Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kehakaalu mõju temperamendile
 
frolla 16. august 2011, kl 21.20
Kas pole Teile silma torganud, et just paksemad inimesed kipuvad rohkem vägivaldsed olema? Võibolla on see mingi isiklike väärtushinnangute nihe, mingi alaväärsus, miks paksemate indiviidide sees paratamatult on, seda ei oska kindlasti arvata hetkel.

Samas on ka ekstreemeselt kõhnad inimesed teadupoolest hingelt kurjad, vastupidiselt paksudele, kes siiski peaksid enam heatahtlikkusele kalduma.

See paneb mind igaljuhul terasemalt jälgima küll, mis kaalukategooriast on need närvihaiged hüsteerikud..
Kui nurispidised on nende väärtushinnangud?
 
Triin 16. august 2011, kl 21.29
pole küll märganud, et kaalust sõltuks iseloom. Võibolla kui iseloom ja kaal ongi seotud, siis ehk vastupidi, kaal sõltub iseloomust?
 
ingrid 16. august 2011, kl 21.39
Minule tunduvad just korpulentsed mehed kuidagi nii südamlikud ja sellised....soojad.
Naisi ma ei tea, pole neid üldse vaadanud mingisugusegi pilguga.
 
krimi vaataja 17. august 2011, kl 13.24
Reeglina on kriminaalid saledad vöi lausa kõhnad. Tõesti ei mäleta ühtegi paksu. Isegi majanduskuritegusid panevad toime kõhnad. Simmgi polnud mu meelest paks.
Kas kellelgi tuleb meelde mõnd paksu ja vägivaldset inimest?
 
m28 17. august 2011, kl 13.29
sopranode see tüüp oli mingi pekinägu ju. siis ristiisa oli pekk.
 
Marla 18. august 2011, kl 00.35
See on küll aasta argument: nimetage mõni paks ja vägivaldne inimene ja sellele tuleb vastus, et "Aga Sopranodes see mingi tüüp oli ju pekinägu" :D

(teemaalgatus ise on idiootne)
 
to Marla 19. august 2011, kl 02.48
No aga otsi siis netist tõeliste mafioosode kohta infot, suur osa neist on ülekaalulised.
 
Selga 19. august 2011, kl 06.48
Mida kõhnem mees seda tigedam,sest ta peab ju end kuidagi näitama.
 
m30 19. august 2011, kl 10.30
mina olen kohanud just pigem seda, et korpulentsemad mehed on voodis võimsamad, õllekõht ei ole mitte õllekõht vaid seksimasina kütusepaak, vaja ainult mootor käima meelitada.
 
v 19. august 2011, kl 21.38
Pole küll näinud seost kehakaalu ja inimese olemuse vahel. Vanglad pakse jurakaid täis.
 
piilu and illu 19. august 2011, kl 21.45
Paks has more chunk in hes trunk, ääsuur viiner areneb kõvasti,l naine märjaks.
 
käbi 19. august 2011, kl 22.07
Võiks pigem väita, et mitte paksus ei määra temperamenti, vaid pikkus. Mida lühem mees, seda agressiivsem? Muidugi on erandeid.
 
to m30 20. august 2011, kl 02.07
Kas sa oled paljude paksude meestega homoseksuaalsetes suhetes olnud?
 
frolla 20. august 2011, kl 11.47
Kuid mulle tundub, et teema on paljudele mõtlemisainet pakunud siiski! Ka ma ise ei ole osanud sedasi arutleda, et lausa krimisaated on kõik kõhnasid täis. Pean seda täitsa vaatama hakkama, aga midagi siin nagu oleks.
Enda mehevalikud pean ka sedamoodi läbi mõtlema, et poleks pärast pettumist. Et ma ju tegelikult teadsin!
 
ah 20. august 2011, kl 13.56
et paksud on kõik koleerikud siis või? Muideks, selleks, et olla kurjategija, ei pea üldse agressiivne olema. Selline võib olla laadakakleja, kuid mingi grupeeringu juhtimine või perfektse plaani väljamõtlemine eeldab pigem kaalutletust ja mõistust.
 
