Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Suhtesse mustanahalisega?
 
jääme viisakaks 28. august 2012, kl 11.46
Ei sea siin piiranguid kas must N+valge M või valge N+ must M. Mis teie arvate? Kas keegi on äkki olnud? Räägib oma kogemustest...
 
Agnes 28. august 2012, kl 12.18
Jahh, palun rääkige kogemustest musta mga :)))

Sellise koleda ilmaga on väga mõistlik rääkida kenadest kirglikest meestest :)
Neegrimeest ei taha, aga jumekas italiaano ajaks küll pea vist puhta sassi :)
 
karla 28. august 2012, kl 12.52
ma ei tea mustas mehest midagi, aga ma olin mustakirju lehmaga. muidu polnud vigagi aga kuidagi suur ja lohva oli.
 
irw 28. august 2012, kl 12.59
nojah, ja kohe ilmub kohale zoofiil. See pidi muideks omane olema teatud piirkondadele afganistanis jne.
 
tlv7 28. august 2012, kl 13.16
ühed perverssused kõik!
ega enam vist tavaseks samast rassist ja ravusest liigikaaslasega ei kõlbagi, igav ju.
 
to tlv 28. august 2012, kl 13.26
Ja mille poolest erineb seks samast rahvusest ja samast rassist isikuga? Ehk oskad seletada? Ehk peaks samast soost isikuid ka eelistama?
 
rassist 28. august 2012, kl 13.36
Vaadake, et te oma neegritega siis Aafrikasse kolite. Tahaks ikka valgete keskel elada.
 
eelmisele 28. august 2012, kl 13.39
sada prossa sinuga nõus
 
küsin 28. august 2012, kl 14.01
Kumb on rohkem väär- kas korralik mustanahaline eestis, kes võtab omaks eesti tavad jne või kadunud lapsed, kellest kasvaks eestlased. Mina olen juba tükk aega arutlenud selle üle, et kummad on Eestile kasulikumad- kas need siberi külades elavad eestlased, kes ei räägi sõnagi eesti keelt või eestis elavad venelased, kes tunnevad ennast eestlastena (ei räägi siin nendest, kes ei suuda kuidagi eesti keelt ära õppida ja elavad vene meediaruumis.
 
to küsin 28. august 2012, kl 14.16
Iga inimene hoiab sisimas ikka oma tõelise kodumaa poole. See küll müüt, et mitteeestlane end TEGELIKULT eestlasena tunneb. Ta võib seda küll öelda, aga tegelikult....
 
viimasele 28. august 2012, kl 14.20
Miks te siis kirute neid eestist lahkujaid. Süda ju hoidvat ikka Eesti poole. Imelik loogika ikka siin. Argumentidel puudub igasugune loogika ja räägitakse sellist juttu, mis hetkel "sobivam" on.
 
Fuu 28. august 2012, kl 23.47
Rassism on selline asi, mida mina ei suuda tolereerida. Taaskord leidub neid, kes ei ela ise ja ei lase teistel elada. Kas te vihkajad une pealt ära ei karda surra suure viha pärast?
 
mitterassist 29. august 2012, kl 00.28
Mina ei ole rassist, ma EI vihka neegreid, kuid ma tahan, et IGA inimene - kaasa arvatud neeger - elaks OMA kodumaal, s.t. et neeger jäägu ikka Aafrikasse, kus on temale sobiv keskkond ja kliima.
Kui valge naine tahab neegriga koos elada, siis ta peab veenduma, kas neegri kodumaa on nõus teda vastu võtma, ja siis - palun! Elagu oma neegriga õnnelikult, kuni surm neid lahutab!
 
to viimasele 29. august 2012, kl 00.50
Eestlased ja venelased on väga erinevad. Esiteks on eestlasi juba nii vähe ja see mõjutab mõtteviisi.
Sa ikka ei saa siia mõttemaailmas võrdusmärki panna.

Mõni eestlane ilmselt tõesti häbeneb olla nii tillukese rahva esindaja, tuleb nii välja.
Aga venelased on uhked oma rahva üle, nad ju suur rahvas.
 
arvamus 29. august 2012, kl 00.50
Ainus rassist on valge eesti naine, kes eelistab rassiliselt erinevat ehk üldjuhul negroidset meest. Sellised naised peaks rassisimi teemal väga kuss olema.

Mõni naine on liiga palju TV-d vaadanud, segatud veri võib rikkuda laste harmoonilise lapsepõlve. Keegi ei saa keelata laste poolt narrimist ja näpuga näitamist, süü on lapse emal.
 
Mia1 29. august 2012, kl 02.09
Kui mees on haritud, hoiab naist ja panustab vähemalt võrdelt pere heaollu, siis laske käia.

