Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kõige jaburamad titetarbed
 
eke 02. oktoober 2012, kl 18.00
Nii, emmed, palun tulistage, millised on kõige jaburamad titetarbed, millega te kokku olete puutunud?
Endal veel lapsi ei ole aga titeemadest sõbrannad ikka muljetavad vahel, et issake, mis imeasju ikka tehakse, ei tea, kes neid ostab...
 
kid on leach 02. oktoober 2012, kl 18.29
see:
http://4.bp.blogspot.com/-NETtUv6rIrM/TiShj4GXcQI/AAAAAAAAAWU/HBTnVphNLiU/s1600/kid-leash.jpg

tulemus:
http://www.huffingtonpost.com/2009/08/03/woman-drags-child-on-leas_n_250033.html
 
omg 03. oktoober 2012, kl 18.11
No see nö. krantsirihm on üks õudsamaid leiutisi, video on tõestamaks. krt ega laps pole lemmikloom, lemmikloomagi koheldakse paremini kui see tädi oma last seal videos.
 
piupau 07. oktoober 2012, kl 09.06
potitreeningupüksid! palun, kas keegi seletab, mis asjad need on?
 
lol 07. oktoober 2012, kl 12.02
Mida kõike inimesed välja ei mõtle, et raha teenida.
 
nojahh 07. oktoober 2012, kl 15.30
aga tegelikult on need traksid palju lapsesõbralikumad, kui last käe otsa riputada. Küll ja veel ju lugusid sellest, kuidas vanemad oma lastel õla liigesest välja käänavad või venitavad.
Vaadake, kui ebanormaalses asendis on pisikese lapse käsi, kui ta vanemaga käest kinni kõnnib. Lisaks mõjub see ka lapse rühile halvasti.
 
ang 07. oktoober 2012, kl 16.15
Traksid ongi lapsesõbralikud, annavad turvalise vabaduse ja isetegemise võimaluse. See, et keegi loll neid ohelikuna kasutab, ei tee asjast halba. Sama hästi võiks öelda, et söögikauss on halb, sest keegi andis oma lapsele sellega vastu pead. Asjas pole viga, ikka kasutajas.

to piupau - potitreeningupüksid on mähkme moel toimivad pestavad esemed: kes on suutnud oma lapse varakult potile õpetada ja kelle lapsel põie- ja signaaliprobleeme ei esine, ei saagi nende mõttest aru saama.
 
lollidele 07. oktoober 2012, kl 18.35
müüakse ka spetsbeebivett. pudelivesi, kuid mitu head korda kallim muidugi.
 
kahekümpine 07. oktoober 2012, kl 19.44
Kui sul arunatuke peas oleks, siis saaksid sa aru, et "toorest" vett ei tohi vastsündinule anda selle liiga suure mineraal- vms ainete sisalduse tõttu. Vastsündinul pole neerud veel täielikult välja arenenud ja liiga suure mineraalide sisaldusega vesi koormab neil neere.
 
alu 07. oktoober 2012, kl 20.47
"Endal veel lapsi ei ole aga titeemadest sõbrannad ikka muljetavad vahel, et issake, mis imeasju ikka tehakse, ei tea, kes neid ostab..."

ei tea, kes neid siis ostavad-mehed või? halloo-sihtgrupp noored ja eriti oma esimese tite mammad on ysna äravahetamiseni peast segades oma tibuninnule rämpsu kokku ostma. emapalk ju sygeleb tarbima..
 
to kahekümpine l 07. oktoober 2012, kl 22.21
miks peab see siis mitmekordse hinnaga olema? igaüks oskas ise ka varemalt vett keeta. aga sina muidugi osta osta aga
 
kahekümpine 08. oktoober 2012, kl 11.06
Võrreldi pudeliveega ja ma eeldasin, et tavalise pudeliveega. Kui ma eksisin, siis vabandan.

