Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Poisipea
 
Paul 20. detsember 2011, kl 10.59
Minu naisel on poisipea. On tegelikult alati olnud või õigemini peaaegu alati, vaid päris alguses ei olnud.

Nüüd on aastaid läinud ja ma avastan end üsna tihti piidlemas võõraid naisi, kellel ilus naiselik soeng.

Naised, enne kui kääride alla lähete, uurige oma meestelt, mis neile meeldib, eks!

Krt, mine või soengu pärast lahku.
 
- 20. detsember 2011, kl 11.28
Vaata, onu.... Mõni naine on nii enesekindel, et ei tee kõiki asju MEESTE PÄRAST. Teeb midagi, mis teda ennast rõõmustab või mis talle meeldib.
Kui sa ei suuda leppida oma naise enesekindla iseloomu ja tema maitsega, tood vasakulevahtimise põhjenduseks soengu, siis äkki oleks aeg endalt küsida - mida MINA olen teinud, et oma kaasale meeldida. Miks sa ei võiks teise inimese valikuid aktsepteerida?

Ma mõtlesin, et alles elu nägema hakkavad tibinad võimlevad naba paigast ära, et kellegi teise pärast midagi teha, aga et küps naine (eeldan millegipärast, tegelikult ei tea ju) peaks MEESTELE MEELDIMISEKS midagi endas muutma hakkama?

No jah, alati on võimalus lahutada. Võib-olla antud olukorras paremgi, saab su naine ka aimu, kui igav ja mõttetu su elu on, et suisa OTSIMA peab vigu teises inimeses. See on ju otsitud viga? Muu on OK, aga soeng? Su väärtushinanngud on täpselt bemmiga osside tasemele jäänud.
Sa ise oled muidugi mister Perfecto?
 
11,9cm 20. detsember 2011, kl 11.37
olen isegi pauliga nõus,et naine on naiselikum pikemate juuksetega kui poisipeaga.
 
käbilind 20. detsember 2011, kl 11.48
Issend-issend, pikkade juustega mehed ei olegi mingid mehed, heheee. Kasvataks endale äkki korraks need pikad juuksed pähe ja vaataks, kuidas on neid hooldada ja kanda lihtsalt selleks, et mehele meeldib ja kui ise tegelikult ei taha. :) Ja pärast kinno või teatrisse mineku eel mitte vigiseda, et mis neil naistel ometi nii palju aega võtab. Hommikuti vajavad pikad juuksed lausa lisapooltundi, et neid ära sättida soengusse, kui just lihtsalt lahtise pahmakaga ei käi. On ka töökohti, kus ei saagi niimoodi käia, sest juuksed segavad. Ja naisel on äkki õhukesed juuksed, mis ei olegi pikkadena kuigi ilusad. Pepuni juuste hooldamine, kui ikka hooldada nii, et oleks kogu aeg ilusad, nõuab investeeringuid korralikku kosmeetikasse ja ka aega, et nendega mässata ja mitte igaüks ei taha ega viitsi ja igaühele ei pruugi sobida ka. Mees, kasvata endale pikad juuksed ja rõõmusta oma naist nendega! :)
 
to Paul 20. detsember 2011, kl 12.30
Ühel hetkel avastad end piidlemas teiste naiste rindu, siis teiste naiste silmi ja siis teiste naiste käsi. Mida sa siis armastad? Juukseid või oma naist? Ja kui tahad muutust, siis räägi temaga sellest, paku talle varianti juuste väljakasvatamise ajaks juuksepikendusi või kõiki muid vahendeid abistamaks uue sündi, oma linna parimat juuksurit. Mida sa nutad niisama siin? Mida oled teinud, et muuta seda olukorda?
 
a 20. detsember 2011, kl 12.31
no aga ütle naisele et kasvataks juuksed pikemaks
 
ents 20. detsember 2011, kl 12.39
Puhtalt maitse asi. Pikad saledad poisipeasoenguga naised on minu silmade jaoks just kõige ilusamad.
 
