Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
13 a nagu 30 aastane..omg
 
imelik 29. august 2012, kl 09.03
Lugesin kogemata Noorte H22lt..No tule taevas appi. 13 aastastel on juba palju eks-boyfriende.. Ja paljudel 30+mehed..Mis toimub??? Ei ole ju normaalne. V2hemalt mina siis kes on 18 a ja v6tsin alles nyyd boyfriendi omale. Kuidagi r6ve kui kuni 16 a seksob juba. A ma ei ole selleks vanuseks 2ra tambitud juba igatepidi. Krt n2gin maximas kuidas seal akna juures 10 aastased v6i nooremad plikad istusid kaksirakdi poiste syles ja tatti panid. Ma pidin oksele hakkama;-) Ei mina lapsi taha kui maailm n6nda hukas on. Ega ma vist mehele ka ei saa... nad ju v6tavad pigem nsiseks SUURTE kogemustega 18 aastase. omg
 
imelik 29. august 2012, kl 09.05
vabandust kirjavigade p2rast.. mobiiliga trykkisin
 
ehh 29. august 2012, kl 09.08
sa oled vist ka 13 aastane.. sestap nii tige oledki. H2bi sulle
 
Siil Udus 29. august 2012, kl 10.41
Nii kaua kui nad teismelise eas lapsi tegema ei hakka on kõik korras. Seepäraast tuleb poistele lihtsalt hakata varakult porri näitama -et nad teaksid , et lõpetada tuleb ikka näkku, mitte sisse lasta ;)
 
N22 29. august 2012, kl 11.09
Tead see on kogu aeg nii olnud, et mõni laps ( 10-aastane on ju siiski laps) mõtleb, et on juba 30. Kahju sellistest lausa, neid kasutatakse lihtsalt ära. Kusjuures mõni hetk tagasi lugesin noorteka foorumist, et üks 14-aastane jäi 38-aastasest rasedaks, wtf nagu?! Isegi mulle, 22-aastasele, on 38-aastane natuke liiga vana :S

Ma ikkagi tahaks kunagi lapsi saada aga lihtsalt hirm on, kuidas teda nii kasvatada, et temast ei tuleks lapshoor ja vanade meeste mängukann :S Aga luban, et anname mehega oma parima!!!!
 
irw 29. august 2012, kl 11.10
Aga kõik on õige. Minu meelest 13 ja 30 siiski juba kriminaalkuritegu- pedofiilia ka seaduse silmis.
 
imelik 29. august 2012, kl 13.38
jep.. sul on nii 6igus.
 
möni 29. august 2012, kl 13.42
tunneb end puudutatuna,kes ainult aabitsatähti valdab,kuid juba läheb mehele.
 
ahh 29. august 2012, kl 17.31
see punkt ongi räuskav idioot, kes igas teemas sellist sõimu pritsib. Mingi vaimuhaige ilmselt.

Aga teemasse... Oleks nad siis piirduks selle musustamise ja istumisega. Nad teevad ikka seda päris vanainimeste asja kah, aga partneriks ongi vanemad poisid ja mehed, sest omavanused poisid on veel tited ju. Ja pole neile suguhaigusedki võõrad :((
 
ohjaa 29. august 2012, kl 18.58
Ma olen ise ühest väikesest kohast, kus paljud elasid mehega koos juba 13aastaselt ja seksisid. Enamasti on see grupisurve tõttu, muidu ei mõtleks nii noored seksile. Oluline oli, et kui sõbrannal oli 20ndates mees, siis pidi endal eelistatult vanem ja rikkam olema. Poisid pidasidki tüdrukuid seksobjektideks, kahjuks on see siiani levinud, et suvaliste tüdrukute välimust kommenteeritakse kõva häälega ja kui ei hoolitse enda pandavuse eest, siis oled nohik, kole jms. Minu meelest peaks olema mingi vanusepiir alaealistega seksimisel, nt et võid olla neist max 2-3 aastat vanem, st 14 ja 16 võivad seksida, aga 14 ja 28 oleks juba pedofiilne. Ameerikas on see muidugi tobedalt lahendatud, sest seal on 18 ja 17 aastaste suhe ka nagu pedofiil ja laps.
 
ei 29. august 2012, kl 23.58
see on ikka vastik lausa isegi kui 14 aastane sexib.. 16 veel kuidagi. Tegelikult on naljakas see, et 13 a on sexi.. anaali teinud.. suhu votnud.. Ja ma ise suuuuudlesin essat korda 16 a-lt..Kas minusuguseid on veel siin maailmas? Voi pean h3bi tundma?:-P
 
& 30. august 2012, kl 01.26
Ei teadnudki, et 13a elavad juba mehega koos. Üllatav kohe, kuidas vanemad seda lubavad, aru ma ei saa.
Kas siis käiakse koolis ja elatakse hulga vanema mehega koos? Ei kujuta seda üldse ette.
 
