Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
võõras mure elust välja
 
naene 24. jaanuar 2012, kl 23.15
Hakkasin tänasest elama oma mullis, mitte ühtki halba uudist lähemalt ei loe, sõbrannede kurtmisi kuulama ei hakka, rääkida võib vaid positiivsetest asjadest või lihtsalt filosofeerida. Mitte ühtki teiste muret lahendama ei hakka, isegi ära ei kuula muresid, milleks. Naudin oma mullis murevaba elu kuniks seda on. Elu on võõraste murede jaoks liiga lühike.
 
öö 24. jaanuar 2012, kl 23.37
vaevalt südaöösel enam palju kurtjaid saadava on su sõbrannede seas. Aga sa ise pole ju ka miski sõbranne.
 
aga 24. jaanuar 2012, kl 23.41
kelle asi, ela kus tahad ja kuidas tahad.
 
lugu 25. jaanuar 2012, kl 00.09
tegelt saan sinust aru. Olen ise ka aastai käitnud svammina, sõbranna käivad päevast päeva muresid kurtmas, samas mind kunagi ära ei viitsi kuulata ja ega ma pole peale ennast pressinud ka, tean, et inimestel on vaja vahel ennast tühjaks rääkida. Aga nüüd olen sellest tüdinud, sest aastatega pole nad mitte midagi muutnud või üritanud asja parandada, ikka vinguvad samal teemal kogua aeg edasi. Kogu aeg on kõik halvasti jne. Kui julgesin ühele seda öelda, siis tembeldati mind halvaks, see et olen alati tea ära kuulanud, ilma kritiseerimata nõu andnud jne ei lugenud midagi, nüüd olen mina lihtsalt halb inimene...
 
lugu 25. jaanuar 2012, kl 00.11
vabandust, alguses peaksid olema sõnad "aastaid" ja "sõbrannad", ja lõpu poole "teda", mitte tea, mul d-täht klaviatuuril väga hästi ei tööta. :)
 
eesti eit 25. jaanuar 2012, kl 17.13
haa, mul täpselt sama kui eelmisel.Lõpetasin ka selle pulli ära, kaua võib. Olen ka jube paha.........

Aga maailm tundub hulga ilusam jälle ja uusi vingujaid ka kuulda ei võta.
 
teematajale 27. jaanuar 2012, kl 11.56
täitsa üksikuna,mida oledki saad mullielu nautida üksikongis.kohe täiega.elu mängib sellise hetke kämmaldesse.soovid täituvad sada prossa
 
rp 29. jaanuar 2012, kl 01.05
Öige otsus! Patsutan ölale, jaksu vaid ja pea pysti eddasi. Elu on 'liiga lyhike et, endasse imeda lisaks oma muredele köik muude inimeste raskused. Sina pead jaksama ja ennast säästma, et jaksa ksid jaksada :)
 
rahe 29. jaanuar 2012, kl 14.46
naene
mina üritan sama, aga vot IKKA kisub neid delfi uudiseid lugema. äkki peaks kuidagi esilehe ära blokkima.
sõbranand on õnneks positiivsed inimesed, kellega saab pidevalt naerda.

vingatseid ei taha tõepoolest kuulata. kui on soov iniseda, viriseda ja vinguda, otsigu professionaalne nõustaja, psühhoterapeut. inimene saab teiste vingu kuulamise eest raha, see on tema töö.
miks peaks tavainimene teise vingu kuulama ja oma tervist rikkuma?
iseasi, kui on vaja nõu küsida. aga on inimesi, kes vinguvad aastate viisi absoluutselt kõige peale. alates valitsusest, kuni oma tervise ja halva meheni välja.
sellist ininat ei pea küll keegi teine taluma.
 
rahe 29. jaanuar 2012, kl 14.48
teematajale 11.56
no näed - kohe ongi üks iriseja platsis:)))
kebi peegli ette ja pirise seal.
 
naene 29. jaanuar 2012, kl 18.56
Jumalast hästi on välja tulnud, loen uudistest väga põgusalt vaid pealkirjad, nii kui midagi halba, edasi ei loe, ei huvita. Loen vaid inimlikke ja huvitavaid raamatuid ja vaatan häid ja sooje filme, kurja jamaga ei tegele. Tegelen suuremas osas vaid sellega, mis meeldib. Enese eksponeerijad, kekutajad ja vingatsid on mullist kaugele surutud, elu on mõnus:)
 
rahe 29. jaanuar 2012, kl 19.14
naene
tubli oled.
mina erutun juba pealkirjastki.
edasi ei peagi lugema:))
 
taevatäht 29. jaanuar 2012, kl 19.32
mina just nii teengi, ainult pere mured kuulan ära. kõiki teisi väldin - nii kui negatiivne uudis läheneb-klõps teema kinni. juba on saanud nii omaseks, et enamus peab mind bitshiks no ja see ka ei lähe mulle korda, kui ise suhtlust alustan , siis positiivses toonis. kui kuulen lause alguses kas sa saaksid... siis lahkun. päris mõnus on jah. kohati jätan küll süüdimatu mulje teistele, aga ei lähe seegi korda. no vot selline elu. seda enam, et enamus probleeme on tõsiselt tühised.
 