noeiusu 20. detsember 2011, kl 13.06
See on küll libateema, keegi tahab näha kuidas siin foorumis suled lendama hakkavad. Ei saa olla, et päris elus normaalne eesti mees teeb naistefoorumisse teema, et hakkab naisest soengu pärast lahku minema???
Ükski normaalne mees ei tule naisele tema keha ega välimuse suhtes ettekirjutusi tegema. Teil on mingi sadomaso suhe, naine on su ori või? Kas sulle endale meeldiks kui keegi sind oma maitse järgi riietaks, sulle soengu pähe lõikaks ja õpetaks hommikul, mis värvi kingad tuleb jalga panna?
Meesterahval selline kinnisidee soengu pärast, et kaalub lahku minemist???? Sa ilmselt kas istud kapis (ole julge ja kobi päevavalgele, Pauliine) või omad mingit veidrat juuksefetišit (jäta naine rahule ja otsi mõni samasuguse kiiksuga sõbranna endale).
 
eks 20. detsember 2011, kl 13.09
Kui kaaslane enam ei sobi või on keegi teine silmapiiril, siis hakkavad ka ebaolulise pisiasjad närvidele käima.
 
* 20. detsember 2011, kl 13.37
Kusjuures mina usun, et on selliseid mehi, kes ei suuda naise poole õieti vaadatagi, kui juuksed ei meeldi. Näiteks minu eksmees oli selline. Kui peale lapse sündi poolpikad juuksed poisipeaks lõikasin, siis ütles selgelt, et ma talle enam ei meeldi. Mingid aastad hiljem, kui juuksed olid küll jälle pikemad, aga värvisin pea punaseks, siis mees ka mitu kuud mu poole pea-aegu ei vaadanudki, kuni värv maha kulus, sest talle punapead ei meeldinud. Kusjuures muudes asjades ei olnud ta naiste välimuse suhtes kriitiline, pigem kõigesööja :)
 
Z 20. detsember 2011, kl 14.35
Huvitav,kui see teemaalgatajast meesterahvas kord yhel päeval kiilanema hakkab,nagu enamus mehi ikka ja siis naine arvab et ta ei meeldi talle enam selle pärast,mis tunne tal oleks ?
Jätaks maha sellise eks,mis sa Paul arvad ?
Põhjust ju kyll.
 
poisipeaga paula 20. detsember 2011, kl 15.27
Aga vbla polegi asi mitte niivõrd soengu ilus või sobivuses, vaid selles, et poisipea (nagu nimigi ütleb) on mõne mehe jaoks sümbol naise iseseisvusest, n-ö "mehistumisest". Aga iidsetele naiselikkusmallidele vastav pikemajuukseline (ehk teemaalgataja sõnastuses "naiseliku soenguga") naisuke seevastu on see, kelle kõrval saab ennast "tõelise mehena" tunda...
 
käbilind 20. detsember 2011, kl 15.53
Mistika! Mina arvasin, et meheks olemise tunde annab miski muu, kui pikk lakk käekõrval. Kuigi minul on need pepuni juuksed, aga ainult sellepärast, et ma ise neid tahan ja minu enesetunne on täpselt ühesugune võrreldes selle ajaga, kui mul olid lühikesed juuksed - ei tunne ennast põrmugi naiselikumana kui muidu. Ja hooti käivad ikka need mahalõikamise tujud ka, ühe korra olen juba lausa maha nüsind, sest ükskord sai kuidagi kopp ette pusa harutades.
 
uno 20. detsember 2011, kl 16.22
müstika lihtsalt,siin kumab jutust läbi,et naised kel poisipea ei viitsi enda välimusega tegeleda
 
käbilind 20. detsember 2011, kl 16.48
No millest selline järeldus, nad võib-olla ei viitsi nii palju aega sellele pühendada või lihtsalt ei meeldi pikad juuksed, nagu teemaautorile näiteks meeldivad. Minu posti point oli, et milleks peaks kulutama aega asjadele, mis ei meeldi, et teha sellega kellelegi head meelt? Kui ikka ei meeldi pikad juuksed endale, siis see nõuab ju teatud pingutust ja rahast ka kahju võib-olla, sest kvaliteetsed juuksehooldusvahendid ei ole odavad ja keskmine mees ilmselt ei kujuta ette, palju pepuni juustele kulub palsamit ja juuksemaske ja et juuksed kuluvad. Selle aja ja rahaga tahaks mõni teine naine ehk midagi muud peale hakata? Või kui looduse poolt ei olegi antud paksu ja kohevat juuksepahmakat.

