Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kena mees lennukis
 
lendaja 28. juuni 2012, kl 20.38
Lendasin sellel nädalal Tallinna lennujaamast välismaale. Lennuki pardal oli NII ilus mees, kahjuks tutvust sobitama ei läinud ja tema ka mitte, kuigi oleks võinud - oli ka eestlane ja eestlasi sel lennul tundus väga vähe olevat.

Teil ka nii juhtunud, et ilus mees/naine, kuskil lennukis/rongis ega lähe tere ütlema ja hiljem olete kahetsenud? (:
 
alu 28. juuni 2012, kl 20.42
ikka on. pärast on hea meel et ei läinud, sest kel neid uusi tutvusi lõputult vaja on:)
 
sõudja 28. juuni 2012, kl 20.52
mina näen iga hommik lasnamäe bussis ilusaid mehi:b aga tere ei julge ütelda:p
 
Agnes 28. juuni 2012, kl 20.56
Jälle "ilus mees"! Ei, ei näe ilusaid mehi kuskil. Näen haruharva väga tavaliste meeste silmades erilist pilku ja olen kahetsenud, et pole nagu filmis juurde astunud ja kohmetudes-komistades sõnu otsinud.
Ilus mees....see on nagu pedeliku välimusega playboy vmt. Selline:
http://www.youtube.com/watch?v=zLrUJY4D5Bc
 
hei 28. juuni 2012, kl 20.56
sinu aluga ei taha keegi tuttavaks saada, ära unistagi, siin sa ju võid oma haigeid kommentaare panna ja teada on, et oled rõve ja paks põrsanägu
 
pop 28. juuni 2012, kl 20.58
alu ja agnes käivad ju ikka käsikäes
 
;DDDDB 28. juuni 2012, kl 20.59
vaene alu, on see tõsi.
 
kena naine 28. juuni 2012, kl 21.00
ja see kena mees on ilmselt suhteliselt tüdinenud, et naised, suu ammuli, vaatavad ja julgemad ka ligi tikuvad:) Ilmselt ei ole sa esimene, kes teda taga õhkab:)
 
lendaja 28. juuni 2012, kl 21.09
No ilu on suhteline kriteerium ka. Miski mulle temas väga meeldis, selline mees nagu D&G reklaamis ta polnud.

Huvitaval kombel pole mul tekkinud sellist tunnet varem, et tahaks tutvust sobitada (st lennukis siis, või üldse ühistranspordis) - lendasime mõlemad sama lennuga välismaale ja õhtul ka koju.Ilmselgelt olime mõlemad tüüpilise tööga seotud reisijad. Ja mingi jututeema oleks ju võinud üles võtta. Aga jah, nii läks. Eespool kommenteerijatel soovitan kindlasti inimestega tutvuda. Ise kahetsen, aga mis läinud, see läinud. (:
 
Agnes 28. juuni 2012, kl 21.39
"Kui sa midagi(kedagi)väga tahad, lase sel minna. Kui see tuleb tagasi su juurde, on see sinu. Kui ei tule, pole see kunagi sinu olnudki."

Vahest, kui asjad ei olene sinust, on hea sellele lootma jääda.
 
grunta 28. juuni 2012, kl 22.48
kena naine
kui kõik nii mõtleksid, nagu sina ei tekiks mitte ühtegi tutvust.
olen kindel, et see kena mees pole sugugi tüdinud.

saan lendajast täiesti aru. olen noorest peast samasuguseid vigu teinud ja pärast kahetsenud. aga noh mis teha, eks järgmine kord oled targem ja üritad..
 
noja 28. juuni 2012, kl 23.23
oleksid tutvunud ja siis oleks selgunud, et mehel naine/lapsed kodus ootamas...
 
grunta 28. juuni 2012, kl 23.25
noja
mis siis. oleks vähemalt selgus majas olnud ja ei mingit pärastist põdemist.
 
lilleke 28. juuni 2012, kl 23.29
See oli kindlasti MINU mees! Polnudki vaja teda tülitada, õigesti tegid :)
 
lendja 28. juuni 2012, kl 23.42
Oh, pole mõtet spekuleerima hakata selle mehe oletatava suhte/abielu kohta. Mulle jäi mulje, et tüüp täielik töönarkomaan ja üsna üksi (istus koos oma äripartneriga tagasi tulles rida ees pool ja paratamatult olin "sunnitud" nende jutuajamist kuulama).

