Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
sexi puudus
 
uurija-puurija 06. oktoober 2011, kl 23.12
Mind huvitab väga mida mehed MÕTLEVAD kui naine keeldub sexist. Mõtlen suhtes inimes, pole tähtis kas abielus või mitte.Mis on esimene reaktsioon, ja kui keeldumisi on olnud ka ennegi...
 
zzz 06. oktoober 2011, kl 23.58
Mees ei loobu ja kui ühest kohast ei saa, siis leiab teise(d).
 
m45 07. oktoober 2011, kl 00.30
hetkel ei mõtle suurt midagi, kuna kõik mõtted on (ülemisest) peast kuhugi ära valgunud.
Keeldumised võiksid olla vähemalt proportsioonis asja algatamistega naise poolt. Mulle ei meeldi minu praeguses suhtes näiteks see et 99,9% olen algatajaks mina. Kõige rohkem ühel juhul kümnest keeldutakse, aga siis on reeglina ka mõjuv (igakuine) põhjus, selle peale solvuda pole nagu mõtet. Kui seda põhjust (s.t. päevad) ei ole, aga ikka mingil teadmata põhjusel keeldutakse (lihtsalt tujutsemine vms), siis on nii et kui endal tahtmist ja viitsimist on olen naist niikaua liimiseks ajanud kuni ta ise ka tahtma hakkab, üliharva on olnud nii et pole tegudeks läinud.

S.t. kui nüüd teemaalgataja küsimusele vastata, siis esimene reaktsioon peale keeldumist on see, et tuleb olla sihikindel ;))) Naistel on ju väga tihti nii, et algul nad ei taha, aga kui neid piisavalt mudida siis lõpuks tahavad nii et vähe pole ;)))
 
m45-le 07. oktoober 2011, kl 10.51
Kas sa selle peale pole tulnud, et naine annab alla ja laseb sul lahti nühkida, et sa ta rahule jätaksid? Oled proovinud, et peale naise keeldumist mudid mõne aja ja siis jätad järele? Kas naine siis läheneb ise, et jätkata võiduka lõpuni?
 
viimasele 07. oktoober 2011, kl 11.17
aga milles su enda mure või probleem seisneb?
Paistab et sul ongi see sagedane stsenaarium et lased mehel lahti nühkida, et temast võimalikult kiiresti vabaneda. See küsimus mille 10.51 postitasid esita enda mehele, saad võibolla leevendada oma probleemi.
 
solvuja 07. oktoober 2011, kl 11.51
mina tavaliselt solvun selle peale ja lähen lukku ehk ei tee enam naisest välja. olen aga aru saanud, et tegelikult see viga, kuid see lihtsalt on minu esimene reakstsioon.
 
Kaarel 07. oktoober 2011, kl 12.29
mis vahet seal on, keeldub naine või keeldub mees, ju siis parasjagu ei viitsi.
päevad pole küll nüüd piisav põhjus, saab ju ka päevade ajal ja võib ka ainult suhu võtta.
aga väsimus ja mitte viitsimine on täitsa mõjuv põhjus.
ise nihverdan päris tihti sel põhjusel kõrvale.
 
uurija-puurija 07. oktoober 2011, kl 12.30
Meeldis mulle m45 vastus, et on ka järjepidevaid mehi! Aga kas keegi meestest pole endas vigu otsinud ja mõelnud, et ehk jätavad nad midagi tegemata:( siin ei mõtle ma kodutöid ja ka eelmängu mitte, sest arvan et need on elementaarsed.
 
uurija-puurija 07. oktoober 2011, kl 12.34
Kaarel, kas kõrvale nihverdamine on ikka seotud väsimuse ja mitteviitsimisega- see on ju vabandus. Aga mida su naine mõtleb kui sina keeldud?
 
m45-le 07. oktoober 2011, kl 13.19
Mul pole häda midagi, sekselu on suurepärane. Üllatas m45 enesekindlus ja telhvijuttude teadmine. Küll on siinsamas naised hädaldanud, et lasen mehel üle käia, siis on rahu majas. Võib-olla on m45-l õigus ja saabki naise käima, mina seda ju ei tea. Kas tema teab?
 
m45 viimasele 07. oktoober 2011, kl 13.42
ela ka minu vanuseks, siis tead paljutki.
Ma poleks sellise frigiidse naisega koos elama hakanudki keda ma käima ei saaks, kõlab loogiliselt ju?
Ja delfijuttudest ei tea ma küll suuremat midagi.
 