Ma kujutan ette, kui naine läheks oma mehe juurde ja ütleks, et issand, ma olen viimasel ajal musklis ja vormis mehi märkama hakanud ja hakka või selle pärast lahutama, sest sina kiilaned ja kõhuke ka ees. Ja juuksuri juures käisid pool aastat tagasi viimati ja habe ajad üle kahe päeviti.
 
X 20. detsember 2011, kl 16.50
Aga miks sa naisele ei ütle, et pikad juuksed oleks paremad? Mina küll küsiks oma poiss-sõbra käest enne arvamust, kui midagi juustega tegema hakkaks. Ja seda sama eeldan ma ka temalt, mulle ei meeldiks, kui ta üks päev lihtsalt siilisoenguga koju tuleb ning on oma juuksed maha lõiganud. Sellised suured muutused tuleks ikka läbi arutada.
 
käbilind 20. detsember 2011, kl 17.25
Siia paneks kohe silmi pungitava emotikoni! Välimus on samasugune eneseväljendus nagu looming. Kui inimene tahab ise selliselt välja näha ja tunneb ennast hästi, siis mille pagana pärast peaks ta tundma ennast oma elukaaslase või abikaasa pärast halvasti, kuna sellele meeldivad pikad juuksed või ei meeldi siilisoeng? Juuksed kasvavad ju ometigi! Suur muutus on lahjenduskuur või ninaopp, mees ei tohi naiselt küsimata juukseidki lõigata nii, nagu talle meeldib?!
 
ikka 21. detsember 2011, kl 15.14
mina soovin naistelt ikka pikkasid juukseid on palju naiselikumad:-)
 
ilusa, lühikese soenguga 21. detsember 2011, kl 15.58
Tuleb välja et mõni mees abiellub juustega, mitte naisega, juukseid pole, lahutus. Vaesed, noored tüdrukud kasvatavad pikki juukseid higimull otsaees, kas sobib või ei sobi, peaasi et pikad, ikka mehed, mehed, mehed. Kas selliseid mehi on naistele üldse vaja=
 
alu 21. detsember 2011, kl 16.35
mõni naine on lihtsalt näost lai nagu pannkook ja sinna ei sobi garneeringuks juurde mingi juuksepahmakas. parem näeb välja lyhikese soenguga või hobusesabaga.
 
käbilind 22. detsember 2011, kl 15.09
Täidlastele naistele reeglina poisipea ei sobivat ja stilistid annavad nõu, et vähemalt õlgadeni kasvatada. Pannkooginäoga tüdrukutel vähendab juuksepahmakas optiliselt seda pannkooki ja kokkuvõetud soeng ehk siis hobusesaba või väga lühikesed juuksed rõhutavad. Hooldatud juuksed ja hästi lõigatud soeng ei ole kole mis tahes pikkuses. Mõne itimehe rasvane ja kõõmane pats paneb õlgu väristama, aga mina olen parandamatult haige trihhomaan, lähen harjan juukseid või midagi ...
 
alu 22. detsember 2011, kl 15.17
justjust. nii mõnelgi tädil vähendavad noorte riided ka optiliselt vanust. vähemalt nii ta loodab.
 
dfg 22. detsember 2011, kl 15.47
Mõelge mis siis veel saab kui peaksid vähki põdema ja kiiritusravi tõttu päris kiilaks jääb....
 
Maarja 22. detsember 2011, kl 16.09
Mul on küll kogemus, et poisipea vajab tunduvalt rohkem hoolt. Hommikul ärgates on juuksed püsti ja on vaja juuksepesu, juuste märjaks tegemist või juuksehooldusvahendeid, et korralik soeng saada ja saaks uksest välja astuda.

Samas pikkade juuste puhul piisab vaid kammimisest. Kui tõesti töökoht nõuab kinnipandud juukseid, siis korraliku klambriga hobusesaba teha võtab ka vaid minuti. Tõsi on küll see, et pikkade juustega võtab juuksepesu kauem aega. Samas pesen juukseid veidi harvemini kui poisipea puhul.
 
käbilind 22. detsember 2011, kl 16.43
Aga kui ei taha sellist tavalist hobusesaba? Lihtsalt sellepärast, et see ainult minuti võtab, mina seda oma pähe tegema ei hakka. Mulle patsid meeldivad.
 
Kats 22. detsember 2011, kl 19.15
Maarjal on õigus. Lühikesed juuksed nõuavad palju rohkem hoolitsemist. Jah, vb ei pea lühikesi nii tihti pesema, ei kulu palsamit, kuivavad kiiremini.

