Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
yksikud naised
 
alu 30. oktoober 2011, kl 10.59
avaldan arvamust

1.esimene ja kõige suurem protsent yksikuid naisi on just haritud naiste seas.põhjus-yleõppimine.pea koolitarkust täis,aga elust ei tea halligi.
2.puudega,haiged ,psyyhikahäiretega närvikotid,ahned,halvastikasvatatud või lihtsalt lollid nagu lauajalad.
3.muidu toredad inimesed,aga iseloomuhäiretega,mida ykski mees ei talu-ylbus,kõrkus,iseteadvus,uhkus.
4.vanatydrukud-kontingent,kes mehi vihkavad,sest pole kunagi elus korralikult saanud ja ei tahagi,sest nad on frigiidsed ja ei soovi meest yldse.
kas jäi midagi lisamata?
 
ell 30. oktoober 2011, kl 11.21
Jäi küll!
5.meestes ja abielus pettunud lahutatud või lihtsalt kooselust minema jooksnud naised. Need, kellel lõpuks saab villand perevägivallast, joomarlusest ja enda alandamisest.
 
naine 30. oktoober 2011, kl 12.00
jah, kui normaalne naine mingi egoistist ülbikuga kokku puutunud, kaob tükiks ajaks meeste järgi isu.
 
mvdm 30. oktoober 2011, kl 13.23
frigiidseks jäädakse ikka mõne oskamatu mehe tõttu, kes arvab, et seks tähendab m-i sisse sorkamist, solgutamist kuni pauguni ja muud ei midagist.
 
n 30. oktoober 2011, kl 13.28
mhmh. haridus teeb hirmsaid asju. kui naine on juba lugema ja kirjutama õppinud ja teenib nii palju, et ennast ise ülal pidada, ja ühtegi ilusat/toredat/head meest ei ole, siis vabalt võib juhtuda, et mõni otsustab, et iga alut ei tahagi eriti.

haridus on täiega saadanast.
 
** 30. oktoober 2011, kl 13.42
10 punkti n-ile! :)
 
to elf 30. oktoober 2011, kl 13.45
Kas need naised on vene meestega tegelenud?
Eesti mees on reeglina malbe ja naise tallaalune.
 
appikene 30. oktoober 2011, kl 13.53
alu on täna hoos.:)
 
n43 30. oktoober 2011, kl 13.54
Eks peamine probleem selles,et naisi on rohkem.
Ja alkohoolikut meest ei taha ka keegi.Juba need langevad välja.
Mu viga oli selles,et liiga kaua venitasin.Õige aeg läks mööda ja hiljem ei olnud enam kedagi võtta.
Noorena oleks saanud küll,aga siis lükkasin edasi.
Hiljem aga enam polnud kedagi võtta.
Ma olin üldse hilise küpsemisega. Aina lükkasin edasi ja ei tahtnud kooselu.
Kui tahtma hakkasin,olin juba hiljaks jäänud.
 
sexymama43 30. oktoober 2011, kl 15.07
n43
probleem pigem selles, et SINUGA ei ole keegi kooselu tahtnud. miks peakski mehed sellist õelusekotti ihkama, kes netis käib omavanuseid naisi pedofiilideks ja l*tsideks sõimamas. ühes teatud foorumis aga kirub ja neab kõiki välismaalasi ja riike, kus teda tillist tõmmatud, kus kliima kohutav ja inimesed ebasõbralikud (jutt siis eelkõige Lõuna-Euroopast).

see meeste vähesuse hala pole ka väga veenev. minu ema saab varsti 70 ja ikka veel austajad lillede ja kookidega ukse taga;) nii et normaalse välimusega naiselikul naisel pole meestepuudust kunagi.

iga kord kui satun sinu postitusi lugema, tõusevad millegipärast vastikusest karvad turri. nii palju rumalat allaheitlikkust ja piiratust ning samas õelust ja rämedust ühes inimeses. isegi alu oma pähekulunud tiraadidega mõjub sümpaatsemalt ja värskendavamalt, kuna õnnelikemal päevadel suudab teatud määral humoorikalt mõjuda. ahjaa, tänu tobedale kirjastiilile ja tühiku kasutamise eiramisele oled alati kohe äratuntav, kuigi iga kord eri nime kasutad.
 
on veel 30. oktoober 2011, kl 15.08
6. Naine, kes on elus näinud piisavalt palju petvaid, mühaklikke, kõrge egoga ning harituseta töötuid matse.
 
Mari 30. oktoober 2011, kl 15.16
Arvan, et targad naised on üksikud-Ei ole vaja endale kukile teist täiskasvanut kelle eest hoolitseda 24/7..
 