tadaa 29. jaanuar 2012, kl 19.55
ÕIGE !!! mu lill :)
 
pets 29. jaanuar 2012, kl 20.25
Mis toredad,särasilmsed tüdrukud,kes te tegelete vaid meeldivaga.Üle pika aja selline mõnus seltskond:)).
 
Agnes 29. jaanuar 2012, kl 21.14
väga mõnus ja sõbralik teema tõesti üle hulga aja. selle -20 kraadiga ongi midagi soojemat ja inimlikku vaja :)
 
pets 29. jaanuar 2012, kl 21.35
Aga mis oleks,kui selle positiivsuse paistel nööbiks shampuse ka lahti:)?
 
kosmonaut 29. jaanuar 2012, kl 21.41
ma loll, ma kuulan. igasugu muresid ja muud blaad. sõbrannade, töökaaslaste, sugulaste, lähedaste. ikka ju kuulad, kui kurtma tullakse.
no jah, võin ju ka soovitada, et mingu psühholoogi juurde ja virisegu seal, kuid no kes ei jõua maksta, kes neisse üldse ei usugi ja no ega iga mure kannata ka järjekorras seismist.
öeldakse, et kellel head sõbrad, pole psühholooge vajagi.
mul pole vaja. mul head sõbrad. ja töökaaslasedki, lähedastetst rääkimata. eks siis püüan piskuga ka neile vastata, kasvõi muresolija ära kuulates. ega meile, õnnetuile, ju vahest rohkem polegi vaja, kui keegi ära kuulaks ja käe toetavalt korraks ümber paneks.
hingesoojus on lihtne asi, teate. :)

vot ja vaadake kui palju toetajaid praegu teemaalgataja muretki ära kuulamas. lihtsalt lust! :)
 
Agnes 29. jaanuar 2012, kl 21.46
väga mõistlik mõte, pets. sest schampuse joomiseks sobib absoluutselt iga päev :)

väga ebafeministlik õhkkond, loodetavasti see jätkub...või äkki jääbki selliseks :))
 
pets 30. jaanuar 2012, kl 09.48
Eks see feminism ole protestiliikumine naiste õiguste eest,mis on paraku kohati üle vindi läinud.Ma ei kujuta end ette padufeministide seltskonnas.Oleksin nende ees süüdi ainuüksi sellepärast,et olen mees!!
Jätkugu siis ikka jah see ebafeministlik õhkkond:))
 
ära masendusse lange 31. jaanuar 2012, kl 10.49
sinusuguseid ei kuula mitte keegi. ei lähe korda mis elu elad. kuidas vegeteerid.
kuulatakse, aidatakse oma lähedasi ja seda alati.
sinutaolised rämdad buldooserid ei kuulu nende hulka
 
vabandust 31. jaanuar 2012, kl 12.19
ara masendusse lange
kelle poole sa nyyd poordusid?
arvesta sellega, et positiivsel ja r66msal inimesel on alati s6pru ja toetajaid.
sinusgune, aga kes teisi ramedalt solvab, s6pru pole.
 
viimasele 31. jaanuar 2012, kl 13.14
kl 10.49 ei tea isegi, kelle poole pöördub. Teeb täpselt nii nagu häälekesed peas ütlevad )))
Delfi stammhullu Ireeniga on tegu, kas sa siis teda ei tea ?
 
Agnes 08. veebruar 2012, kl 16.50
Miks püsivad esikolmikus mingid absurditeemad?! asjatu energiakulu :)

http://www.youtube.com/watch?v=_J6Bb3YSbXk&feature=related
 
to naene 09. veebruar 2012, kl 02.52
tubli! ja ongi nii, igaüks lahendagu ise oma probleemid, endale neid pole vaja võtta. tean inimesi, kes lausa kogu maailmamured on omale võtnud.selline jama teeb ainult haigeks. ja vingatsid - neid leidub kõikjal, nendest pääsu pole. tavaliselt on need ju inimesed, kelledel endil elud korras pole, aga kipuvad kangesti teiste elusid korraldama. õnneks on mul aastatega tekkinud oskus nende mula mööda lasta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!