Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Lind lendas tuppa...
 
ebausklik 25. september 2008, kl 11.50
Avastasin toast ringilendamast kaks tihast, kusjuures kõik aknad-uksed on kinni, niiet ma ei kujuta ette, kuidas nad sisse said. Nüüd on kuidagi kõhe ja halb tunne, vanaema ikka vanasti rääkis, et kui lind lendab tuppa, siis see tähendab, et keegi sellest majast sureb ära...
 
b 25. september 2008, kl 11.57
äkki kui eile tuulutasid tuba, olid juba sisse lennanud ja pärast kuskile peitu läinud.no linnud ikka ei teki iseenesest
 
öö 25. september 2008, kl 12.03
mul tuttaval lendas tuppa 2 SÜSIMUSTA tuvi, mõni aeg hiljem suri ta õde ja siis sõbranna. Kes teab, kas oli see puhas juhus või ettetähendus?
 
kärt 25. september 2008, kl 12.05
ei tähenda see midagi! mul oli ka suvel VÄGA kummaline juhus, külm ja kuum hoog käis läbi kere ja hakkasin mehele ja lastele ja emale ja isale helistama, kas kõik on elus, - olid muidugi...
nimelt harakas tuli elutoa akna taha kopsima, suured maani aknad, ja hüpaps seal maapeal kohe täitsa vastu akent ja tagus nokaga ja.. no täitsa nii, et "tule siia, ma tahan rääkida sinuga". Võttis kõhedaks - ausõna.... Olin ka täiesti kindel, et harakas tõi mulle surmasõnumi...
 
kuule 25. september 2008, kl 12.13
ventilatsiooniavad on ka olemas. igasugu ebaausku ära külva, muidu lõikad skisofreeniat.
 
???? 25. september 2008, kl 12.15
mina olen jälle kuulnud, et kui lind lendab tuppa, siis see toob suure õnne kaasa!!!
 
abi teel 25. september 2008, kl 12.42
katsu nende tihaste alt läbi kõndida - eesmärgiks, ehk lasevad sinu peale - see pidi jälle õnne tooma.
 
vastus 25. september 2008, kl 13.34
kui linnud tulevad akna taha hoonesse see tähendab et torm on tulekul
 
Ä 25. september 2008, kl 13.37
Mul lendas nahkhiir tuppa suure kaktuse otsa ja jäigi istuma. Viskasin koos lillega minema, kaktusest kahju:(
 
tüdinud 25. september 2008, kl 13.45
Tule taevas appi; praegu on just see aeg, kui linnud hakkavad tuppa sooja tükkima! Teine periood on natuke varem - siis, kui noored linnud lendama õpivad. Kaks korda aastas tuba kihiseb lindudest; rõduuksi lahti hoida ei saa, kuna nad, sindrid, reostavad mis kole. Mul võrgud rõduuste ette pandud, praegu on just see tihaste pealetungi periood. Ei ole mina aru saanud, et nad mingit õnnetust tooks. Ainult vanduma võtab vahel, kui näiteks lauda vundamendist on kõik ventilatsiooniaukudesse topitud kaltsud välja kistud :)
 
Ö 25. september 2008, kl 14.56
Ä, kaktusest kahju jah:DDD
 
n45 25. september 2008, kl 15.00
mul raudselt mingi pahandus tulemas kui mõni lind akna taga on
 
t 25. september 2008, kl 15.01
minule on linnud siiani titeuudiseid toonud. kui vägisi tuppa tikuvad või lausa tuppa saavad siis on üsna varsti tutvusringkonnas keegi titeootel. nii et ikka õnne kuulutavad.
 
just sama juhus! 25. september 2008, kl 15.04
mina mõtlesin, et tuppa lennanud lind toob raha.
samas kui teil õigus, võin vähemalt pärandustele lootma jääda.
ja üleüldse on rahalaev niigi tulemas, sest see hulk linnusitta, mis köögis oli ületab igasugused piirid.

vat peabki hakkama mõtlema, mida selle rahaposuga ära teha...
 
Ä 25. september 2008, kl 15.48
Ö,
ongi ju õudselt kahju..12 a vana suur jurakas vanapoiss oli ja õitses igal aastal mul aga selle koleda looma pärast pidin ära viskama ju
 
meil oli selline ""juhus&qu 25. september 2008, kl 18.35
Tihane paaniliselt toksis akna taga, muudkui ühe akna tagant teise taha.. Ja siis jäi meie pere lemmikloom(kass) maja ees auto alla, järgmisel päeval...
 
df 25. september 2008, kl 19.45
ma kah kuulnud, et hoopis õnne toob. ära põe, asju ei saa nii ette ennustada.
 
jh 25. september 2008, kl 21.46
Minul ka igal aastal ikka mõni tuppa lendab. Aga surma see küll ei tähenda, pigem õnne.
Surmalinnud on rongad jm. sellised.
 
eva 26. september 2008, kl 00.20
Mul on olnud nii, et kui lind akna taga, siis öeldi, et keegi kaugel mõtleb ja saadab tervisi ja et oota külalist varsti - ja nii on olnudki.Mõne päeva pärast on tulnud kaugelt külaline või vähemalt kiri.
 
oleneb linnust 26. september 2008, kl 00.38
lendab tuvi tuppa saad hea teate, lendab varblane, saad lühiajalist ja muretut elevust.
Varestest pole mõtet rääkida kuna teate isegi.