Agnes 30. oktoober 2011, kl 16.44
Ei oskaks omalt poolt midagi juurde lisada. Olen nõus ja ei vaidle üldse vastu, sest kõikidele punktidele on kenasti põhjendus lisatud. Vaidlemiseks puudub vajadus.
Kuid täpsustaksin, et punkt nr.4 ehk vanatüdruk koosnenebki punktist 1-3.
Seljuhul, kas suhtes on kõige rohkem keskmise haridustasemega terve närvikavaga suhteliselt tolerantsed sexist lugupidavad naised?
Aga kui abielu on naise närvid ära rikkunud, mille tagajärjel on psüühikahäired, seksuaalelule mõjunud nii, et igal riistakandjal tahaks mikskit otsast kasksata ja selle kõige tulemusena kas vabatahtlikult või siis mitte uuesti vallaliseks jäänud. Kas selline naine kvalifitseerub siiski suhtesolija alla? sest kunagi ta seda oli või on tema "pealkiri" siis - 40kymbine kaalu vihkav ja välismaa meest ootav põrsas? :))
 
Mina 30. oktoober 2011, kl 17.17
targad naised on üksikud, see on küll tõsi. Näide kasvõi saatest Peremees otsib naist. Merle. Kena, haritud ja sümpaatne naine, aga kahjuks üksi.
 
jah 30. oktoober 2011, kl 17.26
aga samas saates oli ka üksik neiu, kes paistis lausa poolemeelne olevat. nii et ehk vallalisus siiski hariduse(või selle puudumise) tagajärg polegi.
 
m 30. oktoober 2011, kl 18.14
7. naised kes arvavad et naise suurim väljakutse elus on töö ja karjäär ehk munadega naised. need on yks yleöppijate alaliik
 
ang 30. oktoober 2011, kl 19.01
8. Need, kes on üksi seetõttu, et ka keskpärastel ja alla selle meestel on sageli ülikõrge ego. Näide elust enesest - kusagile vallaslapsi poetanud kõrvuni võlgades põhiharidusega mees soovib teha kõik otsuses, kuigi naine tal üle keskmise edukas tegija. Tülid alalõpmata majas, sest mees ei saa aru, kuidas siis nüüd nii - tema ju see isane. Nagu ta oleks seni nii häid valikuid teinud, et tasuks edasigi alandlikul moel isanda otsuseid oodata. Õnnetu naine armud, selgema silmaga naised end selliste isenditega ei seo. Ja sellise arvamusega mehi ei ole mitte vähe.
 
ann 30. oktoober 2011, kl 19.07
olen üleõppinud ülbe närvihaige ja pole kunagi üksi olnud. kas erand kinnitab reeglit?
 
oi ei 30. oktoober 2011, kl 20.15
Haridus ega tarkus pole takistuseks mehe leidmisel. Hea mehe leidmisel. Harimatud töllakad on need, kes saavad omasuguse ja siis pettuvad, kibestuvad ja sõimavad mehi foorumites joodikuteks, egodeks j.n.e.
Haritud, ülbe, tark ja õnnelikus abielus.
 
alule 30. oktoober 2011, kl 20.31
lisaks oma nimekaimu teemale veel yhed naised-siiani on ta tymitanud kõiki, kes seda igati väärivad.

pakuks, et yksikud on ka ennast alahindavad, ebakindlad ja kõhkvel naised. heal juhul on nad mõne nipernaadi orki sattunud ja ennast kogununa leiavad, et ei iial enam. nende enesehinnang on liigkarmi isikliku kriitika all ja tänu sellele nii mõnegi ylbiku poolt veel mutta tambitud. neil võivad olla olemas igasugu haridused ja praktilsed teadmised/oskused, kuid ebakindkus suhte loomises on jääv ja pöördumatu. ja kahjuks on nende hulgas väga kenasid ja armsaid naisi..keda igamees ei hakka proovimagi ymber veenda.
 
to sexymama 31. oktoober 2011, kl 00.11
Mis sa tühja ärritud.
Alates 33a enam tõesti sobivat võtta polnud.Sest siis on naine juba nii vana,et on täiesti loogiline,et enam ei taheta.Ega ma ei kurda,lihtsalt konstanteerisin fakti.
Selge see,et alla 30a naisel on rohkem võimalusi.See on täiesti loogiline ja arusaadav.
Noor naine on ju ikka midagi muud kui vana.
Mina olen ju vana alla 30 naise kõrval,see on ju selge.
Pealegi vanem naine muutub valivamaks,kuigi enam kedagi valida ei ole.
Annan endale aru,et olen juba 10a vanuse poolest konkurentsist väljas.Olen sellest aru ammu saanud ja ammu sellega leppinud.
Loogiline ju,et noortel on eelised.
 
