Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kuidas tõestada inimesele, et sa ei teinud midagi milles ta sind kahtlustab?
 
Nõutu 21. august 2014, kl 13.26
Tutvusin 3 nädalat tagasi ühe mehega. Tekkis vastastikkune meeldime. Kohtusime, vaatasime filme jne - meil oli ühesõnaga väga tore. Kahjuks sai see tore väga äkki otsa kuna juhtus midagi. Mees arvab, et ma tegin midagi, mida ma ei teinud. Ütleb, et ilma usalduseta pole midagi ja tema on selle suhtes väga tundlik. Saan sellest kõigest aru ja pean ka ise usaldust väga oluliseks. Ainuke asi, et ma ei teinud seda milles ta mind kahtlustab. Ta ütleb, et ta otseselt ei süüdista mind ja ei välista, et ma ei teinud seda aga usalduse kõikumine ei lase tal asjaga jätkata.
Kas on kellelgi mõni mõte kuidas panna ta ennast uskuma? Kuidas ennast tõestada?
 
mis muud 21. august 2014, kl 13.40
tahab jalga lasta, ei leia muud põhjendust.
ära tõesta midagi, teed asjate end lolliks.
 
Arg mees 21. august 2014, kl 13.57
Jabur põhjendus mehe poolt.
Tegelikkuses on asi ilmselt hoopis selles, et tegelane tahab suhte lõpetada aga tal puudub julgus seda teha. Mõtleski siis vennike välja sellise vale, et sina ennast süüdi tunneksid.
 
Nõutu 21. august 2014, kl 13.59
No asja otseselt välja ta ei mõlenud. Midagi tõesti juhtus ...ainult, et mina ei teinud seda...kuigi jah faktid räägivad minu kahjuks.
 
ilmik 21. august 2014, kl 14.23
nuh, esitkes, oleks mehel siiras ja tõsine huvi su vastu, küll kuulaks. ilmselt ta ikka pole nii huvitatud.. eks ikka ise tead ka lugusid, kus igasugu jama tekitanud naisele tunnete nimel andeks antakse, siin seda keissi pole

teiseks - kuidas saab sulle nõu anda, kui teemat ei tea? et saan aru, et tahad varajata detaile, aga suur vahe ju, kas miilustasid kuskil, oled suured summad võlgu vms. iga asja tõestad ikka eri moel
 
klammerduja 21. august 2014, kl 14.27
Tuleb leppida sellega, et ta ei soovi enam sinuga suhelda, on see siis nii või naa - on sul süüd või mitte. Ära pressi teisele midagi peale, püüa leppida ja oma eluga edasi minna nagu poleks teda sinu elus olnudki. Võitlus on sul iseendaga rohkem kui asi selles tõestamises on. Sa ise ei taha leppida lahkuminekuga, võtad seda kui kaotust, kui sinu hülgamist. Aga see on sinu enda probleem, sinu sisemine võitlus oma tunnetega, oma tõlgendustega. Saa iseendast jagu.
 
B. 21. august 2014, kl 14.58
Mulle tundub see ausalt öeldes ohumärgina, kui nii suhtlemise alguses hakkab mingi manipulatsioon usalduse ja kas armukadedusega?
Miks pead sina tõestama, et sa pole kaamel? Kas sulle ei tundu see ahistavana ja solvavana, et sinu sõna ei maksa midagi ja sind ei usaldata?
Mulle tundub, et sellise inimesega esimesed kolm nädalat tundubki lahe ja meeldiv, aga edasi hakkab midagi viltu minema. Astu minema, enne kui hilja.
 