Ise suhtes teie nahavärviga inimesega pole olnud kuid korra reisil suudelnud küll. Ja no minu jaoks see mees lõhnas veidralt ja mitte meeldivalt. Mitte higihais aga imelik selline lõhn oli. Kuna aga lõhn on suhtes oluline, siis see peletas kohe eemale.
 
passing by 29. august 2012, kl 08.53
Need, kes pole teiste rassidega kokku puutunud, peaks ikka suu kinni hoidma. Igas rassis eksisteerib jobusid. Ka valges rassis. Kui lugeda, siinsetest Eesti meestest, siis ei ole küll soovi sellistega suhtesse astuada. Aga tegelikkuses ju pole kõik mehed- ka Eesti mehed sellised. Minu meelest ei lõhna nad küll teisiti. Nii palju kui minul kokkupuudet on olnud, ei lõhna nad küll teisiti- vähemalt mitte häirivalt.
Probleemiks võib saada hoopis teine kultuur ja teised väärtused. Näiteks mina pole nõus suhtesse astuma moslemiga- rääkigu ta nii head juttu kui tahes ja nähku välja nii hea kui tahes. Mina isiklikult leian, et kui inimene siia elama tuleb, võtab omaks siinse kultuuri ja tavad- siis mis selles halba on? Kui ta aga tahab, et meie peaks tema tavad omaks võtma- see on juba küsitav.
Kuid ega eestlastele ei meeldi üldse, et eesti naised on suhtes, kellegagi teisest rahvusest- olgu ta soomlane, venelane või sakslane. Aga "tõupuhas" eestlane- lubage naerda. Kes ei vasta teie ettekujutusele tõupuhtast eestlasest- kas läheb seinaäärde mahalaskmisele?
 
kc 29. august 2012, kl 13.30
Jah, miks mitte, ikka mahalaskmisele.
Aga tegelikult on selge see, et kui üks vanem pole eestlane, siis pole ka lapsed eestlased, alles kui laste abikaasa on eestlane, siis ehk nende lastest saavad jälle eestlased.
Jah, tegelikult on nõukogude ühiskond eesti kultuuri nii palju tapnud, et paljudel eestlastel on eestlusest säilinud vaid vigane eest keel. Ka neid on raske eestlasteks pidada, aga neil pole ka mingit muud rahvust.
Muide, venelastega ei maksa eriti võrrelda, kõigi venelaste juured on mingis muus rahvuses, sest see lihtsalt on nii noor rahvus ja paljude venelaste esivanemad olid eestlased.
 
privaatsed puhkusereisid 29. august 2012, kl 14.08
Mia1 Kirjutas:

> Ise suhtes teie nahavärviga inimesega pole olnud k
> uid korra reisil suudelnud küll. Ja no minu jaoks
> see mees lõhnas veidralt ja mitte meeldivalt.

Järelikult oli tuli takus lasta oma keha sellisel teise nahavärviga mehel pruukida. Miks suudlema kippusid, kui see värviline haises?
 
to passing by 29. august 2012, kl 15.19
Miks sa oma rahvast ja ka iseennast niimoodi irvitavalt mõnitad ?
Vägisi jääb mulje, et osad häbenevad olla eestlased, meid ikka alla miljoni ja mõni ikka ei taha olla nii väikese rahva esindaja.

Väga masendavalt mõjuvad need oma rahva siunajad, sa siunad samuti ennast, oma ema-isa, lapsi.
 
blond 29. august 2012, kl 15.23
rassist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Vaadake, et te oma neegritega siis Aafrikasse koli
> te. Tahaks ikka valgete keskel elada.

jumalast õige! ja arumaeisaa, miks ihaldatakse mingeid väljamaa mehi, kes pole osutunud ju sugugi paremaks meie omadest. mis on meie meestel viga? MITTE MIDAGI! viga on hoopis neis naistes, kes arvavad, et leiavad oma õnne mujalt. muudad ennast, tuleb ka õnn sinu õuele.
 
to kc 29. august 2012, kl 15.30
mis tablette sa sööd. Võtaks ka kohe portsu. Eestlased venelaste esivanemad? Need, kes pole blondid sinisilmsed pikad tuleks maha lasta? Mingit tõuaretust teeme siin Eestis. Mina olen pikk tumedate juuste ja silmade ja heleda nahaga ning nii kaugele kui mina oma suguvõsas uurinud olen täitsa eestlane. Aga siinseid komme lugedes on küll küsimus, et kas sellisel kujul on eestlast ikka vaja üldse säilitada.
Natuke mõtteainet ka teile. Tõupuhtad loomad on nõrgad, haiged jne, samas kui krantsid on palju tervemad, elujõulisemad jne. Kui me nüüd geneetikas veel tagasi liigume, siis vihatud mustad on puhtad homo sapiensid samas kui valge eurooplane on neandertallasega segunenud rass.
Iseenesest tuleviku vaadates oleks ehk väga kasulik kui kaoksid ära rassid (loomulikult ka vaenulikud religioonid). Ehk siis suudaksid inimesed elada rahus ja lõpetada enda pidamist paremaks või erilisemaks.
 
