Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mees kolis minu pärast Eestisse, nüüd suhe kipub hapuks
 
pesumodell 24. august 2014, kl 10.46
aga kust sina seda nii hästi tead? sinus pole ju iial grammigi karismaatilisust olnudki:( kohanemisvõimelisusest rääkimata.
oled sa üldse pikemalt mõnes välisriigis elanud ja töötanud? nädalased paketireisid pole ilmselgelt piisavad mingi riigi ja selle elanike kohta arvamuse kujundamiseks.

to pesumodell Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> See 4-kümbine võib üritada välismaal tutvusi
> leida, aga teda ei võeta enam omaks.
> Ked
> agi EI huvita seal suhtlus karismaatilise 4-
> kümbisega, kui sis viisakusest natuke räägita
> kse vastu ja see on ka kõik.
 
to pesumodell 24. august 2014, kl 13.54
Näen, välismaal valitseb noortekultus ja omaks võetakse ainult noori. Vanemaid ei ole seal küll kellelegi vaja.
 
mees 25. august 2014, kl 01.00
muidugi ,kui naine elab mehe kulul ja mehe korteris siis on ta hea aga kui on vastupidi siis muutub naine ülbeks,üleolevaks,, hoopis teiseks inimeseks.... see on sinu enda käitumise süü.. olen seda väga sageli tundnud , muutub naise positsioon paremaks ,siis tuleb ka ülbus, üleolek ..
 
............... 25. august 2014, kl 06.56
Rahune maha ja veeda rohkem aega mehega, inimene on tähelepanupuuduses ja kui sa oled tal praegu siin ainus, kes sedalaadi tuge jagab siis tuleb sellega arvestada. Kohanemine uues riigis võtab aastaid ja esimesed 3 aastat on paljudele masendavalt rasked, see on keskmine aeg. Lisaks suhtes hakkab see esimene armumise hoog üle minema, ajaliselt, kui armumisest armastust ei ole kujunenud/kujundatud ja te ise pigem kaugenete siis tõesti pikka pidu ei olegi. Ainult meest selles süüdistada on ebaõiglane. Kuskilt maalt peavad ikka mõlemad partnerid tegema valikuid, kas hoitakse kokku või mitte, kas vaadatakse uute suhete järele, ei räägita enam asju läbi, igal valikul ja käitumisel on omad tagajärjed suhtele.
Küsimus on rohkem selles, mida sa päriselt tahad, kas lahku minna või kokku jääda.
 
pesumodell 25. august 2014, kl 11.32
tegelikult just vastupidi: Eestis on totaalne noortekultus, eriti viimasel aastakümnel. mujal arenenud riikides reeglina sa ei leia tööpakkumiskuulutusi a la otsitakse 18-22-aastast modellivälimusega ja pikaajalise kogemusega töötajat, näiteks koristajaks:p. Lõuna-Euroopas peetakse vanadest inimestest väga lugu ja komplimente tehakse ka 7-kümbistele daamidele;)
aga mine ela kõigepealt kasvõi pool aastat kusagil kaugemal ja tule siis sõna võtma. muide, kui oled hoolitsemata välimusega, pekivoltidega depressiivne mutt, pole sind ka Eestis kellelegi vaja, ole siis alla või üle 3-e kümbi.

to pesumodell Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Näen, välismaal valitseb noortekultus ja omak
> s võetakse ainult noori. Vanemaid ei ole se
> al küll kellelegi vaja.
 
to pesumodell 25. august 2014, kl 12.59
Noortekultus on just välismaal eriti tugev, väga tähtis on seal noorus.

Eestis küll koristajaks 18-22a modelli ei otsita, ära aja soga. Samuti oma kodus saab vanem naine ikka hakkama, välismaal oled mitte kellelegi vajalik võõrkeha.
 
pesumodell 25. august 2014, kl 17.37
on olnud küll umbes taolisi absurdseid tööpakkumisi Eestis, aga ilmselt oled sa kodumaa asjadega sama vähe kursis kui kaugemal toimuvaga.
muidugi peab selleks tugev isiksus olema, et teise riiki see oma kodu luua, olenemata vanusest. igaks juhuks virisejad seda ei suuda, nemad tarduvad hirmust ainuüksi elukohavahetuse mõtte juures. tean kahjuks ka reaalis sinusuguseid pinisejaid, kes ise täiesti kohanemisvõimetud ja seega kindlad, et teistel peaks sama s-tasti minema.
 