olja 21. august 2014, kl 15.12
nu siin võib ju olla, et ütleme 20+ lihtsalt ilus neiu ja 30+ tegus ärimees said kokku, nu ja nats sebisid ja siis 30+ ärimees sai teada, et nn suhte ajal neiuke istus kuskil Võru või Uugametsa peoõhtul külajoobarist eksi süles ja käpiti saba alt ka. et ok oli nii, aga ega neiuke sisi loll ole, seda eksi ta mudiugi ei taha ja näperdus oli süütu värk, tema poolt siis. et vaja tõestada, et ärikas tagasi võtaks :D ärikas aga jagas juba matsu laiali - next, please ;)
 
Usaldus 21. august 2014, kl 19.29
puudub,siis seda ei teki ka,käi või kätel.Meestega on juba nii,kui ta sind ei usalda,tekivad suhtes suured probleemid,mis varem,hiljem lahku viivad.
Kusjuures hakkab lampi kätte maksma tegude eest,mida sa pole teinud,olen elus paariga sellistest tutvunud,haiged inimesed.
 
to B. 22. august 2014, kl 00.56
Kuidas see ohumärk su arust on? Mees nägi, et seda naist ei saa usaldada ja oleks viimane möku, kui sellega lepib.
Just näitab, et mehel on selgroogu ja iseloomu.
 
Orochimaru 22. august 2014, kl 08.59
Miks üldse peab midagi tõestama? Mees on loll, kui igasugu asju usub,aga mitte ei uuri naiselt järgi,kas asi on õige või vale. Ma küll ei vaevaks ennast mingi tõestamisega. Milleks?
 
tark naine 22. august 2014, kl 09.30
milleks sa pead üldse midagi tõestama.
Minu moto on olnud ja ehk aitab ka sind- mulle ei lähe korda see, mis teised minust arvavad, peaasi et ma ise tean, kuidas asjad tegelikult on!

Ja see isendi puhul arvan, et tegemist tõsise vaimse hälbega. Mees on manipuleerija tüüp. Ole õnnelik, kui ei pea sellisega üldse suhtlema.
 
arene 22. august 2014, kl 11.17
sa ei ole nõutu vaid ajad jaburat juttu,
sa pole veel küps meestega suhtlema.
 
kohe minema! 22. august 2014, kl 14.36
olja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> nu siin võib ju olla, et ütleme 20+ lihtsalt ilus
> neiu ja 30+ tegus ärimees said kokku, nu ja nats s
> ebisid ja siis 30+ ärimees sai teada, et nn suhte
> ajal neiuke istus kuskil Võru või Uugametsa peoõht
> ul külajoobarist eksi süles ja käpiti saba alt ka.
> et ok oli nii, aga ega neiuke sisi loll ole, seda
> eksi ta mudiugi ei taha ja näperdus oli süütu vär
> k, tema poolt siis. et vaja tõestada, et ärikas ta
> gasi võtaks :D ärikas aga jagas juba matsu laiali
> - next, please ;)

Teemaalgataja varjab kiivalt, millega ta hakkama sai. Tegi siia teema, et koguda poolehoidu. Küllap ta käis litutamas, riista sisse ei lasknud panna, aga purikatempli sai ära.
 
Sama1 23. august 2014, kl 00.30
Kuna algataja varjab kommijate eest oma tegu, siis meest manipuleerimises süüdistada on kohatu.

Tõenäoselt algataja ööbis teise mehega, no mis mees see on, kes sellega lepib.
Kui lepiks, ei oleks ta mees, vaid suss.
Samuti näitaks seda, et suures hädas on kõigega nõus.
mansion ghost 23. august 2014, kl 00.35
´tark naine´
"Ja see isendi puhul arvan, et tegemist tõsise vaimse hälbega. Mees on manipuleerija tüüp. Ole õnnelik, kui ei pea sellisega üldse suhtlema."