donna Anna 30. august 2012, kl 10.22
sellised mehed tuleks lastepilastamise eest tillipidi üles puua. väike kastreerimine oleks ka abiks.
 
to donna Anna 30. august 2012, kl 12.30
Kus on nende tüdrukute ema? Kas ema kohus ei olegi tütart kasvatada ja vaadata, mida tüdruk teeb või kus elab? 13a peaks vanemate juures kodus elama.
 
donna Anna 30. august 2012, kl 13.37
kui ema lapsest ei hooli, ei õigusta see pedofiilide räpaseid tegusid.
 
fgfg 30. august 2012, kl 15.58
& Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ei teadnudki, et 13a elavad juba mehega koo
> s. Üllatav kohe, kuidas vanemad seda lubavad
> , aru ma ei saa.
> Kas siis käiakse koolis
> ja elatakse hulga vanema mehega koos? Ei k
> ujuta seda üldse ette.

Ema on mälus või isaga kakeldes peksa saanud. Mõned vanemad peksavad lapsi samuti või neil on ükskõik, kui laps ka täiesti istuma jääb. Paljud elavad allapoole toimetuleku piiri ja lapsed on saadud suvalise seksi tulemusel. Räägin inimestest, kel on vähemalt nõuka ajal antud korter, nüüd on veelgi hullem.
 
ppp 30. august 2012, kl 15.58
13-14, mis vahet sel enam on......seaduse alusel võib 14a seksida

rõve on, aga midagi pole teha-seadus lubab
 
to donna Anna 30. august 2012, kl 16.22
Selline ema on lausa arengupeetusega.
 
mh 30. august 2012, kl 16.52
isegi kui seadus ei luba, ikka tehakse ju. Krt ainult eestis ja saksamaal on piir 14 a(hisp 13, rootsi 15, tyrgi 18), ylej33nud eur riigid 16 a. vot.
 
need 01. september 2012, kl 17.23
14-aastased mimmud nabivad juba ammu parimad 30-sed mehad endale kuni sina veel oma voorusevööle võtit otsid:)

tänapäeva elu on kiire ja noored arenevad kiiremini kui eales varem:)
 
to need 01. september 2012, kl 22.44
Ega vist väga palju neid nii noori krabajaid ei ole. Sest esmasünnitajate keskmine vanus Eestis on 27.
 
ahh 02. september 2012, kl 15.01
Nii hull nüüd ka pole. Eks oleneb mis seltskonnaga sa ise suhtled. Maal muidugi ongi kohti, kuhu ainult mingid veidrikud alles jäänud ja paljunevad omavahel, tekitades portsu uusi pooletoobiseid.
 
tia 02. september 2012, kl 15.05
Ma küll ei ütleks, et kiiremini arenevad. Meestega sekeldamine ei ole mingi arengu näitaja. Noorik, kes pühendunud õppimisele on 21-aastaselt ikka väga kaugele ette läinud neist, kes otse emma sülest poiste voodisse hüppasid. Säänsed jäävad sinna kodukülla koos trobikonna lastega, kes saadud viie erineva jotaga ja hädaldavad, et riik ei maksa piisavalt raha.
 
... 02. september 2012, kl 15.09
Ämeerika popid noorte filmid ongi vaid sellest, kes kellega käib ja isegi algkooli lapsed on juba omavahel ära paari pandud. Eks nendel filmidel ole omad tagajärjed.
 
tead 02. september 2012, kl 15.17
Minu arvates on ka 18-aastaselt vara. Pole sul ju veel ametit ega tulevikuks vajalikku haridust omandatud. Milleks sulle see boyfriend? Kirjutada võiks ka 18-aastane paremini. Keskendu haridusele, sul läheb seda vaja. Las need poistega amelejad tegele oma eluga. Neist ei saa kunagi tegijaid. Pole neil haridust, pole tulevikus sissetulekut ja mehed neil ka samasugused lupardid, kellega vatti ja vilet nägema hakkavad.
 
to 15.09 02. september 2012, kl 20.15
Vaatan telekast Ameerika kanaleid ja selgub, et seal heidetakse paari ikka varakult. Tavaline asi on seal kohe peale keskkooli abielluda.
Nagu arengumaades. Imestan, sest arvasin, et USA-s rõhk haridusel ja siis pere. Aga näen vastupidist.
 
lol 03. september 2012, kl 06.53
Riigi seisukohalt ongi hea ju kui rumalad paljunevad. Iive positiivne ja uute maksumaksjate ning lihttöö tegijate pärast ei pea muretsema. Tänapäevane trend, kus 35-40 aastaselt saab paar 1 lapse ei ole ju jätkusuutlik riigile.
 
Seepärast 03. september 2012, kl 10.13
ei tohi ka sotsiaaltöötaja naisel soovitada end steriliseerida,see oleks genotsiid,kui vaestel ei lubataks sünnitada.
Siis tuleks ju kõil inimestel Aafrikas,metsikutel höimudel ja teab kui paljude keelata sigimine,nad steriliseerida ja viia koonduslaagrisse.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!