Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kuidas meest suhtesse meelitada?
 
N22 02. juuli 2012, kl 14.04
Milliseid nippe olete kasutanud, et meest endaga siduda, kui mees ei soovi suhet? Mida ma peaksin tegema, et panna ta endasse armuma?
 
Nali 02. juuli 2012, kl 14.27
Ega mees pole koer kes käsu peale trikke teeb.
 
Agnes 02. juuli 2012, kl 16.16
Võid keerutada autovõtmeid sõrme ümber ja kui see ei aita, siis aja kirvega taga.
 
naine 02. juuli 2012, kl 16.41
Nõus "Nali" kommentaariga. Parem loobu kohe mõttest kedagi mingite nippidega endasse armuma panna või endaga siduda! Kui seda üritad, võid väga haiget saada ja haiget teha. See kas juhtub iseenesest või ei juhtu üldse.
 
mida ometigi 02. juuli 2012, kl 16.44
taevas küll, milleks sulle mees, keda peab nippidega enda küljes hoidma? 22- aastane ei tohiks enam nii puupea olla.
 
Nupsik 02. juuli 2012, kl 18.35
No kui sa just ülisuur peletis ja türann ei ole, siis pole ju keeruline üht meest endaga siduda. Kui aga oled, lepi väärikalt. Mees, kes suvalise tibide piltide peale ennast kiima tõmbab, pole eriti kasutuskõlblik. aga nojah, meeleheitel vanatüdrukule kõlbab seegi, eriti kui su välimus ja käitumine meeleheitel lehma meenutavad.
 
tutt-tihane 02. juuli 2012, kl 19.33
Vaat, seda ma ei tea, kudamoodu meest situda, aga võin õptada, kuidas meest põlvili saada. Kui tahat, et mees põvlitaks, siis võta riided seljast ja lase ennast käpuli.
 
Agnes 02. juuli 2012, kl 19.40
See on õige küll, et sexsuhtesse ei tohiks küll olla raske meest meelitada, kui ikka väga kole ei ole.
 
vana lind 02. juuli 2012, kl 20.09
tutiga tihane teab mis räägib
 
tutiga tihane 02. juuli 2012, kl 23.35
mina ainult käpuli käingi.
 
alu 02. juuli 2012, kl 23.47
"See on õige küll, et sexsuhtesse ei tohiks küll olla raske meest meelitada, kui ikka väga kole ei ole."

ytleme, et see on nii umbes 90% meeste ulatuses, kelledega omakorda naine midagi pikemat arvestada ei saa. ehk siis "käive" enamvähem pandavate madratsite hulgas võib tõesti kõrge olla:)
 
alu 03. juuli 2012, kl 00.03
ahjaa, teemale vastuseks kah niipalju, et esmalt tuleb see suhtesse meelitatav mees ilmselt olemasolevast suhtest eemale meelitada. selleks on võimalik hakata lihtlabaseks armukeseks või siis ka kasutada kõrgemat pilotaazi. kui huvitaud naine on tõesti vaid 22 siis on ju tema põhiargument, et ta mitte ei näe 10a noorem välja vaid ka on seda. kui sinna veel veenvalt naiselikult juurde kurta, et kavatseb selleks ka jääda, siis peaks ju enamus mehi õnge minema?
 
Agnes 03. juuli 2012, kl 11.31
Eiei mingeid kavalaid nippe kasutada ei ole aus. Kõik tuleb jätta saatuse hooleks, istuda käed süles, oodata, maigutada ja loota, et mingi ime juhtub. Vähemalt on südametunnistus puhas, mis siis, et ise lillegi liigutanud ei ole ja närib kahtlus - äkki oleks pidanud.
Või on teine variant, lööd nätaki kiilu vahele ja võtad selle mis sinu arust sulle peaks kuuluma.
 
alu 04. juuli 2012, kl 00.47
Agnes,

kiilutamisest et, aga kui ikka oled hella hingega naisterahvas, kes kyll sõimleb niiet vähepole aga mingil juhul ei kannata teise pisaraid?
 
c 04. juuli 2012, kl 04.27
igastahes. kõik.,kes sinu mänguga kaasa ei lähe, on ausamad kui sina... ja võibolla näevad sind läbi
 