to pesumodell 25. august 2014, kl 19.34
Asi pole kohanemises, vaid vanemaid immigrante ei võeta välismaal omaks, neid ei vajata.
Kui vana ise oled?
Võid tugev olla ja mujale kodu luua, aga teatud vanusest ei tunne sinu vastu huvi seal mitte keegi. See piir on kindlalt 35-40.
 
pesumodell 26. august 2014, kl 12.49
kust sa tead, et ei vajata? oled ise töötanud-elanud mõnes välisriigis? seni ju mitte, ainult teoretiseerid:p
kujutle hetkeks kui oleksid sale, treenitud kehaga, naiseliku, särava välimusega, lisaks näeksid 15 aastat noorem välja ja muuhulgas oleksid ka töökas, asjalik, ettevõtlik, ehk isegi oma ala proff. kas kedagi kotiks siis, et oleksid mõni aasta üle 4-ja kümbi? loomulikult mitte. kõik on ikka sinus endas ja konkreetsestes isikuomadustes kinni.
minu tuttav naine läks peale lahutust 45-selt Las Vegasesse, leidis töö ja uue hooliva abikaasa ning on rahul. ta mees otsis Eestis tutvusportaalis 2-kümbise tibi ja eelmine naine tunnistati liiga vanaks, kuigi nägi hea välja. oleks ta sinu moodi vingunud ja küünte-hammastega eestist kinni hoidnud, kükitaks õnnetult ja üksildaselt siiani.
põhiprobleem on selles, et 4-kümbistel naistel on Eestis normaalsete meeste valik praktiliselt olematu. kes pole naist leidnud selles vanuses, on joodikud, impotendid või muidu kooseluks sobimatud l-tsmehed. mujal maailmas aga miskipärast tunduvalt lihtsam leida sobivas vanuses jõukaid, haritud, kena välimusega ja hoolitsevaid mehi. räägin seda ka oma abielukogemuse põhjal.
sina vaid teoretiseerid paari õnnetu paketireisi muljetele tuginedes...
 
TO PESUMODELL 26. august 2014, kl 15.35
Mujal maailmas eelistatakse täpselt samuti noori naisi. Haruharva võib juhtuda, aga 40+ üldiselt enam ikka ei kõlba.
See ei loe, et nooruslik ollakse. Üle maakera eelistatakse noori.
Võid viimase peal välja näha, aga 40+ peetakse ikka vanaks.
 
pesumodell 27. august 2014, kl 12.59
et sind on kõlbmatuks tunnistatud, ei tähenda, et teistel sama s-tt seis oleks:p
kui sa välismaal elamist kirud, siis miks pole sa eestis mõne supermehega abiellunud?? kurb fakt on, et eestis 3 kümpi ületanud naisele tõesti väga kehv meeste valik. ka ilusatele.
mis sa arvad, miks järjest rohkem 4-kümbiseid ja nooremaidki naisi välismaalastega abiellub ja kodumaa tolmu jalgadelt pühib? mitte tingimata välismaa-ihalusest, aga eestis paraku napib suhtekõlbulikke, pereväärtusi hindavaid mehi.
 
to pesumodell 27. august 2014, kl 14.48
Olen rääkinud välismaalastega ja 40a naist peetakse väga vanaks.
Ei kiru välismaal elamist, lihtsalt 35+ on seal nagu mittevajalik võõrkeha. Mitte ainult meeste, vaid ka kohalike naiste arust.

Olin 34, kui rääkisin turistist rootslasega, kes imestas, et eestlased käivad veel vanas eas baarides.
Et Rootsis istuvad keskealised inimesed kodus.
Olin solvunud. Umbes nii, nagu rootslase arust ei oska eestlased väärikalt kodus vananeda.
 
pesumodell 27. august 2014, kl 21.11
absurdne jutt. võib-olla nägid sa tolle rootslase arust 7-kümbine välja ja sellepärast imestaski, miks sa baari ära eksinud olid.
Lõuna-Hispaania ööklubides igatahes pidutsesid ja tantsisid igas eas inimesed koos hommikuni välja- vaatepilt, mida eestis tantsupõrandal eriti ei näe. eriti vinged olid 7-8-kümbised prouad, mõned neist imeilusate flamencokleitidega. nad tõesti oskasid tantsida ja nende halli peaga senjoorid samuti. keegi ei vaadanud kellegi peale viltu ja kõik lihtsalt tundsid end hästi. just sellisest vabast õhkkonnast tunneb eestis olles kõige rohkem puudust.
ning loomulikult austatakse seal vanu inimesi. ehk just sellepärast on enamus penskareid elurõõmsad ja vanadaamidelegi tehakse komplimente. minu sõbranna ema oli vägagi meeldivalt üllatunud kui külas käis. aga ta polnud muidugi sinusugune paks vingard:p
 
to pesumodell 28. august 2014, kl 03.11
Ega ta siis minust ei rääkinud. Me rääkisime üldse mujal. Rääkis üldiselt.
Koos me baaris ei olnud. Ja ei pidanud sugugi silmas 70-seid, vaid 35-40a alates.