kc to kc 29. august 2012, kl 16.48
Jah, eestlased on venelaste üks esivanematest. Venelaste esivanemad ülekaalukalt pole slaavlased vaid eelkõige soomeugrilased. Eestlased olid üks viiest rahvast kes asutasid Vene riigi. Tänapäeval,just tänu geeniuuringutele, pole mingit kahtlust selles, et venelastes voolab soome-ugri veri.
Tasub ajalugu tunda. Kiievi vallutamine ja õigeusu ideoloogia vastu võtmine alles sundis meie idapoolseid hõimlasi keelt vahetama ja tõi lõunast, koos sellega, erineva kultuuri, samas meile toodi läänest jälle teine kultuur.
Vallutajate ideoloogia alles lõi meist erinevad rahvad. Veri aga ei muutunud.
Sinu suguvõsauuring ei tähenda midagi, seda on võimalik teha vaid 300 aasta ulatuses ja terake peale.
 
to "privaatsed puhkusereisid" 29. august 2012, kl 20.32
See erinev harjumatu lõhn oli tunda alles väga lähedalt. Ehk siis suudlemise hetkel.

Samas, mis on sinu asi kommenteerida negatiivselt, kellega mina suudlen? Umbes nagu suudlemine oleks mingi tohutu tabu või püha toiming ja nahavärv on esmane prioriteet suudeldava valikul.
 
to to kc 15.30 29. august 2012, kl 21.29
Erinevad rahvad ja rassid ei sobi kokku, oleme nii erinevad, tekivad igasugu probleemid, vägivald.

Küllalt on rahvaid, kes mingil juhul tööd teha ei taha, ainult petta, varastada ja arulagedalt sigida.

Eestlased on töökad, me iive on väike. Kuidas me sobimegi logarditega, kes tööd tegema harjunud ei ole ja ainult teevad lapsi ja nõavad abirahasid.
 
to viimane 30. august 2012, kl 10.42
Ja millel põhineb su arvamus? Fakte? Lapse teevad nad, sest pole haridust. Aga selle asemel, et sealseid inimesi harida, viivad Eurooplased sinna muudkui toiduabi. Kui tõuseb naiste haridustase, muutuvad pered kohe väiksemaks.
 
to to viimane 30. august 2012, kl 12.22
See on usu ja kommete asi. Paljudes riikides on auasi, kui on vähemalt 10 last peres. See, kuidas nad üles kasvatatakse, pole üldse tähtis. Teised riigid peavad neid aitama.

Reisil olen kuulnud kohalikke rääkimas, et see ei ole üldse mingi mees, kelle peres on alla 10 lapse. Et õige mehe peres on 10-15 last. Kas kasvatamiseks vahendeid on, selle peale nad ei mõtle.
 
viimane to viimane 30. august 2012, kl 13.13
Ega ikka ei ole küll. Näiteks Türgi linnades sünnib lapsi palju vähem, sest naised haritumad- neil ligipääs haridusele ja oskus rasedusest hoiduda.
Kunagi oli ka üks doku, kus näidati ühte India provintsi (Indias üks kiiremini kasvav rahvaarv), kus otsustati see käsile võtta. Noored neiud said väga hea hariduse ning kohe sündivus vähenes. Noored ei tahtnud endale 10 lapsega peret- see on primitiivne. Mehe uhkus ja kuna naine pole ju "inimene", siis naine peab ju sünnitama.
 
viimasele 30. august 2012, kl 16.11
Aasias, Aafrikas on küllalt riike, kus siiani palju lapsi. Käisin Mehhikos, seal ka suured pered ja väga noorena hakatakse lapsi muretsema.

Üllatuseks on USA-s samuti peredes palju lapsi, ei ole seal küll käinud, aga telekast näen. Ei teadnudki varem, et USA-s suured pered. Ja haritud inimestel seal samuti rohkem lapsi. Mitte küll nii palju kui Aafrikas.

Jumal tänatud, et türklased vähem lapsi muretsevad, neid on seal isegi nii palju. Aga türklased jällegi ei viitsi tööd teha, hakkad neid ülal pidama või ? Ega sealt lõunast tulijad siin tööd ei taha teha, ikka abirahasid ja ülalpidamist.
 
oh jah 30. august 2012, kl 16.27
Suurel sündivusel oli ja on pragugi mõnel pool ka põhjus, mitte vaid au asi või komme või naiste alla surumine.
Näiteks Aafrikas surevad siiani pooled lapsed maha ja kui vanemad ei suuda ühtegi suureks kasvatada ja ise elavad vanaks, mis siis saab? Pensioneid ei ole, vanadekodusid ei ole, midagi ei ole, vaid lapsed on ainus pensionikindlustus vanuritele.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!