Elust enesest 07. oktoober 2011, kl 15.02
Mees mõtleb: näed, ei andnud, krdi vana l.ts!
 
naine 07. oktoober 2011, kl 22.36
vahet pole, mees või naine. kui sexi ei saa, siis lõpuks minnakse ikka võõrastesse.
 
n42 08. oktoober 2011, kl 22.17
kui tundeid pole, siis nii naljalt ikka seksi ei saa, kui tunne, saab iga kell
 
juhan 08. oktoober 2011, kl 22.46
Aga kas keegi meestest pole endas vigu otsinud ...
Ja siis...
Ja kas lihtsam ei oleks öelda, et lilli ei ole juba pikalt toonud, ei, parem mossitan.
Veidi lasteaia jutt, see vigade otsimine.

n42, su jutt on päris koomiline, tundeid pole aga voodisse sobib antud juhul nimetaks, ronida,
seega, naljaga voodisse,
aga sexiks peab midagi tõsist ette võtma,
 
Juhanile 10. oktoober 2011, kl 03.20
Olen naine,aga mulle tundub samuti mehe vigade otsimise jutt lapsik.Pole kunagi sellest aru saanud.
 
Sysy69 10. oktoober 2011, kl 07.39
Mis vahet seal on milline on rektsioon. Üks sebib edasi ja saab mis vaja, teine solvub ja keerab selja, kolmas votab sealt kust antakse ilma probleemideta.
Ja kui naine on arukas laseb ta mehel ennast rahuldada ka lihtsalt tühjaks nühkimise teel. Arukas naine ja eriti kaasaegne haritud naine teab mis on primaarne ja mis sekundaarne et, kooselu püsiks.
 
Eneli 10. oktoober 2011, kl 12.30
Asi käib ikka nagu loomariigis loomad sugutavad inimesed seksivad.See juba maailma algusest peale.
Ma olen jälginud ka enda loomi,keda on küll ainult kaks kassi ja üks Muri.
Kassid on küll emased ja need lasin ära steriliseerida ja peale selle kadus minu kodu juurest kassipulm alatiseks.
Koer oli kahjuks isane ja mitte tõuloom,seeparast kutsusin tohtri koja ja see võttis Muril napsti munad maha.Ega ta mind sellepärast vihkama ole hakkanud ja pulmapoisiks ta enam ei kõlba.
Vähemalt rahu on mul nende koduloomadega nüüd küll.
 
soovitaja 10. oktoober 2011, kl 19.11
Kaarel, huvitav mõtteviis sul, et väsimus on mõjuv põhjus, aga päevad mitte. Mõni ei taha päevade ajal, sest enesetunne juba ebamugav pealekauba. Ja väsime me kõik, aga seksimata ikka ei jää paljudel. Keskpäevane seks on parim.

Aga teemasse: mees leiab mujalt niikuinii kui enda oma ei anna. Kui juba pikemat aega ei anna, siis võib olukord keeruliseks minna tõesti ja mees leiabki mujalt, kuid koos elavad endiselt. Ma selle asemel lõpetaksin kooselu, sest miks sõeluda kahevahet, ühega elad ja teisega seksid. Kurb nii.
 
n30 10. oktoober 2011, kl 19.37
m45 oli siin mures, et naine talle ise kunagi ettepanekut ei tee.Aga kui minu mees soovib ja ka saab minult kaks korda päevas, siis millal oleks see aeg veel kui mina ettepaneku teeksin????
 
:)))) 10. oktoober 2011, kl 20.11
kas see selga ja maha ronimine kaks korda päevas tüütavaks ei muutu?
 
Mees 11. oktoober 2011, kl 11.56
Kah täna hommikul ei saanud. Mõtlesin et "Selge, siis tuleb ilma tööle minna".
 
väike pihk 11. oktoober 2011, kl 13.13
ega midagi tegemata sellepärast ei jää...
 
alex 11. oktoober 2011, kl 23.40
Tähtis pole, mida keeldumise puhul mõteldakse, vaid mida tuntakse. Mõtelda võib mida tahes aga tunne on nagu tõrjutul.
 
vahel 25. oktoober 2011, kl 20.15
on ju ikka nii, et üks tahab ja teine ei taha. Miks peab solvuma? Võimalik ju halastussex ka, aga kaua sa ikka haletsed kui ise ei taha.
 
no ei 25. oktoober 2011, kl 22.44
Ja kui naine on arukas laseb ta mehel ennast rahuldada ka lihtsalt tühjaks nühkimise teel. Arukas naine ja eriti kaasaegne haritud naine teab mis on primaarne ja mis sekundaarne et, kooselu püsiks.

No nii lolli jutu peale ei saa küll kuidagi reageerimata jätta. Sellist eeldatavat käitumist naise poolt ei saa küll ei kaasaegseks ega harituks pidada, pigem on selline mõtteviis ajast ja arust. See on enda alaväärseks pidamine võrreldes mehega ja mehe vajaduste rahuldamine ennast ohvriks tuues (mehe vajadused on primaarsed).
Suhe peaks ikka igas mõttes kahepoolne olema - et arvestatakse teineteisega ja mees ei ole ses suhtes eelistatud seisus, kumbki ei pea seksima, kui ta parasjagu ei taha.
See on primaatide kooselu, mis sellistel alustel püsib.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!