Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kurb päev
 
Kurblik 10. september 2012, kl 13.31
Miks kirjutan, ei teagi....vast seepärast, et vahel mõtteid sõnadesse vermides, muutub enesetunne veidikenegi paremaks. Võib-olla paljude jaoks see ei olegi mingit põhjust nukrutsemiseks, kuid minu jaoks on:( Lihtsalt parim sõbranna kihlus ja kolib Eestist ära. Loomulikult olen ma ta üle õnnelik ja soovin vaid head, kuid jah...meie sõprus omandab nüüd teise tähenduse. Mul ei ole kunagi palju sõbrannasid olnud, kokku vaid kaks ja mõlemad on nad nüüd siis pühkinud Eestimaa tolmu jalgelt (õigemini üks kolib järgmine nädal).
 
noh 10. september 2012, kl 13.36
Eks sulgi siis aeg sedasama teha. Mis siin ikka enam oodata.
 
alu 10. september 2012, kl 15.04
pole hullu-sitkemad jäävad siia ega alandu orjaelule ei siin ega mujal.
 
vohhh 10. september 2012, kl 15.39
alu on sitke ja sooniline nagu vinnutatud hobuseliha. vot see on alles näitaja, naised!
 
mõttetud sigitised 10. september 2012, kl 16.07
Sõbrannale kaastundeavaldus: lapsed saavad olema segaverelised. Olgu psühhiaater neile armuline.
 
üks mees 10. september 2012, kl 16.22
saan sinust aru. mul peaaegu terve suguvõsa Eestist ära, siis need, kes veel elus on + üks parim sõber ka töötab välismaal. ega ikka deprekas on peal päris tihti!
 
paksudele 10. september 2012, kl 16.27
Võiksite siis ühtida.
 
Mirx 10. september 2012, kl 20.17
Sa ei ole üksi, mis raudselt ei lohuta sind hetkel kuidagi. Minu parim ja suhteliselt ainus sõbranna kolis ka minema, masendav tunne, aga no kuna suremisega on aega, siis tuleb edasi elada :) Mulle läevad hinge väga vähesed inimesed ja seda raskem on nende lahkumine. Olen siiralt rõõmus tema positiivse elumuutuse üle, mida ju pereloomine ja kolimine on, aga hinges on nii valus, et kole kohe. Tuleb leida tegevusi, mis viiksid mõtteid mujale ja annaksid uut energiat. Peame vastu!
 
hakka elama! 11. september 2012, kl 03.37
ongi hea põhjus uus sõbranna otsida. päriselt ka. ja elumuutus teha.
 
Agnes 11. september 2012, kl 11.11
Õiget sõprust ei mõjuta ei pikk vahemaa, ega tuhanded kilomeetrid...armastuses vist pidi ka nii olema.
Iga päev külje kõrval olev sõbranna jääb rohkem titeikka. Täiskasvanud inimestel on omad tegemised ja läbi interneti suheldes säilib peaaegu samasugune kontakt.
 
kati 11. september 2012, kl 11.20
m6ttetud sigitised
sinu rumala avalduse peale saab ainult oelda, et ise oled insesti tagajarg. eestlased on enamus segaverelised. seeparast me targad ja andekad olemegi. ei tea yhtegi rahvast, kel nii vaikese rahvaarvu kohta oleks nii palju andekaid inimesi nagu eestis ja riiki kus pidevatele okupatsioonidele vaatamata ikka veel nii k6rge elatustase on.

loomulikult on kahju, et inimesed EL-u ja meie oma valitsuse fashistliku poliitika t6ttu eestist lahkuvad.

ise olen samuti kahjuks valismaal abielu t6ttu. 6nneks on lapsed eestlased ja kodu siiski eestis. olen no. kahel maal korraga. mis teha. igas halvas olukorras on ka midagi positiivset. ei kujutaks ette, et peaks l6plikult eestist ara kolima. eestlase ainuke 6ige koht on siiski eestis.
kui aga inimesel pronksioo vankade viisi kultuur ja juured puuduvad, siis on kama kaks kuhu kohvri maha paned. "kodu" igal pool.
 
Mirx 11. september 2012, kl 11.35
Ma arvan, et inimesed lihtsalt on erinevad, keda ei sega see paarsada kilomeetrit ja kellel on vaja pidevat reaalset kontakti. Pole üks halvem teisest, internet on internet, pole iial see, mis reaalne sõbranna. Olgu see kurvastus/vajadus omada lähedast lähedal siis mõne silmis titt olemine või üldse eluta olemine :))
 
alu 11. september 2012, kl 12.31
teisalt-et nagu sõber läks ära (välismaale uusi sõpru omale saama) ja nyyd pole uuesti võimeline sõbrunema ja sõber olema? traagika nagu kaksikute lahutamisel? keegi teine ei kõlba ja tahan taga nutta seda yhtainust?

naistel yldiselt on jah see komme, et teha eimillestki yletamatu probleem ja siis asuda seda õhinal lahendama. koos kõigi tagajärgedega, et elu ikka põnev oleks ja end ohvrina tunda saaks.
 
realist 11. september 2012, kl 12.51
Elu teeb ikka omad korrektiivid ja meie asi on nendega kohaneda. Arvan, et sõbranna hakkab samamoodi sügavalt igatsema nii sinu kui teie koosveedetud aegade järele. Vahemaa ei ole ju takistuseks suhtlemisel, seda tänapäevaste võimaluste juures. Aga elu võib tuua sinugi ellu uusi vahvaid inimesi kui vaid ise oled avatud ja suhtlusaldis. Nii mõnestki võib saada väga hea sõber, nii mõnigi on lihtsalt põgus mööduja...
 
no aga 11. september 2012, kl 15.50
Mina Sinu asemel läheks ka Eestist ära. Mis Sind siin veel kinni siis hoiab, kui parimad sõbrad ka juba läinud on??? Töö? Tööd saab teha igalpool.
 
Täpitriin 11. september 2012, kl 17.15
See on rumal suhtumine, et kui sõbrad läinud, on endal ka aeg minna. Selliseid käike ei saa teha mingist välistest ootustest, et lahe on minna ja lähen, teised teevad ka nii. Äge on puhata soojal maal, lähen ka, kas vajalikke finantse on, see polegi oluline. Oluline on mitte näida teistest kehvem. Õige on saada last enne 30. eluaastat, saan ka, kas sobiv mees, kellega laps saada on olemas, see on teisejärguline, aga laps peab olema. Normaalne on tahta oma maja, pean ka kas või veri ninast välja ja laenudest hingetuks, aga oma maja peab olema, see kas mulle sobib majas elamine või ei viitsi ma isegi lund lükata või muru niita, see polegi nii oluline, oluline on maja. Omal peab ka mingi mõtlemine olema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!