Agnes 04. juuli 2012, kl 08.23
alu,

pisaratest et, ma olen su dialoogi a la teiste pisaratele oma õnne ei ehitata vmt. lugenud.
Seda on kogu aeg tehtud ja kui ei tee seda mina, siis teeb keegi teine ja miks ma peaksin oma koha kellegile teisele loovutama!?
Hoidke distantsi või ärge laske mõradel tekkidagi, muidu tuleb mõni minusugune :)
 
kahekümpine 04. juuli 2012, kl 08.26
Agnes, oled sa selle vaheletrügimisega ka õnnekest leidnud? :) Jutu järgi sa suht õnnetus suhtes.
 
kahekümpine 04. juuli 2012, kl 08.28
Irw, muide mul pole sellist asja karta, kui sinusugune peaks mu mehele küüned taha ajama, siis läheks ilmselt paragrahvi alla :p Kas just riigi seaduste kohaselt, aga ühiskonna küll.
 
Agnes 04. juuli 2012, kl 08.33
Hommik kahekümpine,

Rahu! kindlasti ei puuduta see sind :)
 
Agnes 04. juuli 2012, kl 08.35
Ja veel...millise jutu järgi, kas defi foorumi või selle järgi mis ma sulle postkasti olen kirjutanud? Ole sõnadega ettevaatlik.
 
Gabriel 04. juuli 2012, kl 10.14
ehk selgitad lähemalt, milline "sinusugune"? paksu peega ja pesemata vagiinaga hilises keskeas tädi, kes peab end vastupandamatuks, kuna tal kunagi 20 aastat tagasi üks koomajoonud hõivatud isane õnnestunud korraks oma madratsit õõtsutama meelitada? altari ette aga kahjuks koomaseisundis mehi pole siiani lastud...


Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> alu,
>
> pisaratest et, ma olen su dialoogi a l
> a teiste pisaratele oma õnne ei ehitata vmt. lugen
> ud.
> Seda on kogu aeg tehtud ja kui ei tee seda
> mina, siis teeb keegi teine ja miks ma peaksin oma
> koha kellegile teisele loovutama!?
> Hoidke dis
> tantsi või ärge laske mõradel tekkidagi, muidu tul
> eb mõni minusugune :)
 
Agnes 04. juuli 2012, kl 10.18
Gabriel ehk tige naine,

...ja sa ei ole ikka veel kaineks saanud?
 
Gabriel 04. juuli 2012, kl 10.28
hehe, naisetunnuseid pole siiani suudetud minu juures tuvastada ja tigeduseks pole põhjust. kõigest erapooletu uudishimu. MILLISENA siis maailmale presenteerib end üks masajalgne delfikana, kes hoiatab sookaaslasi õelikult oma ähvardavate küünte eest, mis nende mehi roostes rehadena kokku riisuvad.
kahjuks adekvaatset vastust ei saanud, seega pole peeglist vastuvaatav pilt vist kõige silmarõõmustavam...
 
Agnes 04. juuli 2012, kl 10.38
Alu ei paku enam pinget ja nüüd võtab mingi tillita Gabriel minu ette. Jõudu näriline!
 
rasva-tibu-agnes-liisuliisule 04. juuli 2012, kl 10.47
lärmakat, hüsteerilist skandalisti, skisofreenikut, jubeda välimuse ja kohutava iseloomuga ei taheta isegi kui sms leanuga peale maksad?
 
alu 04. juuli 2012, kl 13.15
asi läks vist veica käest ära tänu kiilujutule.

valusad mälestused ja pidev valvelolek:)
 
kahekümpine 04. juuli 2012, kl 16.24
Eks ikka sinu foorumipostituste põhjal, kus sa ikka iga päev schampust jood oma imeliku elu terviseks :)
 
kahekümpine 04. juuli 2012, kl 16.27
Ja megairw nendele sõimajatele siin... Mis rahulduse saate? Peaks siis nii muuseas mainima, et mina näiteks olen sale,kuid ilusate kurvidega kauni näolapiga meestemagnet (mitte segamini ajada tähelepanuhooraga) ja ma arvan, et ega nii mõnigi siin maha jää...
 
primadonna 04. juuli 2012, kl 16.33
kahekümpine
kle "meestemagnet", kas su magnet töötab ainult tõukejõu põhimõttel, et pole veel mehele saanud ja rikkast sponsorionklist võid ainult siin virtuaalis unelevalt heietada?
 
kahekümpine 04. juuli 2012, kl 17.04
Mul on endal piisavalt ajusid, et oma papp ise teenida. Rikkureid ma taga ei aja, kuigi vahepeal mõtlen küll, et oleks päris lihtne vist müüa ennast :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!