Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
parim sünnipäevakink ever
 
ghostlady 10. detsember 2003, kl 15.06
Kallid foorumlased, jõulud on küll tulekul, kuid mul oleks väga, väga, väga vaja head nõuannet just sünnipäevakingi osas.

Noormehega, keda armastan, oleme 6 kuud koos olnud, ta on parim mees terves maailmas ja tahaksin seda talle kuidagi edasi anda.
Kallid inimesed, hoidke ja hellitage oma meest/naist, nad on teie tähelepanu väärt!
Ma ei tea kui tõsise pöörde me suhted veel võtta võivad, ent oleme teineteisele pühendunud, ta paneb mu maailma särama kõige ilusamates värvides...
Vanust 22:), huvialasid on tal mitmeid, domineerivad sport ja teater, kus käime suhteliselt tihti. Alkohol ja klubindus tuleb ka kõrvale jätta, need ei köida üldse.
Ma ei hakka küsima otseselt soovitusi, ehkki teretunud on kõik ettepanekud.

Armsad mehed (ja naised!)! Jutustage parem oma meeldivaimast, parimast kingitusest mis teie kaaslane teinud on või millega ise olete kallist inimest rõõmustanud.
Tahaksin midagi lihtsat kinkida, mingi toa kinni panemise variant jääb ära, rahapuudusel... tudengid...
Palun vägaväga, aidake meile see päev meeldejäävaks muuta...

Aitäh
 
Undiin 10. detsember 2003, kl 15.22
Mõte ei jookse hetkel, et midagi romantilist ja meelast soovitada.
Mu enda elu parimad kingid on olnud rohkem tähelepanuväärselt armsad teod, kui kõik see ilus sits-sats kokku .... kaasa oli ära, maailma teises otsas, aga palus minu sünnipäeval minuni toimetada ilusa punase roosi koos kaunite sõnadega .... see oli ilus ja väga liigutav. Postkasti on ta mulle ka kaardikesi pistnud ... need on ka toredad leiud.
 
horsey 10. detsember 2003, kl 15.34
armas... romantiline ja hell:)

Rääkige veelveelveel!
 
vanakala 10. detsember 2003, kl 16.21
...omast kogemusest siis,minule lõppes ta sandisti (sõbrannaga käisime sünna puhul,siis vehkisin koju ja jäin haigeks,just õigeks sünnaks:()...aaga teid ju kaks;) Tiri ta varaõhtuks squashi taguma...mõlemad olete noored ja sportlikud,nagu aru saan ja peale seda klapita mingi hea teatri etendus...soovitavalt Estoniasse(mulle nimelt endale meeldib see vahaja glamuur ja eriliselt viisakad teenedajad baaris-kohvikus)

* töttöelda olin ise kah sellest sünnipäeva puhul spordisaalis veetmisest sortsu hämmingus,tagantpihta mõeldes,oli vahva...v.a.
külmetus ja haiged lihased(nö. tugitoolissportlane nagu rohkem viimasel ajal)
 
pensionär 11. detsember 2003, kl 14.08
Meie ajal tehti nii, et kingiti iseennast. Roni paljalt prügikotti, seo paelaga kinni. Kink missugune!
 
NAISTEMEES 22. oktoober 2012, kl 14.15
 
dokotr till 22. oktoober 2012, kl 16.47
kutsu oma parim sõbranna külla ja imege tal koos lahti. Millisele mehele see ei meeldiks.
 
noo 22. oktoober 2012, kl 19.24
Liiga vähe koos olnud, et maailma parimaks meheks nimetada:)
 
hmmjh 24. oktoober 2012, kl 22.09
ma kinkisin oma mehele raamitud pildi temast,minuarust kõige armsam pilt,mis temast tehtud sai,meie esimesest koosveedetud ajast alates.ehk siis umb aasta tagune pilt,kui hakkasime koos olema.
 
Mehelt naisele. 24. oktoober 2012, kl 22.37
sünnipäevakingid ei tulegi meelde aga muidu:

1. ülisuur kimp lilli. mitte roose vms, selline segukimp, aga tohutult suur ja ilus.

2. kast mu lemmikkomme (tegelikult ka, kast).

3. teiselt poolt maakera saadetud ootamatu tulbisülem :)

4. telliti koju ekstra minu jaoks jõuluvana :) (lapsi ei ole).
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!