ang 31. oktoober 2011, kl 01.06
Parandaks sind, n43 - sest siis olid SINA nii vana. Enda näite varas üldistada ei tasu.
 
to ang 31. oktoober 2011, kl 01.12
Nii või naa on kuni nii 30-31a naistel rohkem valikut.
Nii et vanus on ka üks üksikuks olemise põhjus.
Samuti kompleksid, pean silma noorte naiste komplekse.
Vanemas eas langeb naine välja nii või naa.
 
asdf 31. oktoober 2011, kl 09.27
9) naised, kellel pole vaja püsi
10) liiga noored
11) suhteks mitte valmis
12) reisiva eluviisi või tööga
13) lesbid
14) biseksuaalsed
15) seksuaalsuses kahtlevad
16) pole kunagi selle peale mõelnud, et mees võiks olla
17) mõtlevad, et suhe on spetsiifilise seltskonna asi, mis neid ei huvita, umbes nagu käsitöö, auto tuunimine või ajalugu ei huvita kõiki inimesi
18) liiga vanad (nt 70sed mehed on juba surnud)
19) mitteseksuaalsed (mitte frigiidsed, vaid sellised, kes polegi kunagi huvi tundnud)
20) on isegi lõbus, miks vaja meest?
21) liiga vaesed, käivad võlgade tasumiseks kogu aja tööl
22) vaesed ja/või lastega, mis võtab kogu vaba aja ning uus mees pole laste kõrval nii oluline
23) palju meessõpru ja teised mehed teistsugusel otstarbel
24) liiga rikkad või edukad ja seetõttu valivamad või ettevaatlikumad
25) tööle pühendunud
26) teadusele pühendunud
27) startup firmade asutajad, kes teevad 100h nädalas tööd
28) naised, kelle jaoks abiellumine, rasestumine ja rahulikult ühele kohale asumine on surmigav ja tobe ühiskondlik norm
29) leiutajad, kunstnikud, muusikud jm vaimsetele annetele pühendanud inimesed
30) nunnad, usklikud inimesed
31) alternatiivsete elustiilide harrastajad, nt metsas ellu jäämine, seljakotireisimine, ümber maailma purjetamine jne
neid on kindlasti veel, sest kõik naised ei mõtle meestele (või naispartneritele, kui on lesbid) rohkem kui suvalisele uudisele Kapa-Kohila rehavargast.
 
Anna 31. oktoober 2011, kl 10.02
Miks ma peaks mingite fasistidest värdjatele alluma. Vene mehed on palju viisakamad! Teemaalgataja on pervo! Eestlaste seas on palju pervosi! Said aru, molkus, tõmba siit minema! Katstreeri ennast ära!
 
to Anna 31. oktoober 2011, kl 11.46
Ole siis rahulikult vene meestega ja kõik on sul kõige paremas korras.
 
to Anna 31. oktoober 2011, kl 11.53
Ma tegelikult üldse aru ei saa, miks sa Eestis veel oled. Miks piinad ennast?
Venemaa,kodumaa on ju suur ja head mehed ootavad sind su kodumaal.
Soovin sulle head ja ei taha, et sa Eestis piinleks.
Ära raiska oma kallist aega siin hirmsas Eestis ja mine ikka oma kodumaale Venemaale.
Soovin sulle õnne ja edu.
 
alu 31. oktoober 2011, kl 12.29
Mehed on palju paremad kui naised! Pooldan igati homoabielu. Üks põhiline punkt jäigi mul nimetamata, see on meeste kooselu. Ja nii ongi õige!
 
! 31. oktoober 2011, kl 15.27
mina arvan, et haridus ei puudata küll kuidagi mehele saamist ega mehe leidmist. kuidas saab olla mehe jaoks üleõppinud??? mingile ametikohale, seda küll, aga suhte jaoks?
mis siis teha? kehtestame naistele piirangud hariduse juurde või? et iga väetike ikka oma küljeluu Eestimaal leiaks? haridus ju ikka vaimu jaoks, mitte mehele saamise pärast.

veidike kiusu ka: kas mõnigate kujude alaõppimine ja alaharitus (harimatus) ei jäta paljusid naisi üksikuteks? :)))
 
naine43 31. oktoober 2011, kl 15.39
No see liba-alu on siin ka jauramas koos Annaga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!