Kanaaju oled aga mitte tark naine. Milmoel mees manipuleerib, kui usalduse puudusel suhte katkestas. Tema jaoks on teema lõppenud (arvatavasti). Ainus kes võimleb ja eitea mida tõestada üritab on teema algataja.
Usaldus on tõsine asi ja sellega ei mängita.
Aga näib, et on tüüp tegelasi, kes aru ei saa, et vägisi kellegile armsaks ei saa.
Nimetage või takkajärgi meest/mehi, kes teiesuguseid ei soovi, haigeteks värdjateks või milleks iganes.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati mansion ghost 23.08.2014 00.36.
 
to tark naine 23. august 2014, kl 04.03
See on nn. naiselik loogika. Olen ise ka naine, aga targa naise "loogika" on tegelikult ülimalt kaval, manipuleeriv ja silmakirjalik.
Sinu kommi lugedes oled just sina manipuleerija, enda vigu ei tunnista ja üritad panna teist süüdi tundma. Ülimalt nahhaalne käitumine sul, kallis tark naine.
 
Agnes 23. august 2014, kl 11.35
"Kas on kellelgi mõni mõte kuidas panna ta ennast uskuma?"

Olla kannatlik ja muudkui veenda ning veenda..ühesõnaga, püüa käituda nagu hulluga :)

Mitte, et ma peaks normaalseks 3 nädalast tutvust, kus juba peab mehele tõestama hakkama.
Taolised põhimõttekindlad, selgrooga vankumatud tüübid on rasked isendid. Suhtlemine nendega pigem nagu peaga vastu seina jooksmine. Kui ühe "probleemi" saad ära lahendatud, siis tekib peagi asemele uus ja fantaasiat neil selleks juba jagub. Tapa nagu 7 peaga lohet ja surma saad lõpuks ise.

Tark naine ütles väga õigesti ja oletan, et ta pidas silmas, et lollide inimeste arvamus ei lähe talle korda. Heade, kallite ja mõistlike inimeste mõistlik arvamus on kindlasti iga inimese elus suhteliselt tähtsal kohal.
Ilmselgelt on mees, kellest autor kirjutab, mainpulaator!
 
paadunud nihilist 23. august 2014, kl 14.38
Ainult pikk normaalne suhe väärib päästmist. Kolmenädalane suhe ei tähenda midagi. Sinul on voli end panna kaheti mõistetavatesse olukordadesse, temal on voli sind kukele saata. Lepi sellega ja ära käi vanade sõpradega süütutel saunapidudel, kui parasjagu kurameerid.
 
Hea 23. august 2014, kl 17.03
et ise ära läks.Mul oli suhe,kus mees tuli purjus peaga kallale mulle,kes ma päev otsa lastega kodus olin.Põhjendus oli see,et ei armasta teda ja kindlasti petan kuidagi,kas vatan mingeid kirju või fotosid,mis ta lõpuks katki rebis ja ära viskas.Siis oli periood,kus koju tulles kapid üle vaatas,olin nii tressis ,et kaalusin lõpuks vaid 45 kilo.Kusjuures ise käis mööda linna igal pool joomas ja ka naistel külas.Usaldus on tõesti selline asi,et mees võib usaldada naist,kes teda tema silme all petab aga ei usalda naist,kellele ta ainuke on ja kes peale tema isegi ei mõtle kellegi peale.
Parem on see asi sinnapaika jätta.
 
to Agnes ja Hea 23. august 2014, kl 17.10
Mees soovib suhet lõpetada, kuna usaldus on rikutud.
olen kindel, kui mehe asemel oleks naine, siis kogu kommentaarium karjuks: jäta mees maha, oled paremat väärt.

Aga kuna kirjutaja on naine, siis on vastupidine jutt.

Mis mõttes mees manipuleerib? Lugesin välja, et andis selgelt mõista, et suhet EI SOOVI JA selle naisega on LÕPP.

Milleks ennast vägisi pressida sinna, kuhu sind ei taheta? Kas naisel ei ole mitte mingit eneseväärikust?

Hea
Milleks sa joodikust räägid? JOODIKU PSÜÜHIKA ON RIKUTUD, muutuvad agressiivseteks, see on teine teema.