Teema tegemise mõte oli rohkem teada saada, kas minusuguseid on veel, kes näevad ka korraga enda jaoks huvitavat inimest, aga mingil põhjusel ei viitsi initsiatiivi haarata. Järgmine kord olen kindlasti targem. (:
 
gerri 28. juuni 2012, kl 23.45
lendaja
jah, sinusuguseid on veel.
aga mitte et "ei viitsi", vaid ei söenda, ei julge, ei oska.
vaat see on õige sõna:))
 
Once upon a time in Luton 28. juuni 2012, kl 23.54
Mul oli aastaid tagasi Londoni lennujaamas juhus, kus jooksin (sugugi mitte meelega) ühele väga kena välimusega tõmmunahalisele meesterahvale otsa. Kusjuures, ma ei olnud sugugi varem tumedanahalisi mehi märganud, nad lihtsalt ei ole minu tüüp. See mees aga.. tõeliselt soliidne, hea rühiga, tagasihoidliku oleku, samas eneseteadliku pilguga. Lihtsalt ei saanud temalt silmi ära, kuigi olin sel ajal ja olen siiani väga õnnelikus suhtes, ega pane isegi tähele teisi mehi.
Kui olin vallaline, siis jah juhtus neid kenasid mehi mu teele mitmeid ja sai isegi tutvust sobitatud, kuigi mitte lennujaamas.
 
. 29. juuni 2012, kl 00.25
oooooo, käisid välismaal! Hull värk, lennukiga veel pealekauba! :)
 
issand jumal 29. juuni 2012, kl 00.43
"ikka on. pärast on hea meel et ei läinud, sest kel neid uusi tutvusi lõputult vaja on:)"

eino iissssand jumal, selge see et igast lonte pole vaja ringi töllerdama :D
 
kurat 29. juuni 2012, kl 01.07
ma tunnen ennast juba nagu mingi koeraputka.
nad lihtsalt jalutavad sisse-välja. tsirka 5 mintsaliste vaheaegadega. 2 tükki. sissepääs eriaaegadel. lihalett?
oot ma peaks sellest suurema tegema.
 
to grunta 29. juuni 2012, kl 01.43
Kui mees tõesti ilus, siis peab tema jaoks naine ka väga eriline olema.

Ilusatel meestel ei ole naistest puudus ja olen näinud küll, kuidas ilus mees mõnda ligitulnud naist tõrjuvalt vaatab ja eemalduda püüab.
Ma ise samuti ei julge kenale mehele läheneda, sest 95% tõenäosusega ta ei ole tutvumisest huvitatud.

Muidugi ei oska kõikide eest rääkida, aga üldiselt on uutest tutvustest väga huvitatud tagasihoidliku välimusega mehed.
 
hehh 29. juuni 2012, kl 05.37
Kindlasti oli pruut või naine olemas. Vastasel juhul peab homo olema. Ilusad mehed ei ole kunagi vallalised. A kenake on tüütu olla, oled sa siis naine või mees. Alalõpmata sind jõllitatakse ja arvatakse, et sinuga peaks tutvust sobitama. Naised muidugi satuvad suurema ahistamise osaliseks. Ilus olemine justkui tähendab, et tahad ilgelt tutvuda igasugustega.
 
lendaja 29. juuni 2012, kl 22.21
to: .
eks igaüks näeb tekstis mida näha tahab, ei pidanud vajalikuks hakata kirjutama, et lennufirma X, lend YYYYY, sihtkoht ZZZZZZ jne.

Pole ka minu välimusel midagi viga, ja kui mehel poleks tekkinud ka soovi edasisuhelda, siis oleks vähemalt nagu eespool ka tõdetud, ma selle teada saanud. Niisama "what if" tunne ongi kõige nõmedam vist. Seda Londoni lennujaama lugu eespool oli huvitav lugeda. (:

Selle, et "kenake" tüütu olla...ma ei teagi. Minuga on ka erinevates kohtades tuldud tutvuma. Kui autot veel ei omanud, siis bussipeatuses ikka autod jäid seisma ja küsisid, et äkki viivad mu kuhugi ära (Tallinna keskinnas siis).Kõik tutvumise soovid on küll minu jaoks viisakad olnud ja alati saab ka viisakalt keelduda. Minu arust see probleem pole.
 
