Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Facebooki-elu
 
AA 01. september 2012, kl 11.46
Mida arvata sellistest kasutajatest, kes panevad sinna kõiksugu alasti beebipilte, alates esimesest ultraheliülesvõttest? Mida arvata nendest, kes teatavad seal oma titeeas laste sünnipäevadest ja õnnitlevad neid facebooki kaudu? Kas ei tundu pisut väljapressimisena, kui selle peale sõbrad õnnitlevad väikeseid sünnipäevalapsi ja ema võtab nende nimel soove vastu? Kanaemad?
Ma ei mõista neid hukka, aga veider on küll, et kogu inimeste elu käib facebookis.
Ise olen kasutaja ka, aga peamiselt suhtlen seal sõnumite-vestluste kaudu otse, sest facebook on Messengeri välja vahetamas.
Kui oluline on teile facebook?
 
Sannu 01. september 2012, kl 11.48
Ei ole isegi mitte kontot
 
jälle see teema 01. september 2012, kl 12.03
Miks probleemitseda? Sa võid ju nende inimeste postitused nähtamatuks teha enda seinal, kui need pildid jms häirivad.
 
ah 01. september 2012, kl 12.09
Las inimesed teevad, mis tahavad. Mul on küll FB konto, sest tänapäeval vaadatakse kui tulnukat, kelle FB konto puudub. Isegi uudistest jooksis läbi, et ilma FB kontota inimesed on potentsiaalsed kirvemõrtsukad vms, aga mingeid pilte üles ei topi ning FB elu ei ela.

Arvan, et ajaga peaks kaasas käima, see näitab paindlikkust ja kohanemisvõimet. Kui inimesel on FB konto, siis see ei tähenda, et ta peaks seal ennast totaalselt narriks tegema oma peopiltide ja alasti titepiltidega. Ikka mõistlikkuse piires, tasa ja targu.
 
ka FB konto omanik 01. september 2012, kl 13.08
Ma küll ei pane alasti tite pilte ja läbuvõtteid,aga kui keegi seda teeb,siis võib valida variandi,et ei vaata neid ülesse pandud pilte.Kui aga vaatad,siis on ju huvi nende vastu.
 
Kepi Juhan 01. september 2012, kl 13.20
Suur hulk naisi seksivad lõustaraamatu kaudu. Palju puhtam ja kuivem tunne. Nad omavad isegi virtuaalseid lapsi ja tööl käivad nad lõustaraamatus.
 
to Kepi Juhan 01. september 2012, kl 13.32
see teeb sind murelikuks?:P
 
jajah 01. september 2012, kl 14.59
See pole veel midagi, aga seal hõisatakse ka oma hommikuse kahe triibu üle. Sellele järgneb tohutu õnnitlustelaviin...
Kahjuks loetakse tibusid sügisel....ega vanarahvas ilmaasjata sellise hõiskamise eest ei hoiatanud, eriti puudutas see rasedust.
 
hahaah 01. september 2012, kl 18.36
"kepi juhanil" on tuline õigus ju, tõde on alati valus kuulata!!!
 
tundub 01. september 2012, kl 18.57
et see Facebook on nagu lihalett, kus valitakse omale kepipartnereid. Samas ei mõelda tagajärgedele, inimene ongi tavaliselt virtuaalselt see kes ta tegelikult on, ilma igasuguse häbita, kui ta ikka on häbitu ja moraalitu siis seda ta seal ka on.
Ammune tõde on see, et tööandjad vaatavad alati ka Facebook`i et inimesest tegelikku pilti saada, kes on tema sõbrad, milliseid teemasid ta seal lahkab ja mis on tema üldine taust. Igast pisiasjast jääb järele jälg.
 
aga 01. september 2012, kl 20.11
kui minu FB konto on seadistatud nii, et see on nähtav vaid sõpradele, siis mida imet see potentsiaalne tööandja sealt leiab? ja minul näiteks on sõpru alla saja, niiet vaevalt tööandja mõne sõbra sõbragi üles leiab...

See, et mõni arvab heaks sinna kogu oma elu üles riputada, on tema isiklik probleem. Mina muudan sellised tüübid oma seinal nähtamatuks. Mind häirivad viimasel ajal hoopis igasugused otsimiskuulutused. Saan aru, et ühiskonda kaasates on võimalik operatiivselt tegutseda, kuid see on lihtsalt kohutav, kui palju inimesed kaotavad omi asju, lemmikloomi ja ka lähedasi :(
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!