Rebeka 20. august 2011, kl 14.59
Kas kaalutletud ja mõistlikud kurjategijad on siis kõik paksud? Ja laadataplejad peenikesed?
Ma viimati nägin küll Hauka laadal kaklust, need töllamid olid küll kõhnad. Mine võta kinni.
 
järeldaja 20. august 2011, kl 22.06
järelikult agressiivsus ei ole kaalukate pärusmaa, vaid sõltub ära inimesest mitte tema kehakaalust.
 
tõru 20. august 2011, kl 22.58
ah mis, käbi, leidub küll ja küll eidelikult õelaid, kiuslikke ja agressiivseid mehi ka pikkade seas
kehakaalu järgi ei saa ka üldistada
 
cc 21. august 2011, kl 08.00
kehakaal muutub elu jooksul ja see ei näita küll midagi, agressiivseid mehi on võimalik juba jutu järgi identifitseerida, aga on ka selliseid, kes kontrollivad suurepäraselt oma väljendumist, kuid mingis teises olukorras teevad su ainult sõnadega pulbriks. Ma ei tea kuidas nooremate hulgas on, aga keskealised on suht lootusetu seltskond, nõukaaegne kasvatus, vene kroonu ja üldse hoiakud olid siis teised, nad ei saa ise arugi, et kuidagi teisiti ka võiks.
 
amanda 21. august 2011, kl 11.39
Aga mismoodi see keskealiste punt siis peaks ja tohiks, kas armuline preili ei valgustaks?
 
:) 21. august 2011, kl 13.00
Tigedateks ning lausa õelateks kipuvad minema need naised , kes oluliselt kehakaalu kaotanud :) . Kunagi oli sellest ka mingi kirjutis , et nii ongi . Kuna nad ei saa enam nii palju ja kõike , mida tahaks süüa , siis lähevadki kurjaks !
 
ulvika 21. august 2011, kl 14.15
kuid äkki on ka lihtsalt underfucked?
 
to amanda 21. august 2011, kl 14.41
see on iga inimese enese asi (kuni politseiga probleeme ei teki), kuidas ta oma agressiivsusega toime tuleb ja kas üldse tahab sellega midagi ette võtta. Mõnele meeldibki "isane" olla ja seda ei saa kellelegi keelata, aga ei saa ka kedagi sundida sellise inimesega koos elama või üldse suhtlema. Ka naistel võib olla probleeme agressiivsusega.
 
leida-zalme-ziidy 21. august 2011, kl 15.31
paks, lihav ja raskelt ülekaaluline sööbki end vihast täis (agressiivsus paneb alalisse rünnakuvalmidusse) eksole
 
. 21. august 2011, kl 18.51
kas kirjeldatud on täiesti tavalist ja keskmist poisipeaga delfi vaala? selline siin sõimleb sagedasti, iga mees on talle halb ja ei sobi niikuinii.
 
" 22. august 2011, kl 10.19
psühhopaadi üks tunnustest on partnerite vahetus, iga eelmise partneri roppuste ja labasustega ülekallamine. sinna juurde kuulub veel impulsiivsus, kuritegelik käitumine, vegetiivse närvisüsteemi häired, neid on palju millele üks ülekaaluline rasvast tilkuvate nirakatega , mustuses ja räpasuses elav vastab.
selline veedabki oma aega räusates ja enesevihkamises teiste küljes rippudes. nimelt meeldib sellisele kuulata et ta on älestusväärne jälkus,. miks mitte seda öelda.
 
ja-jah 22. august 2011, kl 12.58
see kl 10.19 tädi on tõesti älestusäärne älkus, nimeks Ireen tal
 
kaisa 22. august 2011, kl 13.15
kui jälk see ireen siis täpselt on? paks ja agressiivne?
 
appii! 26. august 2011, kl 01.21
isaand, mind ründas üks paks! kui vastik! ei tea, mis tahtis saada, aga heaga see vist poleks lõppenud, kui ma poleks plehku saanud!
pole need paksud midagi leebed ja sõbrad, kiimalised kavalad nikuvibud hoopis. hoidke oma nahk, ma ütlen!
 
kas 26. august 2011, kl 08.18
tundsid end ära kuritegelikus psühhopaadis, sellest kohe raevukas märatsemishoog.
veresooned on kokku kleepunud, hüpertooniahoog ja veresuhkur laes?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!