Muidugi ka mina ei kuulunud ilmselt selle vanusegrupi hulka, kes Rootsis baaris käivad.
Lihtsalt rootslane tuli baarist ja rääkis muljeid.

Solvav on kahtlemata, kui eestlasi peetakse imelikeks, kes ei oska väärikalt vananeda.
Umbes nii, nagu meie keskealised tahavad rootslase arust olla pubekad.
Aga et seal on väärikad keskealised, kes noorte pidutsemisest välja on kasvanud.

Minuga ei maksa pahandada.
Kirjutan seda, mida rootslane ütles ja ma olin samuti nördinud, et me rahva kohta nii ütles.
 
ang 28. august 2014, kl 03.38
No nii rumal jutt vaesel P-l siin 40-pluss tarbetusest. Ma olen 45 ja pole tarbetuna end veel kusagil maailma nurgas tundnud. Ikka vist inimeses endas asi siis.
 
pesumodell 28. august 2014, kl 10.30
kurb tõesti, et mõni inimene juba 3-kümbiselt end tarbetuna tunneb. ju siis pole osanud elus õigeid valikuid teha ega viitsinud oma välimuse eest hoolt kanda.
olles ületanud "kriitilise" 3-e kümbi piiri, võin väita, et olen nüüd palju õnnelikum, enesekindlam, kompleksivabam, atraktiivsem, edukam kui 2-kümbiselt (nagu enamus naisi). elades armastava mehega, reisides mööda maailma, omades ilusat kodu, tehes nauditavat tööd on suht võimatu end tarbetuna tunda:)
15 aastat tagasi oli selline elu vaid unistustes.
vananemises näevad traagikat vaid arenemisvõimetud inimesed.

ang Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No nii rumal jutt vaesel P-l siin 40-pluss tarbetu
> sest. Ma olen 45 ja pole tarbetuna end veel kusagi
> l maailma nurgas tundnud. Ikka vist inimeses endas
> asi siis.
 
to pesumodell 28. august 2014, kl 14.01
Rootslase arust kõlbab baaris käia 20-ndates. See, kui vanana keegi ennast 30+ või 40+ tunneb, ei ole oluline.
Tema jutu järgi Rootsis selles vanuses inimesed enam pubides ei käi.
Meie 30+, 40+ vanuses inimsed olid tema meelest pubides sobimatud.

Sa pahandad minuga, nagu ma oleksin süüdi antud arvamuses. Olin sama solvunud nagu sinagi. Ja solvunud ei olnud ma sugugi mitte enda, vaid tundsin, et pidas ebaväärikaks kogu Eesti 30+, 40+ inimesi.
 
tule jumal appi 28. august 2014, kl 14.06
Ühe rootslase lolli jutu üldistad kõikidele välismaalastele?
 
ang 28. august 2014, kl 15.04
Sa, P, ei edasta kellegi x inimese arvamust, vaid ilmselgelt jagad seda. Ja miks sa iga asja peale solvud, rääkimata sellest, et mis tarbekkuse näitaja see pubideskäimine ikka on?
 
ilus naine 28. august 2014, kl 15.54
Kuulge, kõik need P masohhistlikud jutud on ju täielik väljamõeldis. Ta peaks muidu olema kogu maailma läbi käinud ja igal pool sõimata ja tappa saanud. Arvan, et ta pole tegelikult Assamallast kaugemale saanud.

Ilmselt on tema häire mingit sellist liiki, mis sunnib ennast pidevalt haletsema. Arst ei ole seega diagnoosi ei pane,:D.

Mis aga rootslastesse ja üldse Lääne inimestesse puuutub, siis Eestiga võrreldes ei ole siin noorusekultust ollagi. Eestiski vist on seda vähemaks jäänud. Tean rootslasi päris hästi ja võin kinnitada, et baaris käivad nad igas eas ja naiste vanuse kallal haukumist isegi teoreetiliselt, peetaks seal seltskondlikult lubamatuks.
 
to ilus naine 28. august 2014, kl 17.39
Sinu mure, kui luulusid näed. Peads ravima oma luulusid.
Kui rootslane nii ütles, siis ta ka ütles. Kas kõik välismaalased räägivad ainult ja ainult üdini kiitvat, positiivset ja kõikidele meeldivat juttu?