grunta 29. juuni 2012, kl 22.30
to..
ilu on vaataja silmades.
mina näiteks ennast ilusaks ei pea, kuid minuga on tulnud tutvuma ja ka suhted on mul olnud väga kenade meestega. isegi abielus olen ilusa mehega:))

nii et ei tasu põdeda alaväärsuskompleksi.
kusjuures tutvuda tuleb osata. ega siis tasu ennast lolliks teha.
arenenud inimesel on ju mõistus peas, mida ja kuidas öelda ning inimene saab aru, millal on õige aeg tagasi tõmbuda.
 
ilus naine 29. juuni 2012, kl 23.48
On ette tulnud. Tuleb meelde, et umbes aasta tagasi istusime ühe sümpaatse mehega just teine teisel pool vahekäiku. Kuidagi hakkasime rääkima ja lobisesime terve tee, kolm tundi kokku. Pärast vahetasime tel nr ja visiitkaarte, aga kuna ta oli abielus siis loomulikult ma ei hakanud talle helistama.

Rohkem tahtsin teada, milline inimene ta on ja sain uudishimu rahuldatud. Rohkem ma tema peale ei mõelnud, esimest korda seda teemat lugedes, :D. Uudishimu, mitte armumine, nagu minu puhul enamasti.
 
Hea, et lahti sain 29. juuni 2012, kl 23.55
Vabandust, et off-topic, aga minu tähelepanekud on just vastupidised siin eelnevalt öeldule, et ilusad mehed on enamasti ära võetud. Vastupidi, ma ütleks. Nad on kas väga valivad ja pole seetõttu suutnud seda "õiget" leida, või on tahtjaid palju ja mees laseb samaaegselt ringi mitmega, sest kesse ikka pakkumistest ära ütleb, eksju? Minu eksiga oli sama lugu, kusjuures ta lausa kiitles sellega, et naised on talle maju ja autosid pakkunud, et ainult temaga koos olla saaks. Hiljem, nagu selgus, võttis see gigolo-mees sääraseid pakkumisi ka vastu.
Ka on neil tihti madal enesehinnang, mistõttu naised selliseid mehi väldivad. Olen kohanud mitut väga kena välimusega, ent uskumatult madala enesehinnnguga meest. Ei teagi, mis selle põhjuseks olla võiks.
 
jõgi 30. juuni 2012, kl 00.36
nähtavalt ilus mees on endaga rahul, sest võib vabalt võtta. vaba olek peegeldub välja tagasihoidlikkusena. sellest arvataksegi, et madal enesehinnang.
neid naisi ajab kenale mehele meeletult ligi. tülgastuseni. mees õpib naise rafineeritud lähenemismallist. siit ka, et ilus mees kasutab samaaegselt mitut eevatütart. kasvõi igaks äripäevaks erinev naisuke. miss esmaspäev, miss teisipäev jne.
ela ja mõnule naistemeres.
 
to Hea, et lahti sain 30. juuni 2012, kl 16.17
See küll üllatav, et mees naise materiaalse pakkumise vastu võttis. Tavaliselt ilusad mehed seda ei tee.
Ilus mees on endaga nii rahul, et ta ei hakka oma aega ja ennast raiskama naise peale, keda tõesti ei ihalda. Võib-olla mees pole enam nii noor, et vastu võttis.

Ilusad ja naiste jaoks tõesti erutavad mehed hindavad ennast kõrgelt ja ei alanda ennast mammona pärast. Äkki ta ikkagi ei olnud nii erutav ? Osade naiste jaoks võis olla, aga mitte paljude.
Ei tea muidugi, aga tegin loogilise järelduse.
 
grunta 30. juuni 2012, kl 17.15
mõtisklen ikkagi edasi, et missugune see "ilus mees" õieti on.
tuli meelde näide sõbranna näol, kelle meelest temal on näiteks väga ilus mees.
minu meelest on ta mees lausa inetus ise.
nii et...

kui kohtate meeldivat inimest, siis miks mitte juttu ajada? jutu ajamine ei pea olema külge löömine. miks mitte veeta igavat reisiaega lennukis või laevas mõnusalt?
 
Mia1 01. juuli 2012, kl 02.20
ma ise ei ole alustanud vestlust aga lennukis ja lennujaamas olen tutvuseid sobitanud küll. korra isegi ühe tuntud sportlasega (mitte kohalik ja mitte tallinna lennujaamas). kripeldama ei ole midagi jäänud, ei jõua ju kogu maailmaga tutvuda.

lennukis on üsna õnneasi, kellega sind kõrvuti istuma pannakse. 99% ei ole tegu lennu kenaima vastassugupoole esindajaga.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!