Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
No lausa arusaamatu !!!
 
n50+1 02. juuli 2012, kl 22.04
Mis krt. toimub meie rongiliikluses !? Tallinnast Klooga poole tulek on suur katsumus ja samuti minek.Kohati asendatud bussidega,mida juhivad ebaprofesionaalsed juhid !!! Kas tõesti ei suudeta panna asendus busse piisavalt ja normaalsete juhtidega,mitte mingeid vene pässe kes tiirutavad selle bussiga teab mis teed mööda !!!Eesti Riik siis nagu !
 
kahekümpine 02. juuli 2012, kl 22.25
Senikaua kuni isegi viiekümpised ei oska kirjutada, senikaua me siin vaevleme jah... Kohutav minu arust ka!
 
kahekümpisele 02. juuli 2012, kl 23.26
Mis sulle ei meeldi? Asendusbusse oleks võinud küll kokku kirjutada, aga mis veel?
 
kahekümpisele veel 02. juuli 2012, kl 23.29
Nojah riik väikese tähega, aga kui tahab, las kirjutab suurega. Sul närvid läbi?
 
mitmekümpine 02. juuli 2012, kl 23.31
Esimest korda näen, et kuradist punkti abil korter saab.... Aga ka nii võib :)
 
alu 02. juuli 2012, kl 23.57
et kui raudteed ehitatakse ymber uute rongide jaoks, siis peaks ju nagu olema selge, et sellel ei saa rongidega samaaegselt liigelda. ja mis teha, kui normaalsed bussijuhid on eesti tigedate vanamooride sõidutamisest loobunud ning asunud tööle soome.
 
kahekümpine 03. juuli 2012, kl 19.56
Minu närvidega on kõik korras, teemaalgataja karjub siin.
 
Krt. 03. juuli 2012, kl 22.09
Teemaalgataja on jah kuidagi liiga närviline kodanik. Iga ümberehitus tähendab ebamugavusi. Kõige lihtsam viis neid antud juhul vältida on autoga liigelda. Inimene peab ikka ise vaatama, kuidas elatud saab, mitte riik ei pea talle kõike ette-taha ära tegema.
 
sõitja 03. juuli 2012, kl 22.38
kloogale sõidavadki harimatud joodikute nägudega inimesed. ei ole vaja neilt kirjaoskust nõuda.
 
n50+1 05. juuli 2012, kl 15.54
....halloooo...sõitja!!!Ma olen selle nõmeda rongiga siin sõitnud vast 3-4 korda,sest pole rohkem tarvis olnud,liigun autoga.Ja oma joodiku teema võid endale hoida.Hea meel,et seal kus ma enamus aega viibin on rongiliiklus ja rongid isegi väga super.Aga siit Riigist pole muud tahtagi.Õelutsejad ,andke aga tuld nüüd!
 
ha-haa 05. juuli 2012, kl 16.01
rohud ununesid hüsteerik?
haige fantazia haigus on jällegi ägenemas, saab zuper luulusid lugeda, siis näeb mis staadiumis vaimuhaigus on
 
alu 05. juuli 2012, kl 16.11
kui fraasi peale "harimatu joodik" nii pöördesse minna, siis mida sellest järeldada saab?
 
piip autorile 05. juuli 2012, kl 17.47
Mulle tundub, et sulle vastas umbes üks inimene, ja seda on selle kohta ka ilmselt palju öeldud.
 
n50+1 05. juuli 2012, kl 21.51
Sorry,et sellise teema siia panin,aga mind tüsiselt häirib kui tütar ei saa väikese lapsega linnast koju,sest koguaeg lükatakse rongi lähteaega edasi poole tunni võrra ja siis jälle.Tore on tulla 12 aeg öösel väikese lapsega.Aga see selleks.Aitähh märkuste eest,ilmselt eikommenteerinud need kes tõesti seda liini sõidavad nii rongi kui ka selle asendusbussiga.
 
kahekümpine 05. juuli 2012, kl 22.07
Vot nüüd juba läheb su teema, nüüd võin kaasa tunda. Selline räuskamine ei vii mitte kusalegi, asju saab ka inimese kombel seletada. Tegelikult kujutan ette küll, kuidas võib närvi mustaks ajada. Kas siis infot ei liigu nende liinide kohta või pole uurinud?
 
alu 05. juuli 2012, kl 22.50
pull lugu. on see tytar ka mingi mingi imelik või, kui ronib väikse lapsega sinna, kus on täiesti avalikult teatatud, et on muudatusi, asendusi, ärajäämisi ja ei pruugi tagasi planeeritud ajaks saada?
kas ta jäi kogemata emaks ja elektrirongis või?
 
piip 06. juuli 2012, kl 02.18
kaks viimast, püüdke veel üks kord mõelda
 
levi 06. juuli 2012, kl 02.42
Jube urgas see Klooga, isegi mobiililevi ei ole!!! "Poe" ja jaama kõrval on täielik leviauk, mitte mingit levi! Huvitav, et selliseid kohti üldse veel Eestimaal leidub!?
 
n50+1 06. juuli 2012, kl 11.01
....alu.....Minu tütar kasutab igapäevaselt rongi,sest tööle peab kuidagi saama ja loogiline oleks ,et töölt ka koju.ja kui on tablool väljas väljumise aeg ning siis hakatakse rongist muudkui ütlema,et poole tunni pärast väljub ja siis jälle poole tunni pärast,no kuskil on siiski piir ! Bussijuhtidel pole aimugi mis teed mööda nad peavad sõitma,reisijad juhendavad ,väga norm vist!?
....to levi...Mobiililevi mul on siiani veel ,aga Starmaniga seotu küll ei toimi siin.
 
negative creep 06. juuli 2012, kl 14.04
Kloogale Harjumaa Liinidega ei saa v?
http://soiduplaan.tallinn.ee/#harju/commercialbus/237/a-b1/21217-2
too peaks minema ju.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!