Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
eestlannad kui pruunisilmsete šokolaadipoiste uksed Euroopa Liitu
 
väga hea artikkel.... 25. oktoober 2011, kl 22.38
http://naistekas.delfi.ee/persoon/lust/katrin-lust-eestlannad-kui-pruunisilmsete-sokolaadipoiste-uksed-euroopa-liitu.d?id=60460852&l=fplead
 
alu 25. oktoober 2011, kl 22.52
mis selles nii head on? kas eesti naine, kes ajab liini mingi porinäoga erineb oluliselt loo autorist, tema sõbrannadest või tuhandetest sama saatusega väljamaa naistest?..ilmselt mõne naisteka toimetaja arust kyll jah..
 
K 26. oktoober 2011, kl 01.25
see, kellele k.lusti artiklid head tunduvad, on vist ise kah peast vähe 'lustilik'
 
n 26. oktoober 2011, kl 04.14
Artikkel polegi nii tähtis,vaid kommentaarid.Neid huvitav lugeda.Mõnda ei jõua ära imestada.Mõni LAPS-NAINE usub sinisilmselt,et tõmmu mees tahab tööd ka teha.Issanda loomaaed on kirju.
 
vanasõna 26. oktoober 2011, kl 10.28
Kus häda kõige suurem, seal abi kõige lähem, ehk, kes eesti meest ei saa, peab tšurkaga leppima.

Häda ajab härja kaevu, ehk, eesti meeste poolt põlatud krõnksule kõlbab iga isane, olgu ta või sitane ja karvane.
 
Agnes 26. oktoober 2011, kl 11.15
Pruunid silmad....naljakas, mind pole mitte iialgi võlunud pruunid mandlikujulised silmad, mis enamikel naistel põlved nõrgaks võtab. Need tunduvad nagu marsielanike silmad, nagu tühjad augud pea sees.
 
lilleke 26. oktoober 2011, kl 12.08
Lehma silmad, suured ja pruunid.
 
ti 28. oktoober 2011, kl 16.20
Mis sa kired, peaksid ju häbema, mitte uue teema tegema. Järelikult on Eestis niiiiii shitaks kehvad mehed, et suvaline egiptuse turumüüja teeb pika puuga ära. Milleks siis veel nenedega keegi sehkeldaks kui mitte seepärast, et kodumaid on täiesti vorstinahk.
 
n 28. oktoober 2011, kl 16.40
alavääristatud ja alandlikud naised ongi sellistele ärakasutajatele kerge saak.
Aga see loogika on küll imelik, et kui seal mees toidab naise(d) ja lapsed, lisaks üksikuks jäänud naissugulased, et nad siis erilised seanahavedajad on. Neil on kuus 2 puhkepäeva ja 12 tunnised tööpäevad on tavalised.
Eestis peab seevastu naine toitma mehe ja kuus last.

Ma ei soovita kellelegi ärakasutajatele hüppelauaks hakkamist, aga eesti mehele jalamatiks ka mitte.
 
to n 29. oktoober 2011, kl 01.04
Vaevalt sulle meeldiks neid Egiptuse mehi ülal pidada.Sest tööle siuke pigi ju ei lähe.
Mis tööd see pigi sul teeb? Valetamine ja varastamine ja lollide pügamine on tema töö.
Olen Egiptuses 3x käinud.No on alles sulid ja kelmid seal.
Milline naine siin mehe ja 6 last toidab?Sel naisel iga laps eri mehega ja alimente tuleb nii et tapab,
Naisena näen,et Eesti naine on ikka ülimalt laisk,rahaahne ja vinguja.
 
to n 29. oktoober 2011, kl 01.09
Vastik kuulata,milline pidev vingumine naistel on.Juba vene ajast oli naistel pidev vingumine.
Aga tänapäeva naine on veel kohutavalt laisk ja mugav ka.Ei oska naised enam naiselikke töid teha ja ega naised ei viitsi üldse midagi teha.Peale vingumise ja meeste käest raha küsimise.
Olen ise ka naine,aga üle viskab see naiste silmakirjalikkus.
 
to n 29. oktoober 2011, kl 01.20
Ma üldse aru ei saa,miks sa veel Eestis oled.
Ruttu vutt-vutt Egiptuse poole teele.
Ja üldse,miks sa siin passid veel.
 
