Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kuri Saare naine
 
Manni 15. jaanuar 2012, kl 21.37
Kindlasti on Saaremaal toredaid naisi ja mehi aga minu tutvusringkonnas on küll mõned Saare naised, kes on kodus nii kurjad vingujad, et suutsid oma mandrilt võetus mehed hauda vinguda. Ise edukad ja väljastpoolt ilusad ja tublid aga oma mehele kohutavad fuuriad ja vinguviiulid. Lisaks sellele tohutu asjadekultus ja "naabrist parem" olla tahtmine. Kas selline ongi eduka Saare naise profiil?
 
Oot-oot 15. jaanuar 2012, kl 21.51
See jama on juba ükskord olnud siin teemaks? Manni ongi ise tige saare naine.
 
Manni 15. jaanuar 2012, kl 22.18
Järelikult on probleem täitsa olemas, mehed olge ettevaatlikud nende naistega. Lõpetate enneaegselt kastis.
 
mis 15. jaanuar 2012, kl 22.22
mõni saare naine lõi sult mehe üle või?
 
hm 15. jaanuar 2012, kl 23.27
Mul on meeles, et ka minu ema on kunagi maininud midagi saare naiste kohta. Ma ei mäleta isegi enam mida, kuid midagi positiivset see polnud. Ise tunnen ka mõnda, kuid pealtnäha küll nii ei ütleks, täitsa toredad tüdrukud. Kindlasti on juttudel, mis levivad mingi alus, kuid see siin on üsna äärmuslik üldistamine.
 
Oot-oot 16. jaanuar 2012, kl 00.45
Mannikene, kui siin kurja kraaksud, saad topelt tagasi.
 
Manni 16. jaanuar 2012, kl 10.43
Lihtsalt kahju nendest lahkunud meestest ja nende lastest kui mõned naised nii kohutavalt õelad on.
 
alex 16. jaanuar 2012, kl 12.08
Alles oli küsimus miks rännlinnud ületavad Saarmaad suletud silmadega?
 
pole 16. jaanuar 2012, kl 12.16
mingit kahju pägalikest kellega hullumeelne mutt manipuleerib ja seeneämbri mänge mängib.
selline ütlus et kui empsu on ebameeldiv siis lapsed samasugused
 
nuh 16. jaanuar 2012, kl 13.31
mina olen mandrilt ja mees saarlane... ega asjata öelda, et saare mehed on mökud. ju on siis saare naised harjunud oma tohmaneid kamandama. kui satuvadki korraliku mehega paari, siis ei oska teisiti kui karmilt.

pooled suved oma elust on saaremaal veetnud. näinud saare naisi ja nendega kõrvuti elanud. pole neil häda midagi. kurjust ei kohanud, käredust küll. ainus viga, mis võib olla: nad on tugevad. nii vaimult kui kehalt. mulle nad meeldivad.

punkt.
 
mandri mees 16. jaanuar 2012, kl 15.35
toredad ja lahedad aga võibolla liialt võimukad ja ebasümpaatsed.
 
madri mees 16. jaanuar 2012, kl 18.45
Olen ka kuulnud ja mite ainult saare naiste, vaid üldse saarlaste kohta igasugu negatiivseid jutte. Kui nii palju sellest räägitakse, siis järelikult peab sellel tõepõhi all olema.
Ise küll ei ole sellele kinnitust leidnud, käisin lapsepõlves tihti saaremaal (olen tegelikult mingit pidi ka ise saare juurtega) ja siis ma kinnitust sellele ei leidnud. Samas pole kunagi seal sellise pilguga ka ringi vaadanud, et kes on ülbe ja kes mitte.

Mind lihtsalt huvitab, kas saarlased on tõesti ülbed ja totakad või on mingi vimm mandri inimestel saarlaste üle...ja mis põhjusel see siis nii on?
(Väike eesti, kuid nii kirev see elu meil siin omavahelistes suhetes =) )
 
saarlane 16. jaanuar 2012, kl 21.17
Ei ole kungai pidanud vajalikuks teada, kust inimene pärit. Kuigi omal ajal Tallinna kooli tuldes, sain päris uudse kogemuse, kui teistsugune on Tallinna rahvas. Kunagi mingis seltskonnas tekkis vestlus, siis tuli midagi taolist välja, et mõned põlved Tallinnas, kust iganes saabujad, on endast eriti heal arvamusel. Pakun, et murre ja õ täht võib peenemal rahval eksitavat üldpilti luua.
Manni, sina oled see meeste rikkuja sel juhul? Ja siis naised imestavad, kust need mökud mehed tulevad, kes aina ootavad, et naine kõik ära teeks.
 
Manni 16. jaanuar 2012, kl 22.25
Just, just saarlane, ikka süüdistamine ja kiun teiste suunas, täpselt see, millest ma räägin ja mis kaks minu tuttavat meest hauda on ajanud.
 
saarlane 16. jaanuar 2012, kl 22.34
Manni, sina näed süüdistust, järelikult oled süüdi, ole nüüd rahul ja rahulik.
 