Ja egas ma ju tühja targutakski, kui poleks omast elust kinnitust saanud.
Seega muretsemiseks pole põhjust, need kaks värvukest toovad sulle topelt elevust...pea asi, et sa oma jalad ikka kindlalt maas hoiad, et pärast (lühiajalist) elevust reaalmaailma naasta.
 
Muna 26. september 2008, kl 13.42
Meil lendas noor tihane tuppa, siis põrutas peaga vastu teise akna klaasi ja minestas. Noh, turgutasime teda ja lasime jälle õue. 7 aastat on sellest möödas ja kõik sugulased/ tuttavad on terved ja prisked ...
 
lill 26. september 2008, kl 14.52
Meil pääsukesed lendavad suvel toas.Vahel istuvad seinakella otsas tükk aega ja lähevad jälle välja.ei usu et see midagi tähendaks.Aga kägu kuulutab küll surma seda tean kindlalt.Olen alati maal elanud ja ainult käo kukkumist kuulnud,kui aga isa suri siis lendas aeda ja kukkus enne ja pärast surma kah veel mitu päeva. Loopisime kividega aga miski ei aidanud,lendas ainult õunapuu otsa ja karjus edasi.Jube oli.EI enne ega ka pärast ei ole kägu aeda tulnud.
 
piret24 07. september 2012, kl 09.36
Tere!Kas keegi oskab aidata,meil lendavad parv pääsukesi maja juures paaniliselt edasi-tagasi.Kas see võiks midagi tähendada?Ilmad on ka ju nüüd külmad ja vihmased.Võibolla neil lihtsalt külm,aga mul endal küll kõhe tunne,kuna nad nii paaniliselt lendavad ju!
 
lennuharjutused noortele 07. september 2012, kl 17.09
Treenitakse tiibu, varsti läheb pikaks lennuks. Lindudel praegu külm kindlasti ei ole, tulevad kevadel ja elavad miinuskraadegi üle.
Noored inimesed ei peaks nii püüdlikult ebausklikud olema.
 
habakuk 07. september 2012, kl 17.13
pääsukesed püüavad ju õhust putukaid, sellepärast lendavadki edasi tagasi.
oh teid rumalakesi küll.
 
ang 07. september 2012, kl 17.19
Kaktust ei oleks pidanud ju ühe nahkhiire pärast ära viskama, pannud teise koos elukaga õue veidikeseks. Ja mis kole loom see nahkhiir niiväga siis on?
Muu koha pealt... Eestlased usklikud ehk pole, aga ebausklikud küll, tundub. Nagu eelajalooline metsarahvas, kes välku ja midaiganes kartsid. Eriti tobe tundu kägu kividega loopida. Terake ebaterve.
 
Mnjah 08. september 2012, kl 20.21
Mul maja räästa all elab palju hakke ning aeg-ajalt istub ikka mõni aknaraami äärel ja koputab nokaga vastu akent. Pole see mingit häda toonud. Kord lendas ema juures majja üks lind, kes tegi lennu läbi mitme toa, enne kui uuesti välja sai. Toas olnud kass proovis teda püüda edutult ning elab siiamaani. Pole ka kedagi perest pärast seda surnud.
Aga paarkümmend aastat tagasi kukkus kägu ühel maja ümbritseval puul ning kaks päeva hiljem murdis rebane maha tiukrikuke (kes polnud meil saanud nädalatki olla) ning kaks kana.
 
akenlahti 08. september 2012, kl 20.33
mul tulid 2-s oravapoissi tuppa. Lõpuks ikka sain nad minema toast.
 
september 08. september 2012, kl 20.38
Kui tuppa lendab, pole nii hull, kui ennast vastu akent surnuks lendab. Vot siis on kõhe. Suve alguses lendasid 2 lindu ennast vastu meie elutoa akent surnuks, mõlemad matsime kombekalt maha.
 
......... 09. september 2012, kl 15.49
No meil on ikka aastaid vastu aknaid linnud surnuks lennanud! Julgen pakkuda, et kõik viimased aastad ja mis siis? Eks võib-olla peegeldab neile midagi vastu?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!