Oletame, et on palav suvepäev linnas ja teatud põhjustel pole lapsele võimalik rinda anda (põhjuste üle pole mõtet vaielda)ning kodust võetud veevarud on otsas, aga vett on vaja palavuse tõttu lapsele anda. Minul pole paarist öörost küll lapse jaoks kahju, ükskõik kelle lapse jaoks. Muidugi võib ka veekeetjat ja marlit kaasas kanda, igaühe enda valik.
 
alu 08. oktoober 2012, kl 12.51
vett pidada nyyd jaburaks titetarbeks tõesti ei anna. pigem langevda nende hulka mingid kannid ja jubinad, mille "põnevusest" titt mitte ööd ega mytsi aru ei saa, kyll aga on see ylimalt elevust tekitav ostjale endale. kelleks siis on ei keegi teine kui titeema ise või tolle ema, kes pole enam kena.

teine teema on aga migi titetarbe, kasvõi sellesama erivee ylivajalikuks, kui mitte hädavajalikuks lugemine. keegi meist ei tea ju, kas elu oleks maapeal ilusam, stressivabam ja inimlikum, kui kõik oleks seda vett juua saanud, mis kurnav pole. ja keegi meist ei tea ka seda, et kui ilus oleks elu siis, kui meid oleks kuidagi inimlikumalt emaysast väljutatud, kui senini loomulikuks peetav on. pakun, et enam räigemat katsumust inimese ellu astumisel pole võimalik isegi mitte ette kujutada.

*olen synnitust pealt näinud
 
eke 08. oktoober 2012, kl 13.07
Suur ime, et inimkond kõigi nende imevidinateta välja pole surnud. Rahvaarv aina kasvab (mitte küll Eestis paraku).
Aga potitreeningupüksid - mille poolest need pestavad mähkmesarnased asjad siis teistmoodi tunduvad, kui lihtsalt püksi pissimine? Lapsele ebamugava märja tagumiku saavutamiseks on spetspükse vaja?
Ja tegelustekk? Ja siis need igasugused kulinatega kaared, mida põrandale pannakse? Ja need ratastel lauad, mille keskel traksidega "iste", kus laps nö ripub ja selle kaadervärgiga edasi vudida saab?
Hetkel rohkem ei meenu aga kui paljudest vidinatest reaalselt kasu on olnud? Ma ei tahaks raha lihtsalt tuulde loopida, sest mingi kaupmees kusagil väidab, et vot see vidin on minu lapsele jube hea ja vajalik.
 
alule 08. oktoober 2012, kl 13.08
Viimane info on muidugi ülivajalik teada.
Ma arvan, et 99% viimase 15 aasta jooksul isaks saanutest on seda näinud, seega pole sa mingi haruldus.
 
alu 08. oktoober 2012, kl 13.17
andestust, kuid rõhutud ei ole haruldusele. ilmselt ei ole 99% sellest 99% näinust aga nähtu yle suurt mõelnud. või on tite jaoks kogetut yritanud korvata kommertsliku nänniga ja arvanud, et mida suurema vaevaga see soetatud on, seda enam abi kõlbulikuks lugeda saab.
 
alule 08. oktoober 2012, kl 13.28
Kas sa eelistad keisrilõiget loomulikule sünnitusele? Ei saa just väita, et vastsündinul puuduks mälu, aga ma arvan, et see stress ema rinnal ununeb.
 
Täpitriin 08. oktoober 2012, kl 13.39
On piisavalt tarbeid, näiteks vannikraadiklaas või nelinurkne kapuutsiga vannilina, mis on pea igas ajakirjade korralikus ostunimekirjas, kuid milleta täiesti edukalt hakkama saab.
Absurdseid või üle vindi asju ei meenugi, samas kõhukott, mille suhtes mõni teine nina kirtsutab, osutus meie peres väga vajalikuks.
Olen seda tüüpi, kes ostab nii vähe kui võimalik ja nii palju kui vajalik.
 
alu 08. oktoober 2012, kl 13.40
keisrilõige on operatsioon, kirurgiline vahelesekkumine ja mitte synnitus. midagi pole siin millegile eelistada..ja arvata võib kah midaiganes. mina arvan aga, et siin on inimesel midagi leiutamata. kus leiutatud on peamiselt kõrged enesehinnangud ja enda pidamine looduse kuningaks.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!