Aga igahommikuselt peab ikak lühikesi rohkem sättida. Pikkadesse juustess eon väga lihtne lisaks hobusesabale punuda erinevaid patse, panna kinni ainult osad juuksed ilusa lõksuga, lükka pähe peavõru, korja mõne kena klambriga juuksed näo eest ära.

Mul pikkade juustega kulub hommikuti max 5 minutit juustele. Talvel nagunii kannan mütsi ka, st tegelikult alles tööjuures teen selle patsi pähe, mida tahan. Kunagi kui olid lühikesed, siis oli vaja iga hommik geelitada-föönitada-koolutada.

Lisaks mina käin oma pikkade juustega 2 korda aastas juuksuris, sagedasem vajadus puudub, kuna juuksed ei lõhene. Lühikeste juustega sõbranna käib vähemalt kord kahe jooksul, kuna muiud kasvab lõikus välja ja kole hoolitsemata mulje siis.
 
käbilind 23. detsember 2011, kl 12.16
Minul kipuvad juukseotsad lõhenema ja mul võtab hommikuti juuste sättimine rohkem aega kui 5 minutit. Esteks see pahmakas läbi kammida võtab juba rohkem aega, sest öö jooksul lähevad (eriti värskelt pestud puhtad juuksed)sõlme. Pean kasutama ka mitmesuguseid vahendeid, et juuksed ja otsad näeksid terved välja. ma ei ütleks, et lühikeste juuste aegu kulus aega rohkem, kuigi ega jah, ma ei koolutanud ega sirgendanud neid.
 
n 23. detsember 2011, kl 13.48
Mul on lühikesed juuksed olnud paar korda elus, niikaua kuni välja kasvatasin. Endale ei meeldinud, raske oli hooldada, pidevalt veel pesta ka, ühesõnaga lühikeste juuste korral ainult muudkui säti juukseid. Eriti jube on väljakasvav posispea, klambreid oli mul rohkem peas, kui mõnel suus. Pikkade juustega pole muud probleemi, kui ainult kammida ja jätta kas lahtiselt või teha soeng, harvem ka pesed, kord nädalas piisab täiesti, juuksed ega peanahk ei lähe nii ruttu rasvaseks.
Aga kui rääkida tähelepanust, siis niipalju, et kui pikad juksed on ilusad ja paksud, siis saad igaltühelt suuremat tähelepanu ja imetlemist võrdselt nii naistelt kui meestelt, paljud tahavad su juukseid katsuda ja neid sasida. Võhivõõrad teevad ka komplimente juuste kohta.
Kui aga pikad juuksed on tavalised, siis märgatakse sind sama palju nagu lühikeste juuste korral.
Peab tõdema, et naise kauneim ehe on juuksed, silmad ja naeratus.
 
n28 23. detsember 2011, kl 15.51
Ma leian, et pole tõesti halb mõte ka soengu tõttu lahku minna, sest tegelikult tuleks seda võtta palju laiemalt. Ilmselt sulle ei meeldi oma naises see, kes ta tegelikult on, vaid see, milline sina tahaksid, et ta oleks.
Olen olnud pikka aega lühikeste juustega ja tean täpselt,mis tunne on, kui keegi leiab, et tuleb ettekirjutusi tegema - mind lõi pidevalt pahviks see, kust keegi üldse tuleb selle peale, et ma peaksin arvestama rohkem kellegi teise arvamuse kui iseenda omaga.
Samas ma saan jälle aru sinus, kui oled kurb, et ei saa teda näha nii ilusana, kui ta sinu silmis oleks pikkade juustega. Mulle ausalt öeldes ei ole ligitõmbavad pikkade juustega mehed, järsku mul ongi midagi pikkade juuste vastu. Aga kui üldse ei meeldi ja ei suuda kannatadam järelikult siis pole õige inimene.
 
Miski vend 23. detsember 2011, kl 17.20
To: -

"Mõni naine on nii enesekindel, et ei tee kõiki asju MEESTE PÄRAST. Teeb midagi, mis teda ennast rõõmustab või mis talle meeldib."

Huvitav kas räägiksid sama asja siis kui mõni naine kurdab, et näe tal mehel suur üllekõht aga mees ise enesekindel ja rahul?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!