Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
naine seisab, jalad koos
 
alu 22. juuni 2012, kl 12.53
...ja valgust nende vahelt läbi ei paista.

kas ta võib olla sale või on ta veic ylekaaluline?
 
alutar 22. juuni 2012, kl 12.56
Alu, alu, ei tasu solvuda, et oled ülekaaluline. Oled, lepi sellega ja ära mölla siin foorumist. 26 KMI näitab selget ülekaalu. Mine trenni ja pea dieeti ja ära rõvetse siin ja riku linnas inimeste nägemisvälja :)
 
alu 22. juuni 2012, kl 12.59
alutar,

sa ei vastanud kysimusele!
 
to alu 22. juuni 2012, kl 13.00
kui on paks naine, siis valgust ei paista
 
alu 22. juuni 2012, kl 13.03
minu meelest ka. reite vahelt peaks ikka paistma valgus ja mitte see, mis sealt sel juhul paistab..
 
ma 22. juuni 2012, kl 13.05
tahaks küll kintsu või reisi vahtida, mitte lambipirni või päikesepaistet...
 
alule 22. juuni 2012, kl 13.10
sa oled hitleriga paras paar ja miks? loe oma samalolli postituse kommentaari.
 
alu 22. juuni 2012, kl 13.14
ma,

aga palu siis, et naine seisaks vähe jalad harkis. see peaks ju võimalik ja lubatud olema igas kaalus ja vanuses.
 
haha 22. juuni 2012, kl 13.14
mis hitleril viga?
 
Nojah 22. juuni 2012, kl 13.25
alu, mis sind painab? On sind väärkoheldud, halb ema, ränk lapsepõlv, naine jättis maha? Tegele endaga, oled endale ja teistele vastuvõetavam.
 
alu 22. juuni 2012, kl 13.30
mismõttes-tegele endaga?! kas see on vormist väljas naiste mingi põhitegevus ja elustiil või...siin on ju foorum, teemad ja arutelu. kui ylejõu või mõistuse käivaks osutub, saab ju alati kasutada seda ristiga nuppu seal paremas ylanurgas!
 
alu on 22. juuni 2012, kl 13.53
Puhta segaseks pööranud...

Inimesed, mis te tegite tavalise delfi debiilikuga, ajasite tal pööningu sassi oma KMI-teemaga.

Las alu olla, paksuke ja naisi kartev anonüümne kommentaator, ei saa me siin naistekas ilma aluta, nagu voodifoorum ei saa ilma piluta.

Nagu pereliikmed need kaks juba, ei kujuta delfi naistekat ilma nendeta ettegi.

Alu, ole ikka sina ise ja ära kunagi muutu, sest sellisena oled sa parim!!!
 
Nojah 22. juuni 2012, kl 14.18
Ega ma muud oodanudki, alu, sa ei üllata. Naiste ülekaalulisus on teema, mis annab ju su elule mõtte:) Aastast - aastasse üks ja seesama, no kaua võib? Ütleja peegeldab tavaliselt iseennast. Milleks tegeleda võõraste inimeste väljanägemise kritiseerimisega, kui võiks endaga vaeva näha? Kõik saab alguse ju iseendast: muuda ennast ja muutub maailm. Päike paistab meile mõlemile- lähen nüüd. Soovitan seda sullegi.
 
alu 22. juuni 2012, kl 14.31
kuldsed sõnad, tõsi taga-ytleja peegeldab tavaliselt iseennast.

tagasihoidlikult olen veendunud, et minu ytlused siin on ainult jäämäe veepealne osa sellest, mis minu kohta on öeldud:) niiet imetlege oma peegelpilti...:)
 
alu on 22. juuni 2012, kl 14.53
nüüd niipalju tähelepanu saanud, et tema pühade-eelne masendus hakkab taanduma ja väljavaade üksinda jaaniõhtul õlut kulistada tundub talle juba talutav...

Aitame inimest veel.
alu - sa oled seesmiselt ilus, sinu väike kaalulisa ei tähenda midagi, ikkagi oled nunnu!!!
Delfi naised armastavad sind, tühja neist reaali naistest, isegi kui nad sind ei taha.
 
Agnes 22. juuni 2012, kl 14.58
Teema juurde! Kas nii?
http://vi.sualize.us/view/1dcc2f1626d3c09647e3b0e0c849eb94/

Või on see kuivetunud anoreksiahaige?
 
alu 22. juuni 2012, kl 15.27
tänud Agnes, täiesti nauditav vaatepilt nii vormilt kui taustalt. erinevalt kõigest eelnevast, mis koosnes peki ja laiskuselasu kättemaksust torke eest.

pildil seisab naine yks jalg teise taha asetatuna-ilmselt lohutuseks masajalgsetele, et päike paistab jalge vahelt läbi ainult õige pisut ja mitte enam:)
 
alu on 22. juuni 2012, kl 15.34
juba nii omadega läbi, et on hakanud naisenimega aliase all iseendaga vestelema (sarnased sümptomid nagu pilul).

Delfi naised, te näete, et teie oma silme all toimub alu vaimne kokkuvarisemine ja te ei aita!?

alu, ma kordan veel üks kord - sa oled hea, sa oled parim, me armastame sind!!!
 
see 22. juuni 2012, kl 16.03
alu on tüüpiline piidripoiss tegelt, ühes teemas palus pisarsilmi pilul oma kannivahet külastada
 
musklimann 22. juuni 2012, kl 16.33
tnx, sain südamest naerda. Alu möllab ikka täiega. Peab nõustuma, et Alul on juhe kokku jooksnud peale seda, kui tema karm saladus avalikuks kisti. Huvitav kui mees ei ulata oma varvasteni ja näeb välja nagu rase naine, siis kas see on ilusam vaatepilt, kui naine kelle jalgevahel ei immitse valgus- muideks Alu pole kehakujust (pirn nt) midagi kuulnud.
Aga Alule peaks meelde tuletama, et meeste ülekaalulisus on tervisele palju ohtlikum kui pekk tagumendi peal. (sama oht ka naistel, kes õuna kehakujuga). Nimelt õllekõhuke suurendab riski südamehaigustele. Aga ikka hea on ajada meeste lühike eluiga naiste süüks, mitte oma ülekaalu :)
 
alu 23. juuni 2012, kl 16.46
ei tea, kas tihedalt vastakuti kintsud vihma ka kinni hoiavad?
 
Variandiga vastus 23. juuni 2012, kl 17.00
Kui naisel on valgust mitteläbilaskev seelik seljas, siis pole vahet, on ta sale- või masajalgne, jalad koos seistes valgus nii ehk naa läbi ei paista.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!