Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mees tuli külla, läks seekord elutuppa magama,
 
mu meelest imelik 01. september 2012, kl 01.57
Seekord olid mul lapsed kodus, viimastel kordadel pole olnud. Kuid varem on ta ööbinud minu toas nii ka, et laped on kodus olnud. Järelikult ei saa see justkui tegelik põhjus olla.
Lihtsalt mees ise ainsagi silbiga ei kommenteerinud oma seekordset valikut. Lihtsalt esimesel õhtul kui ta siin oli, mu lapsed magasid juba ammu, ma läksin dušši alla. Kui vannitoast välja tulin, nägin et mees oli vahepeal ise elutoa diivanile voodi teinud ja lamas juba teki all, tuli oli kustunud. Ma ei hakanud ka selles olukorras enam midagi küsima, ammugi stseeni tegema. Kuid sisemiselt oli see mulle nagu külm dušš küll, suur üllatus, mis oli kohutavalt solvav ja tohutult valus. Arvan, et mees sai sellest aru ka, me pole sellest rääkinud.
Mida teie oleksite minu asemel sarnases olukorras teinud või öelnud (esimesel õhtul)?
Mida te arvate, miks mees seekord nii tegi? Ma pakun, et on vahepeal järele mõelnud ja arvab, et ta ikka ei taha tõsist suhet minuga ja et lapsed hakkaksid lootma ta peale. Samas lastega on päevad läbi mänginud küll ja lapsed on vaimustuses.
Ei saa üldse aru temast.
 
mulle meeldiks 01. september 2012, kl 02.11
mulle väga meeldivad mehed, kes kohe otsa ei roni.
 
o-o 01. september 2012, kl 05.33
 
Annemai 01. september 2012, kl 07.35
Naised peavad ilusad ja hoolitsetud olema, ning lõhnama kui lillekesed.
Sina oled arvatavasti tõeline peletis ja seepärast ta diivanil magabki.
 
Lola 01. september 2012, kl 07.59
võib-olla on tegelikult pedofiil. esialgu ainult teeskles huvi sinu vastu, et lastega "mängima" pääseda. ole ettevaatlik. Nabokovi Lolitat oled lugenud?
 
mu meelest imelik 01. september 2012, kl 08.29
Ohh. Siit teemast ei tulnud vist välja tõsiasi, et oleme ammused tuttavad ja korduvalt varem seksinud ja koos maganud. Jutt oli siis ainult viimasest külastusest. Ja esimesest õhtust mitmepäevasel minu juures viibimisel.
P.S. Mees magas elutoas seekord ka kõik teised ööd. Ja ei puutunud mind sõrmeotsagagi.
 
n52 01. september 2012, kl 09.01
Noh, ma oleks küll küsinud, milles asi.
 
Saaram 01. september 2012, kl 09.02
Ja miks sa siis ei läinud seda tema käest küsima? Mu meelest küll piisavalt oluline asi, et võib ka juba pimedas teki al olevalt inimeselt küsida. Kui täiesti magab juba, siis hommikul. Nüüd aga mees vaatas, et sinul polnud üldse vahet ja teeb sellest omad järeldused...
Rääkida tuleb nendega, kellest aru ei saa, hoidku küll.
 
Kyss 01. september 2012, kl 09.10
Oled see sina selles videos, siis ma saan mehest aru küll
https://www.youtube.com/watch?v=Xrzcdvs4V2Y
 
Jätke 01. september 2012, kl 09.47
mees rahule.jäi magama siis jäi.see pole küll solvumist väärt.
 
võibolla 01. september 2012, kl 10.24
Mehel ehk tervisemured? Mehed ju sellistest asjadest ei räägi. Oleksid pidanud ikkagi kuidagi delikaatselt juttu tegema, muidu mees tõesti ehk mõtleb, et sa ei hooli.

Nojah, imelik, et selliseid asju käiakse täiesti võõraste inimestega foorumis arutamas, aga oma kõige lähedasema inimesega, kes on käeulatuses, räägitud ei saa. Seksiteemadel vestelda ongi keeruline, aga see on võimalik ja kui ei oska, siis on selle kohta häid raamatuid, näiteks "Suhtlemisoskused", lk 193-205.
http://raamatud.print.ee/?sisu=6&raamat=98
 
röku 01. september 2012, kl 12.13
Eks mees ootas naisepoolset initsiatiivi, aga võta näpust. Ja mis keelas Sul minemast elutuppa ja tal riista algatuskes kõvaks imema? Sa oled kindlasti selline, kes lamab voodis ka nagu meritäht või nagu tühjendustopsik.
 
mu meelest imelik 01. september 2012, kl 12.23
Meritähe tüüp ma kindlasti pole. Ja miks ma ei läinud kohe küsima - olin ilmselt nii imestunud. Teisalt, kindlasti mees ei tahtnud seda teemat minuga arutada. Sest miks muidu valis ta eraldi magamaminekuks nimelt sellise hetke, kui ma olen vannitoas ära.
Pigem on mees kahevahel, kas tahab üldse minuga suhet või ei.
 
