Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas rääkida mehele või mitte?
 
char 02. september 2012, kl 15.24
Alustan siis sellest, et sai käidud sõpradega väljas ning taaskohtuda ühe hea tuttavaga, kellega mõni kord paar sõna sai vahetatud. Väga kena mees on ka ;)

Kuid kuna mu sõprade hulgas oli ka üks kutt, kellele ma meeldin, siis oli väike niiöelda võitlus nende kahe vahel.. kes räägib, kelle kõrval käin vms. Tundsin end nagu teismeline :D aga see selleks..

Alguses olin koos selle tuttavaga, sai räägitud ja koos käidud ringi, isegi käest kinni vahepeal, kuid siis tuli see sõber ning ta enam ei julgenud läheneda. Oi seda silmsidet ja sädet tuttavaga, kuid sõber ei läinud kõrvalt minema. Kuid õhtul sai natuke smsitud jne ikka :)

Nüüd on aga selline lugu, et see tuttav hakkas mulle veel rohkem meeldima, no ei saa teda peast ära ja kurb asi on see, et ta läks nüüd Eestist minema pooleks kuni aastaks ajaks. Lucky me, eks?! Tänaseks on ta juba eestimaa tolmu jalgelt pühkinud ning teisel pool maakera.. Ja siis ma nüüd siin mõtisklen, et peaks talle äkki kirjutama midagi seoses selle meeldimisega? Sellist "ma meeldin sulle" kirjutamist ma väldin iga hinna eest, sest minu arvates peaks see olema ikka meeste teema aga olgem ausad, tagasihoidlikke mehi on Eestis küllaga!
Ma ei tea kas on mõtet talle kirjutada? Hetkel pea tühi sellest, et mis ma kirjutaksin, aga ma ei tea kas üldse :(...

Mis teie teeksite? Ja kas on mõtet? Sest kaugsuhe vms on minu arvates päris raske ja võib-olla kui kohtume jälle mõne aja pärast, on ta muutunud selle ajaga kui ta välismaal oli? Ei tea ju :(
 
? 02. september 2012, kl 15.25
vana sa õige oled?
 
char 02. september 2012, kl 15.28
noor ;) 23
 
t 02. september 2012, kl 15.31
jutu (ja probleemi) järgi ütleks, et 13
 
? 02. september 2012, kl 15.35
täpselt:)
 
char 02. september 2012, kl 15.35
mis selles probleemis lapsikut on? Ma tõesti ei oska esiteks selliseid asju sõnastada ja end väljendada tunnete kohapealt :)

Aga kui sa oled kogenum ning vanem, targem, siis äkki annad mulle nõu.. juhul kui sa mu probleemist aru said. Aitäh!
 
mees33 02. september 2012, kl 15.42
Kas sa tahad üleüldse meest või just konkreetselt seda meest ja mitte kedagi teist?
Kas sa tahad teda sellepärast, et ta on see õige või sellepärast et ta sinu vastu huvi üles näitas?

Üldiselt ma ei soovita kaugsuhet alustada. Vääga valus kui tõsiselt armastad ja tead et teda ei saa, või tema leiab kellegi teise- kohakliku...kis on asjade loomulik loogiline käik.
 
n26 02. september 2012, kl 15.53
Nii hea on vaadata kui keegi vastab ja annab nõu ilma kriitikata. Lihtsalt suurepärane m33... Oled eeskujuks teistelegi!!!:)
Seda tahtsingi lihtsalt öelda:)
Autorile aga niipalju,et usalda oma sisetunnet - kui ikka kahtled, siis pole võibolla mõtet. Alati läheb nii nagu minema peab:)
 
Soovitus 02. september 2012, kl 15.53
Ära üldse liiguta lillegi. Oota, varsti avastad, et sinu eluõnn on sinu nina all, kas seesama või mõni teine. Ja veel viie aasta pärast tuled ja kirjutad siia, et kas lahutada või mitte ja kuidas jääb alimentidega...
OK, sulle see ülalöeldu ei meeldi. Kahjuks on siin nii suur ports õigust sees, et meeldib või mitte, see on kõige targem nõuanne. Oodata.
 
char 02. september 2012, kl 15.53
Kui ma üleüldiselt meest tahaks, siis mul oleks juba.. siiani pole tungivat vajadust olla suhtes, sest olen väga iseseisev ning paljudele meestele ei sobi, et mul on oma elu ka..

Seda ei tea, kas ta see õige on, aga kaks aastat vahepeal ikka mõttes olnud, enne kui teda uuesti nägin ning nüüd veel rohkem mõttes on. Selleks, et teada kas ta on see õige.. selleks on vaja ikka rohkem suhelda ja kogeda.

Jah, kardangi seda, et võib-olla leiab kellegi teise.
 
mees 40+ 03. september 2012, kl 19.19
Minu soovitus oleks, et võta kindlasti ühendust, ütlesid ju et ka mees tundis Su vastu huvi. Mind rabaks jalust, kui mulle helistaks naine, kes ka mulle meeldib. Ära viivita, sest elu ei ole lõputu ja äkki see mees on Su elu armastus :-D
 
to m40+ 03. september 2012, kl 20.52
ma tahaks Su üle vaadata, äkki meeldid ka mulle ja siis ma rabaks Sind jalust ja helistaks Sulle :)
 
mees 40+ 03. september 2012, kl 21.05
Ah et lausa nii ;-)
 
mees 40+ le 03. september 2012, kl 21.53
Aga mina tahan ise jalust rabatud saada. kust sa tead, et sinu elu armastus ei ole just mina?
 
ligi 50 03. september 2012, kl 23.23
Oleneb, kas su elu on üldiselt täis sagedaid armumisi ja sama sagedaid tagasilööke. Mul on, ja kuigi nad värskelt viivad õndsusse ja kohe seejärel põrgusse, siis tagantjärgi (40+) mõtled, et oli küll riski ja valu väärt - nagu mingid marssalite sõjaarmid, kuhu juurde käivad võimsad lahingulegendid. Ilma nendeta olnuks elu maitsestamata jahupuder. Kindlasti kirjuta, kuid mõõdukalt ja arvesta, et pettumus on must värv, mis valgega koos nii julge ja elusana kujundab sinus noorusliku hoiaku ka siis, kui teised vaguralt ja ettevaatlikult raami najal tuigerdavad.
 
hmh 03. september 2012, kl 23.29
tule maa peale, neil mõlemil on sinu kõrval teisigi
 
teadagi 03. september 2012, kl 23.39
see on sugutung, mis siin räägib. naine 20-24 on otsija ja seksija ja selekteerija. See on looduse poolt seatud hüperseksuaalne aeg, selleks, et isaseid ligi tõmmata ja järglasi anda.
 
n25 04. september 2012, kl 10.57
to teadagi- heihooo. Aitäh, hea nali.
Muideks naised on oma seksuaalsuse tippus hoopis vanemana ;) õpi, laps! õpi!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!