Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
keda vaite?
 
jah 28. veebruar 2015, kl 10.53
loll on tõesti see kes e-hääletab, ei saa ju kindel olla, et keegi itimees sinu häält ümber ei pööra, selleks see hääle muutmise
õigus ju tehti
mis puutub reformi siis pole ta sugugi vähem punane kui kesk või sotsid, vaid kaks kuud peale pronksiööd kingiti suurt tulu toov hiina kaupade konterinerterminal olematu raha eest venelastele, pronksiöö oli suur näitemäng Putini enda poolt välja mõeldud oma mehe upitamiseks
 
tavaline eestlane 28. veebruar 2015, kl 13.42
Valin EKRE. Kes siin räägib, et vastu hääli anda ei saa ja EKRE või Vabaerakond valimiskünnist st 5% ei ületa, on täiesti valel teel, juba ammu on uuringud näidanud, et nii EKRE kui Vabaerakond on täiesti stabiilselt ja kindlalt selle piiri ületanud, oli siin isegi mõlemal ühe uuringu andmetel 9% häältest, seega võib täie kindlusega oma hääle anda kahele uuele tulijale, sest siin pole ammu enam küsimus selles, kas nad sisse saavad riigikokku, vaid kui palju neid sinna saab, kas 8, 9 või 10, täitsa võimalik, et ka rohkem. Ma tean oma tuttavate ja sugulaste seas lähevad kõik valima pühapäeval ja oma 70% nendest valib EKRE.

Meie meedia kahjuks on kaldu ja teeb kõik selleks, et ennekõike valitsuse huve esindada. Meediat ei tasu üldse usaldada.
kaaats1 28. veebruar 2015, kl 23.55
Valisin Keski!
 
realist 01. märts 2015, kl 00.05
 
ups 01. märts 2015, kl 00.08
Muidu mõtlesin äärepealt IRL-i peale, neil nüüd palju uusi asjalikke nägusid, aga viimati nad lubasid näiteks, et tehakse võlakaitseseadus, midagi tehtigi, kuid tuli välja, et reaalselt väga suur enamik sellest abi ei saa. Parandage, kui ma eksin, aga kui õigesti mäletan, oli IRL-i kommentaar selle kohta "See polnud nii mõeldud". Niipalju siis IRL-ist. Keski poolt võiks muidu hääletada, aga nende esinumbri käitumine Ukraina konflikti alates oli mulle mõistetamatu. Reform ei tule minu puhul kõne alla, sest ma üritan ikkagi olla sotsiaalne inimene. Jäävad sotsdemokraadid ja uued erakonnad, eks sealt siis vaatangi.
 
*** 01. märts 2015, kl 00.48
valisin ekre
 
raporteerivad... 01. märts 2015, kl 02.37
ekre on palganud pundi kogenud keskerakonna proffe igasse kuradi foorumisse raporteerima, kuidas ,,mei pere valib kõik etka... ptui, ekret,,.
Edgari taskupartei, mõeldud teistelt erakondadelt eestlaste häälte varastamiseks. Võltsprogrammi poolest KE vastand, aga riigikokku saades on nad esimesed kesikutega küna jagamas, kindel asi.
 
EKRE valija 01. märts 2015, kl 04.39
eelmisele

Ei ole kellegi palgaline ega tee keskerakonnaga koostööd. Pigem on tunne, et oled mures EKRE häältesaagi pärast. Minu, paljude mu tuttavate ja mu perekonna hääled lähevad EKREle. Käisin eelvalimas, sugulased lähevad täna. Kui patsiga poisid refi nõudmisel ei arvutiserverites omatahtsi ei toimeta, peaks EKRE hea protsendi hääli saama. Aitab autorollodest, veb fondist, kilekotirahadest, mis saadud ämma öökapist...
 
patsiga poiss 01. märts 2015, kl 05.35
Ma siin natuke sättisin ja arvan, et kolm kohta on teile parlamenti parasjagu... oot, kästi kahe ja poole peale võtta. Ise nüüd peate vaatama, kelle pooleks saete.
 
viki 01. märts 2015, kl 08.05
Endisel Rahvaliidul ehk uue nimega EKRE-l paistab siin palju toetajaid olevat. Kuna pärast maadevahetuseskandaale ja partei 2007. aasta Riigikogu valimistel läbikukkumist endine RL esimees tagasi astus ja mõned juhtfiguurid kibekiiresti sotside juurde üle jooksid, siis ühineti ühe pisiparteiga ja võeti uus nimi. Nii sündis EKRE.

Loodetavasti läheb sel uute juhtide eestvedamisel paremini.
 
ev 01. märts 2015, kl 23.05
jah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
>
> mis puutub reformi siis pole ta sugugi vähem puna
> ne kui kesk või sotsid, vaid kaks kuud peale pron
> ksiööd kingiti suurt tulu toov hiina kaupade konte
> rinerterminal olematu raha eest venelastele


Kus seda infot võtad, jaga?
 
mida teha kui riik idioote täis 30. märts 2015, kl 18.07
seksistlikud ja homofoobid inimesed ON TÕELINE PÕHJUS miks noored siit lahkuvad

ise põgenen ka varsti, ei suuda siin

sotsiaaldemokraadid on ainukesed kes veel siin midagi päästa tahavad :)

küsimus teile-
kas te ei tahaks ühiskonda kus kõigil on hea elada? kus ei alavääristata ega kohelda vähemusi nagu nad ei olekski inimesed? ühiskonna määrab selle nõrgima lüli heaolu ja sinna kuuluvad kõik vähemused (jah ka eesti venelased keda te siin tugevalt vihkate)

enamus vastavad ei... ega jah kui nüüd aus olla (ärge solvuge)
AGA OOTAN JUBA MILLAL NEED IDIOOTSE MÕTLEMISEGA INIMESED OMA AJA ÄRA ELAVAD, noored on palju leplikumad ja äkki uuel ühiskonnal on kasvõi mingit lootust...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!