Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kõige hullem müüt seksi kohta?
 
Triin 15. mai 2003, kl 19.13
Seksi kohta käivad müüte on südantkosutavalt palju. Milline on kõige naeruaväärsem ja tobedam, mis te eales kuulnud olete? Ise pakuks välja:

*Kaalika söömine pikendab mehe orgasmi kestvust.

*hernekeeduveega keha pesemine 2h enne seksi suurendab oluliselt erogeensete piirkondade tundlikust ja isegi lainedab neid.

*nina pikkus ja kuju annavad infot mehe riista mõõtude kohta.

Haletsusväärne.

Kuidas teiega lood on?
 
töllmokk 15. mai 2003, kl 19.34
Et pärast süütuse kaotamist vajuvad rinnad lonti. :)
 
rudolf 15. mai 2003, kl 20.25
*mida suurema riistaga mees, seda mõnusam on. :D
 
Pirts 15. mai 2003, kl 20.49
Et süütu on kõige parem.
 
sokolaad 15. mai 2003, kl 21.14
*vees sexides ei jää rasedax
 
jaana lind 15. mai 2003, kl 21.29
suured käed, suur riist. väiksed käed, väike riist.

samas elu näitab, et äkki see ikka veits õige ka;) või mis te arvate;)
 
mammu 15. mai 2003, kl 22.04
see on küll vist veits tõsi ka ;)
 
gigi 15. mai 2003, kl 22.05
Pikajalgsetel meestel on lühikesed riistad.
 
mürakas 15. mai 2003, kl 22.42
et mees tahab tingimata orgasmi
 
dana 15. mai 2003, kl 22.46
et sperma laialimäärimine mõjub nahale hästi
 
Dollar 15. mai 2003, kl 23.28
et kui sa hakkad nokut puudutama, siis kukub sul noku otsast ära ja sa sured maha
 
tibbbu 16. mai 2003, kl 01.38
suuseksist j22b rasedaks

kui seksi ajal silmi kinni hoida/p2rast kempsus k2ia/kokakoolaga loputada siis ei j22.
 
marissa 16. mai 2003, kl 05.01
a mulle need esimesed, triinu omad, tundusid küll väga loogilised. olen ma maausku või mis.

ja ega teised ka niiväga mööda polnud - kui ikka palju näpid, kukub ju lõpuks ära!
 
bonaqua 16. mai 2003, kl 08.25
no selle nina kohta võiks küll teatud määral nõus olla
teine ütleb veel sama kõrvade kohta - et mida suuremad kõrvad seda suurem riist ja vastupidi
ma olen märganud, et nii nina kui kõrvad peavad suured olema
oma mehel on sellised paksud kõrvad ja jäme nina - riist on mitte väga pikk aga see-eest jäme
armukesel on väiksed teravatipulised kõrvad ja no selline väiksemapoolne lame nina ja riist on ka no ütleme, harju keskmisest suti väiksem :)
kahe kunagise partneri kohta mäletan suuri ninasid ja suuri riistu, ei tea, kas sellel on tõesti mingi tõepõhi all?
 
musik 16. mai 2003, kl 09.30
mida suurem ja tugevam mees, seda väiksem riist
 
woopi 16. mai 2003, kl 09.37
Et naine vajab pärast orgasmi veel rohkesti silitusi.

See on raamatust "Avameelselt abielust". Autori naine pole orgasmi saanud, sest ainult siis on vaja rohkesti silitamist maharahustamiseks kui orgasm saamata jäi;/
 
milla 16. mai 2003, kl 09.47
Et kui mees seksimise ajal naise naba ei puuduta, siis pole ohtu et naine rasedaks jääks ;)
 
S. 16. mai 2003, kl 09.54
et naised saavad ka orgasmi.
 
rudolf 16. mai 2003, kl 10.30
Kõige suurem idiootsus, mis ma siin lugenud olen: et eelmiste seks partnerite geenid kanduvad üle hetke sekspartneriga saadud lapsele:)
 
Femalle 16. mai 2003, kl 10.37
to rudolf: aga kuidas seletada seda, et aastaid tagasi neegriga seksinud valge naine sünnitab oma valgele mehele neegrikese, selliseid asju olevat juhtunud ja ma ei mõtle siin vahepealset patustamist.
 
Gissel 16. mai 2003, kl 10.41
* et kui sidruniviilu paned enne vahekorda tuppe, siis ei jää rasedaks (noh, või pigistad lihtsalt ühe sidruni sinna tühjaks)
* et kui seemnepurske ajaks võtad riista välja, siis ei jää rasedaks (nooruses sai seda viljeletud ja Jumal tänatud, et ei jäänud rasedaks! Kaitseingel töötas:)
 
Pirts 16. mai 2003, kl 10.47
Gissel - kusjuures see sidrunivärk toimib tõepoolest rasestumisvastasena. Tupes on loomulikult ka happeline keskkond ja seal kärvavad need väikesed konnakullesed karjade kaupa. Aga et neid on nii palju, siis mõned murravad ennast läbi emakasse, kus on juba palju soodsam keskkond ja sealt edasi munarakuni. Seega - kui suurendada happelist keskkonda oma kehas, seda rohkem konnakulleseid sureb. Seda nippi teati ja kasutati juba püramiidide ehitamise ajal.
 
rudolf 16. mai 2003, kl 10.51
Femalle: seda seletan sellega, et järelikult on sellel naise või siis mehe sugupuus olnud mustanahaline, kelle geen on jäänud ootama oma aega (peatunud) ning ühel päeval ta lihtsalt lööb välja ning tulemuseks ongi kahel valgel inimesel mustanahaline laps. Geen on kandunud ühel põlvkonnalt teisele ilma, et oleks välja löönud.
 
Felidae 16. mai 2003, kl 10.53
noo see kui naine on kunagi seksinud neegriga ei tohiks küll tulevast last mõjutada, pigem on siin tegu geenidega, kui naise või mehe suguvõsas kunagi on olnud tumedaverelisi (mulatte) siis võib see dominanatne geen vaikselt inimeses peidus olla ja mingites sobivates tingimustes sünnibki tumeda vereline laps..

Selliseid juhtumued on olnud jah, ja vanasti visati siis naine suure kaarega välja (sellised lugusid on suht palju USAS, kuna seal on see neegrite-valgete kultuur ja elu-olu väga segunenud).
Tasub ikke sugupuud uurida...
 
ja-jah 16. mai 2003, kl 10.54
... see sidrunivärk toimib. nina ja riista suurus üldjuhul toimib samuti, kogemused, mis parata)))
 
aljosha 16. mai 2003, kl 11.00
see nina/kõrvade ja riista suuruse jutt EI toimi

tean mehi kel on pikk nina ja allaeestikeskmise noku ning mehi kel on tillukene noku ning riist selline,et seks sellisega võiks tunduda tagurpidi sünnitusena.
 
pohhuist 16. mai 2003, kl 11.02
et rasedusvastaseid tablette süües ei saa hiv-i
 
ninake 16. mai 2003, kl 11.28
Mul suur nina ja väiksed käed,riist aga on ...
 
ooo? 16. mai 2003, kl 11.29
aga ei jäägi ju rasedaks, kui purkse ajaks võyad välja!!!!!!!!!
 
veel väiksest 16. mai 2003, kl 11.50
suur mees, käelabad väiksemapoolsed, riist pisi-pisi - tõestatud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!