Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ma vihkan LOKKE
 
Lokkide vihkaja 28. oktoober 2007, kl 19.40
Kes veel vihkab lokke? Ma vihkan lokkidega inimesi. Nad on nagu nii lamba nägu. Kui tänaval vastu tulevad .siis tahaks karjuda neile MÄÄ, aga kuna olen tegelikult soliidne inimene siis seda ei tee. Aga räige on vaasata mingid kastanid käivad ringi. Minu arust on lokid nagu seenhaigus, mingi rõve puntras ja krussis pässakas, nagu neegril, oh need on veel hullemad.
Vaatad ilusate sirgete juustega inimene, nagu inimene ikka, aga need lokkidega lambanäod on nagu marsilt pärit. Ja vahest tahaks neile lihtsalt lõuga anda, ise olen 30 aastane mees ja töötan linnavalitsuses. mis kõige hullem mul on endal ka lokid:S:s, raske on:S
 
hm 28. oktoober 2007, kl 19.41
sa vajad abi.
 
nõus hm-ga 28. oktoober 2007, kl 19.43
tunnen autorile kaasa. Otsi abi, mees!
 
määgija 28. oktoober 2007, kl 19.48
Sa katsu ikka karjuda igale lokkis juustega vastutulijale MÄÄ! Aga kuna töötad linnavalitsuses, ei üllata sa sellega arvatavasti kedagi!
 
gege 28. oktoober 2007, kl 19.50
üle tüki aja lõbus teemaalgatus!
 
mää 28. oktoober 2007, kl 19.51
vaatame siis sinuga koos peeglisse ja karjume määä...mul kah lokkis juuksed aga lammas oled üksi sina.
 
irvik 28. oktoober 2007, kl 19.53
nõustun esimese vastanuga.
 
....... 28. oktoober 2007, kl 20.01
ärge pange toda miist tähele ,ma tia küll teda ,talle meeldivad kiilasped:)
 
aga 28. oktoober 2007, kl 20.44
kuidas on lood lokkidega,mis vööst allapoole jäävad?
 
helen 28. oktoober 2007, kl 21.15
LMAO :)))))))
 
D 28. oktoober 2007, kl 21.54
hihi, ma teen homme lokid pähe. karju mulle mää siis - saan mina naerda ja sina oma viha välja valada :P
appi, no tõesti, otsi abi.
 
sirgestaja 28. oktoober 2007, kl 23.46
osta sirgestaja...vähemalt vihmavabal päeval pääsed ilma psühhoosita:)))
 
mutt 29. oktoober 2007, kl 10.26
ei tea mida annaks kui saaks endale loomulikud lokid ja mulle meeldivad väga lokkidega inimesed alati mõtlen missuguse õnnega nad koos on
 
lokkar 16. august 2012, kl 16.48
tõstame teemat.. liiga tõsine asi, et ära unustada
 
Lambaaustaja 16. august 2012, kl 17.57
Ma arvan, et kui sa oleksid 30-aastane mees, kes töötab linnavalitsuses, siis sellist asja sa poleks siia kirjutanud. Kuna see tekst pigem 10 aastase kirjutatud. Või siis töötavad linnavalitsuses tõesti mingid alaarenenud ebaintelligentsed inimesed. Loll jutt suhu tagasi. Või on tegemist Savisaarega? :D
 
lokkidega 16. august 2012, kl 17.57
oi, kui lõbus kui keegi tuleks mulle vastu jqa teeks mää, ma teeks muu vastu!
 
lamba sõber 16. august 2012, kl 18.18
 
Böö 16. august 2012, kl 18.32
Mine tõesti otsi abi , ja nõustun lambaustajaga . :)
 
irw 17. august 2012, kl 09.20
Iga hommiku algab siis autorile määgimisega. Naabrid varsti teatavad loomakaitsesse, et hull linnaametnik on endale korterisse loomaaia teinud või piinab lammast.
 
M33 17. august 2012, kl 17.30
Lõuksi andmise all pead ikka silmas koos ülejäänud linnavalitsusega kambakesi ja väikest kasvu lokikandjat onju nii? Üks ühele oleksid vaguram kui talleke.
 
raunu rannap kuuseots männikult 18. august 2012, kl 00.32
ma lokke ei vihka nii hullusti kui autor meil siin, aga atraktiivsed nad minu jaoks ei ole, pigem sirged ilma igasuguste võõrobjektideta või lihtsalt lühikesed
 
poiss6 18. august 2012, kl 10.20
järelikult iga vastutulev masinlõigatud mees kannab endaga hirmsat saladust: "olen lokilammas kapis ja ei taha et keegi teaks".

"Kui komplekse pole, siis tuleb nad ise välja mõelda" - Bantu vanasõna
 
sirgem kui joonlauaga mõõdetud 18. august 2012, kl 13.59
oh, andke oma lokid mulle!
loo moraal...tahame seda, mida meil ei ole.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!