikestki vihjet kuulda ja arvestab hügieeni ja moenõuannetega. Aga nohh...mehed ju...õnneks tuleb sügis ja linnapildist kaovad põlvini tiritud sokid-sandaalid :)
 
EEVI 27. august 2011, kl 15.07
Tee ise mees korda.Aja noku ümbert karvad maha,võia kott kreemiga sisse ja piserda lõhnaõliga.Saadki poisi nagu kompu.
 
Agnes 27. august 2011, kl 15.38
No vat, miks naised lahutust paluvad :)
http://www.youtube.com/watch?v=sohm1GxlbJg
 
ähh 29. august 2011, kl 07.42
tegelikult on see sinu probleem, mitte tema oma.
mees on mugav ja küsimus on vaid, kas ta tahab elada nii nagu sulle meeldib või elada nii nagu talle meeldib.
mida vanem ta on, seda vähem ta sinupärast ennast muutma vaevub.
 
buhh 29. august 2011, kl 09.01
Minul täpselt sama probleem nagu teemaautoril. Asjale lähenesin mina sedasi, et ütlesin mehele et ta on vastik ja räpane ning see on pühib ära viimasegi kirenoodi kooselust.
No enam pole seda probleemi. Vahest tuleb otse välja öelda. ;)
 
salme 29. august 2011, kl 09.51
kas tiit siis ültse ei tunnista vett ja seepi.aint sa oled ju samasugune räpakoll
 
alu 29. august 2011, kl 15.56
järjekordne mehe ymberkasvatuse projekti läbi kukkumine lihtsalt. enda eest hoolitseva naise saamise võimaluse nägi läbi keegi koll, kes siis totaalse muutumise läbi etendas norm mehe rolli. naine oma lihtsameelsuses arvas, et mees ongi muutunud ja tänu enda eest hoolitsevale naisele on ka senisele elule selja keeranud. argipäev koos vanade kommetega muidugi ei jäänud tulemata.
miks peaks nii lihtsameelne naine yldse väärima paremat, kui seda, kellele oma lapsikud lootused paneb?
 
Alule 29. august 2011, kl 16.51
Väga õige.Lisan ka,et naised tihti teevad elumehega lapse ja siis IMESTAVAD,et lapse isa ei hooli ei lapsest,ei temast.Lihtsameelsus...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!