Manni 17. jaanuar 2012, kl 08.08
Eks saarlasele peabki alati õigus jääma, tema ju teeb köik köikse paremini ja on üldse köikse targem ja ilusam.
Teised kõik ümberringi ülbed, tunnevad end asjata süüdi ja mökud. Väga tuttav teema.
 
mandri mehe naine 17. jaanuar 2012, kl 11.07
Mul kah mandri mees juba üle paarikümne aasta aga siiani väga hea tervise juures ja ei himusta kah mõnda mandri mannit :D
Ta enda sõnul ei viitsi enam poputada neid saamatuid mandri moore:P
 
saarlane 17. jaanuar 2012, kl 12.37
Tere hommikust Manni! Vabandust, aga sinu tekst on nõme. Kes keda siin ründab? Kui arvad, et teistpidi hakkab kergem, siis saan vabalt öelda ka nii, et kõik ongi täpselt nii nagu arvad.
 
Manni 17. jaanuar 2012, kl 13.15
Mis siin ikka rünnata või asja, kurvad kogemused lihtsalt elust enesest, ei muud midagi.
 
alu 17. jaanuar 2012, kl 17.40
tigedaid moore on terve eesti täis-kel pole meest, kel sissetulekut, etc
 
alleaa 17. jaanuar 2012, kl 21.55
kaks tuttavat meest surid ära.(ei tea kui vanalt?) olen päris kindel, et nii mõnedki võõrad mehed on kõrvad pea alla pannud ja mitte ainult saartel. ka mandril sureb mehi. kui selle taga on kurjad naised, on alul õigus.
 
Manni 17. jaanuar 2012, kl 22.59
Väike vahe lihtsalt selles, et need kaks aitasid ise kaasa oma lahkumisele. Ja mõlematel naised Saaremaalt.
 
nehhh 17. jaanuar 2012, kl 23.51
Mes sa Manni jäid kuivale nüüd kui armukesed otsad andsid et nüüd siin hõiskad :DD
 
niisama 18. jaanuar 2012, kl 00.42
Suitsiidist räägid? Muideks, uuemad uurimused on viidanud, et see juba geenis kinni või midagi taolist, kes seda plaanib, see teeb ka kord teoks.
Näe asjade paremat poolt, saare naisele sobis ka selline mees ja püüdis anda endast parimat. Keegi ei arva ju suhte algul, et koos olles muutub kõik halvemuse poole, sina nende meestega koos ei elanud, siis ei ole vaja siin ka arvustada.
Püüa teha avastusi, millest on rohkem kasu nii endale, kui teistele.
 
Manni 18. jaanuar 2012, kl 08.03
Kurjus on kurjus, sellele pole mingit õigustust, õnneks väga paljud mehed lihtsalt jätavad kurja naise maha. Kui aga mees juhtub olema eetiline ja kohusetundlik, siis ta ühel hetkel lihtsalt ei suuda enam kurjuse ja kiusuga võidelda ja annab alla. Kurjust, kiusu ja ahnust on liiga palju aga see pole muidugi mingi avastus, kahjuks.
 
aga 18. jaanuar 2012, kl 08.19
kas nende paari näite varal saab teha üldistust et kõik saare naised on kurjad ja kiuslikud? Ja kõik mandri naised on malbed ja täiuslikud kes kunagi oma mehe kallal ei vingud??
 
Manni 18. jaanuar 2012, kl 08.40
Mina polegi väitnud, et kõik jne, lihtsalt seal see väikluse ja kiunu ja kurjuse kontsentratsioon tundub kõrgem. Tean ka veel mõnda suht edukat fuuriat saarelt, nii et natuke ikka üldistuseks materiali on. Nende juurest on õnneks mees õigel hetkel lahkunud.
 
Teine saarlane 20. jaanuar 2012, kl 14.32
Kulla Manni, selliseid naisi on igal pool, mitte ainult Saaremaal! Võiks ka ühe või kahe paari näitel tõstatada üles teema, et nt Harjumaa naised on mõrrad, sest mul paar tuttavat on sellised! Veidi kohatu on tulla siia näpuga näitama mõne saare naise poole, rääkides nagu kõikidest saarte naistest!

Ning just nimelt Sulle TUNDUB kiunu ja kurjuse kontsentratsioon kõrgem, aga tegelikkus?! Väär oleks paari juhtumi põhjal sedasi arvata. Selliseid naisi ei leidu ainult Saaremaal, tundub et Sul endal on mingi vimm saarlaste vastu.
 
Manni 21. jaanuar 2012, kl 15.43
No mitte ainult mulle ei tundu, vaid ka nendele meestele tundus talumatu ja kurb. Mõlema mehe naised on mandril end hea töökoha peale kangutanud oma kangusega aga mõlemad parajad kiunujad. Üks nendest Nordea Liisingus töötab ja mitte just tellerina. "Ikka rohkem läikivaid asju" on selliste saarelt mammide lipukiri, inimlikkus jääb kogu varandusekola alla oma otsa ootama.
 
too manni 21. jaanuar 2012, kl 16.18
Saare naised ongi kanged nii kehalt kui vaimult ja kui üks mandri isane ei suuda nendega võrdne olla siis ei maksagi saare naisele ligi ajada, nii lihtne see ongi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!