Siin ei ole jutt joodikutest.
 
suhe algab 6 kuu möödudes 23. august 2014, kl 17.45
no tõsisem suhe algab nii 6 kuu möödudes, kuniks sinnamaani on mõlemal õigus teha valikuid, kohtuda teistega, kasvõi sexida teistega... see on täiesti normaalne, kuniks te end paarina ei eksponeeri.
mehe jutt on manipuleeriv ja seda ei muuda, käi või kõrvade peal. Mees on madala enesehinnanguga ja selline hakkab süüdistama alati, küll põhjuse leiab ja kui ei leia, mõtleb välja..
 
kahtlustamine 23. august 2014, kl 18.10
näitab,et ongi usalduse ja enesehinnangu probleemid,mis on alkohoolikutele omased.
 
to suhe hakkab 6 kuu möödudes 23. august 2014, kl 18.14
Et kui mees ütles KONKREETSELT, et EI SOOVI jätkata? Appi, kus sa manipulatsiooni näed, luulud sul või?
Kas mehe selge ja konkreetne "ei" on manipulatsioon? Kas ainult naised tohivad "ei" öelda või?

Mees soovib selgelt LÕPETADA ja ütles seda ka OTSE välja.
Häda on selles, et naine ei soovi sellest aru saada ning üritab oma mangumisega meest kinni hoida.

Ise ei tule selle peale, kui mulle otse öeldakse, et ei taheta, et see on manipulatsioon. Küll osadel naisetel on nihkes loogika.
 
to kahtlustamine 23. august 2014, kl 18.16
Kas suur hulk naisi on siis alkohoolikud, sest naised kahtlustavad oma meest tihti?
Tuleb välja, et naised ongi alkassid.
mansion ghost 23. august 2014, kl 18.20
Saa aru ´suhe algab 6 kuu möödudes´, see mees lõpetas suhte/tutvuse usalduse puudumise tõttu, olgu põhjus milline tahes, see on tema asi.

"Kahjuks sai see tore väga äkki otsa kuna juhtus midagi. Mees arvab, et ma tegin midagi, mida ma ei teinud. Ütleb, et ilma usalduseta pole midagi ja tema on selle suhtes väga tundlik. Saan sellest kõigest aru ja pean ka ise usaldust väga oluliseks. Ainuke asi, et ma ei teinud seda milles ta mind kahtlustab. Ta ütleb, et ta otseselt ei süüdista mind ja ei välista, et ma ei teinud seda aga usalduse kõikumine ei lase tal asjaga jätkata."

Naised, kes te ei suuda leppida tõsiasjaga, et teid mingil põhjusel kõrvale jäetakse, kas te pole ise varmad järgmise juurde tormama, kui kätte "võideldud" mees polegi äkki see, mida ootasite. Milleks see vahepealne jama ja ajaraiskamine?
 
sfinks43 23. august 2014, kl 18.20
Kui mees on oma usaldamatust väljendanud ja Sina oled olukorda selgitanud, kuid seda ei usuta, siis ongi ju kõik - mine ja ela oma elu. Sul ju ei ole kaotada enamat kui 3-nädalane suhe, mõistad?
 
to sfinks43 23. august 2014, kl 18.25
Mees ütles konkreetselt, et ei soovi jätkata. Mehe poolt on suhe nagunii lõpetatud.
 
to mansion ghost 23. august 2014, kl 18.31
Paljud naised ei usu, kui neid ei taheta. Ikka nähakse mingit manipulatsiooni, sest see, et neid ei taheta, on liiga valus tunnistada.
Isegi konkreetset "ei"-d ei soovita uskuda.
 
teadja 23. august 2014, kl 18.37
ilmselge, et see mees on alkohoolik, need manipuleerivadki kohe suhte alguses
sa oled kas midagi teinud või siis ta hakkab ähvardama, et teeb midagi avalikult teatavaks, kuigi midagi pole teie vahel veel juhtunudki
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!