Jah aga 01. september 2012, kl 13.17
Nüüd mees teab raudkindlalt ju et sul on SUVA. Sa ei teinud teist nägugi ja võtsid asja "ok kui nii siis nii."

See võis vabalt väike katse olla sinupoolset initsiatiivi näha et kas sa ise ka oled temast huvitatud või oled täielik passiiv. Katse tõestas et sul pole vahet.

Ära vabandusi või selgitusi eriti ootama jää: milleks anda neid naisele, kes ei hooli.
 
toru jüri 01. september 2012, kl 15.05
kui ikka torud on tühjad, siis magada on alati üksinda mõnusam
 
tundub 01. september 2012, kl 15.16
Ega mehed alati nii hullusti seda seksi ei taha, nagu naised arvavad. Naiste arust on mehed nii hullusti kiimas ja kui parasjagu ei ole, siis tundub see neile imelik.

Mu meelest on naistel liialdatud arvamus meeste sugutungist. See ikka, kuidas kellelgi ja kuidas kunagi.
Kui naisel on tugev emotsionaalne huvi, siis naine võtab seda emotsioonide, mitte mõistusega ja hakkab teab mida mõtlema.
 
loogiline 01. september 2012, kl 16.08
ju,kui ise käid t.ut.t pesemas pool tundi
 
Sheherezade 01. september 2012, kl 16.39
omg kas Annemai ja röku on paar,et ühtemoodi ennast väljendavad ja ainult suguelunditest ja ,,aroomidest,, räägivadki?!?
 
njh 01. september 2012, kl 17.53
Väsinud inimesega polegi muud teha, kui lasta tal magada, mida aeg edasi seda raskem on teemat uuesti üles võtta, aga ilma süüdistamiseta tuleb seda teha!

Lõpuks pole see ju maailma lõpp, kui inimene vahel omaette magada tahab, varem ei saanud mina ka sellest aru, aga peale aastaid üksi elamist tunnen, et ma ei saa välja magada mehe kõrval, elevus on lihtsalt liiga suur, isegi mees samas korteris on probleem! Otseses mõttes ei suuda muust mõelda peale seksi. Kui meest pole ei ole probleemi.
 
oli nii 02. september 2012, kl 13.54
et mees vöttis oma teki ja padja ja läks teise tuppa magama, ilma selgitusteta. Mida minagi oskasin küsida, sel hetkel ilmselt solvusin. Nüüd on sellest aasta, mina kolisin ka magamistoast ära. Oleme abielus ja läbi saame hästi, pole vanurid ka veel:). Siiani olen truu olnud, aga kauaks veel, ei tea? Mingit armukese teemat pole, elabki lihtsalt oma elu???
 
mees32 02. september 2012, kl 15.10
to oli nii:
Tead ega su mees pole teistsugune kui teised. Ka minul on selline mõtte enam kui küll peast läbi käinud, kui olen naise peale solvunud. Ja ei me ei tule kunagi teile kurtma, MIS siis nüüd oli?

Aga alati on midagi. Tihtilugu annab naise käitumisest välja lugeda (kui täpselt samamoodi käituks mees) tujukust, külmust, ükskõiksust, laitust, laitust ja veelkord laitust, usalduse puudumist ja väga invasiivset teise inimese hinge tungimist ilma küsimata. Iga mees kes naiste keelt ei valda tunneb nii. IGA MEES. Ainult need kes naiste keele ära õpivad...neil on 50% lootust et suhe jääb.

Kui naine lisab sellele veel oma teadmised kuidas asju öelda meestele nende endi keeles. Siis on võit kindel.

Sul on täiesti normaalne mees aga teil on aasta jagu rääkimata tundeid. Sobivus ei ole halvem kui mistahes teise mehega lihtsalt su keeleoskus on NULL.
 
oli nii 02. september 2012, kl 17.17
teab, kus seda keeleoskust saaks öppida? Siiani olen arvanud, et mida inimene ütleb, seda ka mötleb. Mötteid töesti ei oska lugeda:( Teemaalgatajale soovitaks ikkagi küsida, milles asi. Näe, ma olen pikalt oodanud ja selgust pole ikkagi:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!