Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
suhte lõpetamine ja kohe kahetsemine
 
neiu X 02. märts 2012, kl 00.21
Kui olen juba otsustanud suhtlemise ühe mehega lõpetada ja talle seda ka teatanud, öelnund head aega ja ilusat elu siis oleks ju nõme uuesti suhtlema hakata paari päeva pärast?
Mina ei tea, mul on alati nii, et kui kellegagi suhte lõpetan ja talle kõik näkku laon, siis juba järgmine päev kahetsen seda ja mõtlen, et oleks ju võinud ikka suhelda edasi jne....
Mida teha?
ütlesin ühele meeldivale mehele just täna õhtul, et head aega, ma ei taha sinust enam midagi kuulda. Aga nüüd kahetsen:( tahaks ikka kuulda ja näha... Ma ei tea miks ma ei suuda endale kindlasks jääda.
 
Miisu 02. märts 2012, kl 00.28
Analüüsi üle, miks temaga suhtlemise lõpetada tahtsid. Ehk ta pressis liialt peale? Mis põhjus oli? Kumb kaalub üle, põhjus, miks tal eemale hoida käskisid või soov suhelda? Inimesed ikka eksivad, kui tahad teda oma ellu tagasi, siis nii ütlegi, et mõtlesid ümber ja põhjnenda ära ka, miks teda eelnevalt tõrjusid. Samas ma arvan, et kui teda alateadlikult vältida tahad, siis ta uue võimaluse andmisel meeldivamaks ei muutu.
 
SWEET DREAMS 02. märts 2012, kl 00.33
 
atu 02. märts 2012, kl 00.33
ära ela väga üle. Ma ka ühe sõbrantsiga kaklen pidevalt, maksimum nädalapärast oleme jälle koos. Tegemist ukrainlannaga, no mis sa teed, kui on keevavereline. Mehed saavad aru, et naistel käibki nii, täna ütlevad üht, homme on juba uued tuuled. Ära pikalt põe ja kui on huvi edasi suhelda, lase käia. Edu
 
ebameeldiv mees 02. märts 2012, kl 00.44
enesele ei saa kindlaks jääda kui enesekindlust pole.
isemaag 02. märts 2012, kl 00.46
Harjutamine teeb meistriks! Niimodi jahh.
 
mis Sul viga on? 02. märts 2012, kl 01.04
öelda inimesele, et ei taha tast enam midagi kuulda, on ikka väga suur asi, selleks peab ikka põhjus olema? ja korralik põhjus. mismoodi võiks siis paari päeva pärast mõelda, et oi ikka tahan? on Sul viga midagi? pooletoobine?
 
. 02. märts 2012, kl 01.22
VÕi siis on neiu X alla 18?
 
autor X 02. märts 2012, kl 08.30
Ei tahtnud kuulda, kuna meie suhtlemise jätkumine oleks mulle varem v hiljem haiget teinud. See oli põhjus. Võtsin asja mõistusega, et parem kui ma temast midagi enam ei kuule. Aga südames......
 
B. 02. märts 2012, kl 09.35
Nii et su mõistus keelab sulle valusa suhte, aga südamele meeldib see masohhism täiega? Äkki kuulad siis mõistuse häält. Pole ju vaja suhet, mis haiget teeb?
 
üks kärss 03. märts 2012, kl 12.29
Igal potil oma kaas. Kui too inimene ongi sinu pott ja sina kui kaas libisesid mööda ja kukkusid maha siis proovi uuesti. Kui sobib siis korras.
Eksime ju kõik pidevalt. Miks soovida olla keegi täiuslik kui võid olla ise. Kerge on kellegagi olla elu lõpuni kui oled ise, mängida kedagi elu lõpuni on väga raske.
 
cris 11. september 2012, kl 11.16
sedasi võib ka ägedushoos öelda, et ,,läheme lahku,, või ,,me vahel on kõik läbi,, või ,,ma ei taha sind enam kunagi näha ega sinust midagi kuulda,, see ei pruugi tähendada südamest tulnud sõnu! niiet kui tõesti vaid viha- või ägedusehoos sai selliseid asju öeldud,siis see ei tähenda, et kõik ka tõesti läbi oleks. peale maha rahunemist on kõik ju jälle hästi.
 
alu 11. september 2012, kl 12.37
naljakas lugu. et tahaks nagu kodu mängida ja võimukas moor oma vanamehe yle olla aga aastad ega enesekindlus ei anna kuidagi välja. ning mehed ei taha tujutsemisele kuidagi järele tulla.

Mida teha-äkki proovid rohkem putru syya ja kiiremini suureks saada? igas mõttes siis..
 
Agnes 12. september 2012, kl 21.44
Mida temperamentsem, seda ägedamalt tulevad mõtlematud sõnad ja ülereageerimised.
Hirmutava näiva asja hea külg on see, et inimene on "nähtav".
Vaikse, tasakaaluka vana rahuga võivad läbirääkimised ja kompromissid olla veelgi võimatumad, kui üldse.
Lahmimises on pea kõik osavad. Leppimine on aga enamike jaoks tõeline teadus - matke mind või koos majaga, mina järgi ei anna, vabandamisest rääkimata. Ja head suhted kaovad tuulde nagu poleks neid kunagi olnudki :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!