n 29. oktoober 2011, kl 08.39
milleks mulle Egiptus? Ärakasutajaid ja pätte mehi on IGAL POOL, Eestis ei tule nendest ka puudust, miks ma peaks selliseid koju tassima?
Mis need naiselikud tööd siis on, mida eesti naised ei oska? Eks ma õnnetu siis palkan elektriku kui ise juhtmeid vedada ei oska, muude asjadega olen siiani ise hakkama saanud.
 
m28 29. oktoober 2011, kl 09.01
eks ole ikka rõve küll mõelda seksiturismi peale, et mingid pekised keskealised jõukurid käivad kuskil taimaal looduslapsi näperdamas. ja vaesus peab ka kolmandas maailmas ikka jube olema, kui araabiast kasvõi bussi rattakoopas või koguni eesti naisega välja peab saama.
 
N19 29. oktoober 2011, kl 14.52
Milline osa sulle sellest artiklist nii väga meeldis? Mind kohutavalt häirivad Lusti üllitised, sest need kõik on teemas a'la "eestlaste rumalus". Aga artiklist nii palju, et see oli üldistav pseudoarusaamaga ja mitte midagi uut ütlev. Selliseid naisi on kõikjal!
 
y 30. oktoober 2011, kl 01.58
eesti mehed on enamuses koledad ja vaesed. Nende jalamatt olla küll ei tasu. Rikkaid mehi on siin vähe, vaeseid aga ei taha keegi ju.
 
to n 30. oktoober 2011, kl 03.13
Selgita,kuidas need Eesti mehed sind ära kasutanud on?
Ära siis tegele meestega,keegi ju sind vägisi ei sunni.
Ja kõiki naiselikke töid sa kindlalt ei oska.
Virisejad naised tavaliselt ise midagi ei oska. Nii see paraku on.
 
to v 30. oktoober 2011, kl 03.15
Hea soovitus.Hakka vene mehe jalamatiks.
Pärast ei jõua mind hea soovituse eest ära tänada.
 
n 30. oktoober 2011, kl 10.29
to n
ei tegelegi, hoian eemale nagu katkust ja naudin täiega stressivaba elu.
 
Jinny 30. oktoober 2011, kl 11.24
Vene mehe jalamatt on sama hull olla, kui koos moslemiga elada, ma kaldun arvama.
 
to n 30. oktoober 2011, kl 13.10
Siis on ju kõik korras.
Aga kuidas sind ära kasutati?
 
n24 31. oktoober 2011, kl 09.50
Puht isiklikust vaatenurgast ma ei kujutaks elu sees ette, et peaksin oma kodu ja mis kõige hullem, voodit jagama mistahes teise mehega kui eesti mees. Absoluutselt ei tule kõne alla. Olgu see venelane, mõni araablane või isegi soomlane- minu jaoks on IN ainult eesti mees. Hetkel küll pole mul üldse meest, kuid nii meeleheitel ka ei ole, et minna kergema vastupanu teed, bronnida pilet Egiptusesse ning leida "oma eluarmastus" sealt :)
AGA ei heida ka kellelegi nende valikuid ette, "armastus" teeb pimedaks ja siis ei loe küll ka kõige lähedasemate inimeste hoiatused ja kõik tuleb endal läbi elada, saada kogemused ja tulevikus targem olla.
 
Shxö 31. oktoober 2011, kl 11.13
Mina küll meest rahvuse järgi ei vali, olgu eestlane, soomlne, prantlane, türklane, araablane, hiinlane või misiganes. Voodisse ma nagunii sellise mehega ei lähe, keda ma ei armasta ning armastus ei küsi rahvust :) Aga pruunide silmade ja mõne komplimendi peale ma küll ära ei armu nagu need eestlannad, kes Egiptuse meestega abielluvad. Samuti ei meeldi meeldi usklikud mehed (ükskõik mis usk, ma ei salli moslemeid, kristlasti ega teisi usklikke), aga kõik araablased ja kõik türklased pole moslemid, mina tean päris mitmeid ateiste :)
 
imelikud vaated ikka 31. oktoober 2011, kl 12.20
Pruunid silmad võivad olla ju ka sakslasel, inglasel, prantslastele enamasti ongi. Ja mis kõige hullem, tunnen mitut EESTI meest täiesti pruunide silmadega...
 
Agnes 31. oktoober 2011, kl 12.40
Mulle meeldivad ülisuure vemblaga jaapanlased!
 
to n 31. oktoober 2011, kl 15.32
Sa pole ikka öelnud, kuidas sind mehed ära kasutasid?
Ootan huviga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!