Rootslane oli Eestis ja ütles seda ka Eestis. Olin samuti üllatunud. Oli külastanud mitmeid baare ja näinud seal keskealisi ning ütles oma arvamuse.

Kui see meile ka ei meeldi, ei saa tema ravamust olematuks muuta.
 
to ilus naine 28. august 2014, kl 17.41
Kui vana sa oled? 4? 5?
Ei usu iial, et mõni täisealine hakkab midagi omast peast välja mõtlema. See kuulub lasteaialaste repertuaari.
 
ilus naine 28. august 2014, kl 23.19
Või nii, siis on kõik maailma kirjanikud ja muinasjutuvestjad ju lasteaiast.

Tead, P, sinu oopused on nii äratuntavad ja kõik ühte väravasse, et pole mingit kahtlust, et need on sinu hullust peakesest pärit ja tõelise eluga ei ole neil mitte midagi pistmist.
 
to ilus naine 29. august 2014, kl 01.37
Ilmselt sinul on peas haigus, nimelt kahtlustusmaania. Mina näiteks küll ei arva, et keegi midagi välja mõtleb.

Igal inimesel on kokkupuuted eri inimestega.
Võib-olla tõesti mõni mõtleb midagi välja, aga äkki ütled mis mõte väljamõtlemisel on, milleks ? Sellel ei ole minu arust küll mitte mingit mõtet.

Ei kujuta ette, et täisealine inimene tuleb netti ja lihtsalt mõtleb midagi omast peast välja?
Mulle tundub see nii ebareaalne ja mitte mingit mõtet sellel ei näe.

Võrdled kirjanikega. Me ei ole ju kirjanikud.
See on nagu võrrelda sääske elevandiga.


Sinu arvamus fakte olematuks ei tee.
 
oi kui terane P 29. august 2014, kl 02.28
kohe sarkasmigi kirja pandud ühe koonerdava rootsalase kohta.
tallinnas käisin ööklubides ka 50-sena, polnud iial probleemi, muudest linnadest maailmas rääkimata.
me käime palju väljas söömas ja viimane restoraniskäik, kus ka baar, oli 90 aastase äiaga ja muude erivanuses pereliikmetega. kell 12 öösel küll keegi ei teinud test nägugi.
 
eelmisele 29. august 2014, kl 14.55
Mina olen ju kahe käega poolt, et väljas võib käia ja peabki käima kuni surmani.
Milleks kodus surma oodata?

Ja rootslase ütlus oligi solvav kogu meie rahva kohta. Umbes nii, et alates 35-40 enam ei tohigi kuskil käia. Sest Rootsis ju ei käida, nagu mainis.

Mul on küll hingesoojendav näha 70-80 aastasi inimesi baaris, miks nad kodus hallitama peavad ? Ikka inimene peab käima ja lõõgastuma.
Rootslase arvamus oli mu arust lihtsalt õel.
 
koonerdaja 29. august 2014, kl 17.57
see mees tundub ju koonerdaja olevat, et milleks raha raista kuskil väljas käies.
vÕIB- OLLA KIRJUTAJA EI "SOBINUD" SINNA BAARI OMA OLEMISE JA VÄLIMUSE TÕTTU. RIIETUS JA ÜLALPIDAMINE OLI NII AHASTUSSE AJAV.
Samas ise 50-sena käisin küll nii mõnegi rootsalsega ööklubides ja baarides. Ma küll kuskil probleemi ei näinud.
 
khm-khm 29. august 2014, kl 22.12
Tagasihoidlik meeldetuletus -- see teema on virilast inglasest, kes oma korteri maha müüs ja nüüd kareda Eesti vetsupaberiga tagumikku pühkima peab. Te baarikärbsed tehke uus eraldi teema endale.
 
to koonerdaja 29. august 2014, kl 22.39
Mina ise seal baaris ei olnud. See jutuajamine oli mujal.
Rootslane oli käinud mitmetes baarides ja selle ütlemise põhjuseks ei olnud mitte mina, vaid ta tegi ÜLDISTAVA järelduse oma käikude põhjal.
 
ma ju ütlen 30. august 2014, kl 02.07
üks rootslane nüüd baarides käimist ka nagu ei muuda, mul pole selliste koonerdistega kokkupuuteid olnud, rootsalsed ikka jõukad ja hästi riietuvad härrasmehed. ma muudega pole nagu tegelenud, ses mõttes jah teine kogemus.
ma arvan, et nende raha on üleüldse kõige rohkem kulutatud nende ööklubide ja baaride peale nii 50-sena.
muig.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!